Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес ідея - Переробка пластикових пляшок

   

Переробка пластикових пляшок.

В даний час, практично у всіх галузях торгівлі, і громадського харчування використовується пластикова упаковка. Яка потім, за непотрібністю, просто відправляється в сміття. А між тим, на цьому можна побудувати бізнес, який на даний момент не має конкуренції. Оскільки ідею переробки пластикових пляшок не вважають серйозною. І абсолютно марно, адже щодня викидаються тонни пластикового сміття.

Ідея бізнесу полягає в тому, що такого типу сміття можна пресувати, а потім продавати заводам для подальшої переробки. Щорічно однією людиною на смітник викидається приблизно близько 300 кг сміття. Більшість, з якого складають різного виду пластикові пляшки, одноразовий посуд. Період розпаду пластикової пляшки становить близько 200 років. А адже з пластикових пляшок можливе отримання флексу. Який використовується на виробництві тих же пляшок, і маси інших речей. У Росії, галузь переробки вторсировини не розвинена, а значить це економічно вигідне вкладення коштів.

  Бізнес ідея - Переробка пластикових пляшок  


Лінія по переробці пластикових пляшок

Повністю укомплектована лінія для переробки пластикових пляшок і вторсировини з пластмаси буде коштувати близько 130 тис. доларів. Продуктивність комплексу - приблизно 1 тонна вторсировини в годину. Лінія споживає 73 кВт електроенергії на годину. На виході виходить приблизно 80% готової продукції. Працювати на автоматизованій лінії повинні вісім осіб. І те, зайняті вони будуть, лише сортуванням сировини. Зарплата одного робітника складе приблизно 700 доларів у місяць. Вартість виробленого сировини приблизно 100 доларів за тонну.

Звичайно, для покупки такого міні-заводу потрібен великий початковий капітал, але зате окупиться він за 1 максимум 1,5 року. Адже валовий прибуток складе приблизно 19 200 доларів в місяць. Якщо відняти комунальні витрати, приблизно 25%, то чистий прибуток заводу складе 14 400 доларів. Досить привабливий і прибутковий бізнес.

1
  Обладнання і технологію для переробки пластикових пляшок  

Обладнання і технологію для переробки пластикових пляшок - Дивіться Тут

 

Переробка пластикових пляшок відео :

  rabotka_plastik_butilka_1.jpg" alt="Бізнес ідея - переробка пластикових відходів" width="120" height="90"> Бізнес ідея - переробка пластикових відходів

 

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій бізнес ЗМІ. Доходи від Засобів Масової Інформації

Свій бізнес ЗМІ. Доходи від Засобів Масової Інформації

ЗМІ - це такий вид діяльності, який повинен працювати завжди 24 години на добу. Працівники ЗМІ це дуже активні й комунікабельні, творчі особистості. Чим краще ви будете доносити до народу свої думки тим більшого успіху зможете досягти.


Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Розвиток технологій дає нові можливості для реалізації бізнес проектів, послуги з виготовлення зліпків є напрямком малого бізнесу з дуже низькою собівартістю продукції і досить привабливою кінцевою ціною.


Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

До недавнього часу переробкою вторсировини майже ніхто не займався, але у зв'язку з екологічною обстановкою підприємці почали створювати свій бізнес і в цій сфері, переробка димового газу не є винятком.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей