Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Ручна декоративна обробка скла

   

Ручна декоративна обробка скла
Які тут можуть бути ідеї? А не хочете спробувати зайнятися декоративною обробкою скла. Якщо ви ще не визначилися зі своїм бізнесом, але дуже хочеться почати саме свій власний проект, то краще вам ознайомитися з цією статтею.

Звичайно, така сфера, як склообробка, на сучасному ринку не новина і активно використовується у багатьох сферах діяльності. Основний нюанс нашої бізнес-ідеї - це те, яким способом відбувається обробка скла. Звичайно, на сьогоднішній день існує безліч способів обробки скла, самий широко використовуваний піскоструменевий, тобто під впливом струменя з піском, яка випускається під великим тиском, скло стає матовим. За допомогою такого методу виготовляються різні вироби, а також прикрашаються скла візерунком. Основний мінус цього методу - це кінцевий споживач, тому що він вже хоче чогось нового, матові скла йому вже приїлися.

Деякі намагалися скла, які були оброблені таким методом, наносити фарби, лаки, іноді навіть грунтовки, але це не давало результату, тому що незабаром фарба починала облущіваться і відпадати, і знову залишалося тільки матове скло. Звичайно, складно було перепробувати ще безліч різних способів і методів, але не факт, що вони добре підходили, і навряд чи у вас було б час на такі дослідження, тому вам варто згадати, що все нове це добре забуте старе.

Давайте згадаємо художню обробку скла, з допомогою вітражів. Цей метод зараз практично не використовується, так чому ж не спробувати обробити скла саме цим методом.

Єдина проблема в цьому випадку це знання, оскільки такий метод обробки давно не використовувався то знайти відповідну літературу практично неможливо, і ваше навчання такого методу обробки скла на вісімдесят відсотків буде складатися з проб і помилок. Але книги з базовим знанням все-таки є, так що у вас в будь-якому випадку буде стартовий поштовх.

Такий спосіб обробки скла ще називають кольоровий кристал, тому що в скло впроваджують кольорове зображення. Саме зображення після впровадження має вигляд кристалів, які при попаданні на них сонячного або штучного світла починають мерехтіти і світитися. Чому саме цей метод, тому що в порівнянні з тією ж фарбою, малюнок не буде обсипатися через деякий час, також скло оброблене таким способом можна спокійно мити, адже малюнок зображений на склі стає не просто нанесеним, він стає частиною самого скла. Тобто воно стає захищеним від багатьох механічних впливів.

Це не єдина перевага, таким методом обробки на скло можна наносити практично будь-які типи малюнків: кольорові, чорно-білі, голографії і багато іншого. Всі вироби, виконані з допомогою такого методу, в остаточному підсумку стають практично творами мистецтва.

Використовувати скла виготовлені за допомогою такого способу можна практично скрізь, наприклад, у ванній кімнаті, для фасаду меблів або як дзеркало для шафи-купе, зробити стільницю і багато іншого, тобто ви самі бачите, що областей застосування неймовірна кількість.

Перейдемо до фінансових питань, адже вони незмінні при відкритті будь-якого бізнесу. В середньому, щоб виготовити один квадратний метр такого скла, вам доведеться витратити близько тисячі рублів. Ціна продажу одного квадратного метра може починатися від чотирьох тисяч рублів. Тобто прибуток вважається без проблем, залишилося всього нічого знайти покупця, але і тут теж все легко вирішується, потреба в таких стеклах настільки велика, що навряд чи ваші готові вироби будуть припадати пилом десь на складі. Що стосується конкурентів, то їх практично немає, наскільки нам відомо, їх не більше п'яти компаній по всій Росії. Так що вам всього лише треба почати.

Фінансові витрати, які у вас будуть, вкладуться в суму, що дорівнює двадцяти тисячам рублів, тут враховуються витрати на оренду площі, ваша майстерня за розміром має бути не менше 20 квадратних метрів, закупівлю сировини і матеріалів, а також придбання необхідного обладнання.

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Вирощування квітів - свій невеликий бізнес

Вирощування квітів - свій невеликий бізнес

Вирощування квітів краще починати з самих затребуваних а так само рідкісних рослин. Для старту цього невеликого бізнесу зійде і ваша власна квартира, з часом ви зможете краще розібратися в даному бізнесі і збільшити свої масштаби.


Кулінарний бізнес. Відкриваємо свою кулінарію

Кулінарний бізнес. Відкриваємо свою кулінарію

Кулінарний бізнес на пряму відноситься до общепиту і тому для старту потрібно отримати всі необхідні дозволи. Масштаби цього бізнесу можуть бути вельми різноманітними як малий, так і середньої величини.


Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів

Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів

Без автоперевезень і доставки вантажів сьогодні не обходиться жоден бізнес. Автотранспортом щодня перевозиться безліч різноманітних вантажів у всі точки нашої планети.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей