Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Мій маленький улюблений бізнес - Наташкино кафе!

   

Наташкино кафе.

Одного разу прохолодним вранці, гуляючи по вулицях невеликого містечка, мій носик здригнувся від запаху свіжоспеченої випічки. Я не могла встояти, не зайшовши в кафе і не прикупити кексики, тим більше не встигла поснідати ... Такі ароматні, свіженькі, пухкенькі: лимонні, ванільні з начинкою на будь-який смак ще й і помадка. Ну просто насолода! А для душі ліки, ну хто може встояти?

Пізніше на роботі поділилася враженнями і випадково сказала: - От би собі невелике кафе, в якому б подавали завжди свіжі кексики. І так зачепилася за ідею, що ночами снилося ... Я просто мріяла! Зі мною це вперше.

Поїхала до батьків попросила поради, ну і звичайно допомогти адже буквально ще рік тому була студенткою, працюю тільки рік, грошей вистачає, але хочеться і розваг у мої роки. Батьки підтримали ідею, допомогли оформити кредит. Так я почала свій маленький бізнес.

 

  Мій маленький улюблений бізнес - Наташкино кафе!  

 

Ще одним моїм напрямком стало обслуговування весіль. На роботу я запросила подругу своєї мами, вона займалася оформленням тортів на весілля. Так як ця робота сезонна, вона з радістю погодилася і поєднувала її зі своєю основною роботою.

Я займалася документацією і продажем.
Спочатку було важко і як водиться прибутку мало, мало клієнтів. Але з часом ми розширилися, бізнес пішов угору, з'явилося невелике коло постійних відвідувачів. Я раділа як маленька дитина розуміла іноді так мало потрібно для щастя!


Ось буквально місяць тому, відклавши трохи грошенят, орендувала старий магазинчик. Правда він на околиці містечка і в поганому стані, але моя ідея мати невелике, затишне кафе не покидає. Та й друзі обіцяли допомогти в моєму невеликому бізнесі. Хочу переробити на дитяче кафе, все на свій смак.

  Мій маленький улюблений бізнес - Наташкино кафе!  


Ми розширюємося, люди задоволені, а я щаслива, коли бачу посмішки дітей, які з задоволенням смакують солодощі ... І не тільки кексики!

 

Бізнес-План Маленького Кафе - Завантажити

Бізнес-План Маленького Кафе - Завантажити

Бізнес - план дитячого кафе - Завантажити

Бізнес - план Дитячого кафе - Завантажити

 

Відео - кафе не вистачає!:

  > Вперед - Коли handmade (хэндмэйд) - це бізнес всерйоз!

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Виготовлення безкаркасних меблів

Виготовлення безкаркасних меблів

Ідея для бізнесу виготовлення безкаркасних меблів відмінно підійде для творчих жінок з можливістю роботи на дому. Для організації, вам достатньо мінімальних інвестицій. Гроші підуть на купівлю швейної машинки, якщо її немає, і на витратні матеріали.


Шовкографія у себе на балконі

Шовкографія у себе на балконі

Ідея бізнесу шовкографія в домашніх умовах на своєму балконі підходить практично для будь-якої людини і не вимагає великих витрат на початковому етапі. Можна вкластися в 5000руб.


Нашийник з навігатором для собак

Нашийник з навігатором для собак

Бізнес ідея на ошийниках з навігатором для собак підходить в першу чергу для людей, які мають свій зоомагазин або є знайомства у клубах собаківників. На сьогоднішній день стає все більше собак дорогих порід, а так само розвивається сімейний туризм, куди обов'язково їдуть зі своїм чотириногим другом.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей