Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Своя міні бар | Як відкрити бізнес міні-пральню?

   

Своя міні пральня

Бізнес в сфері побутових послуг вважається досить консервативним. Однак, в останні роки, повсюдно з'являється така його нова форма, як міні-пральні. Основний пул замовлень міні-пралень формують, як не дивно, не фізичні, а юридичні особи.

Корпоративними клієнтами цілком можуть стати довколишні ресторани, косметичні салони, перукарні, кемпінги, спортклуби. Для них послуги міні-пральні володіють наступними перевагами: гнучка система термінів виконання замовлень, сучасний рівень прийому виробів (фурнітура, мітки), видача замовлень в упакованому вигляді (поліетиленові пакети), безкоштовне виправлення браку, гарантія відшкодування клієнтові шкоди у разі втрати або псування вироби, зручний графік роботи.

 

  Своя міні бар | Як відкрити бізнес міні-пральню?  


Першим кроком у даному бізнесі повинен стати вибір приміщення і перевірка його відповідності нормам і вимогам, що пред'являються з боку СЕС. Міні-пральня цілком може розташуватися на першому поверсі житлового будинку в спальному районі або в напівпідвальному приміщенні. Головне, щоб стіни і перегородки були стійкими до впливу пари і гарячої води. Площа вибраного приміщення залежить тільки від кількості пральних машин та може складати від 10 до 50 кв. м. З функціональних вимог до приміщення: холодна вода, каналізація, електрика, вентиляція.

 

Як відкрити бізнес міні-пральню?

Як відкрити бізнес міні-пральню?
Щоб приступити до роботи, пральня повинна бути обладнана пральними машинами, сушильною машиною, прасувальної машиною, пароочищувачем і стелажами. Основне обладнання - пральні машини, відрізняються, насамперед, параметрами віджиму (високошвидкісний, він же посилений або звичайний, він же нормальний). Машини з посиленим віджимом стоять на 50-70% дорожче, ніж стандартні, але, разом з тим, менше шумлять, краще віджимають і надійніше працюють.

Серед витратних матеріалів для пралень найбільш важливим є пральний порошок, його витрата, залежно від якості, складає до 50 г на 1 кг білизни. Також в пральнях використовує різні пом'якшувачі води, підсилювачі порошку і т.д.

Своя міні бар | Як відкрити бізнес міні-пральню?

На перших порах, міні-бар цілком може обійтися одним співробітником. Із збільшенням обертів, збільшується і кількість персоналу. Але, в будь-якому випадку, воно не перевищує 8-10 чоловік.

Стартові витрати в даному бізнесі залежать від того, купуються для роботи нові пральні машини або старі, а також від їх загальної кількості. У середньому сума, необхідна для початку бізнесу коливається від 7 до 15 тис. у.о. Навіть при використанні високоякісних витратних матеріалів, рентабельність міні-пральні не опускається нижче позначки в 100%. Це, в свою чергу, дозволяє окупити стартові витрати за 10-15 місяців.

1

Відео в темі своя міні пральня, як відкрити бізнес міні-пральню?:

   

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій бізнес - магазин з продажу сувенірної продукції «Сувенірна лавка»

Свій бізнес - магазин з продажу сувенірної продукції «Сувенірна крамниця»

Для відкриття магазину з продажу сувенірної продукції головною проблемою є вибір місця. Від обраного місця буде залежати ваша прибуток і успіх в бізнесі. Також варто визначитися з ціновим сегментом, на який шар населення буде орієнтована ваша продукція.


Бізнес - інтернет хостинг для сайтів. Як організувати свій хостінг

Бізнес - інтернет хостинг для сайтів. Як організувати свій хостинг

Для будь-якого новоствореного сайту потрібно хостинг. У наш час інформаційні технології розвиваються зі страшною силою і відповідно попит на хостинги зростає день від дня. Але перед створенням даного бізнесу ви повинні відчувати себе в інтернеті, як риба у воді.


Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Спочатку даний вид бізнесу був суто чоловічим заняттям, але часи міняються і це прибуткова справа стала втягуватися не мало жінок, які розбираються в пристрої автомобіля не гірше сильної статі.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей