Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Виробництво сухих будівельних сумішей: відкриття міні-заводу

   

Виробництво сухих будівельних сумішей

У наш час будь-яке будівництво здійснюється із застосуванням будівельних сумішей. І це стосується абсолютно різних видів робіт: облицювання, будівництво стін, оздоблення поверхонь стін та інші. У всіх таких випадках використовують різного роду будівельні суміші. Їх застосування економічно і практично вигідно і обґрунтовано. Такі суміші здатні забезпечувати високу якість виконаних робіт, їх результативність та високу швидкість.

Сьогодні існує безліч варіацій рецептур для приготування і розведення сухих будівельних сумішей в залежності від будівельних завдань. Крім цього, в залежності від того, які компоненти входять до складу сухої будівельної суміші, що використовується для приготування будівельного розчину, може варіювати ступінь міцності розчину, його стійкості до температурних коливань, низьких температур, вологості та інше. Саме тому в даний час професійні будівельники замість традиційного розчину цементу і піску, який готується, як правило, у співвідношенні «на око», все частіше використовують промислові сухі будівельні суміші.

 

Виробництво сухих будівельних сумішей

 

Як зазначалося вище, використання сухих будівельних сумішей в роботі має відчутні переваги і вигоди. Розглянемо деякі з них.

По-перше, застосування сухих сумішей дозволяє економити час (а в процесі будівництва це важливий фактор) і площі для зберігання і змішування (не потрібно купувати всі компоненти окремо, шукати місце для їх зберігання і ємності для змішування).

По-друге, за рахунок варіативності виробничого процесу і висококласного технологічного обладнання європейського зразка, можливо, виготовляти за індивідуальним замовленням суміші різної складності.

По-третє, будівельний розчин можна приготувати в тому обсязі, який необхідний на поточний момент, виключаючи, втрати сухої речовини.

По-четверте, використання сухих будівельних сумішей в досить великих обсягах дозволяє істотно заощадити статтю транспортних витрат, оскільки в цьому випадку виключається необхідність постійного підвезення готового розчину на будівельний майданчик.

По-п'яте, використання сухих будівельних сумішей завжди гарантує високу якість, оскільки при їх приготуванні використовується технологічно правильна рецептура і точне дозування використовуваних компонентів.

 

Виробництво сухих будівельних сумішей: відкриття міні заводу

 

Як бачимо з вищевикладеного, сучасні сухі будівельні суміші являють собою високоякісний продукт наукових технологій, що дозволяє значно підвищити продуктивність праці і досягти високої якості будівельних робіт. Що досить важко при використанні традиційних розчинів цементу і піску. Не дивно, що компанії-виробники цієї продукції в суворій таємниці зберігають свої рецепти приготування будівельних сумішей, але зате широко відомі входять до них компоненти та основні специфічні характеристики матеріалів.

Фахівці виділяють 4 основні групи складових компонентів складу модифікованих сухих будівельних сумішей. Це в'яжучі мінеральні компоненти, інертні наповнювачі, спеціальні добавки (в основному вологоутримуючі) і полімерні зв'язуючі компоненти (функціонують за тим же принципом, що і мінеральні в'яжучі, але розрізняються механізмом дії).

Враховуючи затребуваність і високу якість даної продукції, ідея організації власного бізнесу з виробництва сухих будівельних сумішей з подальшою реалізацією представляється перспективної бізнес-ідеєю. Тим більше, що дана продукція досить затребувана будівельними базами, спеціалізованими магазинами, будівельними компаніями та індивідуальними клієнтами. Тому виробництво сухих будівельних сумішей може бути хорошим і стабільним джерелом доходу. Тим більше, що це не надто затратне виробництво і досить швидко окупається.
 
Спектр використання сухих будівельних сумішей досить широкий. Оскільки вони являють собою порошкоподібні сипкі речовини, які при з'єднанні з водою дають різноманітні гідроізоляційні, монтажні, штукатурні, шпатлювальні і клейові суміші. Плюс ССС (сухих будівельних сумішей) ще і в тому, що вони зберігаються добре, на відміну від вже готових будівельних розчинів, так і приготувати з них розчин можна в будь-який момент і в потрібній кількості.

Склад сухих сумішей може бути досить різноманітним, але основу завжди складають наступні компоненти:
• в'яжучі речовини;
• наповнювачі;
• функціональні добавки.

До складу в'яжучих речовин входять мінеральні речовини (до них відносяться силікатна або ж алюминатный цемент, глина, вапно, гіпс та інші), органічні похідні (такі як полімерний порошок, водорозчинні ефіри целюлози) і органо-мінеральні комплекси (різні полімерцементні і полімерсилікатні склади).

До складу наповнювачів для ССС, як правило, входять відходи каменю, мармуру, вапняк, кварц, доломіт, зола і шлаки.

Склад же функціональних добавок може бути різним. Як правило, це речовини, які прискорюють процес загустіння, затвердіння вже готового розчину. А також це речовини, які надають сумішей високу міцність, необхідну пластичність, термо - і вологостійкість. Рецепт приготування складу залежить від його призначення в майбутньому. Саме від цього залежить використання в'яжучих компонентів, наповнювачів і функціональних добавок у різних співвідношеннях, що, власне, і дає різний результат.

Які будівельні суміші можна робити малому бізнесу?
На російському будівельному ринку більшість виробників починали свою підприємницьку діяльність з виробництва різних видів клею для плитки. Технологія випуску такого клею достатньо складне. А вироблена продукція достатньо рентабельна, особливо за умови інтенсивного зростання виробництва.

Слід зазначити, що найбільш великий асортимент щодо властивостей, а також торгових марок і цін сухих будівельних сумішей пропонуються в основному до групи клеїв. Крім цього, споживання керамічної плитки на будівельному ринку значно зросла (до 30 % за даними 2003 - 2005 р.р.). За останні півтора року спостерігається деяке зниження обсягів виробництва плиткових клеїв і, відповідно, споживання сухих будівельних сумішей.
Ймовірно, ця тенденція збережеться і в найближчому майбутньому. За підрахунками фахівців, співвідношення використання споживачем модифікованих сухих будівельних сумішей на російському ринку збережеться приблизно наступним чином: клей для плитки - 32%, клей для штукатурки - 32%, клей для шпаклівки - 13%, вирівнювачі для підлоги - 16%, та на інші потреби - 5%.

У світлі вищевикладеного, виникає питання: а чи буде перспективним виробництво модифікованих сухих будівельних сумішей перспективним в цій ситуації?
Слід зазначити, що застосування модифікованих ССС значно спрощує роботу будівельників-обробників. А широкий асортимент сухих сумішей дозволяє вибирати такі склади, які оптимально підходять для конкретних видів робіт. Досвідчені будівельники відзначають, що в окремих випадках, так і при виконанні широкомасштабних оздоблювальних і будівельних робіт на порядок зручніше використовувати вже готовий склад, який досить розвести водою, розмішати і вже можна використовувати. Тому попит на дану продукцію завжди існував.

Високі темпи зростання будівництва в сучасному світі зумовлюють і споживчу затребуваність послуг з ремонту, обробці виробничих, офісних і житлових приміщень. А це, в свою чергу, породжує стабільний попит на модифіковані сухі будівельні суміші. Тому бізнес з виробництва такої продукції є не просто перспективним, але і порівняно швидко окупатися.

Серед основних виробничих напрямків слід відзначити:
- штукатурні суміші;
- плитковий клей;
розчин для кладки;
- клей для газо - і пінобетону;
- самовирівнюючі суміші.

Матеріали, використовувані у виробництві, доступні і відносно дешеві:
- цемент;
- зернистий пісок (до 0,6 мм);
- крейда тонкомолотий;
- мелений кварц, пылеобразной фракції;
- функціональні добавки (метилцелюлоза, ефір крохмалю, сополімерний полівінілацетат).

Технологія виробництва будівельних сумішей.
Технологія виробництва СБС досить проста. Основою більшості сухих сумішей є цемент і пісок. Незважаючи на те, що склад сумішей постійно змінюється і вдосконалюється технологія виробництва залишається практично незмінною. Розглянемо етапи виробництва більш детально.

Пісок по транспортеру відправляється в сушильну машину. Барабан сушильного апарату з певною періодичністю повертається, а разом з ним і пісок, який поступово висипається на спеціальні лопатки, розташовані уздовж всього сушильного барабана. В момент, коли лопатка виявляється у верхній точці обертання, пісок починає висипатися і потрапляє в потоки гарячого повітря і, таким чином, висихає. При цьому зайва волога з піску видаляється з приміщення за допомогою вентиляції. А вже сухий пісок пересипається на вібросито, де він розсіюється і розділяється на три різні фракції: крупний пісок, дрібний пісок і відсів.

 

Технологія виробництва будівельних сумішей.

 

Коли відсіву накопичується багато, датчик передає сигнал на комп'ютер, який дає команду на зупинку виробництва і видалення відсіву. Точно так само, за допомогою комп'ютера, відбуваються операції і з піском, коли його достатня кількість накопичується в проміжних бункерах, то в роботу вступають проміжні шнеки, сгружающие пісок у накопичувальні бункери. За допомогою автонавантажувача готовий цемент вивантажують в цементний бункер і фасують. Допоміжні сипучі речовини в бункер засипають додаткових матеріалів вручну. Система автоматизована, тому точне співвідношення дод. речовин заноситься в комп'ютер відповідальним технологом, згідно рецептури.
 
Після цього оператор виводить на екран комп'ютера назва продукції і запускає виробництво. Комп'ютер, згідно заданої програми, зважує кожен компонент і по черзі засинає в змішувач. Закінчення кожної операції оповіщається комп'ютером у вигляді світлового сигналу на дисплеї. Система робить процес перемішування інгредієнтів сухої будівельної суміші. Коли цей процес завершено, комп'ютер дає запит на дозвіл переміщення суміші в окремий фасувальний бункер. Тут відбувається розфасовка по паперових пакетах.

Виробництво СБС за етапами.
Процес виробництва сухих будівельних сумішей складається з наступних етапів:
1. Підготовка і перевалка необхідних компонентів.
2. Просіювання цих компонентів.
3. Приміщення необхідних компонентів в об'ємні бункери.
4. Визначення дозування компонентів.
5. Змішування всіх необхідних інгредієнтів.
6. Упаковка отриманих сумішей.
7. Складування.
Природно, кожен виробничий етап вимагає необхідного обладнання.

Обладнання для виробництва сухих будівельних сумішей.
Тим, хто хоче придбати вже готовий бізнес звичайно ж простіше. Потрібно уважно вивчити ринок і бізнес-план, не витрачаючи час на пошуки приміщення та обладнання. А цьому потрібно приділити значну увагу, оскільки від цього великою мірою залежить якість продукції. Отже, для даного виду бізнесу потрібно приміщення та обладнання для виробництва СБС і їх розфасування. Слід зазначити, що європейське обладнання коштує в рази дорожче, порівняно з таким же але вітчизняного виробництва або виготовленого в Китаї.

 

Обладнання для виробництва сухих будівельних сумішей.

 

 

Відео - Міні змішувач з ручною дозуванням, але автоматичної розфасовкою::

   

На етапі становлення бізнесу досить придбання мінімального комплекту обладнання. Для встановлення якого потрібно приміщення площею від 50 кв м і заввишки близько 7 м. У багатьох виробників можна замовити обладнання різної конфігурації, згідно з умовами замовника. Окупність виробничого обладнання в середньому складає 10 - 18 місяців.
Обладнання для розфасовки ССС можна придбати окремо (ручна або автоматизована лінія) у залежності від потреб і фінансових можливостей.

 

міні завод виробництва сухих сумішей ціна від 750 00 рублів

 


Короткий опис та принцип роботи:
Система управління міні-заводом. В управлінні міні завод досить простий. Він працює за допомогою комп'ютерної системи. Управляти ним можна, як автоматизовано, так і в ручному режимі. Крім цього, використання такої системи дозволяє зменшити кількість задіяного у виробництві персоналу. А це сприяє більш швидкій окупності обладнання, так і гарантує стабільність якості продукції.

Подача піску. Зазвичай для зберігання піску використовують силос, з усім необхідним доп. обладнанням. Сюди входять: фільтр, клапан-запобіжник, система аерації і рівневі датчики. З допомогою гвинтового конвеєра серії «ВК» вже сухий пісок з силосу подається в ваговий бункер піску. Складовою частиною міні заводу може бути сушка барабанного типу серія «СП».

Подача цементу. Для зберігання цементу використовують такий же силос з додатковим обладнанням, як і для зберігання піску. Гвинтовим конвеєром «ВК» цемент з силосу подається в ваговий бункер цементу.

Подача добавок. На спеціальних терезах зважуються окремо добавки, після чого вони засипаються в змішувач. Кількість використовуваних добавок розраховується окремо. Після цього суміш з добавок поміщається в окремий бункер гвинтового конвеєра ВК159 і подається в бункер-дозатор ДМД150Т, де всі компоненти перемішуються.

Змішування компонентів. Перемішування виробляється в змішувачі для ССС. Коли суміш готова, спрацьовує датчик і вона вивантажується через затвор в бункер. Датчики рівня контролюють обсяг.
Фасування готових сумішей. Готова ССС подається в спеціальний бункер, який має клапанні мішки для фасування. Після наповнення кожен мішок з завантажувальної стрічки потрапляє на транспортерну і переміщується в зону упаковки.

Відео - Міні завод для виробництва сухих сумішей для потреб будівництва:

   

Міні завод виробництво сухих будівельних сумішей (Креслення):

 

 

Збут сухих будівельних сумішей.
Основні напрямки збуту даної продукції:
- будівельні бази і магазини;
- інтернет-магазини;
- великі будівельні компанії;
- приватні споживачі.

Перспективи розвитку ринку сухих сумішей.
За прогнозами аналітиків, в найближчому майбутньому будуть активно розвиватися такі сегменти ринку сухих будівельних сумішей, які використовують для утеплення та декорування фасадів приміщень, а також для заливки підлог. При чому перевагу все більше віддається ССС на основі цементних і гіпсових в'яжучих компонентів.
Слід також зауважити, що застосування простих розчинів поступово зменшується і перевага віддається у сухих будівельних сумішей. А це непогані прогнози для тих, хто вирішив відкрити свій бізнес.

1


Тому Вперед -Міні бізнес: Виробництво сиру косичка (Чечіль)

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій бізнес: Холодна ковка металевих виробів

Свій бізнес: Холодна ковка металевих виробів

Ідея для бізнесу заснована на холодній куванні металевих виробів. Цю ідею можна віднести до бізнесу з невеликими фінансовими вкладеннями, на початковому етапі знадобляться тільки вміння і не більше 30 000 руб.


Збір і заробіток на грибах та ягодах

Збір і заробіток на грибах та ягодах

Бізнес ідея збір і заробіток на грибах та ягодах підійде для будь-якого здорового людини, яка має бажання і можливість вибиратися в ліс. Цей заробіток і є сезонним, основний час у середній смузі нашої країни для збору ягід, це літо, для грибів - осінь.


Автомайстерня самообслуговування. Школа ремонту автомобілів

Автомайстерня самообслуговування. Школа ремонту автомобілів

Що таке автомайстерня самообслуговування і школа ремонту автомобілів? Це абсолютно новий бізнес, пов'язаний з ремонтом автомобілів і відкриття свого автосервісу. На сьогодні дана бізнес ідея не реалізована ні в одному регіоні нашої країни.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей