Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Ідеї бізнесу - Одяг і мода

 

Як відкрити магазин сумок і ременів - бізнес за 200 000 рублів

Як відкрити магазин сумок і ременів - бізнес за 200 000 рублів

В даний час існує безліч пропозицій з оптової торгівлі сумками різних виробників, найбільш популярні це: захід (Італія, Іспанія, Китай, Корея, ну і наша Росія.

Магазин бізнес: на продаж одягу великих розмірів для жінок

Магазин бізнес: на продаж одягу великих розмірів для жінок

Жінок недарма називають прекрасною половиною людства. З цим твердженням важко сперечатися. У кожній жінці є щось неповторне, є своя «родзинка». Повні жінки володіють особливим шармом.

Бізнес ідея: спільні покупки в Америці.

Бізнес ідея: спільні покупки в Америці.

Виглядати модно і сучасно - мрія не тільки кожної жінки. Чоловіки в цьому прагненні нітрохи не поступаються прекрасній статі. Звичайно, практично всі світові бренди одягу і взуття ...

Одяг для дітей - виробництво і продаж як бізнес></td>
                <td width=

Одяг для дітей - виробництво і продаж як бізнес

У даній сфері є ще один фактор успіху: ринок дитячого одягу охоплює більш широку аудиторію, на відміну від жіночого одягу. Батьки з доходом вище середнього зазвичай купують речі в дитячих магазинах середнього класу.

Бізнес: виробництво гумових чобіт

Бізнес: виробництво гумових чобіт

В кінці минулого століття були спроби відродити бізнес по виробництву модного і стильного гумового взуття, але вони не вдалими. Населення, звертаючи увагу на західні країни, відмовлялося приймати гумові чобітки як предмет модного гардероба, але зараз...

Свій Бізнес: пошиття та прокат святкових суконь і костюмів

Свій Бізнес: пошиття та прокат святкових суконь і костюмів

Ідея бізнесу пошиття та прокат святкових суконь і костюмів підійде для жінок володіють навичками шиття. Ця ідея може бути реалізована в домашніх умовах. Інвестиції на початковому етапі не перевищать 10 000руб.

Купівля - продаж одягу на зарубіжних сайтах

Купівля - продаж одягу на закордонних сайтах

Бізнес ідея купівлі - продажу одягу на зарубіжних сайтах підходить практично для будь-якої людини, який бажає заробляти гроші практично не виходячи з дому. Головним вашим обладнанням буде комп'ютер з виходом в Інтернет і ваша голова на плечах.

Міні ательє на дому

Міні ательє на дому

Бізнес ідея ательє на дому в першу чергу підходить домогосподаркам мають вільний час і вміють користуватися швейною машинкою. Невідомо в силу якихось обставин, вам довелося залишитися вдома, але бажання заробляти і мати хоч якусь незалежність завжди притаманне працьовитим людям.

Наклейки на одяг для дітей

Наклейки на одяг для дітей

Дана бізнес ідея підходить в першу чергу творчим людям, у яких в розпорядженні є персональний комп'ютер і принтер. Для початку бізнесу слід закупити самоклеючі етикетки.

Нанесення зображень на футболки та майки

Нанесення зображень на футболки та майки

Для початку бізнесу необхідно мати у своєму розпорядженні: комп'ютер, бажано власний сайт або сторінки в соц. Мережах, набір програм графічних редакторів для ПК, спеціальний принтер, чорнило тимчасової стійкості, так само спец. Розчини.

Відкриття магазину з продажу уживаної, уціненої і дешевого одягу

Відкриття магазину з продажу дешевого одягу

Оганізація успішного магазину з продажу уживаної, уціненої і дешевого одягу. Організаційно-правова форма організації бізнесу - індивідуальний підприємець дозволить скоротити податкові виплати.

Магазин чоловічого одягу. Бізнес - магазин одягу для чоловіків

Магазин чоловічого одягу. Бізнес - магазин одягу для чоловіків

У наш з вами час вважається, що торгівля чоловічим одягом менш вигідна, ніж жіночої, але тим не менше такий вид бізнесу як магазин одягу для чоловіків не можна залишати без уваги, так як серед чоловічого населення теж не мало модників.

Стоковий магазин одягу, як варіант для бізнесу. Дитячий СТОК

Стоковий магазин одягу, як варіант для бізнесу. Дитячий СТОК

Магазин стокового одягу орієнтований на людей у яких фінансовий достаток нижче середнього. Особливість СТОК магазинів полягає в частому оновленні продукції.

Краватки ручної роботи - бізнес на краватках

Краватки ручної роботи - бізнес на краватках

У ручної роботи завжди багато шанувальників. Навряд чи хто-небудь відмовиться від дизайнерської штучки, яка одна в своєму роді і зшита індивідуально.
Так з чого ж почати?

Як відкрити стоковий магазин?

Як відкрити стоковий магазин?

Стокові магазини не є радикально новим явищем на українському ринку. Однак за темпами розвитку даний формат поступається лише магазинах «секонд-хенд». В бізнес-середовищі під терміном «stock» зазвичай розуміють магазин економ-класу, що реалізує фірмову одяг минулих сезонів за низькими цінами.

Агентство з шопінг супроводу

Сьогодні безліч магазинів, які пропонують гарну якісну одяг і тому багато людей губляться в цьому виборі. Куди звернутися людині, яка хоче одягатися по моді? Попит народжує пропозицію, і тому з'являються дизайнери, які розбираються в брендах, тканинах, стилях і т.д і т.п.

Продаж одягу Англійських брендів

Для створення бізнесу на продаж одягу ви самі повинні бути модником, а як без цього?
В 2006 році і був заснований бізнес, про який піде мова в даному відео на основі спільних інтересів в моді.

Продаж нижньої білизни і купальників

Продаж купальників і жіночої нижньої білизни як приємна бізнес ідея.
Людина, що розповідає про даному виді бізнесу, сам почав займатися ним на початку 90-х років не маючи достатнього досвіду ведення бізнесу в цьому напрямі, він пішов з гарної посади з автомобільної кампанії і зайнявся продажем нижньої білизни і купальників.

Продаж взуття для чоловіків

Спочатку будь-продукт робиться з розрахунку того, що його буде купувати жінка. Справа в тому, що жінки по своїй натурі дуже довірливі, вони схильні вірити рекламі і іноді готові витратити пів зарплати на потрібний товар.

Удосконалення шпильок

Удосконалення шпильок

Дуже часто не тільки наша спостережливість заважає нам отримати в свої руки мільйонні статки. Варто тільки озирнутися - і вдала ідея відразу з'явиться. Існує значна кількість проблем, успішне розв'язання яких принесе чималі гроші. Так і вчинила компанія SoleMates.

Бізнес ідея як відкрити магазин нижньої жіночої білизни

Бізнес ідея як відкрити магазин нижньої жіночої білизни

Ідея відкрити магазин нижньої жіночої білизни прийшла до мене в результаті аналізу бізнесів не потребують великих матеріальних вкладень. Розглядалася сума інвестування в бізнес до 30 000$, саме такою сумою я мав.

  Ще Бізнес Ідеї >>>  

 


Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


 

 

 

 

 

 

Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей