Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Як знайти і утримати постійних клієнтів?

Сьогодні існує чимало способів знайти і утримати постійних клієнтів. Вважається, що головне для досягнення успіху в цьому - поширення інформації про бізнес.

Крім цього, дуже важливо правильно стимулювати споживача, користуватися бажанням покупців економити або взагалі отримати щось безкоштовно. Для того, щоб поширити інформацію про послуги, що надаються, сучасні бізнесмени використовують різні методи і прийоми. Більшість з них гранично прості і не вимагають від власника рекламованої компанії великих фінансових витрат.

 

Так що ж можна зробити для залучення постійних клієнтів?

• Перший і найменш витратний крок - розклеювання оголошень. Це не займає багато часу і праці. Але такий варіант реклами має і деякі недоліки. Потрібно відзначити, що дуже невелика кількість людей звертає увагу на дошки оголошень, а цілеспрямовано звертаються до них і зовсім одиниці. Вважається, що оголошення на стовпах і афішах - не варіант для солідної фірми. Клієнти можуть просто не зрозуміти і змінити своє ставлення до компанії.

• Реклама через друзів, родичів, знайомих і т.д. Цей спосіб передбачає два величезних плюси. По-перше, це легко і недорого, по-друге, люди схильні довіряти своєму найближчому оточенню. Якщо потенційному клієнту компанії її порекомендує близька людина, то ймовірність позитивної реакції куди вище, ніж у випадку отримання інформації від незнайомця або засобів масової інформації. Варто сказати, що цей метод навряд чи може використовуватися в якості основного, але цілком може розглядатися одним з додаткових шляхів для залучення клієнтів.

 

Як знайти і утримати постійних клієнтів?

 

• Друк листівок. Листівки повинні бути яскравими та містити всю необхідну для клієнта інформацію (адреса фірми, телефон, дані про товар тощо). Поширювати листівки можна різними способами. Їх можна приклеювати до дверей або поштової скриньки, роздавати на вулиці або класти на столи в магазинах і супермаркетах. Цей варіант значно дорожче двох описаних вище, однак значно ефективніше. Люди, які мають потребу в послугах рекламованої компанії, не стануть проходити повз.

Вище перераховані способи залучення постійних клієнтів, які частіше інших використовуються бізнесменами для розширення клієнтської бази. Правильно обрана стратегія та вміле ведення рекламної діяльності обов'язково рано чи пізно забезпечить збільшення кількості клієнтів будь-якої компанії.

Наявних клієнтів важливо не втратити і постаратися максимально довго утримувати. Для цього є свої способи. Більшість цих методів належать до стимулювання покупців. Багато бізнесменів маніпулюють своїми клієнтами, викликаючи у них елементарний інстинкт - заощадити якомога більше.

 

Як знайти і утримати постійних клієнтів?

 

 

Отже, що ж використовується для стимулювання клієнтів?
Семплінг. Цим терміном позначається безкоштовне розповсюдження товарів покупцям.
Найпростіший приклад - різні пробники косметики в сучасні журналах.

• Дегустація. Дегустація дає споживачеві можливість ближче ознайомитися з якоюсь продукцією. Найчастіше цим варіантів стимулювання клієнтів користуються приватні школи та спортивні секції. Вивіска «перше заняття безкоштовно» немов магніт притягує відвідувачів, навіть якщо їм це не дуже потрібно.

• Демонстрація. Цей спосіб дозволяє ознайомити потенційних покупців з функціями та можливостями товарів.

• Купони, бонуси, акції, знижки, розпродажі, дисконтні картки. Широко поширені способи стимулювання клієнтів. Основне правило будь-якого з перерахованих вище методів - покупець повинен заощадити.

• Премія. Премія - це послуга чи товар, які надаються покупцю в якості подарунку за зроблену покупку.
Одним словом, головне, що слід мати на увазі під час стимулювання клієнта - це вигода, яку він отримає у випадку співпраці саме з цією компанією.

А ось ще деякі хитрощі, які стануть в нагоді будь-якому бізнесмену для того, щоб знайти і утримати постійних клієнтів.

1. Заохочення клієнтів. Особливо це правило стосується перукарень, саун, ресторанів або барів. Постійному клієнту можна запропонувати безкоштовний перший годину в лазні або кожен десятий келих пива за 50% від його вартості.

2. Дуже важливо мати позитивно налаштований і чуйний персонал. Добродушне відношення працівників до клієнтів іноді діє краще будь-знижки.

3. Вивіска. Габаритна і яскрава вивіска, яка приваблює клієнтів здалеку - запорука успіху будь-якої організації. На цьому не варто економити. Витрати на цікавий дизайн і підсвічування в нічний час доби швидше за все окупляться вже найближчим часом.

Таким чином, залучення та утримування постійних клієнтів - дуже непростий і трудомісткий процес.
Найкраще займатися цим одночасно двома способами: інформувати покупців про продукцію і давати їм можливість заощадити на придбання саме цієї продукції. Методи, які будуть обрані для досягнення мети, залежать від фантазії бізнесмена і його фінансових можливостей.

Можна точно сказати, що якщо ці можливості дозволяють, то кращим варіантом буде комплексний підхід. Одночасні роздача листівок, проведення акцій і дегустацій дозволять окупити витрати на рекламу та знижки за кілька місяців.

1

Читайте також:

 

Чому заради грошей потрібно багато працювати?

Важко уявити сучасне суспільство без грошей. Використовуючи гроші ми можемо придбати необхідні нам предмети і задовольнити всі наші потреби. Будь-якій людині потрібні гроші що б забезпечувати сім'ю або хоча б себе самого.

 

Як правильно стартувати в малому бізнесі? 10 перших кроків.

В наш час нові підприємства малого бізнесу створюються постійно. Але далеко не всі вони стають успішними проектами. Зробити процвітаючим ваш бізнес допоможуть кілька нескладних правил.

 

Як стати справжнім продавцем? Чотири типи продавців

Перш ніж вирішувати, що міняти в вашій системі продажів, має сенс придивитися до вашим продавцям. Всі вони - індивідуальності, у кожного свій погляд на процес продажів, свої методи і способи. Тим не менш, всіх їх можна класифікувати за чотирма категоріями.


Тому Вперед -Бізнес-План розвитку будь-якого бізнесу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

Все більше і більше людей втягуються в спорт і здоровий спосіб життя. Для таких людей і було придумано спортивне харчування та різноманітні прискорювачі росту м'язової маси.


Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Торгівля парфумами на розлив останнім часом набирає обертів. Завдяки новим технологіям вартість духів можна знизити на кілька сотень відсотків при цьому якість продукції істотно не зміниться.


Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Перед відкриттям магазину тканин вам потрібно провести аналіз своїх конкурентів, дізнатися який товар пропонують вони, що користується попитом, у яких постачальників вони закуповуються. І звичайно постаратися запропонувати клієнтові все краще за більш вигідними цінами.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей