Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ

   

У нашій країні останнім часом з'явилося безліч міні магазинів, які спеціалізуються на продажу якого-небудь конкретного товару - це і чай і сигарети та кави, а чому б не відкрити магазин з продажу шоколаду?

Шоколад в нашій країні люблять. Значить, попит на товар буде непоганий, а це найголовніше. Клієнтами даного магазину будуть всі верстви населення - діти, дорослі, літні люди.

Перш ніж приступати до організації бізнесу необхідно зібрати якомога більшу кількість інформації про шоколаді. Це допоможе проводити по-справжньому якісний продукт, а також створити в магазині відповідний інтер'єр і необхідну атмосферу.

Шоколад прийшов до нас з Латинської Америці разом з першими конкискадорами, на своїх кораблях вони доставили в Європу перші боби шоколадного дерева, в ті часи шоколад був на вагу золота, зараз ціна інша. Пропоную розглянути ідею відкриття магазину шоколаду. Якщо ви всерйоз вирішили зайнятися цим видом бізнесу, то для початку озбройтеся зошитом, ручкою і пошукайте матеріали про шоколаді.


  Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ  

Після детального вивчення інформації слід проаналізувати пропозицію лідерів, що функціонують на ринку. При цьому необхідно мати на увазі, що існує аматорський шоколад натуральний, в якому практично немає змісту цукру, а ось, вміст какао-бобів прагне до 100%.


Краще всього, якщо в магазині буде представлена продукція провідних брендів, навіть, незважаючи на її досить високу вартість. Причому вироби повинні бути, тільки з натурального шоколаду або максимум з додаванням карамелі або горіхів.


Ціна на такі ласощі варіюється в межах 1-150$, ціна на шоколадні набори елітного шоколаду може доходити до 300-350$ в роздрібній торгівлі.


Справжні поціновувачі шоколаду обов'язково оцінять такий підхід. Варто також враховувати, що шоколад різних виробників не є взаємозамінним продуктом. Як правило, він виготовляється за різними технологіями, а значить, володіє і різним смаком.


  Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ  


Для того щоб реалізувати цей бізнес вам потрібно:
• Приміщення. Можна набути у власність або зняти в оренду;
• Обладнання для магазину - це полиці, вітрини, холодильники тощо;
• Сам товар;
• Продавці.
Внутрішнє оздоблення магазину повинно включати плакати, які містять інформацію про те, який шоколад більше і, навпаки, менш корисний, замітки з історії шоколаду, а також спостереження про смаки різних народів світу і правила вживання шоколаду.

Число продажів якісного шоколаду кожен рік збільшується в 2 рази, а з цього випливає, що даний вид бізнесу є найбільш вигідним. Дохід від такого бізнесу становить від 130 000$ в місяць, при цьому ваш загальний стартовий капітал повинен бути 15 000-16 000$ з урахуванням виготовлення власної продукції.

1

Читайте також:

Шоколадні фонтани

Шоколадні фонтани

При проведенні свят, днів народжень, весіль, корпоративів завжди хочеться, щоб подія була яскравим і запам'ятався всім. І звичайно, щоб було смачно - «аж пальчики оближеш»! Звичайно, можна заставити стравами столи.

Виробництво морозива у вигляді знаменитостей

Виробництво морозива у вигляді знаменитостей

Влітку в жаркий, спекотний день хочеться чогось холодного, але при цьому смачного. Виробники морозива приходять нам на допомогу. Виробники ласощі не втомлюються нас дивувати новими смаками і формами.

 

Тому Вперед - Приватна музична школа - як вигідний бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Головне в цьому бізнесі вибрати зручне місце для торгівлі. З правильним підходом і знанням своєї справи, незабаром, у вас з'являться постійні клієнти, а можливо вам вдасться домовитися з ресторанами і поставляти свою продукцію оптом.


Заробіток на розведення папуг. Бізнес на хвилястих попугайчиках

Заробіток на розведення папуг. Бізнес на хвилястих попугайчиках

Найголовніше в розведенні папуг організувати для птахів оптимальні умови розмноження і заздалегідь уявляти собі ринок збуту.


Виготовляємо мангали - бізнес у своєму гаражі

Виготовляємо мангали - бізнес у своєму гаражі

Для такого бізнесу вам слід мати навички зварника, розбиратися в матеріалах, знати, де дешево купувати залізо. Для збуту, так само можна домовитися з великими магазинами, взяти на реалізацію виготовлений мангал.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей