Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес-план по міні виробництва кладочної сітки з арматури

   

Зміст:
Резюме
Технологія виробництва кладочної сітки

Організація міні бізнесу:
Приміщення
Персонал
Обладнання для виробництва кладочної сітки з арматури
Необхідну сировину та витратні матеріали

Фінансовий план:
Інвестиції в міні бізнес
Терміни окупності

Маркетинг:
Реклама
Збут продукції

 

Резюме.

  Бізнес-план по міні виробництва кладочної сітки з арматури  

 

Технологія виробництва кладочної сітки з арматури.

Даний вид армування являє собою виробництво і монтаж зміцнює сітки для стабілізації конструкцій, виготовлених із залізобетону та інших будівельних матеріалів. Широке застосування арматурне армування отримало в масштабних видах будівництва, при зведенні висотних споруд, мостів, промислових об'єктів, вантажних майданчиків та інших споруд підвищеної міцності. За допомогою арматурної сітки кладочної зміцнюють важкі види кладки (з каменю і цегли), фундаменти, розраховані на об'ємні навантаження статеві покриття, і монтують каркаси для теплиць і парників.

Для виробництва даного виду армуючого матеріалу використовують дріт ВР-1 або арматуру малих і середніх діаметрів. Після формування складових по довжині проводиться крапкове контактне зварювання всіх деталей між собою. В залежності від умов армування і ступеня доступу до укрепляемым поверхонь і блокам, зварювання і монтаж проводять при безпосередньому накладення сітки на що зміцнюється матеріал, або окремо від нього. Найчастіше зварювання сітки відбувається у відповідності з проектними строками за попереднім замовленням. Окремі, найбільш поширені різновиди арматурної армування можуть бути реалізовані на торгових точках.

Організація міні бізнесу.

Для організації своєї справи в масштабах малого і середнього підприємництва даний вид виробництва підходить як ніщо інше. Ліцензування, якому підлягає цей бізнес мінімальне, вимоги пожежної безпеки та охорони праці знаходяться в стандартних розмірах, початкові вкладення для повноцінного здійснення діяльності набагато менше, ніж у традиційному товарному ритейлі.

Попит на арматурну сітку кладочну достатньо високий для того, щоб виробництво окупилося в стислі терміни. З цієї причини рекламний бюджет може містити в собі статті економії, кошти з яких можна перерозподіляти на виробничі статті витрат. Кваліфікація персоналу не вимагає особливих витрат на зарплатні статті, а вартість оренди приміщення для виготовлення даного виду армування рідко компенсується транспортними витратами і дає відчутний відсоток чистого прибутку. Порівняно невелика кількість компонентів для організації виробництва і збуту дає можливість досить просто та швидко почати своє невелике, але прибуткове діло.

  витрата кладочної сітки на будівництво будинку  

Приміщення.

В якості приміщення для виготовлення та зберігання арматурної армірувальної сітки рекомендується вибирати сухі просторі криті простору, в яких можливо підтримувати постійну температуру, що відповідає загальним виробничим вимогам (19 - 24 градуси). Площа робочого приміщення при наявності в ньому одного зварювального і одного різального верстата не повинна бути менше 22 кв. м. При необхідності можна використовувати додаткові сервіси для зварювання та різання арматури і дроту, внаслідок чого виробничу територію можна використовувати як місце зберігання. Якщо повний цикл виготовлення зосереджений локально, приміщення повинно мати окрему площу для зберігання.

Територія, на якій відбувається виготовлення армування, не повинна перебувати в безпосередній близькості зі спальними районами. Перевага даного виробництва полягає в можливості його організації в приватному секторі, якщо місце зварювання, різання, редагування і зберігання не має прямих комунікацій з сусідніми будинками. Бажано, щоб персонал мав побутовки для підготовки до роботи. Але це необов'язково.

Персонал.

Організація повноцінного циклу виготовлення і збуту арматурної сітки вимагає участі кваліфікованого оператора зварювального і правильно-ріжучого верстатів, вантажника, водія, бухгалтера, маркетолога-рекламіста і директора. У більшості випадків кілька фахівців поєднуються в одному, за рахунок чого стає можливим скоротити зарплатні статті витрат. Так, маркетолог, директор і бухгалтер можуть бути однією людиною, а оператор верстатів, вантажник і водій - іншим.

Якщо стартового бюджету не вистачає на придбання верстатів, різання, правку і зварювання арматури і дроту можна робити вручну. Це дасть можливість почати бізнес з меншими вкладеннями, але швидкість розвитку підприємства може значно знизитися. Уникнути такого перебігу подій в цьому випадку допоможе залучення дешевої робочої сили в середніх масштабах. Можна найняти некваліфікованих різьбярів, які будуть частково поєднувати та інші спеціальності після самостійного попереднього навчання.

Обладнання для виробництва кладочної сітки з арматури.

Виготовлення даної продукції практично не вимагає складного та дорогого обладнання. Зварювальний апарат і ріжучі по металу пристосування - необхідний мінімум. При бажанні швидкого нарощування оборотів підприємства і наявності необхідних інвестицій можна придбати нові або вживані верстати для різання, правки і зварювання арматури.


Рекомендується купувати верстати для многоконтактной зварювання, мають в комплекті трансфоматор, компресор і пневмопедаль. Оптимальна споживана потужність такого пристосування не повинна перевищувати 36 Квт, а оптимальне робочий тиск в пневмомережі становить 2 мПа. Якщо верстати купуються «з рук», доцільним буде їх тестування до здійснення факту покупки на предмет «непровара» стиків. При наявності певного досвіду і навичок, лінію зборки можна змонтувати самостійно. Окремі майстри збирають навіть автоматизовані лінії, наприклад на базі машини контактно-точкової зварки МТ-2202.

Необхідну сировину та витратні матеріали.

Закупівлю дроту, арматури, мастильних та зварювальних витратних матеріалів, ріжучих насадок та інших необхідних аксесуарів правильніше проводити безпосередньо у виробників. Маючи особливий підхід, можна робити замовлення безпосередньо на заводах-виробниках. Якщо доступу до роздрібних постачань за цінами, наближеними до собівартості немає, варто розглянути варіанти малого опту або купувати сировину та матеріали на спеціалізованих оптових точках реалізації - будівельних гіпермаркетах і оптових ринках.

У разі, коли бюджет дозволяє безболісно перерозподіляти кошти дохідних статей, а площа виробництва має достатню територію для зберігання великих обсягів арматури і дроту можна знайти прийнятний за вартістю варіант середнього опту. З розрахунком на майбутнє, така закупівля може принести додатковий прибуток внаслідок економії на закупівлю сировини. Якщо виготовлення армування неавтоматизировано, на перших порах можна укласти договір сметаллоприемками, які занебольшую окрему плату будуть проводити сортування арматури і дроту. Надалі продукцію з такої сировини можна випускати на ринок за демпінговою ціною і виграти у конкурентів за рахунок залучення додаткових клієнтів.

  застосування кладочної сітки з арматури  


Фінансовий план.

Складання адекватного бізнес-плану для даного виду виробництва вимагає деяких спеціальних навичок планування. Для того щоб отримати реальний проект, доцільним буде звернутися до фахівця, досить добре орієнтується в питаннях виробничого планування. Якщо такої можливості немає, скласти фінансовий план можна самостійно. Для цього необхідно розрахувати наступні моменти:
• Виробнича програма повинна враховувати власне продуктивність підприємства - на скільки відсотків планується завантаженість лінії, кількість робочих годин на місяць, середня норма випуску та місячний план виробництва;
• Розрахунок постійних витрат включає в себе витрати на оренду приміщення, зарплати допоміжним працівникам, операторів верстатів або зварювальникам, накладні і транспортні витрати;
• Змінні витрати слід внести загальний витрата сировини за марками, вартість витраченої електроенергії, загальний витрата електроенергії за марками, змінні витрати на 1 погонний метр продукції і загальні змінні витрати в місяць;
• Стаття планованої прибутку має пункти обліку ринкової ціни арматурної сітки, планованої виручки без ПДВ, загальну виручку, отталкивающуюся від собівартості 1 погонного метра і прибуток від кожної марки продукції.

Інвестиції в міні бізнес.

Середня сума первинних вкладень в організацію повноцінного виробництва кладочної арматурної армування коливається в діапазоні від 21-ї до 43-х тис. доларів. Дані цифри наведені для створення бізнесу, в якому планується задіяти 2 верстата та 6 чоловік персоналу. Це оптимальний інвестиційний обсяг, що враховує витрати на всі статті, включаючи оплату оренди приміщень і транспорту, закупівлю сировини і матеріалів, оформлення необхідної документації та рекламу.

Якщо на початку діяльності підприємство має необхідні виробничі потужності, або використовує додаткові ресурси (дешева робоча сила, дешеву сировину, готову клієнтську базу тощо) обсяг інвестицій значно знижується і може становити в середньому 3000 доларів в якості початкового капіталу. У будь-якому випадку існує ймовірність необхідності додаткових фінансових вливань (особливо в умовах світової економічної кризи).

Терміни окупності.

У залежності від планованої інтенсивності та умов функціонування підприємства терміни окупності можуть значно варіюватися. При оптимальних вкладеннях у наведених обсягах первісна вартість даного бізнесу повернеться до інвестору в якості чистого прибутку за 8 - 14 місяців. Якщо річ було розпочато з мінімальними вкладеннями, прибуток від нього окупить інвестиції за менші терміни - від 3-х до 6 місяців. У цьому випадку важливим фактором, що сприяє інтенсивності окупності, буде активність роботи підприємства і готовність локального ринку до входження в нього нової фігури. 18 місяців - крайня точка, пройшовши яку неокупившийся бізнес можна закривати або продавати. Слід пам'ятати про існування кризового менеджменту, здатного витягнути підприємство на більш високий рівень окупності за рахунок залучення сторонніх фахівців і повного оновлення контингенту співробітників.

Маркетинг.

При плануванні і здійсненні маркетингових стратегій у виробництві і реалізації арматурної сітки важливо брати до уваги не тільки актуальні потреби ринку, але і особистісний фактор. Попит на продукцію даного виду має досить широкий спектр. Загальний моніторинг не завжди може надати адекватну інформацію про затребуваність розчину армування. Особисті зв'язки, особливо на перших етапах розвитку підприємства можуть зіграти вирішальну роль.

Реклама.

Для реклами даного виду продукції найчастіше буває достатньо звичайних друкованих оголошень в спеціалізованих виданнях. Робота агентів на будівельних майданчиках і роздача інформаційних матеріалів в офісах ремонтних і будівельних компаній - досить ефективний метод для налагодження ділових зв'язків з потенційними клієнтами. А засоби реклами в інтернет (оголошення і відкриття власного сайту на безкоштовному хостингу) практично не вимагають фінансових витрат.

Збут продукції.

У малому бізнесі майже все вирішують особисті зв'язки. Але не варто обходити своєю увагою і великі торгові точки, централізовано виробляють дрібний оптовий і роздрібний збут сітки. При наявності сертифікаційних документів оптова реалізація допоможе значно заощадити час. Якщо бізнес починається майже з нуля, має сенс самим стає на ринку у вихідні. При наявності достатніх фінансових коштів можна орендувати місце на ринку і найняти реалізатора. Прийом замовлень від «холодних» клієнтів, які знайшли інформацію про товар в мережі або в газетах що стає основним джерелом попиту на арматурну сітку кладочну.

Почати свій міні-бізнес з виробництва армопоясов досить просто. Ця справа може стати першим і дуже значним кроком до фінансової незалежності будь-якої активної і цілеспрямованої людини.

 
 

Міні виробництво кладочної сітки з арматури - Бізнес-план - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес: міні виробництво зварювальних електродів

Бізнес: міні виробництво зварювальних електродів

Бізнес План продаж продукції металопрокату

Бізнес План продаж металопрокату продукції

Бізнес виробництво сітки рабиці

Бізнес виробництво сітки рабиці

Бізнес План виробництво цвяхів

Бізнес План виробництво цвяхів

 

Тому Вперед - Бізнес-план виробництво макаронних виробів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План манікюрного кабінету - Завантажити

Бізнес План манікюрного кабінету

Послугами салону краси користуються майже всі дівчата і жінки, адже прекрасна половина людства завжди хоче виглядати красиво і доглянуто. Кожній жінці відомо, що руки - її візитна картка.


Бізнес План школи танців - Завантажити

Бізнес План школи танців

Насамперед слід перевірити подібні послуги на поточному ринку, а так само виявити перевагу населення. В школі пропонується вивчення різних напрямів і стилів танців. Останнім часом, більшою популярністю користуються: бальні танці, танець живота, стриптиз, вуличні танці.


Бізнес План аквапарку - Завантажити

Бізнес План аквапарку

Бізнес-план аквапарку включає в себе техніко-економічне обґрунтування проекту, підбір персоналу, систему оподаткування, очікуваний прибуток, окупність.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей