Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес-план з оренди будівельної техніки

   

На думку експертів, одним з наслідків фінансової кризи стала боязнь підприємств і організацій здійснювати великі покупки. При цьому від кризи більше інших галузей, постраждало будівництво. Тим не менш, будівництво, навіть в невеликих масштабах, неможливо без спецтехніки. Так, для транспортування будівельних матеріалів потрібен вантажний автотранспорт, для висотних робіт - автовишки тощо і лише одиниці серед будівельних фірм мають власні автокрани, а також вантажопідйомну та дорожню техніку. Це, у свою чергу, слугувало поштовхом для розвитку всіляких механізмів оренди та лізингу будівельного обладнання.

Основні характеристики даного бізнесу, а саме, початкові інвестиції, кількість персоналу, обладнання, витратні матеріали, приміщення залежать від того, будуть надаватися посередницькі послуги або здаватися в оренду власна техніка. А також буде здаватися техніка сама по собі або разом з персоналом.

 

  Бізнес-план з оренди будівельної техніки  

Оренда будівельної техніки може використовуватися не тільки в будівництві, але і в сільському господарстві, добувній промисловості, машинобудуванні, легкої промисловості. Сутність даного формату оренди полягає у тимчасовому використанні будівельної техніки суб'єктами підприємницької діяльності на короткостроковій або довгостроковій основі.

Оренда будівельної техніки


Ціна на оренду будівельної техніки коливається від 500 руб. за оренду вантажівки до 1500 руб. за автокран з великою вантажопідйомністю. Слід зазначити, що в даному бізнесі є певні сезонні коливання. Але при цьому навіть у зимовий період, при завантаженні обладнання по 3-4 години кілька разів на тиждень, бізнес продовжує залишатися рентабельним. У весняно-літній же період показник щоденної завантаженості досягає 14 годин.

Основні показники ефективності в сфері оренди будівельної техніки, залежать від принципів побудови бізнесу. Якщо пропонувати суто посередницькі послуги з оренди, то витрати не перевищують 5-7 тис. дол., так як вони необхідні тільки на оренду офісу для створення диспетчерської служби Рентабельність у такому випадку становить 220-250%, а термін окупності не перевищує 7-8 місяців. Однак є і специфічні ризики, пов'язані з залежністю від власників техніки.

Якщо ж вибирати варіант зі здачею в оренду власної техніки, сума стартових витрат може досягати 3-5 млн. дол. У цю суму включені витрати на техніку, обладнання території під гараж, створення ремонтної служби. Так що цей варіант цікавий виключно як об'єкт для довгострокових інвестицій.

Короткий Бізнес-План з оренди будівельної техніки - Завантажити

Короткий Бізнес-План з оренди будівельної техніки - Завантажити

 

Матеріал для складання бізнес-плану на тему оренда будівельної техніки:

 

В Європі вся будівельна техніка береться в оренду! - Докладніше...

 

Огляд ринку оренди будівельної техніки РФ - Завантажити

 

Що краще придбати або взяти в оренду будівельну техніку? - Дізнатися

 

Дефіцит оренди спецтехніки в Новосибірську - Докладніше...

 

Дослідження ринку оренди будівельної і дорожньої техніки - Далі...

 

Веселе Відео на тему - будівельна техніка:

  t/html; charset=windows-1251">
1

Читайте також:

Будівельний бізнес високого рівня. Будівництво багатоквартирного будинку.

Будівельний бізнес високого рівня.

Давайте розберемося з питанням, хто є на сьогоднішній день найбільшими забудовниками? Самі великі гравці будівельного ринку - це домобудівні комбінати, які почали своє існування ще за радянської влади, потім перейшли в приватну власність.

Малий будівельний бізнес

Малий будівельний бізнес

Перші «швидкі» гроші ви зможете заробити на будівництві малих будинків як правило безпосередньо для клієнта, плюс крім грошей ви отримаєте безцінний досвід і краще, якщо ви самі візьмете безпосередню участь у виконанні робіт, як кажуть «своїми руками поторкайте будівництво».

 

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину продуктів

Бізнес План магазину продуктів

Продукти харчування - це така категорія товарів, без якої не обходиться ні одна людина, причому щодня. Саме тому, це один з найбільш вигідних проектів, адже попит на продукти постійний. Але чомусь не багато домагаються стабільного успіху.


Бізнес План магазину дверей

Бізнес План магазину дверей

Прийнявши рішення відкрити магазин дверей, ви зробили правильний і вірний крок на шляху до успіху. Адже, з кожним днем, будівельний бізнес стрімко розвивається, а якісні і надійні двері потрібні кожному новому побудованому завданням або квартирі.


Бізнес План магазину взуття

Бізнес План магазину взуття

Одяг та взуття є другим після продуктів харчування по популярності товаром. Відкрити взуттєвий магазин нескладно, важливо знати деякі його особливості. Цей бізнес-план ви можете завантажити і використовувати як підручний матеріал у відкритті власного магазину.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей