Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

   

Все більше і більше людей втягуються в спорт і здоровий спосіб життя. Для таких людей і було придумано спортивне харчування та різноманітні прискорювачі росту м'язової маси.


Опитування компанії "Бізнес-рейтинг" показав, що регулярно вживають спортивне харчування 58% москвичів, від випадку до випадку - 27%, в період підготовки до змагань - 12% опитаних відвідувачів фітнес-клубів столиці. Головні "їдці" спортивного харчування - чоловіки, їх частка 78%. Хоча цього дослідження противорчит інше дослідження: більше половини москвичів вважають спортивне харчування шкідливим. Захоплення спортивним харчуванням, як правило, пов'язано з молодістю: 52% опитаних - споживачі до 25 років.


Ситуація зі спортивним харчуванням доходить просто до абсурду, коли експерти говорять про професійних спортсменів. Так як ресурси людини у спортивних досягненнях були витрачені вже до середини XX століття, професійний спорт без добавок сьогодні, виявляється, неможливий.


  Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів  

Картинка з радянського минулого: в роздягальні сидить атлет перед тренуванням, а перед ним каструлька з м'ясом і яйцями - продуктами, багатими білками. Сучасне спортивне харчування має вигляд порошку, таблетки, капсули, це концентрат білків, вуглеводів, амінокислот, мінералів.


Сьогодні в спорті, навіть в аматорському, неможливо обійтися без спеціалізованого харчування. Вражають не тільки досягнення спортсменів, але і їх навантаження. Ще в 1970-ті роки спеціального харчування не було, і спортсмени обходилися звичайною їжею (звичайно, дієтичної). Але результати були зовсім інші.


Якщо Ви бажаєте відкрити свій власний магазин спортивного харчування, то першим ділом варто ознайомитися з цим ринком: відвідати найбільш великі магазини у вашому місті, зорієнтуватися за цінами, від імені звичайного покупця розпитати продавців про більш популярних добавки, їх переваги і т.д.

Якщо Ви вирішили створити Інтернет-магазин, то варто розробити зручний і докладний каталог товарів, забезпечити простоту здійснення купівлі та оперативність доставки покупцеві. Також варто подбати про рекламу вашого сайту на спортивних ресурсах і форумах. Це допоможе знайти покупців.

Перш ніж планувати асортимент товарів, слід визначитися з постачальником. У Росії достатньо відповідних фірм, хоча, багато підприємців вважають за краще працювати з іноземними компаніями безпосередньо.


Примітно, що про магазин по продажу спортивного харчування часто дізнаються спортсмени не тільки на тренуваннях, але й на спортивних змаганнях. Тому рентабельно буде виступити одним із спонсорів цього заходу, розмістивши у залі банер зі своїм логотипом і координатами.


Корисним ходом може й виступити додаткова поліграфічна продукція, яку покупець отримає, оформивши у вас замовлення або здійснивши пряму покупку. У бюлетені може бути цікава інформація про властивості вітамінів, а також, наприклад, розроблений календар здоров'я, в якому можна вказувати не тільки рівень свого самопочуття, але і приріст м'язової маси, або ж кількість кілограм, які покидають людини після прийому спортивного харчування.


Відкриваючи свою справу, необхідно також продумати і можливість продавати продукти, які покращують стан м'язів, кісток і зв'язок. Багато такі продукти радять не тільки спортсменам, але і підліткам, оскільки часто організм не може комфортно перебудуватися до швидкого зростання таких тканин.


Головне щоб ваша політика була орієнтована на різного гендерної покупця. Зрозуміло, що амінокислоти і протеїни частіше купують чоловіки, а от схуднути і продукти для схуднення ближче дівчатам.


Середня торгова націнка в спеціалізованих магазинах становить 20-50%. Це менше, ніж у багатьох універсальних магазинах. Але дохід формується не за рахунок великої кількості покупок. Ексклюзивні товари зазвичай коштують дорого. Тому, навіть маючи не дуже велике коло клієнтів, можна пристойно заробляти. Тим більше що витрати у спеціалізованого магазину менше. Для його організації не потрібно великих площ. Якщо середній універсальний магазин займає приміщення розміром 250 - 270 кв. м , а деякі навіть більше 1 тис. кв. м, то для вузькоспеціалізованого магазину вистачить і 100 кв. м .

Рентабельність спортивного магазину - 25-30%.


  Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів  


Ідеальний спортивний магазин:
Площа : 150 кв. м .
Розташування : в торговому центрі або багатолюдному місці, де поблизу немає мережевих конкурентів.
Середньомісячна прибуток : від $5 тис.
Ексклюзивні права на торгівлю однією або кількома торговими марками.
Наявність ліквідних товарних залишків.
Незалежність бізнесу від фактора сезонності.
Кваліфікований персонал.
Розкручений бренд.


Відкриваючи свою справу, необхідно також продумати і можливість продавати продукти, які покращують стан м'язів, кісток і зв'язок. Багато такі продукти радять не тільки спортсменам, але і підліткам, оскільки часто організм не може комфортно перебудуватися до швидкого зростання таких тканин.

1

Читайте також:

Бізнес - ідея по відкриттю магазину спортивних товарів

Бізнес - ідея по відкриттю магазину спортивних товарів

Реалізація запропонованої бізнес-ідеї може здійснитися у вигляді відкриття спортивного супермаркету чи магазину, що спеціалізується на одному або кількох видах спорту.
Для відкриття спортивного супермаркету необхідні великі стартові витрати.


Магазин спортивного харчування - як розпочати ?

Позитивний результат тренування людини залежить від його живлення. Навіть якщо людина повністю віддає себе всього спорту, без спортивного харчування толку буде мало.
Головною відмінністю і конкурентною перевагою магазину, буде те, що товари, які пропонуються споживачам, будуть не дорожче аналогічних, що реалізуються в інших магазинах і на оптових ринках.

 

Тому Вперед - Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на виробництві паркетних дощок. Виробництво паркету

Бізнес на виробництві паркетних дощок. Виробництво паркету

Виробництво паркетних дощок найкраще уживеться вже з чинним деревообробним бізнесом, простіше кажучи, знадобляться менші початкові вкладення.


Бізнес на виробництві гофрокартону та гофротари

Бізнес на виробництві гофрокартону та гофротари

Для організації бізнесу на виробництві гофрокартону та гофротари першочерговим завданням є чітко уявляти систему збуту продукції, а вже виходячи з збуту, планувати масштаби виробництва.


Бізнес на виробництві алюмінієвих конструкцій. Організація цеху

Бізнес на виробництві алюмінієвих конструкцій. Організація цеху

Алюміній - це легкий метал, що в даний момент алюмінієві конструкції використовуються в багатьох галузях, у тому числі, будівництво. У алюмінію безліч переваг і тому організація цеху по виробництву алюмінієвих конструкції є перспективним бізнесом.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей