Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Будівельний бізнес високого рівня. Будівництво багатоквартирного будинку.

   

Як почати велике будівництво у великих містах?

Ви хочете побудувати багатоквартирний будинок, що для цього потрібно? Які етапи треба пройти безпосередньо перед початком самого будівництва?

Давайте розберемося з питанням, хто є на сьогоднішній день найбільшими забудовниками? Самі великі гравці будівельного ринку - це домобудівні комбінати, які почали своє існування ще за радянської влади, потім перейшли в приватну власність. У таких компаній як правило є свої виробництва, вони можуть самостійно здійснювати основні матеріали для будівництва - це бетон, металоконструкції, цегла і т.д. Так і менш важливі матеріали.

Такі компанії, як правило, зводять дуже великі об'єкти з добрим інвестуванням. Основну, саму об'ємну, високооплачувану і можливо відповідальну вони виконують, як правило, самостійно. Всю іншу середню і дрібну роботу віддають у підряди та субпідряди. Перші підрядники, як правило, теж непогано заробляють, найменше заробляю, ті будівельники хто «сидить» на субпідряді. Але часто буває, що субпідрядник переростає в першого підрядника - це може бути з різних причин...

  Будівельний бізнес високого рівня. Будівництво багатоквартирного будинку.  

 

Для початку будівництва вам потрібна земля. Як отримати землю під будівництво? Ви можете придбати право довгострокової оренди або придбати землю через аукціон.
Не так складно побудувати будинок - це напруження сил і засобів, як складно дійти до початку будівництва. Мало того, що потрібно отримати всілякі дозволи і погодження, до цього, в принципі, вже всі звикли. Так само потрібно правильним чином «посадити» будинок, витримати всі вимоги, а вони у нас суворі. Ваш майбутній будинок треба вписати в навколишню забудову, попрацювати з архітектором, далі пройти різні експертизи.
Для маленької будівельної компанії все це буде досить складно.


Підводячи підсумок, можна з упевненістю сказати, що не варто намагатися почати будівельний бізнес, граючи по крупному, навіть якщо є пристойні гроші, спочатку потрібно пройти всі стадії, дізнатися всі підводні камені, з часом розвиваючи «в собі» будівельний бізнес, при цьому здобуваючи знайомства і зв'язки. Починаючи свій будівельний бізнес, постає питання, де брати підряди та субпідряди? Відповідь ви отримаєте, подивившись представлене відео.

1

Відео: Будівельний бізнес високого рівня. Будівництво багатоквартирного будинку.

 

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Рекламний бізнес - проекційна реклама

Рекламний бізнес - проекційна реклама

Проекційна реклама більше розвинена у великих містах. Така реклама працює краще в нічний час. Тому у спальних районах установка проекторів і прокрутка реклами принесе менший результат.


Бізнес послуги з ремонту взуття

Бізнес послуги з ремонту взуття

Послуги з ремонту взуття це малий бізнес, який вимагає більше не грошових вкладень, а вкладень в свою майстерність і вміння, тому для початку варто повчитися і попрацювати за наймом в діючих майстерень.


Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Дискотека для багатьох людей є місцем де можна дозволити себе розкріпачити в якійсь мірі. Темні приміщення, гучна музика - це невід'ємна частина відпочинку молоді. Організацією дискотек займаються активні люди, що ведуть нічний спосіб життя.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей