Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Виготовляємо мангали - бізнес у своєму гаражі

   

Для такого бізнесу вам слід мати навички зварника, розбиратися в матеріалах, знати, де дешево купувати залізо. Для збуту, так само можна домовитися з великими магазинами, взяти на реалізацію виготовлений мангал.

По своїй конструкції мангал може бути будь-яким. Головне, щоб вона була ретельно продумана і була більш зручною, ніж звичайний багаття на цеглі або бетонні кільця.

Для більшого успіху бізнесу мангали слід не тільки виробляти, але й обслуговувати. Адже проблеми, пов'язані з приготуванням шашлику і інших кулінарних шедеврів, які виникли у клієнта - це в першу чергу вина виробника.

Для організації власного бізнесу з виготовлення мангалів знадобиться взяти в оренду приміщення: нежитлове або складське, найняти помічника та організувати рекламну компанію. Бізнес по виробництву мангалів не вимагає наявності великого стартового капіталу, а його термін окупності складає від трьох до шести місяців.


 

Виготовляємо мангали - бізнес у своєму гаражі

 

Переваги розбірного мангалу перед звичайним однозначні - він займає менше місця, його легко збирати і розбирати, він залазить у будь-який автомобіль, упакований в звичайну плоску коробку. Що вам потрібно для такого виробництва? Лише хороший зварювальний апарат (або зварювальник, якому ви платите зарплату), інструменти, і матеріал для мангалу - листове залізо.

Звичайно, переважніше наявність власної майстерні, яку можна обладнати навіть в гаражі.

Варто зазначити, що основною проблемою вечірок на природі є не стільки приготування їжі, скільки відсутність достатнього освітлення і холод. Вирішити всі ці проблеми одним махом дозволить особливий вид мангалу - комбінований. При цьому комбінований мангал своїми руками досить просте заняття, не вимагає великих фінансових вкладень. Розмір стартового капіталу складає всього 3-4 тисячі рублів. Крім цього виробництво мангалів вимагатиме співпраці з майстром по виготовленню металовиробів.

 

Виготовляємо мангали - бізнес у своєму гаражі

 

Отже, для того щоб виготовити комбінований мангал своїми руками необхідні дві невеликі металеві ємності, які слід встановлювати таким чином, щоб між поверхнею землі та їх днищами залишалося близько 50-70 сантиметрів. При цьому одна з ємностей призначена для розведення багаття, друга - для приготування шашликів.

Якщо мангал буде виготовлений з непридатного металу, то м'ясо буде зверху швидко горіти, а всередині зовсім не прожариваться, тому, що метал, з якого зроблено мангал, дуже швидко нагрівається. Якщо це мангал з бетону або каменю, то він повинен мати повітропровід правильної форми, інакше з-за сильного вітру вогонь буде постійно гаснути. Повинна бути продумана можливість захисту мангалу від дощу.


  Виготовляємо мангали - бізнес у своєму гаражі  

 

На практиці можна реалізувати наступну ідею для бізнесу: виготовлення зручних складних мангалів, легко поміщаються в багажнику автомобіля. Переносні мангали дуже зручно і дозволяють влаштовувати незабутні поїздки на природу, розводити багаття і смажити шашлики в самих різних місцях.

Ідею виготовлення розбірних мангалів підприємці почерпнули з життя, адже раніше в якості мангалів використовувалися бочки, розрізані на дві частини. Мобільні мангали будуть цікаві для власників різних розважальних закладів, баз відпочинку і туристичних баз, а також для всіх автолюбителів, що часто виїжджають на природу.

1

Читайте також:

Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Головне в цьому бізнесі вибрати зручне місце для торгівлі. З правильним підходом і знанням своєї справи, незабаром, у вас з'являться постійні клієнти, а можливо вам вдасться домовитися з ресторанами і поставляти свою продукцію оптом.

Шашлик в домашніх умовах

Шашлик в домашніх умовах

Дана бізнес ідея більше підходить для мешканців приватних будинків. Для початку необхідно виділити простір для приготування шашлику, встановити додаткові холодильники, обзавестися великими мангалами, коптильнями, знайти постачальників м'яса, дрова-вугілля.

Міні-коптильня напрямок для малого бізнесу. Бізнес на Копченні

Міні-коптильня напрямок для малого бізнесу. Бізнес на Копченні

Вибираючи для себе такий бізнес, вам звичайно слід повчитися кулінарної майстерності, для того щоб вироблений вами продукт був смачним і по праву приносив прибуток.


Тому Вперед -Виготовлення більярдних київ. Бізнес для любителів більярду

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес на виробництві кондитерських виробів дуже вигідне заняття з величезним ринком збуту. Масштаб даного бізнесу може бути самим різним, від малого до великого виробництва, відповідно і інвестиції різні...


Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон

Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон

В даний час організація виробництва пластикових вікон виглядає не так привабливо, як раніше, але все ж і в цьому бізнесі впроваджуються нові технології і з'являються нові фірми, які використовують ті самі технології.


Магазин постільної білизни - як бізнес!

Магазин постільної білизни - як бізнес!

Відкривати магазин постільної білизни можна і з невеликою сумою початкових вкладень. Все залежить від вашого бажання того на якого покупця буде орієнтований ваш магазин.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей