Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес послуги з ремонту взуття

   

Послуги з ремонту взуття це малий бізнес, який вимагає більше не грошових вкладень, а вкладень в свою майстерність і вміння, тому для початку варто повчитися і попрацювати за наймом в діючих майстерень.

Взуття відрізняється вразливістю і недовговічністю. Статистика показує, що кожна десята пара взуття виходить з ладу вже в першому сезоні. Щоб продовжити термін служби взуття, багато людей звертаються в ремонтні майстерні, адже відремонтувати туфлі або чобітки дешевше, ніж купити нові. При вдалому розташуванні майстерні цей вид бізнесу може почати приносити прибуток вже протягом першого місяця існування.

Майстерня по ремонту взуття може пропонувати різноманітні послуги, серед них: ремонт каблуків, їх заміна, заміна взуттєвих набойок, ремонт підошви, розтяжка взуття, заміна устілок і супінаторів, фурнітури (пряжок, замків, змійок, заклепок, липучок), професійна чистка взуття та ін. Різні види пропонованих послуг вимагають наявності різного обладнання.


  Бізнес послуги з ремонту взуття  

Найбільш затребувані в майстернях послуги - постановка набойок, закаблуків та заміна блискавок. Останнім часом дами міняють ще й зламані підбори або просять обтягнути взуття заново. Однак сучасні майстерні здатні виконувати до 20 видів робіт по ремонту взуття.

Середня майстерня приймає по 20-30 замовлень на день. Але на перших порах, кількість замовлень, звичайно, обмежено, поки майстер не напрацює базу постійних клієнтів.

До речі, зовсім необов'язково ви повинні сидіти в будці шевця або в сирому підвалі під табличкою «Ремонт взуття». Цілком можливо відкрити ремонтну майстерню у себе вдома - так ви уникнете додаткових витрат на оренду.


Ваші витрати - електроенергія і вирішення питань з пожежниками, податкової. А значить, ви можете дозволити більш низькі розцінки, що сильно збільшує приплив клієнтів. І навіть на рекламу витрачатися не треба - сарафанне радіо працює без перешкод.


А на перший час можете просто попитати знайомих, колег, сусідів - не потрібно кому полагодити взуття. Або ще гарне місце для реклами - на спині спецівки. Ходиш, своєю справою займаєшся - і сам себе рекламируешь.


Ремонт взуття витрати:
Ліцензії та дозволи не потрібні.
Термін окупності - 3 роки.
Рентабельність - 15%.
Стартові інвестиції (перший рік) - без урахування вартості оренди приміщення - від 100 тисяч доларів.
В тому числі: Ремонт - 5 тисяч доларів Обладнання - 60 тисяч Витратні матеріали - 5 тисяч Комунальні витрати і електрика - 1 000 доларів
Просування (сайт, реклама) - 500 доларів
Зарплата персоналу (приймальниця і два майстри) - від 20 тисяч доларів. Розмір зарплати залежить від виробітку і складається з відсотків, які працівник отримує з кожного замовлення.
Другий рік - витрати від 25 тисяч доларів (комунальні витрати + зарплата + просування).
Третій рік - витрати від 25 тисяч доларів.
Окупність - за умови збільшення потоку від 5-6 до 30 пар взуття в день рентабельність протягом зазначеного строку зростає з 6% до 15-18%.
Прибуток - за підсумками третього року від 35 тисяч доларів в рік.


  Бізнес послуги з ремонту взуття  


Загалом витрати на відкриття майстерні по ремонту взуття складають приблизно 470-510 тис. рублів. Сюди входить орендна плата за приміщення - від 21-30 тис. рублів, витрати на придбання обладнання (верстат для ремонту взуття, швейна машина, розтяжки тощо) - 300 тис. рублів, придбання витратних матеріалів (ниток, клею, набойок, замків, змійок та ін) - 70-100 тис. рублів, заробітна плата майстрів (2 особи) та адміністратору - від 50 тис. рублів, інші витрати (витрати на рекламу, оплату комунальних платежів, плата за телефон) - 30 тис. рублів.


Вартість одного замовлення складає в середньому від 400 до 600 руб. Термін окупності бізнесу - від 2-х до 3-х років. Рентабельність сягає мінімум 15%.

1

Читайте також:

Бізнес - ремонт взуття

Бізнес - ремонт взуття

Одним з наслідків фінансової кризи стало бажання людей економити практично на всьому. Наприклад, багато хто тепер воліють не купувати нове взуття, а ремонтувати стару. Тому ідея бізнесу з ремонту взуття знайшла своє нове життя.

 

Тому Вперед - Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на регіональному представництві. Бізнес з мінімальними вкладеннями

Бізнес на регіональному представництві. Бізнес з мінімальними вкладеннями

У бізнесі на регіональному представництві головним завданням є вміння подати свою кандидатуру, довести що ви вмієте і знаєте як працювати в своєму регіоні. Чесність - для довгострокового співробітництва у вас повинна бути основною рисою характеру.


Бізнес на виробництві пінобетону. Бізнес з швидкою окупністю

Бізнес на виробництві пінобетону. Бізнес з швидкою окупністю

Виробництво пінобетону відноситься до будівельного бізнесу, а в даний час будівництво є дуже прибутковою середовищем для інвестування грошей. На відміну від інших будівельних матеріалів пінобетон застосовується в багатьох областях будівництва.


Бізнес на питній воді. Виробництво та продаж чистої питної води

Бізнес на питній воді. Виробництво та продаж чистої питної води

В даному бізнесі вам потрібно мати грамотний колектив менеджерів, які повинні будуть переконувати клієнтів купувати саме вашу продукцію, тому що в бізнесі на питній воді, сьогодні чимало людей заробляю хороші гроші.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей