Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Ідеї бізнесу - Гроші і фінанси

 

 

Свій бізнес микрозаймы: мікрокредити для населення

Свій бізнес микрозаймы: мікрокредити для населення

Послуги компаній, які займаються микрозаймами населенню, дуже затребувані. Кожна людина стикається з ситуаціями, коли терміново потрібні гроші, необхідна сума часто невелика, а взяти їх ніде.

Знижки, купони ідея бізнесу

Знижки, купони ідея бізнесу

Більшості з нас не раз попадалися на очі купони, які пропонують знижку в тому чи іншому магазині, багатьом вручали їх на вході в супермаркет, залишали у поштовому ящику або ж доводилося діставати кольорові папірці з-під двірників автомобіля. Але більшість таких папірців можна було знайти просто викинутими.

Обмін валют. Бізнес - відкриваємо пункт обміну валют

Обмін валют. Бізнес - відкриваємо пункт обміну валют

Для запуску такого бізнесу від вас будуть потрібні знання в фінансовій сфері. Ви повинні чітко розуміти за рахунок чого утворюються доходи пунктів обміну валют.

Відкриваємо свій ломбард. З чого почати ломбардний бізнес?

Відкриваємо свій ломбард. З чого почати ломбардний бізнес?

Для організації свого ломбарду вам зовсім не знадобиться великого приміщення достатньо і 50 кв. м, а людина, яка хоч раз скористався послугою ломбарду, як правило, стає його постійним клієнтом.

Антивірус від злому кредитної картки

Антивірус від злому кредитної карти

У деяких країнах, на зразок Західної Європи або Америки у людей є особливий вид витрат - витік грошей з карткового рахунку. Відбуваються витоку від хакерів і неуважність користувача, коли гроші знімаються за непотрібну послугу, з-за помилок при банківських операцій з рахунком.

Надання бухгалтерських послуг

Надання бухгалтерських послуг

На будь-якому сучасному підприємстві бухгалтеру відводиться одна з провідних ролей в управлінні. У його веденні знаходиться не тільки бухгалтерський облік, але і процеси планування і контролю, В свою чергу, недостатню увагу до бухгалтерського обліку може привести підприємство до штрафних санкцій і додаткових податків і зборів.

Як зробити гроші з повітря?

Те саме відео де люди заробляють гроші з повітря. Тут ви побачите історії успіху. Чоловік зумів обміняти канцелярську скріпку на свій власний будинок. Як він усе провернув? Відповідь ви знайдете, подивившись дану відеозапис.

Як розбагатіти за короткий час?

Цей чоловік навчив мільйони людей по всьому світу, як можна заробити і розбагатіти. Люди віддавали свої гроші за можливість відвідувати курси цієї людини, у даний момент у вас є можливість переглянути курс Роберта Кійосакі, абсолютно безкоштовно!

Поради мільярдерів

Тринадцяти хвилинне відео, в якому показують не тільки наших вітчизняних мільярдерів, але і відомих зарубіжних. У цьому відео багаті люди представляють свої погляди на життя.

Стратегія переможця в інфобізнес!

Зараз ти такий, як усі. Так само встаєш вранці збираєшся на роботу, приблизно знаєш, що буде ввечері. Твій вчорашній день схожий на сьогоднішній завтрашній день знову повторює попередній. У такому стані ти не проживаєш життя, а проживаєш один день, але дуже багато разів.

Приклади успішних проектів в інфобізнес!

Інфобізнес - це бізнес з продажу інформації, якою ви володієте і якою хочуть заволодіти інші. Інформація може бути абсолютно будь-який, головним критерієм є те, що вона повинна бути затребувана.

Фінансова підтримка «полунички»

Фінансова підтримка «полунички»

Так, ви все правильно почули. Саме цей банк і мається на увазі. Подібна організація стане першим банком, який орієнтований на фінансування «дорослих» проектів.

  Ще Бізнес Ідеї >>>  

 


Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


 

 

 

 

 

 

Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей