Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Міні бізнес: Виробництво сиру косичка (Чечіль)

   

В даний час у всьому світі зростає інтерес до продуктів харчування виробленим на основі натуральної сировини на невеликих підприємствах. Сир косичка - чечіль це національний вірменський сир повністю відповідає цим критеріям. Він виробляється в основному в домашніх умовах і тільки в ручну. Крім того, даний сир повинен зацікавити людей, які є поборниками здорового харчування, цей сир можна сміливо їсти під час дієти.
Сир косичка, зроблений з натуральних продуктів, в процесі виробництва якого не додаються ні які хімічні складові, а крім того, за рахунок унікальної технології зберігає максимум корисних речовин, властивих вихідної сировини, в їх числі живильні соки і мікроелементи. Від інших сирів відрізняється своєю структурою у вигляді ниток, заплетених в косичку. За формою цієї кіски він і називається Чечіль - заплітається в коси. Не вдаючись у подробиці багато його так і називають - косичка.

 

виробництво сиру кіски чечіль - етап 1

 

Чечіль, сир не дуже солоний, поживний, ароматний, завдяки низькій калорійності дуже затребуваний тими, хто стежить за своєю фігурою. Іноді буває у формі паличок або ниток, подкопченная косичка.

 

виробництво сиру кіски чечіль - етап 2

 


Відео правильне виробництво сиру косички (чечіль):

   

Вихідним продуктом для даного сиру може служити коров'яче молоко або суміш коров'ячого, козячого , овечого. Для початку треба дати молоку скиснути, в посуд з молоком можна додати трохи кислого молока, для прискорення процесу. Потім, скисле молоко підігрівають, коли починається створаживание, це приблизно 40 градусів додають пепсин (1г на 200-300мл молока).Через деякий час утворилися шматочки сиру починають склеюватися, температуру піднімають до 50 градусів. Отриману субстанцію акуратно наминають, формуючи стрічку, поступово виймають і розкладають в довжину, розрізають на тонкі нитки, плетуть косички, обмивають холодною водою і поміщають в розсіл (15-20%).

 

виробництво сиру кіски чечіль - етап 3

 

У сироворобник (1) надходить нормализированное молоко температурою 65 градусів, тут відбувається освіту, нарізування, сушка зерна, що утворилася суміш транспортується через дренажний барабан (2), сироватка відокремлюється. Протягом 15 хвилин з сирного тіста, лежачого на прес-візку (3) формується пласт, а після цього ще протягом години сирна маса набирає кислотність. Вручну нарізаний пласт надходить в модуль для пластифікації (4), де і утворюються сирні нитки. Ну ось, наш сир практично готовий, його можна пакувати та відправляти в камеру зберігання.
 

 

виробництво сиру кіски чечіль - етап 4

 

Описана вище схема виробництва дозволяє виробляти до 4 тонн продукту на добу.
Подібна схема виробничого процесу дозволяє постійно оновлювати асортимент продукції за рахунок перенастроювання технологічних параметрів та гнучкості виробничого процесу.

Оригінальний зовнішній вигляд сиру кіски досягається перев'язкою його вручну. Сир чечіль за визначення не може бути просто шматком сиру, кіски плетуться в самому початку процесу виготовлення і крім незвичайного зовнішнього вигляду допомагають йому краще, ніж іншим сирів зберігати корисні властивості вихідного сировини за рахунок так званих пучків. Якщо чечіль приготовлений правильно, він не відрізняється якимось особливим запахом, сильно відрізняє його від інших сирів, навпаки, смак у нього особливий, досить пікантний, осторо-солоний, з приємним солонуватим присмаком. Колір сиру не повинен бути дуже яскравим, при його купівлі краще віддавати перевагу сиру від білуватого до злегка жовтого кольору.


Склад копченого сиру косичка.

Склад сиру не є складним. В його основі тільки натуральні продукти: коров'яче, козяче та овече найсвіжіше молоко, скисання відбувається природним чином з додавання пепсину або сичужного ферменту, що входить до складу копченого сиру косичка.
При нагріванні молоко згортається дуже швидко, приблизно за 10 хвилин, після чого знову нагрівається, утворюються пластівці, які в процесі подальшого нагрівання склеюються. З цієї маси формуються смуги, які в подальшому розрізають і сплітають в кіски.
Для отримання копчено сиру кіски після визрівання відправляють в коптильні камери. От і все. Смачний, ароматний і найголовніше корисний натуральний продукт готовий.

Відео - Сімейний бізнес виробництво сиру:

   
1

ОПИС ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА СИРУ-КОСИЧКИ ТА СИРУ СУЛУГУНІ, ФОРМУВАЛЬНА МАШИНА-ШНЕКОВИЙ, Ціна: Від 700 000 руб.

Обладнання для виробництва сиру-косички та сиру сулугуні, формувальна машина-шнековий


Тому Вперед -Бізнес: міні виробництво газобетону і пінобетону

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Рекламний бізнес - проекційна реклама

Рекламний бізнес - проекційна реклама

Проекційна реклама більше розвинена у великих містах. Така реклама працює краще в нічний час. Тому у спальних районах установка проекторів і прокрутка реклами принесе менший результат.


Бізнес послуги з ремонту взуття

Бізнес послуги з ремонту взуття

Послуги з ремонту взуття це малий бізнес, який вимагає більше не грошових вкладень, а вкладень в свою майстерність і вміння, тому для початку варто повчитися і попрацювати за наймом в діючих майстерень.


Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Дискотека для багатьох людей є місцем де можна дозволити себе розкріпачити в якійсь мірі. Темні приміщення, гучна музика - це невід'ємна частина відпочинку молоді. Організацією дискотек займаються активні люди, що ведуть нічний спосіб життя.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей