Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес ідея - переробка пластикових відходів

   

Бізнес ідея - переробка вторсировини з пластмас

На всіх підприємствах торгівлі (на ринках, у магазинах, кафе і так далі) використовуються продукти в упаковках, які потім йдуть у відходи (пластикові пляшки, ящики, макулатура і так далі). Багато ці відходи просто викидаються в контейнер. Але ж на цьому можна організувати успішний бізнес з переробки пластикових відходів, який поки що не має серйозних конкурентів.

Така бізнес-ідея - переробка вторсировини з пластмас не сприймається серйозно, а даремно. Адже щодня викидаються тонни такого сміття. Його можна пресувати і здавати заводам, які будуть його заново переробляти, таким чином, роблячи безвідходне виробництво. Адже це ідея майбутнього.

За обсягом початкових інвестицій дана бізнес ідея не перевищує інші середньо затратні види бізнесу. Розглянемо, що являє собою бізнес ідея - переробка вторсировини з пластмас.

Приблизно в рік одним жителем викидається близько 300 кг сміття. З цієї кількості приблизно одну третю частину становлять вироби з пластмаси (найчастіше це ПЕТ пляшки і так далі). В такі пляшки розливають мінеральну воду, соки, пиво, квас і багато різної продукції. Здається, що немає сенсу переробки пластикових пляшок, але це зовсім не так. Адже вже використані пластикові пляшки можна використовувати як сировину для виробництва флексу.

  Бізнес ідея - переробка пластикових відходів  


Флекс - це вторинної сировини для виготовлення хімічного волокна, з якого робляться ті ж самі пластикові пляшки, тобто можна вийти на безвідходне виробництво, як говорилося раніше. На вигляд він схожий на білі або кольорові пухнасті пластівці.

Але дуже важливий момент, з флексу можна робити й інші речі, наприклад, щетину у щітках для прибиральних машин або для автомийок, з нього також роблять плівку, тротуарну плитку і багато всього іншого.

1

Відео переробка пластикових відходів:

  rabotka_plastik_butilka2.jpg" width="140" height="117"> Бізнес ідея - Переробка пластикових пляшок

 

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Приватна школа мистецтв - власний бізнес

Приватна школа мистецтв - власний бізнес

Перед відкриттям школи мистецтв вам потрібно визначитися власне які напрямки ви будете викладати. Так само проблемою є пошук по справжньому грамотних педагогів.


Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

Проведене дослідження показало, пари які є клієнтами секс-шопів набагато згуртованішою, а шлюби міцніші. Але досі багато власників магазинів не можуть впоратися зі стеснениями своїх потенційних клієнтів, що зменшує прибутки з продажу дорослих іграшок.


Бізнес в Європі - міф чи реальність!?

Бізнес в Європі - міф чи реальність!?

Почати свій бізнес у Європі хочуть багато успішні люди, тому що економічна ситуація в розвинених країнах більш стабільна, бізнес отримує вагому підтримку з боку держави.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей