Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Ідеї бізнесу 2013 «Млин Бізнес Ідей»

   

 

Ідеї бізнесу 2013 / Бізнес ідеї за 2013 рік

Виготовлення об'ємних картин з синтетичної тканини

Виготовлення об'ємних картин із синтетичної тканини

Ідея бізнесу з виготовлення об'ємних картин підходить для творчих людей, які захоплюються рукоділлям. З розвитком прогресу своїми руками можна виготовляти цікаві і незвичні речі. Наприклад, об'ємні картини, які виготовляються за допомогою синтетичних тканин.

Надання посередницьких послуг

Надання посередницьких послуг

Посередницькі послуги як бізнес ідея на сьогоднішній день відкрито функціонує лише в декількох областях, це нерухомість і продаж-купівля автомобілів. В інших напрямках підприємці намагаються приховувати, що вони є посередниками. Цікавий такий бізнес ще тим, що можна займатися ним, не виходячи з основної роботи.

Міні ательє на дому

Міні ательє на дому

Бізнес ідея ательє на дому в першу чергу підходить домогосподаркам мають вільний час і вміють користуватися швейною машинкою. Невідомо в силу якихось обставин, вам довелося залишитися вдома, але бажання заробляти і мати хоч якусь незалежність завжди притаманне працьовитим людям.

Організація фітнес табору - «Здоровий спосіб життя»

Організація фітнес табору - «Здоровий спосіб життя»

На сьогоднішній день все більша кількість людей долучається до здорового способу життя. Люди хочуть займатися спортом, спорт став доступнішим. Відкривається безліч спортивних магазинів, тренажерних залів, студій танців і т.д.

Виготовлення слов'янських оберегів на дому

Виготовлення слов'янських оберегів на дому

Бізнес ідея на виготовленні слов'янських оберегів відмінно підходить для заробітку на дому. Головне мати бажання, творче мислення і акуратність, а так само доступ до інформації про слов'янських звичаях і віруванні.

Створення картин з піску в пляшці

Створення картин з піску в пляшці

Бізнес ідея створення картин з піску в пляшці прийшла до нас із країни, де гори піску і пляшок, залишені після туристів, ця країна Єгипет. Це унікальна і в той же самий час досить проста техніка для творчості.

Написання дитячих казок за індивідуальним замовленням

Написання дитячих казок за індивідуальним замовленням

Ідея бізнесу з написання дитячих казок за індивідуальним замовленням це хороший варіант для самореалізації копірайтеру. Копірайтер - це людина пише тексти на замовлення за винагороду.

Виготовлення садових скульптур

Виготовлення садових скульптур

Ідея бізнесу на виготовлення садових скульптур може бути розпочато людиною вміє працювати з деревом, гіпсом, цементом, монтажною піною і т.д. Так само необхідно мати творчий потенціал і бажання заробляти. Реалізовувати цю ідею ви зможете у себе в гаражі або в приватному будинку.

Створення красивих пляшок своїми руками

Створення красивих пляшок своїми руками

Бізнес ідея створення красивих пляшок своїми руками вимагає від автора чималої творчого потенціалу. Для створення оригінальної пляшки ви можете використовувати абсолютно будь-яку техніку і матеріал.

Декупаж побутових предметів

Декупаж побутових предметів

Декупаж - це аплікація. Аплікація - це нанесення паперового малюнка на поверхню. Бізнес ідея декупаж побутових предметів заснована в першу чергу на оновлення старих домашніх речей. Будь-яку річ можна оновити за допомогою техніки декупаж.

Виготовлення візитних карток, як на цьому заробити?

Виготовлення візитних карток

Бізнес ідея на виготовленні візитних карток є справою з мінімальними вкладеннями від 90 000 руб. це досить пристойна сума, яка окупитися не скоро, тому що виготовлення візиток складно вести як окремий бізнес, це справа рекомендується створювати поряд з іншими напрямами з тієї ж сфери послуг.

Листи щастя від Діда Мороза і казкових персонажів

Листи щастя від Діда Мороза

Бізнес ідея написання листів щастя від Діда Мороза і інших казкових персонажів, заснована на привітанні та спілкуванні з дітьми. Для реалізації цієї ідеї потрібно створити свій інтернет-сайт, за допомогою якого ви будете підшукувати клієнтів.

Приготування сиру в домашніх умовах

Приготування сиру в домашніх умовах

Бізнес ідея з приготування сиру в домашніх умовах на сьогоднішній день розвинена слабо, це пов'язано з тим, що виробництво сиру дуже складна і клопітка заняття. Для приготування потрібно спеціальне обладнання, додаткові компоненти і найголовніше, це час.

 

  Бізнес ідеї за 2013 рік  

 

 
  Бізнес ідеї за 2013 рік | 15 | 14 | 13 | 12 | 11 | 10 | 9 | 8 | 7 | 6 | 5 | 4 | 3 | 2 | 1  
 

 

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей