Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

 

Використання безпілотників у сільському господарстві - бізнес ідея

Використання безпілотників у сільському господарстві - бізнес ідея

Нові аграрні обрії в Україні сьогодні вимагають нових технологічних та інноваційних підходів до обробки землі. У кожному виді земельних відносин важливе місце, а в деяких випадках...

Нашийник з навігатором для собак

Нашийник з навігатором для собак

Бізнес ідея на ошийниках з навігатором для собак підходить в першу чергу для людей, які мають свій зоомагазин або є знайомства у клубах собаківників. На сьогоднішній день стає все більше собак дорогих порід, а так само розвивається сімейний туризм, куди обов'язково їдуть зі своїм чотириногим другом.

Камери і системи відеоспостереження. Бізнес безпеки

Камери і системи відеоспостереження

Зі збільшенням добробуту люди все частіше замислюються про збереження свого майна, а також безпеку близьких і своєї власної. Так і погроз з боку злочинців для багатих людей більше, ніж для звичайних учителів та інженерів.

Вітрові турбіни і сонячні панелі

Вітрові турбіни і сонячні панелі

В наш час більшість домовласників хотіли б, в теорії, самі створювати енергію для свого житла. Їм на допомогу прийшли вітрові турбіни і сонячні панелі, які приваблюють не тільки вартістю, але і естетичним впливом.

Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

Для початку такого не складного бізнесу вам знадобиться вміння та бажання вивчати всю електроніку, а саме те, як вона функціонує. Так само постійний розвиток технологій, буде вимагати від вас підвищення своєї кваліфікації.

Сонячні колектори - Бізнес на виробництві і монтажі

Сонячні колектори - Бізнес на виробництві і монтажі

У нашій країні сонячні колектори досі є установками майбутнього. Займаючись таким бізнесом, вам доведеться знайти хороших менеджерів, які зможуть переконати клієнтів у необхідності і вигідність використання нових технологій.

Рекламний бізнес - проекційна реклама

Рекламний бізнес - проекційна реклама

Проекційна реклама більше розвинена у великих містах. Така реклама працює краще в нічний час. Тому у спальних районах установка проекторів і прокрутка реклами принесе менший результат.

Электронник шоу 2012

Це відео - огляд гаджетів, представлених на виставці у 2012 році. Тут є і огляд ультрабуків, тут і унилинзы здатні заміряти рівень цукру в крові людини, так само був представлений і новий автомобіль, з повністю електронним управлінням.

Три найцікавіших гаджета року, що минає

Три найцікавіших гаджета року, що минає, які по-справжньому дивують, радують і їх звичайно ж хочеться отримати в своє розпорядження. Третє місце - це Оптична миша з функцією сканування. Друге - це лител принтер, дуже маленький принтер, який друкує газети.

Intel Wireless Display - нова технологія передачі відеосигналу без проводів

Intel Wireless Display - нова технологія передачі відеосигналу без проводів. В даному відео розповідається і показується, як працює ця технологія і з чим її їдять : ) Людина схильна до забезпечення себе зручностями зі всіх сторін, в будь-який час дня або ночі.

Гаджети для мандрівника

Гаджет для мандрівника. Якщо ви активна людина , любите подорожувати і слідкуйте за новинками світу цього, то спеціально для вас були винайдені представлені в даному відео гаджети. На третьому місці - міні usb холодильник.

Гаджети для читання книг

За статистикою клієнти Амазон купують в півтора рази більше електронних книг, ніж паперових. З цього висновок напрошується сам собою ... Є ще цікава статистика, що вісім з десяти Росіян читають книги з цифрових носіїв. Загалом дивіться, пишіть.

Світяться цеглини

Світяться цеглини

Абсолютно оригінальним гаджетом порадував фірма Smart Solar. Вже кілька років компанія веде розробку і виробництво пристроїв, що функціонують з допомогою сонячної енергії.

  Ще Бізнес Ідеї >>>  

 


Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


 

 

 

 

 

 

Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей