Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Як відкрити інтернет магазин з нуля? Свій Бізнес в мережі

   

Зміст:
Написання бізнес-плану
Сім пунктів у відкритті свого магазину
На шляху до майбутнього інтернет-магазину.
Не зовсім віртуальний магазин.
Основні інвестиції.
Щомісячні витрати для інтернет магазину.
Клієнти і доставка для інтернет магазину.
Підводячи підсумок: чи варто відкривати інтернет магазин?

Відкриття власного Інтернет-магазину досить приваблива бізнес ідея, в якій існує безліч плюсів. Як вже не одноразово говорилося: «За Інтернетом майбутнє!». І дійсно з кожним роком Інтернет торгівля розвивається з великими темпами. Інтернет магазин допоможе зібрати аудиторію, яка знаходиться далеко за межами вашого регіону і, можливо, навіть з іншої країни.

Багато успішні Інтернет магазини мають досить вузьку спеціалізацію, торгуючи товарами свого регіону. Наприклад, у вашому місті виробляють якісь рідкісні товари, які можуть бути цікаві жителям з інших областей, такими товарами можуть бути вироби ручної роботи місцевих майстрів, а так само якісь предмети місцевої культури, та мабуть і товари промислового виробництва. Щоб це дізнатися потрібно в першу чергу проводити маркетингове дослідження.

Інтернет магазини з вузькою спеціалізацією істотно скорочують вкладення в розкрутку.

Для початку будь-якого бізнесу, у тому числі і відкриття Інтернет магазину потрібно написання бізнес-плану.

  Пишемо Бізнес - план інтернет магазину самостійно  

Пишемо Бізнес - план інтернет магазину самостійно

Написання бізнес-плану.

Давайте розпишемо сім основних пунктів бізнес-плану Інтернет-магазину:

1.
Такого типу бізнес-план допомагає вам зрозуміти, яким би ви хотіли бачити свій магазин і яким ви можете його зробити, і скільки потрібно буде на це фінансових коштів. При написанні бізнес-плану треба провести по кожному пункту дослідження, використовуючи для цієї мети інтернет і походи по магазинах, які займаються реалізацією товару, аналогічного тому, який ви плануєте продавати. Наприклад, ви пригледіли місце для відкриття бутіка модного нижньої білизни, перевірте, чи немає поруч торгової точки, яка продає аналогічний товар. Якщо ви знайшли такий магазин подивіться на ціни, які в ньому є. З метою підбору кваліфікованого персоналу варто навести довідки на ринку праці, скільки коштує хороший продавець. Зарплату такому фахівцеві потрібно не менше тієї, яка є середньою на ринку праці для продавців такої кваліфікації.

2.
Бізнес-план, складений для людей є інвесторами проекту, являє собою зовсім інший документ. У своєму бізнес-плані ви зобов'язані надати первинну інформацію про вашому майбутньому магазині і довести що цей магазин буде перспективним вкладенням коштів, що ваш магазин буде представляти собою розвивається проект в який можна без побоювання вкладати грошові кошти. Це не говорить про те, що бізнес-план потрібно писати дисертацію. План повинен бути коротким, але досить ємним, щоб зрозуміти всі перспективи розвитку проекту. При складанні такого бізнес-плану для інвестора список питань затрагиваемый в ньому зовсім інший - особливий.

3.
Будь-який бізнес-це передусім люди. Людина, яка вкладає свої фінансові кошти в ваш проект і розмірковуючи про перспективу розвитку магазину. Насамперед, звертає увагу на вас і членів вашої команди, яка буде працювати на перспективу розвитку. Інвестор в першу чергу оцінює - чи зможете ви зробити свій проект дійсно прибутковою справою? З цієї причини, займаючись складанням бізнес-плану для інвесторів, почніть його з короткої біографічної довідки своєї і тих, хто у вас в команді буде працювати над розвитком магазину. Біографічна довідка повинна висвітлювати коротко ваші бізнес-досягнення, повинна демонструвати вашу цілеспрямованість, показувати вашу амбіційність стосовно проекту. При цьому вона повинна бути досить короткою і ємною.

4.
Яким ви уявляєте свій магазин, і що ви плануєте зробити, щоб він став особливим? Для інвестора є важливими питаннями: яким товаром ви збираєтеся торгувати, який асортимент ви плануєте пропонувати своїм потенційним клієнтам, на яку цільову аудиторію ви розраховуєте, як ви підійшли до питання вибору торговельної площі? Для того щоб описати ці нюанси у своєму бізнес-плані потрібно провести певні маркетингові дослідження ринку. У разі якщо ви не в змозі оцінити ринок з точки зору перспектив розвитку, це може означати тільки одне, ви не до кінця розбираєтеся в питанні перспектив розвитку.

5.
Найважливішим пунктом плану є опис фінансових прогнозів розвитку вашого проекту, опис окупності вашого підприємства. Розрахунок перспектив одержання прибутку. Розрахунок перспектив вашого фінансового обороту. Описуючи ці питання, ви повинні дати чіткі відповіді, які не повинні містити розпливчастих формулювань. Такі питання вимагають досліджень, на які не варто шкодувати часу. Підсумком цих досліджень повинно бути надання чітких і ясних відповідей. Бажано надати помісячний прогноз фінансового обороту в перший рік функціонування магазину, а крім цього, бажано представити розрахунок перспектив розвитку поквартально на найближчі 3-5 років. Справа в тому, що інвестора найбільше хвилює питання, коли він поверне вкладені кошти повністю і не почне надходити прибуток. Ось це і потрібно показати в даному пункті.

6.
коротко потрібно представити всі операційні витрати на відкриття торгової точки. Це те, що ви описували в аналогічному пункті бізнес-плану для себе. Тут ви зобов'язані розписати витрати, необхідні для реєстрації магазину і отримання всіх ліцензій, які потрібні для нормального функціонування підприємства. Тут же описуються витрати на персонал та рекламу.

7.
Дуже важливим є і те, як ви здатні піднести свій бізнес-план інвестору. Для залучення уваги інвестора до свого проекту організуйте красиву презентацію, під час якої постарайтеся зацікавити потенційного інвестора, йому повинно бути приємно подивитися на вашу презентацію. Справа в тому, що рішення інвестора щодо участі у вашому проекті багато в чому залежить від вражень, які він отримав від презентації. Людина, що інвестує гроші в ваш бізнес-проект повинен бачити в вас справжнього підприємця, який здатний розвинути цей проект в прибуткове підприємство.

 

Ще короткі сім пунктів у відкритті свого магазину:

Починаємо з складання бізнес-плану. Його складають невеликим, але досить докладним, в ньому потрібно описати всі кроки для створення і розкручування створеного вами магазину. Для правильного складання бізнес плану потрібно спочатку скласти список питань, які бажано висвітлити в ньому.

  Як відкрити інтернет магазин з нуля? Свій Бізнес в мережі  


Приблизний список питань:

1. Визначення форми існування вашого інтернет-магазину. Це може бути звичайний магазин або магазин в мережі Інтернет, а може бути супермаркет або бутік.

2. Визначтеся з цільовою аудиторією та асортимент товарів, які ви будете пропонувати до реалізації тієї аудиторії, на яку розраховуєте.

3. визначення місця розташування торгової точки. Якщо ви плануєте відкриття невеликого недорогого супермаркету, для такої торговельної точки підійде спальний район міста, а от для модного бутика, оптимальне розташування знаходиться в центральній частині міста.

4. Визначення торговельної площі необхідної для організації торговельної точки. У цьому питанні потрібно прорахувати не тільки площу необхідну для магазину але і всі витрати на оренду або купівлю цієї площі.

5. Один з основних питань, з яким вам потрібно визначитися - персонал. Ви повинні прорахувати, скільки знадобиться вам людина в трудовому колективі для нормальної роботи вашої торгової точки.

6. Опишіть і прорахуйте всі витрати, які знадобляться вам при реєстрації магазину та отриманні всіх необхідних для нормальної роботи ліцензій.

7. Прорахуйте вартість рекламної компанії вашого магазину, адже реклама двигун торгівлі.

На шляху до майбутнього інтернет-магазину.


Фінансові вкладення в процес розробки торгового сайту являють собою невелику частину тих коштів, які потрібні для автономного запуску інтернет-магазину. основна частина коштів йде на оfflain.

  На шляху до майбутнього інтернет-магазину.  

Згідно з останніми дослідженнями Фонду «Громадська думка»,
які охопили період з 2004 року до останніх днів, щодня користуються інтернетом в нашій державі близько 4 млн. чоловік, а загальне число користувачів мережі інтернет в Росії становить приблизно 15 млн. користувачів. Виходячи з проведених досліджень, можна припустити, що близько 2 млн. росіян є потенційними користувачами інтернет-магазинів. Це число є колосальним, хоча і значно менше, ніж у країнах з більш розвиненою інформаційною інфраструктурою.

Постійно розвивається інформаційна інфраструктура і потенціал у 2 млн. можливих клієнтів змушують замислюватися навіть тих підприємців, які недовірливо ставляться до віртуальним технологіям про створення інтернет-магазинів. Одні бізнесмени, натхненні успішним розвитком такого виду діяльності на Заході, розцінюють його як венчурний бізнес, тобто намагаються таким способом вивчити ринок і спробувати себе в цьому бізнесі. Деякі підприємці намагаються створити інтернет магазин, як додаток до основного своєму бізнесу. Прикладом такої побудови є відкриття інтернет-магазину як доповнення до реальної мережі магазинів, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею. Існує група підприємців, які створення інтернет-магазину розглядають, як основний і самостійний бізнес, який має свою власну торгову площадку.

Серед обивателів існує думка, що відкриття інтернет-магазину низьковитратний і слабозавісящій від зовнішніх факторів впливу вид підприємництва. Для такого виду діяльності не страшні ризики пов'язані з можливістю підвищення плати за оренду або розірвання договору оренди приміщень, зниженням вартості товару, який знаходиться на складі. Переваги у віртуального магазину є, але не варто вважати, що на організацію такого виду бізнесу потрібно мінімум витрат. Якщо розібратися в суті питання, то одразу можна зрозуміти, що створення і ведення такого бізнесу є дуже витратним з точки зору вкладених фінансів і з точки зору витрат часу на його розвиток. При створенні торгової площадки в Мережі розраховуйте, займатися реалізацією легального товару. Продаж нелегальних товарів підпорядковується чинному національному законодавству і відповідно з ним така діяльність переслідується законом.

Не зовсім віртуальний магазин.


Невірно вважати, що віртуальний магазин віртуальний у всьому. При дуже близькому вивченні суті такого бізнесу стає ясно, що магазин в інтернеті практично не відрізняється від звичайного магазину. Посудіть самі: для нормальної роботи інтернет-магазину точно також потрібно вести бухгалтерію, потрібно мати касовий апарат при роботі з готівковим розрахунком, для нормальної роботи потрібні продавці-консультанти, маркетологи, співробітники служби доставки. Крім цього потрібно офіс для розміщення співробітників. Такий офіс не виконує представницькі функції, так як клієнти в ньому практично не з'являються. Головна вимога до приміщення - наявність декількох телефонних ліній і канал доступу до інтернету має гарну пропускну здатність.

  Не зовсім віртуальний магазин.  


Є кілька недоліків властивих інтернет-магазинах, і в першу чергу відсутність можливості у клієнта потримати товар в руках і помацати його. Але переваги теж очевидні. Основною перевагою магазину в мережі є та гнучкість, з якою магазин може реагувати на запити ринку, при цьому мінімізуються багато витрати. Для чистої торгової інтернет-майданчика не вимагається дорогих торгових майданчиків та утримання великого штату співробітників. Торговельними площами віртуального магазину є сайт, а складами є договори з виробництвом.

Основні інвестиції.


Які ж витрати несе інвестор, який вкладає кошти у відкриття легального інтернет-магазину, який займається торгівлею різними товарами.
При відкритті порівняно невеликого магазину, асортимент якого складається з 300 позицій, можна визначити основні блоки питань, які вимагають фінансових витрат. Велика частина таких витрат характерна не тільки при відкритті інтернет-магазину, але і при відкритті звичайного магазину.

  Основні інвестиції.  


Блок разових витрат включає такі пункти:
1. витрати на організацію складають приблизно 700-900 доларів. Організаційні витрати становлять кошти, які потрібні для оплати послуг по реєстрації підприємства, відкриття розрахункового рахунку в банківській установі, внесення коштів у статутний капітал, установку системи «банк-клієнт».
2. Придбання мінімальної кількості офісних меблів обійдеться в суму близько 700 доларів.
3. Придбання комп'ютерної та оргтехніки для робочих місць персоналу обійдеться в суму 4500 доларів.
4. Роботи з монтажу локальних мереж та налаштування встановленого обладнання коштуватиме 300 доларів.
5. Придбання спецсервера для інтернет-магазину та розміщення його з використанням майданчики провайдера. Виконання цього пункту потребує грошових інвестицій у розмірі 1300 доларів.
6. Створення сайту електронного магазину обійдеться близько 3000 доларів. Ця сума включає витрати на створення онлайн вітрини включає в себе інструменти оформлення замовлень.
7. Рекламна компанія в мережі Інтернет. Її вартість обійдеться у суму близько 1000 доларів.
Сумарні разові витрати складуть у результаті близько 11600 доларів. Максимально скоротити ці витрати може вийти не більше ніж на 10%.


Щомісячні витрати для інтернет магазину.

Блок щомісячних витрат включає в себе наступні позиції:
1. Витрати необхідні для організації бухгалтерського обслуговування становлять приблизно 400 доларів.

2. Оренда офісу, при відсутності потреби в ремонті приміщення складе приблизно 500-600 доларів. Площа офісу при цьому буде становити близько 20 квадратних метрів.

3. Оплата за користування телефонними лініями і каналом доступу в Інтернет складе 400 - 600 доларів.

4. Абонентна плата за розміщення сервера у провайдера складе приблизно 130 доларів.
5. виплата заробітної плати персоналу складе 2400 доларів. Найбільш відповідальна посада - менеджер з розвитку, посадові функції якого, включають в себе пошук оптимальних цін. Звичайні менеджери і продавці зобов'язані тільки обслуговувати надходять замовлення. В середньому один менеджер здатний за день обробити близько 50-70 замовлень на добу.

6. витрати на функціонування офісу - витратні матеріали для офісної техніки, канцтовари тощо обійдеться у суму 200 доларів в місяць.


Всього щомісячні витрати на функціонування складають 4200 доларів.
Можна звичайно спробувати витрати по обох блоків зменшити, найнявши не двох менеджерів, а одного. Крім цього можна знайти оренду приміщення дешевше купити для офісу недорогу техніку та меблі. І все ж, незважаючи на те, що є можливість скоротити витрати, навряд чи вийде це зробити більше ніж на 25-30%.

Для окупності та отримання прибутку хоча б на рівні 2000 доларів в місяць інтернет-магазину потрібно мати щомісячний прибуток з урахуванням податків близько 8000 доларів.

Клієнти і доставка для інтернет магазину.


Головний актив торговельної інтернет-майданчики, як у будь-якій іншій галузі торговельного бізнесу - клієнтська база. Але тут є свої особливі нюанси. Покупці, які звертаються в російські інтернет-магазини, прекрасно усвідомлюють, що продавець магазину не сидить прямо на складі з товаром і кур'єр не чекає під дверима, готовий кинутися на максимальній швидкості доставляти товар замовнику. Найчастіше продавцю при надходженні замовлення потрібно замовляти товар у одного з постачальників, після цього відправляти до нього кур'єра за замовленням і тільки після цього відправляти замовлення з кур'єром до замовника.


Клієнти інтернет-магазину можуть розраховувати на три речі.
1. Доставка замовникові його замовлення здійснюється в межах розумного строку. Зазвичай на доставку витрачається мінімум два-три дні.

2. Магазин в Мережі повинен надавати клієнту реальну інформацію про наявність товару. Не дуже приємно буде покупцеві, якщо він, витративши час на вибір товару і оформлення заявки, отримає в кінці процедури оформлення інформацію про відсутність замовленої позиції у постачальника.

3. Клієнт має право розраховувати на ціну товару в інтернет-магазині, трохи нижчу, ніж у звичайному магазині. Клієнти магазину в Мережі вважають, що більш низька ціна є певною розплатою за той час, який вони витрачають на очікування доставки товару.
Будь-яка робота повинна бути оплачена. Тому якщо вказується що доставка безкоштовна, то варто розуміти, що вартість доставки просто включена у вартість товару. Зараз більшість магазинів вказують вартість доставки товару замовнику окремим рядком. Це дозволяє магазину в каталогах вказувати більш низькі ціни на товари.

Організація доставки товару вимагає скрупульозного розрахунку ще на етапі складання бізнес-плану. Іноді, особливо на першому етапі розвитку магазину організовувати свою кур'єрську службу не представляється доцільним. Існують спеціальні фірми, які надають такі послуги.

Підводячи підсумок: чи варто відкривати інтернет магазин?


Читач, напевно, буде здивований - створення інтернет-магазину - справа не з дешевих, а прогоріти можна запросто. Тоді напрошується питання, чому в Мережі з'являються так часто нові онлайн-магазини, і ростуть вони, як гриби після дощу? Багатьом відомі знамениті успішні торгові майданчики. Не можна забувати, що ці магазини пройшли досить довгий і тернистий шлях становлення. У процесі розвитку вони виробили свій стиль спілкування з клієнтами. Стартували ці магазини в період становлення електронного ринку торгівлі. Організацією роботи цих електронних майданчиків торгівлі і їх розвитком займалися високопрофесійні менеджери, які мали багатий досвід роботи в області розвитку так сказати класичної торгівлі. З цієї причини, успіх цих магазинів в Мережі, не можна вважати показовим, особливо, якщо розглядати відкриття магазину з невеликим стартовим капіталом.

Основна маса сучасних інтернет-магазинів створюється як додаткова торгова майданчик до основної представляє собою звичайну торговельну мережу, яка, до речі, до моменту створення електронного магазину є досить прибутковою. Завдання таких електронних майданчиків - залучення нових покупців і уваги до своєї торговельної мережі. Власники таких інтернет магазинів не особливо хвилюються про прибутковості торговельного майданчика в інтернеті, так як у неї завдання є трохи іншою.

  Підводячи підсумок: чи варто відкривати інтернет магазин?  

Якщо не ускладнювати завдань, а займатися лише реалізацією необхідних споживачеві функцій на сайті, то сайт-каталог не занадто сильно відрізняється від сайту інтернет-магазину. Крім цього, при відкритті інтернет-магазину власником класичної мережі торгових точок, не потрібно додатково розширювати інфраструктуру, цілком достатньо буде тією, яка створена. Крім цього така інтернет майданчик не вимагає додаткових коштів на розкрутку і рекламу, цілком достатньо вказати в звичайній рекламі його адресу в мережі.

Зміст інтернет-магазину як і будь-якого класичного магазину вимагає певних витрат. З цієї причини, чим яскравіше рекламна компанія, тим швидше з'явиться певне коло клієнтури у вашого магазину. І як наслідок магазин швидше почне себе окупати. Кожен холостий день роботи електронної торгової площадки з'їдає грошові кошти, не приносячи при цьому прибутку.

Потрібно ще раз підкреслити, помилкою є думка, що для нормальної роботи такого підприємства як інтернет магазин є головним створення сайту зручного для відвідувачів.
Потрібно визначитися, що ви збираєтеся продавати. Потрібно також обміркувати, яким чином можна забезпечити рентабельність вашого магазину. Визначте обсяг необхідних фінансових вливань на створення і підтримку самої мінімально необхідної інфраструктури. Обміркуйте шляхи перспективного розвитку вашого починання.

Паралельно з відкриттям електронної торгової площадки продумайте стратегію рекламної компанії, яка б змогла при мінімальних фінансових вливань принести максимальний ефект і забезпечити максимально можливу конкуренцію на ринку електронної торгівлі.

У світлі всього вищесказаного інтернет-вітрина є тільки одним з елементів структури магазину. При цьому цей елемент є аж ніяк не самим витратним порівняно з іншими складовими цього бізнесу.

На сьогоднішній день на території Росії інтернет магазини є досить перспективний метод ведення бізнесу. Аудиторія мережі стрімкими темпами зростає, тільки за останній рік приріст склав близько 50% користувачів. Успіх піонерів онлайн торгівлі додає довіри практично до всіх магазинах і початківці не є винятком. Але як і в будь-якому іншому бізнесі, будь-то відкриття звичайної торгової точки, відкриття міні-цеху або якого-небудь виробництва успіх приходить лише до тим підприємцям, які підходять до організації справи з усією відповідальністю. Не можна зупинятися в розвитку магазину відразу ж після старту ефектного сайту.

Для онлайн магазину основним є не зростання відвідуваності магазину, а зростання кількості задоволених обслуговуванням клієнтів, які дуже часто залишають свої відгуки на сторінках сайтів інтернету. Як і секрет успіху будь-якого магазину, успіх торгової інтернет майданчики криється в правильному відповіді на питання: чим торгувати?
Правильний вибір товару для реалізації, вибір того товару, який користується попитом на ринку і при цьому не зустрічає особливої конкуренції гарантує вам успіх вашого бізнес-проекту.

При такому підході до організації бізнесу в Мережі вийде, що інтернет-магазин не буде самим витратним початком торгового бізнесу.
Якщо ви спочатку не потурбувалися вирішити всі ці питання, то навіть з урахуванням застосування передових форм організації торгового майданчика в мережі Інтернет ваше підприємство приречене на провал або повільне вмирання.

1

Читайте також:

 

Хочу відкрити інтернет магазин!? - Ми вам допоможемо!

Створення інтернет магазину для корпоративних клієнтів. Короткий Бізнес-План

Створення інтернет магазину для корпоративних клієнтів

Бізнес План інтернет магазину

Бізнес План інтернет магазину

Бізнес План інтернет магазину

Бізнес План інтернет магазину

Інтернет-торгівля в Росії. Просування компаній в соціальних мережах Інтернет-торгівля в Росії. Просування компаній в соціальних мережах

 Детальніше...

Створення зручного інтернет магазину для вашого бізнесу

Створення зручного інтернет магазину для вашого бізнесу

Тому Вперед - Авторозборка як бізнес. Як відкрити авторозбірку?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Перед відкриттям магазину тканин вам потрібно провести аналіз своїх конкурентів, дізнатися який товар пропонують вони, що користується попитом, у яких постачальників вони закуповуються. І звичайно постаратися запропонувати клієнтові все краще за більш вигідними цінами.


Бізнес на бензині. Своя АЗС

Бізнес на бензині. Своя АЗС

В наш час при організації своєї АЗС використання малознайомого бренду і назви, практично неможливо. Майже всі бізнесмени використовують вже розкручені бренди відомих компаній, що працюють по франшизі


Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

Розведення гусей можна сміливо віднести до сільськогосподарського бізнесу. Гуси досить швидко набирають вагу, при цьому вони досить невибагливі птахи. Але вирощування гусей краще починати зі стада в 500 голів


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей