Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Нові Ідеї Бізнесу

 

Виробництво вітражів: як відкрити бізнес?

Історія виникнення перших вітражів іде у далеке минуле. Відомо, що ще в першому тисячолітті нової ери люди прикрашали прекрасними вітражами стіни і підлоги житлових будинків і громадських будівель в Стародавньому Єгипті і Стародавньому Римі.

Переробка торфу: як відкрити бізнес?

Переробка торфу - перспективний і економічно вигідний вид бізнесу. Причини рентабельності криються у стабільної тенденції до зростання його споживання у світі і широті використання.

Виробництво кілець для колодязів: вигідний сезонний бізнес

Перед жителями більшості приватних домоволодінь рано чи пізно постає питання водопостачання. З централізованою системою подачі води зазвичай все дуже погано - вона або подає воду вкрай низької якості, або...

Виробництво склопластикової арматури: як відкрити бізнес?

На дворі 21 століття. На зміну застарілим технологіям приходять нові розробки. Не оминула ця тенденція і сферу будівництва. В останні роки все більше поширення отримують різні композитні матеріали.

Виробництво кисломолочної продукції: як відкрити бізнес?

В нашій державі споживання кисломолочної продукції дуже сильно розвинене. Все населення Росії знає, що таке йогурт, кефір, ряжанка, і можуть розповісти наскільки вони корисні і необхідні людині.

Як відкрити бізнес: виробництво і установка гвинтових паль

Сфера будівництва ніколи не втратить актуальності, вона завжди затребувана. Можуть змінюватися технології, з'являються нові матеріали, але перевірені десятиліттями напрацювання будуть користуватися незмінним попитом...

Виробництво дачних крамничок і гойдалок як бізнес

Приватні будинку або дачі стають знову популярним варіантом для постійного або тимчасового проживання. Відповідно, потрібне уважне облаштування присадибної ділянки.

Виробництво кабачкової ікри: як почати бізнес?

Кабачкова ікра - продукт давно вже звичний для нас. Історія її створення дуже заплутана, продукт прийшов до нас ще з радянської епохи.

Виробництво утеплювача з базальту: як відкрити бізнес?

Для організації власного бізнесу потрібна хороша і актуальна ідея. Що б її сформулювати, необхідно провести аналіз найбільш затребуваних товарів або послуг.

Бізнес по переробці волоського горіха

У наш час багато хто шукає, яким бізнесом зайнятися. Загальних варіантів багато. Можна торгувати, виробляти, переробляти і т.д. загалом, напрямів багато, а от конкретних ідей мало.

Послуги пошуку і перевірки постачальника з Китаю як бізнес

Цілком ймовірно, що цей вид бізнесу в недалекому майбутньому щільно займе нішу напрямку діяльності, пов'язаної з Китаєм. Пояснюється це тим, що велика кількість товарів і...

Оформлення весіль - з чого почати бізнес?

Перед тим як почати організацію бізнесу, ви повинні покопавшись в своїй голові зрозуміти - чи достатньо у вас фантазії та ідей, адже вони будуть основою успішного бізнесу, якщо ви зібралися працювати в поодинці.

Бізнес на продажу цифрових товарів в інтернеті

Вам зовсім не обов'язково створювати свій інтернет магазин, в інтернеті є маса торгових майданчиків де можна продавати будь-які види цифрових товарів, такі як : пін-коди, ігри, книги, програми, скрипти, тощо

Будівництво з люмобетона як бізнес

Хочу розповісти Вам про безпрецедентну новинці - це люмобетон, звучить дивно? Давайте розберемося і дізнаємося більше про нього.

Центр діагностики здоров'я як бізнес

Комп'ютерна діагностика організму - це високо рентабельний бізнес. Дана послуга популярна серед населення, тому кабінети універсальної діагностики стабільно приносять прибуток своїм власникам.

Імерсійна аквапечать або аквапринт як бізнес

У сьогоднішній статті про бізнес ідеї хотілося б поговорити про відносно новою і ще не зайнятої ніші-послугу нанесення аква імерсійної друку або як її називають у народі - аквапринт.

Бізнес-проект: "Художня студія для дітей з малювання кольоровим піском"

Для початку будь-якої галузі бізнесу необхідно розробити чітку структуру ведення власної справи.

МЛМ - мережевий маркетинг теж бізнес!

В нашу епоху комп'ютерів та сучасних гаджетів вихід в мережу інтернет став чимось природним і звичним. Дуже важко знайти людину який досі не познайомився з нескінченними можливостями всесвітньої павутини.

Малий бізнес на посередництва

У сьогоднішній статті ми поговоримо про ідеї бізнесу без стартового капіталу. Ідея даного бізнесу мені прийшла в голову в студентські роки, пізніше була реалізована і проіснувала досить тривалий час.

Фірма з посередництва у працевлаштуванні за кордоном

Бажають знайти роботу за кордоном, необхідно відповідально поставитися до питання вибору фірми - посередника, що надає допомогу у підборі роботи в інших країнах.

Особливості бізнесу на Кіпрі

Сьогодні багато хто хоче піти від холодної російської дійсності і переїхати в теплі краї. Кіпр - один з найпопулярніших і затребуваних варіантів для цивілізованого ескапізму. Якщо проїхатися по грецькій частині острова...

Бізнес для проектувальника - проектна фірма

Сьогодні в Росії, якщо Ви дійсно хочете заробити гроші, саме заробити, а не тішити себе ілюзіями про «деньгопаде» лежачи на ліжку або сидячи біля комп'ютера, можна тільки в тій області, яка має попит.

Грумінг кішок і собак як бізнес

Грумінг домашніх тварин став досить популярною послугою в останні 2-3 роки. В обов'язки грумера входить миття, стрижка, гігієна (промивання очей, стрижка кігтів) тварини. Курси грумерів я проходила для себе - у мене чотири кішки і собака.

Послуги для фермерів і тваринників як бізнес></td>
       <td width=

Послуги для фермерів і тваринників як бізнес

На дворі вже 2014 рік, а з екранів телевізорів знову лунають заклики відродити село, відновити сільське господарство, забезпечити продовольчу безпеку країни.

Вело бізнес: ремонт, складання, продаж та оренда велосипедів

Вело бізнес: ремонт, складання, продаж та оренда велосипедів

В останні роки в країнах СНД (та й не тільки) зростає інтерес до велосипедів. Все більше людей обирає даний вид транспорту. Це зумовлено невисокою ціною самого велосипеда, низькою вартістю обслуговування і повною відсутністю витрат на їзду.

Перепродаж товарів з Ebay як бізнес

Для тих, хто не знає, в інтернеті існує світовий ринок (аукціон) ebay, де люби зі всієї земної кулі купують і продають різні речі. Деякі просто шукають потрібні їм лоти, а деякі продають. І на цьому можна непогано заробити.

Онлайн (on-line) замовлення служби таксі як бізнес

У зв'язку з активним залученням інтернет ресурсів у нашому сучасному житті, я пропоную на Ваш розгляд активну бізнес пропозиція модернізації служб таксі Вашого міста. А саме on-line замовлення служби таксі.

Організація міні ковбасного виробництва як бізнес

В будь-якому супермаркеті або великому м'ясному магазині можна годинами ходити по м'ясного відділу, розглядаючи асортимент. Копчені ковбаси, сыровяленое м'ясо, різноманітність різних м'ясних делікатесів змушують коливатися самого непривередливого покупця.

Приватна лабораторія з чого почати бізнес?

Кожен із нас погодиться з думкою, що найголовніше - це здоров'я. Якщо людина здорова, у неї є бажання працювати, творити, допомагати іншим, радіти життю. В нинішній час ціна здоров'ю дуже висока, тому...

Як відкрити дитячий комісійний магазин. Поєднуємо бізнес з благодійністю

Хороша ідея і бажання працювати - вже не поганий фундамент для створення свого бізнесу. Хто сказав, що для початку своєї справи потрібні величезні капітали??

Продаж товарів народного творчості як бізнес

Життя в невеликих містах і селищах накладає особливий відбиток на малий бізнес. Тут не так багато великих торгових мереж, зате процвітають приватні промисли.

Продаж підгузників (памперсів) в інтернеті як бізнес

Інтернет давно увійшов у всі сфери нашого життя. Не важливо, ми хочемо дізнатися рецепт нового блюда, знайти підходящий готель для відпочинку або підібрати побутову техніку. За всім цим ми звертаємося до всесвітньої мережі.

Організація швидких побачень як Speed Dating бізнес

Як заробити на самотніх людей і, в той же час, допомогти їм знайти свою другу половинку? Дуже просто - speed dating (швидкі побачення). Цю схему заробітку і допомоги одиначкам придумав американець Яков Дево в 1998 році.

Міні-цех по виробництву гірчиці як бізнес

Однією з найпростіших технологій виробництва соусів є виробництво гірчиці. Для такого виробництва не потрібно дороге сировину, ні складне устаткування. Тому реалізувати такий бізнес-проект зможуть дозволити собі навіть дрібні підприємці.

Як збільшити прибуток ресторану? Оптимізація прибутку

Як збільшити прибуток ресторану - цим питанням задаються багато рестораторів і власники ресторанного бізнесу. Частенько можна зустріти проблему...

Бізнес стартап: банк мобільних коштів (БМС)

Банк мобільних коштів являє собою нову галузь банківського бізнесу. Суть ідеї полягає в тому, що банк мобільних коштів (БМС) надає ті ж послуги, що і стандартний комерційний банк, але...

Як створювати бізнес і заробляти на відео роликах в Ютубі?

Інтернет існує вже тривалий час. За цей проміжок часу він став не тільки ідеальним середовищем спілкування, але і надав велику кількість можливостей заробити.

Вирощування технічних сільськогосподарських культур (рижик, ріпак) для реалізації під біопаливо і масла як бізнес

В останні роки в багатьох регіонах спостерігається збільшення посівів незаслужено забутого колись олійної рослини - рижика.

Розведення кіз для молока, вовни і м'яса як бізнес

Сьогодні не просто придумати і винайти щось нове в темі бізнес-ідей. Але як кажуть, нове - це давно забуте старе. Бізнес ідей в агропромисловому комплексі величезне число, та це й не дивно.

Створення 3D мультфільмів як бізнес

У сучасному світі 3D мультфільми займає дуже важливе місце в побутовому житті багатьох людей. Кожен, хто бачив мультик, - насолоджувався готовим результатом дуже довгої, важкої роботи.

Виробництво ондуліна як бізнес

Ондулін почали виробляти у Франції, приблизно в середині минулого століття. Назву взяв від імені компанії-виробника «Ондулін».

Бізнес цех: плетіння кошиків з верби та лози

В останні роки на ринку споживчих товарів намітилося декілька тенденцій. По-перше, набувають популярності ексклюзивні вироби. Ширвжиток вже нікому не потрібен.

Бізнес виробництво медичної техніки як організувати?

Ви можете зайнятися індивідуальним виробництвом медтехніки або промисловим виготовлення товарів медичної техніки. Спочатку потрібно оцінити свої можливості і визначитися з нішею, в якій Ви збираєтеся надавати послуги.

Бізнес на виробництві морозива як почати?

Досвідчені підприємці не один раз замислювалися, яку бізнес ідею інвестувати з максимальною вигодою. Вивести на ринок новий унікальний продукт, або зайнятися виробництвом добре перевіреного необхідного товару?

Цех виробництво пінопласту - основа бізнесу

Пінопласт або пінополістирол бачив і знає кожен, але далеко не всі знають, що на виробництві і реалізації цього досить відомого матеріалу можна організувати прибутковий справу.

Створення ІТ (IT) продуктів - з чого почати бізнес?

Мова по суті йде про створення власного онлайн ІТ бізнесу, тема буде близька програмістам, а так само тим людям які хочуть ними стати. Однак якщо ви нічого не знаєте про програмуванні...

Послуги медичного страхування як почати бізнес?

Фірма, що надає послуги медичного страхування повинні враховувати, що вони надають послуги посередницького типу. Тобто, зрозуміло, вони виробляють документ-договір страховки, але він не є товаром.

Консалтингові послуги з оптимізації прибутку як бізнес

Для початку необхідно розібратися, що таке консалтинг і консалтингові послуги. Консалтинг - це консультації. Консалтингові послуги - це вид консультаційної діяльності, спрямований на...

Як почати бізнес: швидко гроші - позики?

Для того, щоб почати видавати микрозаймы і почати працювати в цій області потрібен початковий капітал. Де його взяти?

Бізнес: цех з виробництва ламінату

Рентабельність бізнесу з виробництва ламінату складає в середньому 30%. Окупність проекту - близько 12-15 місяців.

Ковбасний цех - виробництво ковбаси як бізнес

Перед тим, як відкрити свій ковбасний цех, дуже важливо правильно розрахувати витрати, передбачити можливі ризики і спрогнозувати прибуток. Отже, проведені розрахунки! Мета повинна виправдати витрати і зусилля.

Виготовлення виробів з тирси як бізнес

Лише тирса, скажіть ви?! Відповім, що це - найдешевший і багатофункціональний матеріал, який неодмінно повинно використовувати, якщо є бажання заробити, але перед цим доведеться трохи попрацювати.

Як відкрити міні кав'ярню? Організація і розрахунки

Я хочу розповісти, як відкрити міні кав'ярню. Так як це не ресторан класу "люкс", а проста маленька кав'ярня, то відповідно рівень цін повинен бути досить демократичний.

Бізнес на послуги гарячого тиснення на шкірі, шкірзамі, картоні

Пропоную чудову ідею для бізнесу на дому. Суть ідеї полягає в наданні послуг гарячого тиснення на шкірі, шкірзамі, картоні.

довідник міні видавництво

Видання інформаційного міні-довідника як бізнес

Хочу запропонувати Вашій увазі унікальну в своєму роді бізнес-ідею! Вона полягає у створенні інформаційного міні-довідника з напрямком подальшого розвитку.

лід і його виробництво для барів кафе

Виробництво льоду для барів і кафе як міні-бізнес

Виробництво льоду для барів та кафе, як міні-бізнес, має невеликий термін окупності і високу рентабельність за рахунок малої наповненості даного сегмента ринку. Крім барів і кафе, де така послуга найбільш затребувана, клієнтами можуть...

бізнес на пікапі для чоловіків

Бізнес на пікап тренінгах, як і скільки можна заробити?

На сьогоднішній день бізнес в області різних психологічних тренінгів досить популярний. Всілякі бізнес-тренінги та тренінги особистісного зростання мають на увазі лише одну мету - бажання досягти успіху в сучасному світі.

письменницький бізнес

Бізнес для письменника, як і скільки можна заробити?

Що може бути краще комфортного місця роботи, склянки свіжого соку і клавіатури під руками? Сидиш собі вдома і друкуєш на цікаву для тебе тему, але що писати?

виготовлення з живих квітів

Бізнес: Арт-майстерня сувеніри з квітів

Існує багато галузей, в яких бізнесмени прагнуть вдало розвивати свою справу. Але сьогодні важко вижити серед величезної кількості конкурентів з їх широкими можливостями по наданню послуг або товарів.

Як відкрити пункт прийому металобрухту? Перші кроки в бізнесі

Як відкрити пункт прийому металобрухту? Перші кроки в бізнесі

Згоден, що спочатку ця ідея може здатися з одного боку дивно, а з іншого боку - невигідною, але якщо уважно до неї придивитися, розібрати всі нюанси до найдрібніших подробиць, то...

Організація служби кур'єрської доставки для корпоративних клієнтів

Організація кур'єрської доставки для корпоративних клієнтів може забезпечити досить стабільний дохід з низькими ризиками, якщо спочатку правильно запустити процес і організувати контроль за виконанням.

Бізнес: відкриття дитячого арт-майстерні

Бізнес: відкриття дитячого арт-майстерні

Зараз все більшою популярністю користуються торгово-розважальні центри. У них весь час знаходиться багато людей, особливо сімей з дітьми.

Виробництво конверторів DC-AC на основі трансформатора Тесла - як міні бізнес

Виробництво конверторів DC-AC на основі трансформатора Тесла

Сонячна енергетика все активніше витісняє традиційну, особливо в розвинених країнах. За даними NASA, активність нашого світила за останні 20 років, збільшилася на 4,6 %. Це означає...

Виготовлення жіночих сумок зі списаних вітрил як бізнес

На які тільки вигадки не йдуть умільці, використовують підручні матеріали (або просто побутове сміття), для виготовлення різних виробів. А ось що можна зробити із звичайних корабельних вітрил?

Аудиторія клієнтів для кафе. Кафе по інтересам як бізнес

Хочеться поговорити про аудиторії для відкриття кафе, так як вважаю цю тему важливою і практично основний в даному бізнесі. Так і різного роду історій і спостережень з життя накопичилося в моїй голові, хочеться якось це об'єднати в одну статтю.

Міні-лотерея як бізнес

Думається мені, що немає людини, який би відмовився заробляти більше грошей. Приблизно 80% молоді копаються по нескінченній кількості посилань в інтернеті на тему заробити швидко, і нічого не роблячи.

З дачників мільйонери - бізнес ідея

Поштовхом для початку такого бізнесу послужило випадкове везіння одних моїх знайомих. Вони придбали затоплюваних дачну ділянку без будівель за 8 000 рублів, колишні господарі просто позбулися...

Створення та розкрутка бренду на основі миючого засобу - свій бізнес

Чистячий засіб «Ледащо - Прибирай-ка!», що це таке?
ЛУ - це абсолютно новий погляд на повсякденне прибирання вашого дому, офісу, машини і т.д.

Будівництво будинків з вантажних контейнерів як бізнес

Проблеми з житлом виникають у багатьох і вирішення питання часто залишається відкритим. Є альтернативні ідеї вирішення питання, одна з яких будівництво будинків з старих вантажних контейнерів.

Кадастр, реєстрація об'єктів нерухомості як бізнес

Я працюю в дуже молодому напрямку, якому в нашій країні близько 15 років - кадастр об'єктів нерухомості. А професія моя кадастровий інженер (КИ).

 

Поїздки у Фінляндію - Бізнес ідея і заробіток

Поїздки у Фінляндію - Бізнес ідея і заробіток

Фінляндія - невелика держава на півночі Європи, що дає величезні можливості для заробітку жителям прикордонних районів. Між фінами і росіянами вже в 90-х роках склалися дружньо-товарны відносини.

Бізнес на виробництві виробів з паракорда

Бізнес на виробництві виробів з паракорда

Паракорд використовувався в ВДВ США під час Другої Світової війни, де він виступав як строп для парашута. Так як він був дуже міцний і зручний його стали використовувати для своїх потреб і всі інші.

Свій бізнес: розрахунки будівельних матеріалів на прикладі покрівельних

Свій бізнес: розрахунки будівельних матеріалів на прикладі покрівельних

Бізнес, про який я хочу розповісти, не можна назвати бізнесом у його класичному розумінні, це скоріше ідея, яка може принести дохід (мені приносила неодноразово, так що перевірено на власному досвіді).

Бізнес: будівництво цегляних мангалів для приватних замовників

Бізнес: будівництво цегляних мангалів для приватних замовників

Відпочинок приємне заняття для кожної людини. А якщо є можливість відпочити на дачі, природно не з лопатою і граблями, а в хорошій компанії під шашличок то можливо, щоб не впасти обличчям в бруд, варто подумати про якісний мангалі.

Продаж вторинної (Б/У) цегли - як бізнес після демонтажу будівель

Продаж вторинної (Б/У) цегли - як бізнес після демонтажу будівель

Основна ідея бізнес проекту в перепродажі готового колишнього у вживанні цегли та інших будівельних елементів та елементів мощення населенню для широкого використання в будівництві.

Створення фитокартин і фитостен як бізнес на замовлення

Створення фитокартин і фитостен як бізнес на замовлення

Ідея досить проста, фитостены в квартирі не тільки здатні забезпечити необхідним киснем квартиру, але і краса оформлення стін, дозволяє радіти зелених насаджень. Найголовніше є чим похвалитися перед друзями.

Клінінгова фірма як відкрити бізнес з нуля?

Клінінгова фірма як відкрити бізнес з нуля?

Ідея створення комерційного підприємства по прибиранню приміщень після ремонту сама по собі не нова і успішно реалізовується у багатьох цивілізованих країнах з середнім і вище рівнем доходу її громадян.

Бізнес зоо медицина: виробництво ліки для тварин

Бізнес зоо медицина: виробництво ліки для тварин

Продаж засобів захисту домашніх тварин, особливо великої рогатої худоби має високу фінансову привабливість завдяки широкому і повсюдного поширення тваринництва.

Локалізація ПЗ (адаптації програмного забезпечення) - мій бізнес

Локалізація ПЗ (адаптації програмного забезпечення) - мій бізнес

Локалізація полягає в адаптації програмного забезпечення (далі для цього терміну я буду використовувати скорочення) до культури певної країни. Простіше кажучи, головна мета локалізації - зробити доступним для людей...

Відлов і розведення медведок - мій бізнес у сільській місцевості

Відлов і розведення медведок - мій бізнес у сільській місцевості

Ви коли-небудь замислювалися про розведенні медведок? Ні? Цікава новина вам забезпечена. Справа в тому, що капустянки використовуються в якості лікування від туберкульозу...

 

Ввезення і продаж автомобілів з-за кордону як бізнес></td>
       <td width=

Ввезення і продаж автомобілів з-за кордону як бізнес

У Німеччині машини продаються як приватниками так і фірмами з продажу уживаних авто. Наша вигода від заняття у даному бізнесі полягає в тому, що машини там коштують набагато дешевше і комплектація набагато багатшими.

Бізнес: односторінкові сайти і сенс їх створення

Бізнес: односторінкові сайти і сенс їх створення

Все більше і більше приватних підприємців намагаються почати свій бізнес в інтернеті. І це не дивно, адже понад 85 відсотків платоспроможного населення проводять час в інтернеті.

Посередницький бізнес у сфері сертифікації продукції

Посередницький бізнес у сфері сертифікації продукції

Сертифікація - досить вузька галузь, тому часто доводиться пояснювати, чим конкретно займається людина, що працює в цій галузі. Якщо коротко, то суть в наступному: будь-яка продукція...

Інтернет-магазин срібних виробів як бізнес></td>
       <td width=

Інтернет-магазин срібних виробів як бізнес

Зі стрімким розвитком всесвітньої мережі Інтернет, величезна кількість людей прагнути свій власний Інтернет-магазин. Люди спокушаються великим потоком відвідувачів, відсутністю дорогої...

Бізнес-ідея відкриття салону еротичного масажу

Бізнес-ідея відкриття салону еротичного масажу

Ніщо не виражає почуття краще, ніж дотики! Як приємно знати, що є таке місце, куди можна прийти після важкого робочого дня, або ж забігти на обідню перерву і забутися в насолоді в суспільстві привабливою масажистки.

Відкриття кредит-кафе для дрібного кредитування - свій бізнес

Відкриття кредит-кафе для дрібного кредитування - свій бізнес

Найбільш прибуткові грошові операції завжди були пов'язані з торгівлею грошима. Коли гроші виступають у ролі товару, найважливіше правило полягає в тому, щоб гроші постійно оберталися або були в обороті.

Акваріумістика - мій бізнес на дому

Акваріумістика - мій бізнес на дому

У багатьох людей є хобі. Я з дитинства любив моря, річки і озера. Але найбільше мені подобалися їхні мешканці.

Купівля 3D принтера та виконання робіт з пластику як бізнес></td>
       <td width=

Купівля 3D принтера та виконання робіт з пластику як бізнес

В останні роки велику популярність придбало новий напрямок - друк на тривимірному (3D) принтері. Сенс, у тривимірному нанесенні матеріалу (пластик типу АБС, метал, дріт) у вигляді...

Організація дитячої дошкільної підготовки бізнес

Організація дитячої дошкільної підготовки бізнес

Відомий «сервіс» державних установ дошкільної освіти, поряд з тотальним дефіцитом приватних дитсадків, дотримуються помірної цінової політики є благодатним грунтом для...

Сухе валяння з вовни з хобі в бізнес

Сухе валяння з вовни з хобі в бізнес

Сухе валяння з вовни - відмінне хобі. Матеріали та інструменти для нього дуже дешеві, а простір для творчості безмежний. Ніяких спеціальних початкових навичок і знань не потрібно, не...

Організація артілі з посадки і збирання врожаю

Організація артілі з посадки і збирання врожаю

Актуальність робіт з напряму в сільському господарстві в останні роки стає трендом. В основному, тому що відбулося подорожчання первинної сировини...

Бізнес-ідея

Бізнес-ідея "Квіти з натуральної черепашки"

Для організації бізнесу, заснованого на виготовленні та реалізації декоративно-прикладного товару, вам знадобиться зовсім не багато. Для початку визначіться, з якими видами черепашки ви хочете працювати.

 

  Нові Ідеї Бізнесу  

 

 
Нові ідеї бізнесу | 480-460
| 460-440 | 440-420 | 420-400
| 400-380 | 380-360 | 360-340
| 340-320 | 320-300 | 300-280
| 280-260 | 260-240 | 240-220
| 220-200 | 200-180 | 180-160
| 160-140 | 140-120 | 120-100
| 100-80 | 80-60 | 60-40 | 40-20 | 20-0
 

 


Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


 

 

 

 

 

 

Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей