Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Лазерне гравірування як бізнес. Бізнес план лазерного гравіювання

   

Зміст:

Основи та особливості лазерного гравіювання.
Практичні поради по гравіруванню лазером.
Початок бізнесу за лазерного гравірування.
Технологія лазерного гравіювання.
Обладнання для лазерного гравірування.
Яку продукцію дозволяє виготовити лазерне гравіювання?
Лазерне гравірування своїми руками в домашніх умовах.
Основні етапи гравіювання.
Що потрібно для відкриття власного гравировочного бізнесу?
Перспективність бізнесу за лазерного гравірування.


Основи та особливості лазерного гравіювання.

Особливість лазерного гравіювання в тому, що лазерне випромінювання або видаляє поверхневі шари, або сприяє зміни їх кольору або структури.

Лазерний промінь сприяє випаровуванню з поверхні виробу дуже тонкого шару матеріалу, що в свою чергу утворює особливий рельєф на його поверхні. Лазерна порізка та гравірування, як правило, мають високу роздільну здатність, якість і виключно стійкі зображення, чого не можуть забезпечити інші способи друку. Завдяки такій високій точності лазерного гравіювання виходять досить складні зображення.

  Основи та особливості лазерного гравіювання.  


В залежності від типу нанесення лазерне гравіювання ділиться на векторну та растрову.

При векторної гравіювання з допомогою лазера контури зображення наносяться тонкими лініями.

При растрової гравірування - півтоновими фотографічними зображеннями.

Об'ємної лазерне гравіювання стає завдяки регулюванню глибини, на яку впливає лазерний промінь.

Послуги лазерного гравіювання як правило надаються на таких матеріалах як пластик, оргскло, дерево, фанера, метал, шкіру, кожзам, тканина, папір, картон і т.п. матеріалах. Також працюємо з фарбованими і багатошаровими матеріалами.

Лазерне гравірування виділяється наступними перевагами:
- безконтактність
- максимально висока швидкість і досить висока роздільна здатність
- максимальна повторюваність складних виробів
- довговічність і стійкість зображень
- відсутність додаткових видів обробки
- привабливий зовнішній вигляд

Практичні поради по гравіруванню лазером.

При експлуатації лазерного обладнання стають очевидними наступні факти:

1) Застосування технології лазерного гравіювання можливо без заготовки спеціальних кліше, матриць, друкарських форм і, відповідно, не потребує додатковому спеціальному обладнанні, а також в обслуговуючому його персоналі.

Завдяки цьому лазерне гравіювання дозволяє вам заощадити час на додрукарську підготовку і відповідно сприяє прискоренню виробничого процесу, підвищення продуктивності і звичайно ж, окупності обладнання.

2) Застосування лазерної технології не вимагає використання витратних матеріалів.
Гравірування здійснюється тільки самим лазером, який працює від електроенергії. Як правило, одного лазера достатньо для 20000 годин безперервної роботи. При перекладі цього числа на 8-годинних змін, стає ясно, що його інтенсивна експлуатація може триває протягом 7 років.

3) Щоб обслужити все обладнання досить роботи лише одного оператора, який вміє працювати з графічними програмами. У той час як різні поліграфічні технології потребують значного штаті персоналу, що має різну кваліфікацію.

4) Дозволяє виготовляти малі і поодинокі партії виробів. Вступ завдання здійснюється безпосередньо з файлу, аналогічно звичайному принтера. Відповідно забезпечує рентабельну роботу навіть при роботі з самими малими і навіть одиничними партіями продукції.

5) Зображення є довговічним, надійним і стійким до впливу будь-яких зовнішніх чинників.

 

Початок бізнесу за лазерного гравірування.


Лазерне гравіювання можна назвати практично єдиною технологією декорування сувенірної продукції, що дозволяє отримати абсолютно стійке зображення. Нанесені, які були нанесені лазером стійки до стиранням і змиванні. Більше того, вони навіть витримують вплив різних розчинників. Висока стійкість зображення дуже важлива для замовників.

Граверний бізнес був джерелом доходу ще в часи Радянського Союзу і являв собою справжнє мистецтво. Сьогодні він є не менш актуальним. До того ж, він також не вимагає великих фінансових вкладень, і може бути організований навіть вдома...

  Початок бізнесу за лазерного гравірування.  


Швидка і проста організація даного виду бізнесу можлива. Для цього знадобиться швидке складання бізнес-плану, проведення аналізу конкуренції на даному ринку, вибір невеликого приміщення для роботи та придбання спеціального обладнання.

Перший етап дозволяє розташувати граверну майстерню навіть вдома. Для цього вам знадобиться працює від електрики граверная машинка, вартість якої не перевищує 5 тис руб.

Якщо ви знайшли спеціальне приміщення для граверної майстерні, то в ній також потрібно розмістити спеціальні пневматичні шліфувальні машинки.

Незважаючи на те, що гравіювання - це дійсно якесь художнє мистецтво, насправді, вона не вимагає наявності особливих спеціальних навичок, знань. Навчитися цьому може практично кожен бажаючий.

Як правило, один квадратний сантиметр готової роботи коштує близько 15 рублів. Сьогодні дуже затребуваними є вітальні написи і малюнки, які наносять на медалі, кулони, портсигари, запальнички, фляги, брелоки, виготовляються і значки на яких можна зробити непоганий бізнес.

У послугах по гравіруванню потребують як приватні потенційні клієнти, так і різнопланові фірми, наприклад, виробники меблів...Технологія лазерного гравіювання.


Технологія лазерного гравіювання полягає у видаленні матеріалу з поверхні заготовки за допомогою методу сублімації, яка досягається завдяки тому, що матеріал впливає сфокусований лазерний пучок максимальної потужності. Такий вплив значно змінює поверхню матеріалу і є причиною виникнення нанесеного зображення.

Правильне керування параметрами лазерного випромінювання робить можливим управління впливу на поверхню. Відповідно завдяки цьому виходить необхідне зображення. На кінцевий результат також справляють значний вплив властивостей самої речовини, на яке впливає лазерний промінь.

Для растрової гравіювання лазером застосовується послідовність точок високого дозволу. При виконанні високодеталізованих зображень, відбувається переміщення лазерного каретки вниз по лініях, і відповідно гравірування серії точок на кожній лінії. Так відбувається формування картинки. Принцип дії лазерного гравіювання дуже схожий на принцип дії звичайного принтера. Тому лазерне гравіювання, яка здійснюється на сучасному обладнанні можна сміливо порівняти з печаткою на звичайному принтері.

  Технологія лазерного гравіювання.  


Лазерне гравірування є досить автоматизованим процесом, в якому відсутні будь-які проміжні технологічні етапи. При здійсненні всього процесу лазерного гравіювання відсутні будь-які ручні процеси, завдяки чому максимально знижується кількість помилок у технологічному процесі, а також мінімізується тривалість виробництва готового виробу. Як правило, весь процес займає близько 30-40 хвилин.

Готовий виріб стійко витримує різні механічні і хімічні види впливів завдяки тому факту, що вихідна сировина володіє особливими фізико-хімічними характеристиками. Гарантію на це дає фірма-виробник.

Лазером можна надрукувати практично все, включаючи відскановані зображення, фото, кліпарти, CAD - креслення. Він використовується для гравіювання дерева, оргскла, пластику, шкіри та інших неметалевих матеріалів. Варто відзначити, що гравіювання картинок можна здійснити тільки після попередньої обробки. Йдеться про переведення зображення у векторний вигляд. На це йде досить багато часу, тому ця робота є окремою від лазерного гравіювання і відповідно потребує окремої оплати.

Лазер є звичайним інструментом, що є особливим променем світла, сфокусованим в маленьку крапку. Його робота аналогічна роботі збільшувального скла під сонцем для розпалювання вогню. Лазери, з допомогою яких здійснюється гравірування мають відносно невелику потужність, є безпечними і простими в обігу.

Використання лазера має свої певні переваги в порівнянні із застосуванням звичайних інструментів. Так, вчасно своєї роботи лазер використовують безконтактний метод, який запобігає знос і пошкодження інструменту. Більше того, завдяки цьому методу також значно зменшується пошкодження і деформація виробу, що піддається обробці.

Явні переваги застосування лазера - це отримання зображень, які мають високу роздільну здатність. Більш того, лазер можна використовувати під час роботи з різноманітними матеріалами та фактурами.


Обладнання для лазерного гравірування.

 
  Обладнання для лазерного гравірування.  

Вартість обладнання для лазерного гравіювання залежить від того, яким верстатів ви віддасте перевагу. Так, вітчизняні верстати стоять близько 195-200 тис. рублів, а імпортні - 580-600 тис. руб. Витратними матеріалами на такому обладнанні є алмазні голки, які власне й здійснюють гравіювання. Одна така голка коштує близько 500 рублів. Її достатньо для того, щоб нанести не менше 30 зображень. Повноцінна робота також неможлива без наявності додаткового технічного оснащення: сканера, комп'ютера, хорошого монітора та ліцензійного програмного забезпечення Photoshop і CorelDraw.

Недорогий лазерний гравер (принтер):

  Недорогий лазерний гравер (принтер):  

Лазерний принтер середньої ціни:

 

Лазерний принтер середньої ціни:

 

Принтер для лазерного гравіювання своїми руками, який подорожче:

  Принтер для лазерного гравіювання своїми руками, який подорожче:  


Більшість гравірувальних верстатів дуже сильно нагадує звичайний, але тільки великий принтер з так званим гребінкою з алмазною голкою, виконують функцію завдає зображення головки. Для нанесення зображення використовуються такі матеріали як базальт і граніт.


Яку продукцію дозволяє виготовити лазерне гравіювання?

  Яку продукцію дозволяє виготовити лазерне гравіювання?  


Лазерне гравірування робить можливим виробництво:

- Номерків для гардероба, номерків на двері, номерків для столів, жетонів, бирок і т.п.
- Шильдиків
- Бейджиків з магнітом, бейджиків з пластикової шпилькою
- Табличок на двері, настільних табличок, табличок на будинок, номерів на будинок, табличок на туалет, табличок режим роботи, табличок з інкрустацією і т.п.
- Брелоків, дерев'яних, пластикових і акрилових значків
- Об'ємних букв, знаків
- Акриллайтов
- Елементів інтер'єрного оформлення, зони ресепшн (логотипів, емблем)
- Пос-матеріалів: кишень і підставок для друкованої продукції, підставок для візиток, підставок для товарів, підставок для меню, підставок для цінників і т.п.
- Бирдекелей (бердекелей) - підставок для пива, підставок для гарячого, костерів, підставок для кухлів, чарок. Пробкових підставок з лазерним гравіюванням. Дерев'яних та фанерних підставок для гарячого. Акрилових підставок для гуртки.
- Нагородних Медалей, медалей сувенірних, медалей для випускників, медалей на ювілей, спортивних медалей
- Дипломів, грамот, сертифікатів, дощок нагородних, плакеток тощо
- Календарів з оргскла, з підсвічуванням. Шкіряних і календарів із шкірозамінника. Дерев'яних, фанерних календарів
- Пластикових візиток. Дерев'яних візиток.
- Спортивних, нагородних, іменних кубків. Статуеток.
- Ексклюзивної нагородної продукції
- Іміджевої продукції
- Сувенірної продукції
- Сувенірів і подарунків з дерева

   Лазерне гравірування своїми руками в домашніх умовах.


Як наносити гравіювання

1. Насамперед, необхідно перенести напис або малюнок на поверхню. Для цього можна скористатися олівцем або маркером, або ж самостійно намалювати візерунок. При використанні готових малюнків може допомогти копірка.

2. Далі гравером або іншим інструментом на поверхню наноситься напис або малюнок. Об'ємна гравірування повинна виконуватися інструментом, який рухається в одному і тому ж напрямку. Це зробити роботу більш акуратною. Також потрібно подбати про гарному освітленні, щоб запобігти втому очей.

3. І в завершенні готове зображення покривається безбарвним лаком чи тонким шаром з розплавленого воску.

  Лазерне гравірування своїми руками в домашніх умовах.  


Гравірування.

Гравіювання по металу застосовують для отримання красивих виробів - картин, панно, прикрас. Зображення на метал наносять за допомогою механічних способів, використовуючи при цьому різні інструменти - різець, лазер, штихеля і т.д. Зупинимося більш детально на особливостях нанесення гравіювання на металеву поверхню за допомогою ручного способу.

Наш приклад передбачає зворотний манеру нанесення малюнка - світлі лінії і штрихи на темному тлі. Для роботи знадобиться запастися:
- листом з латуні товщиною 0,6-1 мм
- гравером з бором по металу
- засобом для знежирення
- кристалами сірчанокислого натрію
- калькою
- безбарвним лаком


Основні етапи гравіювання.


1. До лицьовій стороні латунного листа застосовують процес шліфування і полірування.

2. Далі основа знежирюється з допомогою змоченої в бензині або ацетоні тампонів. З цією метою також можна скористатися щіткою, яку попередньо змочують у розчині соди або прального порошку. Знежирений металевий лист не можна брати пальцями, так як можуть залишитися відбитки. Для цього можна скористатися пінцетом, який також повинен бути попередньо знежирений.

   


3. Тонування основи здійснюється за допомогою розчину приготованого заздалегідь. Для цього кристали сірчанокислого натрію розчиняються у воді. Від його насиченості залежить те, якою буде щільність самої тонування. Лицьова сторона латунного листа протирається з допомогою тампону, який змочують у заздалегідь приготованому розчині. Через деякий час відбудеться поступове потемніння листа латуні і придбання їм коричневого відтінку. Для прискорення процесу можна скористатися нагріванням. Потрібно обов'язково стежити за рівномірним прогріванням всього аркуша, так як поверхня може покритися багатьма плямами.

4. Після придбання поверхнею латунного листа рівномірного темно-коричневого кольору, її необхідно промити з допомогою теплої води, що допоможе видалити всі залишки реактиву. Після цього лист піддається ретельної сушки і може використовуватися для того, щоб нанести на нього малюнок.

5. Нанесення обраного для гравюри малюнка виконується за допомогою спеціальної кальки. Як правило, достатньо нанести тільки основні контури малюнка. Дрібні деталі можуть бути нанесені під час процесу гравіювання. Кальку, на якій знаходиться малюнок, розміщують на лицьовій поверхні листа з латуні, її краї загнуті за металевий лист і приклеєні з допомогою гумового клею. Перевагу потрібно віддати саме гумового клею, так як по завершенню роботи його можна буде без проблем зняти. Далі гостра голка допомагає обвести контури малюнка, залишивши тонкий слід на полірованої поверхні.

6. Потім калька відкладається і починається процес нанесення малюнка спеціальним пристроєм для гравірування. Бор по металу повинен знаходиться в наконечнику з гнучким шлангом. Його використовують для обведення контурів зображення. Перед тим як приступити до роботи можна трохи потренуватися. Наприклад, на невеликий пластини з металу провести гравером тонкі лінії, завитки, еліпси і кола. Натренувавши руку можна наносити малюнок.

7. Спочатку наносяться основні контури малюнка, а потім - більш дрібні деталі. Для нанесення тіні використовуються штрихування ліній, гуртки та клітинки, тіньові лінії виходять завдяки ведення бору по одному і тому ж місцю.

8. Після гравірування всього малюнка на поверхню листа з латуні наносять спеціальний безбарвний лак, або ж її обробляють з допомогою тампона, який заздалегідь змочують у рідкому воску, і далі протирають за допомогою сухої ганчірки. Якщо метал дуже тонкий, то краще наклеїти його на основу з дерева. Це дозволить зробити картину більш міцною.

Лазерне гравірування є дуже цікавим заняттям, які мають потенціал для тих, хто хоче отримати високий прибуток.

  Основні етапи гравіювання.Основні етапи гравіювання.  


Важливо, що лазерне гравіювання є відносно новим бізнесом, що пов'язаний з нанесенням зображень на різні матеріали: скло, сталь, метал, шкіру, дерево, камінь, пластик. Цей напрям містить широкий простір для діяльності.Що потрібно для відкриття власного гравировочного бізнесу?


Що потрібно для відкриття власного гравировочного бізнесу:

1. Навчитися. Незважаючи на те, що операційної установкою для лазерного гравіювання дуже просто управляти, вивчити основні принципи і правила її роботи все-таки необхідно. В ідеалі підготовку повинні провести виробники. У деяких компаній є послуги коротких тренінгів. Також у продажу є DVD-диски з уроками. Навчитися цим майстерності також можна і в онлайн режимі.

2. Здійснити бізнес-планування. Отримавши певні навички роботи, обов'язково подбайте про підготовку бізнес-плану. У ньому вам необхідно буде визначитися з наданими вами послугами, вартістю ресурсів, цінами на послуги, областю роботи і персоналом. Також потрібно визначити передбачувану суму інвестицій для розвитку бізнесу.

3. Визначитися з фінансами та ресурсами. Цей бізнес неможливий без трьох основних речей: системи лазерного гравіювання, потужного комп'ютера та набору необхідних графічних програм. Врахуйте, що вартість машин лазерного гравіювання досить висока.

   


Ціна самої простої установки становить близько 2000 доларів, а самої високопродуктивної системи - від 30 000 доларів. Тому спочатку краще орендувати систему, за що вам доведеться заплатити близько 250 доларів на місяць. Можна зв'язатися з виробником або його дилерами, які нададуть апарат в оренду навіть по інтернету.

4. Оформити документи і зареєструвати підприємство. Подбайте про виконання всіх необхідних формальностей, щоб запобігти будь-які неприємності з законом. Визначтеся з формою вашої роботи: ви можете бути як індивідуальним підприємцем, так і якоюсь фірмою.

5. Підготувати рекламу. Без цього ключа стати успішним бізнесменом вам просто не вдасться. Ваш бізнес буде успішним тільки при наявності хорошої реклами.


Перспективність бізнесу за лазерного гравірування.


У кожного будинку, напевно, все ще збереглися родинні годинник або ложки з гарними написами. Ставши популярним близько ста років тому, цей бізнес знову відроджується сьогодні. Але тепер він більш функціональний і красивий. Сьогодні гравірування наноситься не тільки на металеві предмети, але також і на будь-яке покриття, включаючи папір, скло, дерево, метал. Відповідно ринок діяльності дійсно величезний.

Виробництво сувенірної продукції може бути поставлено на потік. Адже, як правило, кожне місто нашої країни щорічно відвідують тисячі туристів, які не проти придбання сувеніру, що нагадує про їх перебування у тому або іншому місці. Відповідно бізнес, який має відношення до сувенірної та подарункової продукції, не згасне ніколи.

Щодня люди придбавають подарунки для своїх рідних і близьких. Погодьтеся, приємно отримати іменний сувенір, який буде вашим символом любові, поваги.
Перспективність бізнесу за лазерного гравірування.Також можна гравірувати вуличні вивіски. Це представляє особливий інтерес і популярність для рекламного бізнесу. Тому можна почати співпрацю з рекламними агентствами. Особливу увагу також варто приділити такій галузі, як промисловість, адже для багатьох промислових підприємств сьогодні дуже важливо залишити на своїй продукції який-небудь знак якості.

Цей бізнес може мати різні напрямки. Тому можна бути впевненим, що в майбутньому він буде тільки розвиватися і вдосконалюватися.

Згідно з цим проектом можна створити гравировочный салон, надає гравірувальне послуги широкого спектру дії, з якими не зможе впоратися жодна подібна майстерня.

На рівень успіху й прибутковості кожного окремого бізнесу впливає попит того чи певного переліку послуг або товарів. Якщо ви задумалися про відкриття підприємства з лазерного гравірування, ви навіть можете не хвилюватися про те, наскільки актуальним буде даний напрямок. Готову продукцію можна застосовувати в різних сферах, включаючи скромні сувеніри і закінчуючи роботами, які перешкоджають викраденню автомобілів. Завдяки обробці поверхні лазером здійснюється формування зображень з самими різними підставами, завдяки видалення верхнього шару матеріалу. Готову текстуру, власне, як і саму картинку можна удосконалити і відповідно змінити ефект її сприйняття.

Завдяки застосуванню лазерного гравіювання готова робота стає більш довговічною, деталізованою і точною. Той факт, що при лазерного гравірування відсутній прямий контакт покриттям, він не змінює своєї форми і не деформується. Візерунок або малюнок можна нанести на найбільш важко доступні ділянки виробів. Основою можуть бути різні матеріали, метал, скло або пластик, кераміка або мармур.

Даний вид напрями дуже затребуваний в промисловості. Спеціалізований пристрій маркує промислові товари, оснащує штрих-кодами готову продукцію, набивають номери серій, здійснюють формування вимірювальних шкал. Методом гравіювання встановлюють модель технічного обладнання.

Особливу нішу гравірування може зайняти в галузі реклами. Це може бути виготовлення різноманітних табличок і вивісок, фасадних знаків та іншого. Сюди також можна віднести гравіювання дрібних предметів, наприклад, запальничок, брелоків, портсигарів, ручок та іншого, які передаються постійним клієнтам як знак подяки за співпрацю. Відповідно великі компанії постійно користуються послугами лазерного гравіювання. Щоб зміцнити імідж і підвищити зручність клієнтів можна замовити покажчики для офісів, таблички на двері, таблички для столів. Зробити це можна завдяки різним сигналізує і попереджувальним знакам.

Останнім часом з'явився ще один коло клієнтів-автомобілісти, номером машини оснащують бічні дзеркала. Завдяки цьому значно скорочується вірогідність викрадення і підвищується ймовірність знаходження і повернення вже викраденого авто. Використовувати гравіювання можна на дипломах та іменних грамотах, які компанії використовують з метою простимулювати їх роботу. Підсумувавши з упевненістю можна сказати, що даний напрямок бізнесу завжди буде користуватися попитом і популярністю.

   
1

Тому Вперед - Як відкрити інтернет магазин з нуля? Свій Бізнес в мережі

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

Все більше і більше людей втягуються в спорт і здоровий спосіб життя. Для таких людей і було придумано спортивне харчування та різноманітні прискорювачі росту м'язової маси.


Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Торгівля парфумами на розлив останнім часом набирає обертів. Завдяки новим технологіям вартість духів можна знизити на кілька сотень відсотків при цьому якість продукції істотно не зміниться.


Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Перед відкриттям магазину тканин вам потрібно провести аналіз своїх конкурентів, дізнатися який товар пропонують вони, що користується попитом, у яких постачальників вони закуповуються. І звичайно постаратися запропонувати клієнтові все краще за більш вигідними цінами.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


 


Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей