Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Студія ландшафтного дизайну як бізнес

   

Студії ландшафтного дизайну були особливо популярні під час будівельного буму. Зараз же після фінансової кризи на ринку залишилися сильні гравці, які обслуговують великих замовників. Але це не означає, що не можна отримати свій шматок пирога і зайняти свою нішу. У тій статті ми не будемо розповідати, як скласти конкуренцію студіям з найбільшою часткою ринку і увійти в трійку лідерів. За нинішньої фінансової ситуації при стратапах бажано обходитися мінімальними інвестиціями і не звертатися за кредитами.

І так, ви хочете відкрити студію ландшафтного дизайну. Для цього виду діяльності необхідно володіти професійними навичками, ключовими з яких є знання рослин, ґрунтів, базових будівельних норм. Але також можна зібрати команду фахівців у всіх необхідних сферах.

Приміщення.
На перший час підійде невеликий офіс площею близько 30 кв.м. з двома приміщеннями, в одному з яких ви зможете зберігати все необхідне обладнання, а у другому приймати клієнтів. Якщо вийде знайти фасадне приміщення з прийнятною ціною, обов'язково повісьте вивіску. Близько 10% клієнтів може прийти прямо з вулиці. Подбайте про зручному дивані, на якому клієнти зможуть переглянути ваше портфоліо або каталоги з ландшафтним дизайном. Дуже важливо те, як ви прийміть свого клієнта, і яке враження у нього залишиться після вашої зустрічі. Але найчастіше ландшафтний дизайнер виїжджає на об'єкт до замовника, тому можна не знімати офіс, а створити сайт-портфоліо з якісними фотографіями своїх робіт.

 

Студія ландшафтного дизайну як бізнес></p>
        
        
        </td>
       <td> </td>
      </tr>
</table>
     <table width=

Персонал.
Немає необхідності тримати співробітників в офісі. Ви можете знайти фахівців віддалено і звертатися до них у разі появи замовлення. Щоб уникнути того, що віддалений фахівець буде зайнятий на іншій роботі в той час, коли він буде потрібен вам, краще мати декілька таких виконавців.

Обладнання.
Ось про обладнанні доведеться подбати і придбати все необхідне, так як у клієнта навряд чи буде щось крім шланга і то, не факт. Чітко визначте перелік послуг, які ви можете надавати і розпишіть під кожною послугою, яке обладнання необхідно для її виконання. Після того як складете список, уважно перечитайте його і спробуйте викреслити те, без чого можна обійтися перший час. Не поспішайте бігти в найближчий гіпермаркет і все там скуповувати. Спробуйте вивчити інтернет-магазини, найчастіше там можна взяти набагато дешевше.

Пошук клієнтів.
Неважливо, який гарний у вас офіс, наскільки професійні співробітники, якщо немає клієнтів. Перш ніж взагалі що-небудь відкривати, варто подумати, кому ви будете пропонувати свої послуги, хто ваша цільова аудиторія.
Основні клієнти:
• Ресторани та кафе з літнім майданчиком:
Як отримати замовлення від ресторану? Найбільш дієвий варіант - це прямі продажі. Вивчіть у своєму місті ресторани та кафе з літнім майданчиком і вирушайте на екскурсію. Подивіться, як вони оформлені, подумайте, як можна зробити гарніше. Всі спостереження записуйте в блокнот. Потім підготуйте пропозицію для кожного ресторану персонально. Краще не призначати зустріч заздалегідь по телефону, так як вам відмовлять в 95% випадків. Йдіть і говоріть прямо з адміністратором. Якщо у вас вийде його зацікавити, він обов'язково передасть вашу пропозицію директору.

Є ще один варіант. Майже всі власники ресторанів мають свою сторінку в Facebook. Ви можете написати свою пропозицію безпосередньо їм. Але не займайтеся СПАМом. Пам'ятайте про індивідуальному підході до кожного клієнта.

Приватні клієнти:
Тут більше можливостей залучення клієнтів, ніж у випадку з ресторанами.

1) Сайт.
Недостатньо просто відкрити сайт і завантажити в нього картинки. Якщо ви плануєте залучати клієнтів за допомогою інтернету, необхідно просувати його в пошукових системах. Це не бюджетно, але інакше сайт буде звичайною електронною візиткою.

2) Дошки оголошень.
Розміщення оголошень допоможе залучити якусь частину клієнтів, але як кажуть, з миру по нитці. Напишіть 3-4 різних рекламних оголошення і розмістіть на всіх інтернет-дошках. Їх близько 30-40 штук. Так, при запиті в пошуковику користувачеві гарантовано попадеться на очі хоча б одне ваше оголошення. В тексті оголошення обов'язково мають бути вказані ключові слова.

3) Соціальні мережі.
Якщо раніше багато хто сумнівався в ефективності соціальних мереж, то зараз майже у кожної компанії є сторінка в Facebook або ВКонтакте. Головне, пам'ятати одне. Якщо ви починаєте вести сторінку, то постарайтеся хоча б раз в тиждень наповнювати її новинами. В якості прикладу подивіться, як це роблять конкуренти.

4) Розклеювання оголошень у котеджних селищах.
Тут дислокація ваших клієнтів. Але все не так просто. Зрозуміло, що перша думка, яка приходить в голову - це розклеювання оголошень. Але більшість селищ знаходяться на закритій території і вас туди просто не пустять. Ця ідея може спрацювати тільки, якщо розклеювати оголошення на території не охороняються будинків.

5) Виставки.
Профільні виставки дозволять заявити про себе, як про нового учасника ринку, але зазвичай, такі заходи дорогі і не завжди є віддача.

Інвестиції на відкриття.
Відкриття СПД - від 100 у.о.
Оренда офісу - 300-400 у.о.
Закупівля обладнання - 2000-5000у.е.
Сайт - від 200 у.о.
Просування сайту - від 100 у.о./міс
Послуги графічного дизайнера - від 20у.е. за проект
Плюс необхідно пам'ятати про додаткові витрати.

Окупність.
Окупність студії ландшафтного дизайну залежить від того, чи будете ви надавати послуги цілий рік, а не тільки під час літнього сезону. Якщо хочете отримати, як можна більше клієнтів, то варто починати з мінімальної вартості за надання своїх послуг. Коли сформується коло постійних клієнтів і вас почнуть рекомендувати своїм знайомим, ось тоді можна думати про підвищення цін.

Позиционируйте себе як фахівця з індивідуальним підходом не тільки на словах і пропонуйте «післяпродажне обслуговування». Окупність бізнесу можлива і за пару місяців, якщо активно налягти на пошук клієнтів, але якщо ви починаєте з мінімальними вкладеннями, то розраховуйте на те, що більшу частину свого прибутку потрібно вкладати в нове обладнання та розширення спектру послуг.

1

Читайте також:

Бізнес-план - ландшафтні роботи

Бізнес-план - ландшафтні роботи

 

Тому Вперед -Пошиття одягу на замовлення як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Організація охоронного агентства. ЧОП - бізнес

Організація охоронного агентства. ЧОП - як бізнес

Організацією охоронних агентств, як правило, займаються люди, які мають відношення до правоохоронних органів, таким людям простіше бачити всю ситуацію як кажуть «з нутра».


Організація футбольного Пабу (Бару) - Ідея Бізнесу

Організація футбольного Пабу (Бару) - Ідея Бізнесу

При створенні свого пабу головним завданням є забезпечення запоминаемости, щоб відвідувач захотів знову повернутися. Запам'ятовуваність можна забезпечити дизайном, визначеним меню, акціями, розіграшами - головне свій стиль.


Відкриваємо фірму по боротьбі з тарганами і шкідливими комахами

Відкриваємо фірму по боротьбі з тарганами і шкідливими комахами

Головною вашим завданням в наданні послуг по боротьбі з шкідливими комахами, повинне є бажання допомогти людям, а все інше за вас зробить сарафанне радіо.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей