Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Нашийник з навігатором для собак

   

Бізнес ідея на ошийниках з навігатором для собак підходить в першу чергу для людей, які мають свій зоомагазин або є знайомства у клубах собаківників.
 
На сьогоднішній день стає все більше собак дорогих порід, а так само розвивається сімейний туризм, куди обов'язково їдуть зі своїм чотириногим другом. Собаки супроводжують людину всюди від простих поїздок за грибами в ліс до тривалих туристичних походів. Як встежити за собакою в такій місцевості? Для таких цілей і був придуманий нашийник з навігатором.
 
Що представляє з себе нашийник з навігатором? Це досить простий пристрій RFID, за допомогою якого можна отримувати і записувати сигнали з датчика на нашийнику у вашої собаки. Тепер ви без праці зможете визначити місцезнаходження свого кудлатого друга і зрозуміти в якому напрямку він рухається, навіть у тайзі.


 

Нашийник з навігатором для собак

 

Нашийник з навігатором особливо актуальне для неспокійних собак, яким тільки дай волю і спусти їх з повідка, як тут же удерут в невідомому напрямку. Що вже говорити про мисливців, чиї собаки використовуються для загороди звірів.

І хоч такий гаджет коштує не малих грошей, але вже краще перестрахуватися, ніж втратити друга і улюбленця вашої родини.

Сам датчик, який надсилає сигнал на супутник GPS, може з легкість кріпитися на будь нашийник і не заподіює собаці жодного незручності, так само він повністю безпечний для здоров'я собаки.

Ціна на нашийники з навігатором для собак коливається в районі від 6000 до 30 000 руб.

Організовувати свій бізнес ви зможете в двох варіантах. Перший, це майструвати нашийники самостійно, купуючи прості нашийники і трекери і налаштовувати їх на передачу сигналу на супутник. Якщо такий варіант вам не під силу, то спробуйте почати бізнес на перепродажі нашийників, купуючи їх безпосередньо у виробників або дилерів.

В інтернеті є вільні ніші для старту такого бізнесу. Від вас вимагається вміння веб програмування для створення сайту з продажу нашийників з навігаторами для собак. Інвестиції в інтернет магазин будуть близько 50 000 руб. Цих грошей повинно вистачити на просування сайту в результатах пошуку по потрібним вам ключовим запитам.

Якщо ж у вас вже є свій зоомагазин, то даний товар безумовно доповнить ваш асортимент і ви неодмінно знайдете своїх клієнтів.

1

Так само рекомендуємо вам подивитися відео про новинку, це електронний нашийник для навчання собак:

  eight="90">

Гаджети для мандрівника

Гаджет для мандрівника. Якщо ви активна людина , любите подорожувати і слідкуйте за новинками світу цього, то спеціально для вас були винайдені представлені в даному відео гаджети. На третьому місці - міні usb холодильник.


Тому Вперед - Розведення коропа в своєму ставку

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій бізнес бюро перекладів

Свій бізнес бюро перекладів

Знання іноземних мов обов'язкова умова для старту даного бізнесу. Підбір персоналу, спілкування з клієнтами - це все лягає на ваші плечі щонайменше на ранній стадії розвитку фірми.


Бізнес торгівля нерухомістю

Перед початком даного бізнесу ви повинні розуміти, що зарплата ріелтора дуже не постійна, все залежить від вашого вміння спілкуватися і переконувати людей. Перед стартом свого бізнесу вам потрібно попрацювати якийсь час у риэлтерском агентстві і придбати навички продажів.


Пригон автомобіля з Владивостока як свій авто-бізнес

Пригон автомобіля з Владивостока як свій авто-бізнес

В даний час займатися таким бізнесом стало складніше, тому що автомобілі пригоняемые з Владивостока майже всі праворульниє, а держава, де офіційно «лівий кермо» не дуже добре ставиться до цієї затії.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей