Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Свій бізнес - магазин з продажу сувенірної продукції «Сувенірна крамниця»

   

Для відкриття магазину з продажу сувенірної продукції головною проблемою є вибір місця. Від обраного місця буде залежати ваша прибуток і успіх в бізнесі. Також варто визначитися з ціновим сегментом, на який шар населення буде орієнтована ваша продукція.


На ринку сувенірної продукції давно існують фірми-виробники, які займаються цим бізнесом десятки років і пропонують подарунки різної тематики. Досі затребуване напрям HAND MADE, яким займаються місцеві виробники сувенірної продукції. Всі виробники продукції з радістю йдуть на контакт, тому що вони зацікавлені в хорошому збуті своєї продукції. Посередники можуть в своєму магазині зібрати різноманітний набір сувенірна продукції для своїх споживачів.

Для надання посередницьких послуг з продажу сувенірної продукції корпоративним клієнтам потрібно, в першу чергу, налагодити зв'язки з виробниками та забезпечити широкий асортимент товару. На сьогоднішній день на ринку існує чимало компаній, виробників сувенірної продукції, які мають багаторічний досвід роботи в цій області і пропонують «сувенірка» різної тематики.


  Свій бізнес - магазин з продажу сувенірної продукції «Сувенірна лавка»  

Витрати - магазин сувенірів:

1. Оренда. Для невеликого магазинчика можна орендувати площу в торговому центрі, приблизно 10-15 кв.м. Витрати складуть від 5000 до 10 000 руб. в місяць.
2. Реєстрація ІП, придбання касового апарату - 10 000 руб.
3. Зарплата продавцю. На початковому етапі можна не наймати працівника, торгувати самому.
Початкові витрати - близько 20 000 руб.
4. Товар. Купуєте на оптовій базі, замовляєте через Інтернет, виготовляєте самостійно. Мінімальна сума - від 20 000руб.
Чистий прибуток на початковому етапі - від 5000 руб.
Чим більше площа і кількість товарів, тим більший прибуток можна винести з магазину. У наведеному прикладі розповідається про відкриття маленької сувенірної лавки, тому і прибуток не дуже велика. На початковому етапі її доцільно спрямовувати на розвиток справи.

Крім того, можна домовитися з власниками квіткових і подарункових магазинів та за невелику плату (від 500 р./міс.) встановити у них невеликі стійки-стенди з сувенірами (листівками, брелоками, текстильними іграшками тощо).
Крім реєстрацію ІП та придбання касового апарату (до 20 т. р.) закладіть також у бюджет на перший місяць зарплату продавцеві (від 10 т. р.). Логотип можна розробити самостійно або звернутися до фахівця (близько 1000 р.).


Найскладніше і найважливіше - знайти і вибрати товар для магазину. Тут на допомогу прийдуть регіональні інтернет-спільноти (форуми, групи в соціальних мережах, блоги). Багато їх учасники із задоволенням нададуть свої вироби на реалізацію у вашому магазині. Якщо річ не купується протягом обумовленого в договорі часу, магазин повертає її автору.


Другий напрямок бізнесу передбачає створення власного виробництва. Оптимально підходить для такого ведення власної справи його розвиток в курортних містах або на популярних туристичних напрямках. Залучити потенційних покупців така невелика компанія може наявність унікальних виробів в своєму асортименті, наприклад, подарунків або іграшок ручної роботи.


В якості туристичних сувенірів відмінно «працюють» різні вироби народних промислів, а також види міста, мініатюрні зображення основних визначних пам'яток. Це можуть бути статуетки, вироби з дерева або берести, виконані в традиційних технологіях, народні сувеніри і багато що інше. Напевно, найяскравіший приклад традиційних туристичних сувенірів - російська матрьошка, яка відмінно купується не тільки «заїжджими туристами», але і місцевим населенням.

 

  Свій бізнес - магазин з продажу сувенірної продукції «Сувенірна лавка»  


Таким чином, для відкриття сувенірної лавки знадобиться близько 50 т. р. Магазинна націнка становить від 100 % і вище. Якщо орендована вами площа дозволяє, можна проводити платні майстер-класи (в середньому 300-500 грн. з людини) для любителів рукоділля. Це стане не тільки додатковим джерелом доходу, але і допоможе знайти «постачальників» для вашого магазину.


Окупність магазину з товарами ручної роботи складає в середньому близько 3-6 місяців. В «гарячі» сезони - в період свят - цей термін може скоротитися до 1-2 місяців.

1

Читайте також:

Бізнес План сувенірного магазину

Бізнес План сувенірного магазину

Бізнес-план магазину сувенірів допоможе визначити оптимальну спрямованість діяльності й організувати досить прибуткову торговельну точку з продажу товарів різних цінових категорій, адже оригінальні сувеніри завжди користуються великим купівельним попитом.

Сувенірна продукція. Бізнес по виготовленню сувенірів

Сувенірна продукція. Бізнес по виготовленню сувенірів

Перед початком бізнесу на сувенірній продукції вам потрібно визначитися, на кого ви будете орієнтувати свій товар, це можуть бути як підприємці так і туристи, або постаратися поєднати і те, і інше.

 

Тому Вперед - Бізнес - інтернет хостинг для сайтів. Як організувати свій хостинг

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Організація футбольного Пабу (Бару) - Ідея Бізнесу

Організація футбольного Пабу (Бару) - Ідея Бізнесу

При створенні свого пабу головним завданням є забезпечення запоминаемости, щоб відвідувач захотів знову повернутися. Запам'ятовуваність можна забезпечити дизайном, визначеним меню, акціями, розіграшами - головне свій стиль.


Відкриваємо фірму по боротьбі з тарганами і шкідливими комахами

Відкриваємо фірму по боротьбі з тарганами і шкідливими комахами

Головною вашим завданням в наданні послуг по боротьбі з шкідливими комахами, повинне є бажання допомогти людям, а все інше за вас зробить сарафанне радіо.


Пилорама - бізнес, робота з деревом. Відкриваємо пилораму

Пилорама - бізнес, робота з деревом. Відкриваємо пилораму

Робота з деревом приховує в собі безліч особливостей і тонкощів цієї справи, якість виробленого продукту залежить не тільки від устаткування, але і подальшого зберігання та обробки.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей