Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Виробництво і продаж дзеркал - як вид Бізнесу

   

Виробництво дзеркал буде приносити хороший прибуток, якщо крім всіх схем реалізації, ви зумієте домовитися з меблевими фабриками на поставку своєї продукції.

Зараз можна виготовляти дзеркала для меблів, настінні дзеркала в рамах і без них, автомобільні дзеркала та інші. Сфери для застосування даної продукції можна перераховувати безліч. Для виробництва дзеркал знадобиться деякі хімічні речовини, причому більшість з них обчислюється в грамах. Всі необхідні препарати і інгредієнти можна без праці придбати в спеціальних магазинах.

Варто відзначити, що простота технології і невеликий термін виготовлення дзеркал дозволяють досить гнучко і швидко реагувати на будь-які зміни попиту на кінцеву продукцію. Так, приблизно 20-25 квадратних метрів дзеркал можна зробити протягом усього лише однієї робочої зміни, ще близько години знадобиться для того щоб нанести на амальгаму захисний лакофарбовий шар і одна ніч піде для просушування.


 

Виробництво і продаж дзеркал - як вид Бізнесу

 

Для того щоб охопити якомога більший ринок збуту можна виготовляти:

- декоративні дзеркала в рамах і без для будинків, квартир, шкіл, лікарень, дитячих садів, офісів та інших установ;

- дзеркала для фірм, що виробляють корпусні меблі та різні вітрини;

- обробна дзеркальна плитка для стін, стель та іншого використання в якості декору приміщень;

- дзеркальні стінки для акваріумів різних розмірів.

Спочатку ви можете почати орієнтуватися на невеликі будівельні фірми, компанії, що виробляють меблі, вітрини та інші інтер'єрні елементи. Як правило, таким підприємствам потрібні дзеркала прийнятного формату, не дуже великого, що буде зручним для вас при початку виробництва і покаже його життєздатність.

Варто зазначити, що собівартість виготовляються дзеркал істотно нижчою, ніж їх ціна при продажу, і таке виробництво вимагає не дуже багато часу - 20 квадратних метрів дзеркального полотна цілком можна виготовити за одну добу, включаючи час на сушіння і покриття полотна захисним лаком. У зв'язку з цим, ви можете виконувати замовлення дуже швидко - у міру їх надходження, що робить такий бізнес рентабельним при наявності клієнтської бази.


  Виробництво і продаж дзеркал - як вид Бізнесу  

 

Технологія виробництва та обладнання:

Перелік обладнання необхідного для виготовлення дзеркал - шліфувальна машинка, стіл, вішалка, яку можна купити або виготовити самим. Цей варіант дозволить значно знизити витрати, які пов'язані з організацією і запуском виробництва, а так само дозволить прискорити термін окупності витрат. Так як, що технологія по виробництву дзеркал дуже простота і займає короткий термін на виготовлення дзеркал.
 
Це дозволить швидко реагувати на які-небудь зміни в попиті на кінцеву продукцію. Наприклад, приблизно 25 метрів квадратних дзеркал можна виготовить протягом однієї робочої зміни, і ще 1-го години знадобиться для нанесення на амальгаму спеціального захисного лакофарбового шару і приблизно одна ніч піде на просушку.

Реалізацію дзеркал можна налагодити шляхом відкриття власних торгових точок або ж через скляні майстерні, які мають постійних клієнтів.

Ринкова вартість дзеркала набагато перевищує витрати на його виготовлення. Наприклад, у США вартість такого дзеркала розміром 20 х 30 см - приблизно $12. Це означає, що вартість 1 квадратного метра приблизно $180 - $200, при витратах на виготовлення $5 - $8 в російських умовах.

1

Читайте також:

Декоративна обробка скла

Декоративна обробка скла

Які тут можуть бути ідеї? А не хочете спробувати зайнятися декоративною обробкою скла. Якщо ви ще не визначилися зі своїм бізнесом, але дуже хочеться почати саме свій власний проект, то краще вам ознайомитися з цією статтею.

Виготовлення акваріумів

Виготовлення акваріумів

Досить часто мамам і татам доводиться чути від своїх дітей прохання завести домашнього вихованця. Хтось віддає перевагу собакам, що хто-то кішкам, комусь до душі хом'ячки або морські свинки.


Тому Вперед -Виробництво молдингів - дерев'яні та пластикові. Бізнес ідея

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Рекламний бізнес - проекційна реклама

Рекламний бізнес - проекційна реклама

Проекційна реклама більше розвинена у великих містах. Така реклама працює краще в нічний час. Тому у спальних районах установка проекторів і прокрутка реклами принесе менший результат.


Бізнес послуги з ремонту взуття

Бізнес послуги з ремонту взуття

Послуги з ремонту взуття це малий бізнес, який вимагає більше не грошових вкладень, а вкладень в свою майстерність і вміння, тому для початку варто повчитися і попрацювати за наймом в діючих майстерень.


Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Дискотека для багатьох людей є місцем де можна дозволити себе розкріпачити в якійсь мірі. Темні приміщення, гучна музика - це невід'ємна частина відпочинку молоді. Організацією дискотек займаються активні люди, що ведуть нічний спосіб життя.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей