Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес на вирощуванні кавунів і динь

   

В даний час вирощування будь-яких сільськогосподарських культур є потенційним джерелом постійного доходу, якщо серйозно підійти до цього, як до бізнесу. Не виняток, і створення міні-баштану. Вирощуванням динь і кавунів багато наші співгромадяни займаються прямо на власних присадибних ділянках. Але якщо розглядати це, як бізнес-ідею, нас цікавлять, звичайно, промислові масштаби.

Кавуни і дині користуються стабільним попитом. Однак, основним мінусом даного бізнесу є його яскраво виражена сезонність. Тому перш ніж вкласти гроші у вирощування кавунів і динь, потрібно чітко прорахувати, чи зможете ви за пару місяців сезону отримати такий прибуток, що компенсувати витрати за весь рік.


  Бізнес на вирощуванні кавунів і динь  

 

Для початку бізнесу потрібен, перш за все, відповідний ділянку землі під баштан. Про вирощування кавунів і динь, як про бізнес має сенс тільки в тому випадку, якщо площа баштани буде становити не менше 2-3 га. Таку ділянку, в принципі, можна відшукати в одному з місцевих сільських господарств і домовитися про оренду. Однак, треба уважно вибрати місце його розташування. Успіх при вирощуванні кавунів і динь багато в чому залежить від клімату, що забезпечує температуру грунту і повітря.

Кавуни ефективніше всього вирощувати в піщаному ґрунті, в яку слід додавати перегній. Деякі підприємці використовують інші типи ґрунтів, і плоди виростають, не мають товарний вид і до того ж несмачними. Крім того, кавуни можна вирощувати на одному місці більше 6-7 років. Відповідно, з часом, доведеться або міняти грунт, або орендувати новий ділянку.

Для роботи на баштані, звичайно ж, доведеться наймати робітників. Більшу частину з них наймають тільки на весняно-літні місяці, тобто на сезон. Деяких робітників можна наймати і на окремі операції, наприклад, на збір врожаю, і оплачувати їхню працю за фактом.

Важливим моментом є організація збуту готової продукції. Можна здавати товар оптом закупівельникам прямо на місці, а далі вже вони будуть розпоряджатися кавунами і динями на власний розсуд. Можливо, вигідніше організовувати торгівлю самостійно. Для цього найняти транспорт, продавців і відкрити кілька торгових точок на ринках. Можна і поєднувати оптовий продаж і вроздріб, прямо на баштані. Якщо брати ціну за кг, дині і кавуни коштують недорого, тому для підприємницького успіху, потрібні великі обороти.

Стартові витрати на початок бізнесу не перевищують 5-7 тис. дол. залежно від умов договору оренди. Врожайність з 1 га в середньому становить 20-25 т. Рентабельність витрат при цьому знаходиться на рівні 150-170%. Таким чином, можна зробити висновок, що вирощування кавунів і динь - це досить прибутковий сезонний бізнес.

1

Відео - Вирощування кавунів і динь :

   

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Кишеньковий календарик з гарним зображенням завжди привертає увагу, плюс календарик несе в собі корисну і потрібну інформацію. Так що для домашнього бізнесу ця ідея буде дуже корисною.


Приватний розплідник. Розведення тварин для продажу

Приватний розплідник. Розведення тварин для продажу

Організацією приватного розплідника безперечно повинні займатися люди, які дуже не байдужі до тварин. Крім надання всілякої допомоги братам нашим меншим ви зможете ще не погано заробляти.


Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ

Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ

У нашій країні останнім часом з'явилося безліч міні магазинів, які спеціалізуються на продажу якого-небудь конкретного товару - це і чай і сигарети та кави, а чому б не відкрити магазин з продажу шоколаду?Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей