Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Ідеї бізнесу - Кафе, Ресторани, Бари

 

Бізнес-ідея: в гостях у казки

Бізнес-ідея: в гостях у казки

Дешевше всього казкову країну влаштувати в селі купити дуже старий покинутий будинок, який практично нічого не коштує або земельну ділянку, поки теж можна купити дуже дешево, нарешті, можна орендувати.

Як відкрити кальянну кімнату з чого почати бізнес?

Як відкрити кальянну кімнату з чого почати бізнес?

Сьогодні в Російській Федерації практично відсутні заклади, в яких можна спокійно посидіти і в приємній бесіді покурити кальян. Зазвичай у людей прокидається таке бажання...

Літнє кафе намет як сезонний бізнес

Літнє кафе намет як сезонний бізнес

Для того, щоб літнє кафе запрацювало, необхідно правильно оформити всі потрібні документи та узгодити з органами влади. Це управління архітектури, комітет товарного ринку, комітет благоустрою міста і нарешті - мерія.

Бізнес: як відкрити кафе - бар? Скільки можна заробити?

Бізнес: як відкрити кафе - бар?

Перш, ніж відкрити кафе-бар, Ви повинні зрозуміти, чи дійсно це заняття Вам по душі? Чи подобається Вам спілкуватися з людьми? Чи готові Ви витрачати багато часу і сил на ділові переговори?

Свій бізнес: кав'ярня для дітей як відкрити?

Свій бізнес: кав'ярня для дітей

Хороший і прибутковий бізнес завжди залежить від продуманого бізнес-плану та вибору місця розташування, в даному випадку, кафетерію.

Кафе швидкого харчування як бізнес. Продаж Фаст-фуду

Кафе швидкого харчування як бізнес. Продаж Фаст-фуду

Фаст-фуд - це один з найдинамічніших сегментів на ринку громадського харчування. Це швидкий і вигідний бізнес. Адже з кожним роком ринок швидкого харчування збільшується приблизно на 30%, ніж затверджується перспективними темпами зростання. Мережевий фаст-фуд окупає себе набагато швидше, ніж ресторан - за рахунок кількості відвідувачів та швидкості обслуговування.

Кафе-морозива - ідея для бізнесу. «Кафе-морозиво»

Кафе-морозива - ідея для бізнесу. «Кафе-морозиво»

Формат для кафе - морозива потрібно вибирати в залежності від місця розташування, один з демократичних варіантів, це відкриття свого кафе на території торгового центру, де багато відвідувачів.

Бізнес на караоке. Відкриваємо караоке клуб (бар)

Бізнес на караоке. Відкриваємо караоке клуб (бар)

У нашій країні дуже багато людей бажають реалізувати свій естрадний потенціал, але не у всіх є можливість виступати на сцені, а куди податися цим людям? Спеціально для них і придумали караоке клуб.

Відкриваємо свою їдальню. Бізнес - громадське харчування для середнього класу

Відкриваємо свою їдальню. Бізнес - громадське харчування для середнього класу

Їдальня - це місце, яке наповнене денним світлом, куди люди середнього і нижче достатку приходять, як правило, в обід, беруть піднос і рухаються в черзі в бік каси, вибираючи при цьому собі вподобані страви.

Відкриваємо свій ресторан. Ресторанний бізнес

Відкриваємо свій ресторан. Ресторанний бізнес

Головне в цьому бізнесі чітко розуміти майбутній розвиток ресторану. Ще до відкриття ресторану, на початковому етапі, потрібно визначитися з концепцією розвитку, а тек ж підібрати перспективне місце для майбутнього ресторану.

Бізнес на свіжовичавлених соках. Організація торговельної точки

Бізнес на свіжовичавлених соках. Організація торгової точки

Чим менше натуральних продуктів залишається на вітринах магазинів, тим більший попит на них з'являється. Так само розвитку бізнесу на продаж свіжих соків сприяє прагнення людей вести здоровий спосіб життя.

Громадське харчування. Бізнес на громадському харчуванні

Громадське харчування. Бізнес на громадському харчуванні

Починаючи бізнес на громадському харчуванні ви повинні чітко визначити напрям своєї діяльності, а так само розуміти, що громадське харчування викликає особливий інтерес з боку державних наглядових органів

Кулінарний бізнес. Відкриваємо свою кулінарію

Кулінарний бізнес. Відкриваємо свою кулінарію

Кулінарний бізнес на пряму відноситься до общепиту і тому для старту потрібно отримати всі необхідні дозволи. Масштаби цього бізнесу можуть бути вельми різноманітними як малий, так і середньої величини.

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Справжнє смачне пиво - це напій для небідних людей. Поціновувачів цього напою дуже багато і тому правильно обрана і оформлене приміщення для Бару (Пабу) завжди буде збирати безліч небайдужих людей, ваших клієнтів.

Кафе на рейках

Що цікавого може побачити перехожий увечері, прогулюючись по Чистопрудному бульвару? Ну, попивають пиво молодих людей. Що ще?

Ресторанний бізнес

Ресторанний бізнес

Що однозначно радує будь-якого ринкового аналітика, так це те, що в останні роки на ринку громадського харчування з'явилося багато фірм - хороших і різних. А ще років п'ять-шість тому підприємець, навіть з самими благими намірами просто не міг якісно працювати.

Відкриття піцерії

Відкриття піцерії

Одним з перспективних видів малого бізнесу на сьогоднішній день є відкриття власної піцерії. За оцінками фахівців, в Москві і Петербурзі цей ринок зайнятий лише на 50%, а в регіонах - менш ніж на 30%.

  Ще Бізнес Ідеї >>>  

 


Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


 

 

 

 

 

 

Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей