Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес ідея: спільні покупки в Америці.

   

Виглядати модно і сучасно - мрія не тільки кожної жінки. Чоловіки в цьому прагненні нітрохи не поступаються прекрасній статі. Звичайно, практично всі світові бренди одягу і взуття сьогодні доступні у вільному продажі, проте ціна на їхні нові колекції не завжди прийнятна для широкого кола покупців. Ось чому деякі шопперы звернули свою увагу на закордонні інтернет-сайти всесвітньо відомих брендів, на яких продаються всі ті ж речі, однак за зовсім іншими цінами.

Самостійно безпосередньо займатися шопінгом в Америці надзвичайно не вигідно: високі тарифи на доставку посилок з-за океану повністю з'їдають всю різницю вартості, а іноді і значно перевищують її. Тому якщо й купувати речі в Америці, то тільки спільно.
Суть такого бізнесу полягає в наступному: Ви збираєте компанію шопперов, які вибирають собі одяг та взуття на різних сайтах і передають Вам гроші за свої покупки. При цьому безпосередньо закупівлю робите Ви займаєтеся організацією доставки такої збірної посилки і берете за свої послуги певну комісію.

 

Бізнес ідея: спільні покупки в Америці.

 


Щоб почати бізнес по спільним закупівель в Америці, слід ретельно підготуватися.
У першу чергу потрібно відкрити карту Visa, краще всього в доларову, щоб розраховуватися з інтернет-магазинами. Для бізнесу слід обов'язково мати доступ до інтернет-банкінг, щоб здійснювати платежі і контролювати прихід коштів, не виходячи з дому.

Далі слід визначитися з кур'єрською службою, яка буде Вам доставляти посилки прямо з Америки. Звичайно, на багатьох сайтах є пряма відправка в країни СНД, проте її , як правило, досить висока. Звичайно, якщо Ви зберете дуже велику посилку з одного такого сайту, то і вартість прямої доставки буде прийнятною, і послугами кур'єра-посередника скористатися не доведеться. Однак таких сайтів в Америці все-таки меншість, а інші відправляють товари тільки в межах США, тому доведеться знайти компанію, яка надасть Вам свій віртуальний адресу в Америці, буде на нього приймати Ваші покупки і пересилати їх Вам. Найбільш популярними кур'єрськими компаніями, що надають такі послуги, є Шипито, Міст і Босмикс. При цьому слід пам'ятати, що в деяких їх низ оплата здійснюється тільки через сервіс Pay Pal, тому Вам доведеться і там створити свій аккаунт, прив'язавши до нього свою карту.

 

Як захистити свої законні права купуючи товари в інтернеті?

Як захистити свої законні права купуючи товари в інтернеті?

 


Зручність полягає також у тому, що ці компанії не просто займаються виведенням посилок. Вони ще можуть їх об'єднувати, тобто за Вашим проханням консолідувати посилки - збирати великі з більш дрібних. Управляти цим процесом надзвичайно просто зі свого особистого кабінету. За додаткову плату Ви також можете розраховувати на додаткові послуги при складанні посилок: видалення вішалок або взуттєвих коробок (щоб зменшити загальну вагу пересилається вантажу), додаткову упаковку для крихких речей.

Слід також згадати, що в Америці існують сайти, які взагалі не продають товар нерезидентам США. Тобто якщо Ви зареєструєтесь, вкажете свою карту, прив'язану, наприклад, до російського адресою, а місце доставки вкажете американське, то швидше за все Вам відмовлять в покупці. Щоб здійснювати закупівлі і на таких сайтах, можна скористатися послугами тих же кур'єрських компаній, які за певну комісію готові викупити для вас потрібний товар. Не забудьте тільки додати цю вартість в свою комісію, формуючи пропозицію для своїх клієнтів.

 

Популярні товари та послуги в інтернеті:

 


Якщо з доставкою розібралися, можна переходити безпосередньо до реєстрації на сайтах одягу та взуття, де Ви будете здійснювати свої покупки. Реєстраційні форми, як правило, всі дуже схожі: потрібно ввести свої особисті дані, вказавши прізвище та ім'я, адресу доставки товару (вказуємо той, який Вам надала кур'єрська служба), платіжні дані (карта Visa), а також так званий billing address, або адресу, на який повинні приходити рахунки за покупки. В цьому випадку потрібно вказувати свою справжню адресу, оскільки він прив'язаний до карти, і його легко перевірити. Якщо система помітить розбіжність, Вашу покупку можуть не пропустити.
Формуючи збірну посилку, слід також пам'ятати про те, що існує митний мінімум вартості пересилаються речей, які не обкладаються податком. Тому потрібно пам'ятати, що загальна вартість речей в посилці не повинна бути вище цього ліміту. Або навпаки - формуючи посилку з високою вартістю, закласти мито в свою комісію, однак цей варіант, як правило, значно менш вигідний.

Що потрібно знати про Американських інтернет-магазинах перш, ніж починати шопінг.
1. Всі магазини здійснюють доставку по США. Вона називається шипом (ship). Вартість такої доставки може варіювати від 0 до 20 доларів. Тому формуючи пропозицію, своїм клієнтам, слід не забувати про неї: як правило, на купівлю з кожного сайту збирають "компанію", де шип розподіляється порівну між усіма учасниками.

 

Популярні виробники в Америці:

Популярні виробники в Америці:

 


2. На всіх сайтах існує система знижок. При цьому частина з них прямо вказана в ціні товару, а частиною можна скористатися з допомогою купонів і кодів. Такі коди висилаються на електронну скриньку зареєструвалися покупцям, або їх можна знайти на спеціальних сайтах, попередньо вбивши в пошуковий рядок назва сайту англійською та слово "coupon". На спеціальному купонному сайті потрібно знайти що цікавить Вас інтернет-магазин, і Ви побачите всі промо-коди, які діють у цей період. Потрібно лише скопіювати потрібний Вам код та внести його в клітинку "promo codes or discounts" на сайті одягу або взуття при оформленні покупки (як правило, ця комірка розташована внизу кошика). Використовуючи такі купони, Ви можете значно заощадити і при цьому або заробити, або запропонувати своїм клієнтам додаткові знижки (або просто провести акцію з мінімальною або нульовою комісією за покупку).

3. Всі інтернет-сайти щодня здійснюють розсилку своїх акцій, спецпропозицій і розпродажів, тому Ви також можете формувати щоденне пропозицію своїм постійним клієнтам, щоб вони були в курсі останніх тенденцій.

Отже, якщо всі підготовчі роботи завершені, і Ви впевнені в своїх силах, можна сміливо починати рекламну кампанію, розміщуючи оголошення про свої послуги. Звичайно, в перший час можна "протестувати" всю систему, працюючи зі знайомими та родичами без комісії, тоді Вам буде легше працювати з іншими клієнтами.

1

Читайте також:

Купівля - продаж одягу на зарубіжних сайтах

Купівля - продаж одягу на закордонних сайтах

Купуємо, продаємо товари з аукціону Ebay

Купуємо, продаємо товари з аукціону Ebay

Інтернет Секонд-Хенд як ідея прибуткового бізнесу

Інтернет Секонд-Хенд як ідея прибуткового бізнесу

Бізнес: послуги посередника по доставці товарів з-за кордону

Бізнес: послуги посередника по доставці товарів з-за кордону

 

Тому Вперед -Бізнес: виробництво вірменського і грузинського лаваша

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Адвокатська контора як бізнес. Заробіток на адвокатських послугах

Адвокатська контора як бізнес. Заробіток на адвокатських послугах

Найцікавіше в адвокатському бізнесі - це можливість практично нескінченного зростання і, відповідно, збільшення доходів. Спілкування і вміння переконувати інших людей є головною складовою успіху.


Виробництво і продаж дзеркал - як вид Бізнесу

Виробництво і продаж дзеркал - як вид Бізнесу

Виробництво дзеркал буде приносити хороший прибуток, якщо крім всіх схем реалізації, ви зумієте домовитися з меблевими фабриками на поставку своєї продукції.


Виробництво молдингів - дерев'яні та пластикові. Бізнес ідея

Виробництво молдингів - дерев'яні та пластикові. Бізнес ідея

Збут продукції займає важливу роль у бізнесі виробництва молдингів, для початку можна домовиться з невеликими магазинами для збуту маленьких партій, потім переходити до більш великим партіям.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей