Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес-План розвитку будь-якого бізнесу

   

Зміст:
Діагноз ситуації
Швидкі інструменти розвитку
Розвиток продажів.
Створення цінності для клієнта.
Управління.
Сам власник.

Стратегічне планування.

Складаємо бізнес-план для малого бізнесу.

Що включати в бізнес-план?
1. Мети вашого підприємства.
2. Цільова аудиторія.
3. Місце продажу.
4. Конкуренти.
5. Витрати.
6. Доходи.
7. Вигода.
8. Ризики.
9. Фінансування.
10. Стратегія.

Системні інструменти.
Стратегічний розвиток.
Що далі?
Періодичні дії.
Контроль зовнішнього середовища.


План розвитку будь-якого бізнесу

Яким би не був бізнес, вас завжди будуть зустрічати труднощі та пошуки рішень цих ситуацій.
Різниця лише в тому, що скрізь ці труднощі різні, і відповідно рішення стандартними не бувають. Будьте готові до того, що ви зіткнетеся з безліччю проблем, вирішувати які вам раніше не доводилося, і вирішувати їх з найкращим результатом допоможе тільки постійно купується досвід.
І труднощі закінчаться тільки в разі виходу зі справи. Але вам не варто боятися труднощів, саме проходження через них і виведе вас до вашого результату.

Діагноз ситуації
Подорож починається з дослідження і написання маршруту, також як і початок бізнесу вимагає детального аналізу. Допоможе вам в цьому Системна Анкета, вона дозволить зрозуміти яким в даний момент є ваш напрям, його окремі піднапрями, вибрати інструменти впливу. Ви повинні дізнатися, що з себе представляє ваша ідея.

Дуже важливо досліджувати власника бізнесу - зрозуміти до чого він прагне, як він це робить,
і на якому рівні це відбувається. Мета у кожного своя: когось приваблюють гроші, інші цінують свободу і можливість відпочивати, для деяких сам процес приносить задоволення.
Якщо досліджувати всі ці нюанси ставати видно реальний стан справ, де лежать ті самі труднощі і до чого вас може все це привести.

 

Бізнес-План розвитку будь-якого бізнесу

 

І відразу стає видно бажане положення справ, але стовідсотково вгадати, як же все повинно вийти неможливо, так як при відсутності 95% інструментів будувати плани не можна. Потрібно отримати відсутню інструменти.

Швидкі інструменти розвитку


Існують інструменти швидкі і системні. Швидкі це як у казино - ви ризикуєте, робиться це легко, і непередбачувано. Зробити і спостерігати за результатом набагато простіше, ніж намагатися їх аналізувати, підганяючи досвід і помилки інших під свій бізнес.

Зате з допомогою такого способу можна різко поліпшити обстановку, і це обов'язкова частина на цьому етапі. Намагатися застосовувати довгострокові методи не має сенсу, так як в цьому випадку ви не протягнете до їх логічного завершення.

В сфері продажів таких інструментів близько десятка, і вони можуть збільшити оборот на 5-20% залежно від напрямку.

Починати потрібно саме таким шляхом. Швидке впровадження без турботи про якість і стабільність. Результат буде видно вже після впровадження. У всіх напрямках бізнесу це показує результат.

1. Розвиток продажів.
Головне завдання - налагодити приріст капіталу, на який можна розвивати вже
інші розділи. При достатньому капіталі ви набагато легше зможете розвинути всі розділи. Ви прекрасно знаєте що без грошей дуже важко щось здійснити.
- Використати невикористані можливості, налагодити ціноутворення та пропозиція.
- Дати клієнту бажання купити у вас і зараз. Ціна чека покупця повинна зрости.
- Залучати клієнтів, з якими вже співпрацювали. З ними вже простіше працювати, вони знають процедуру роботи з вами.
- Знаходити способи залучення нових клієнтів.
- Накинути способи реклами, і що саме будете рекламувати. Будь то товар, послуга, фірма.
- Створити бонус-програми, відкалібрувати прайс, вирішити цінову політику з постійними клієнтами, великими замовленнями і так далі.
Це збільшить виручку на 50%, без збільшення витрат, отже доход збільшиться в два рази.
 
2. Створення цінності для клієнта.
Відразу після того як ви продали щось клієнту ви зобов'язані виконати що обіцяли. Тут вже справа виробничої частини.
Як тільки підніметься кількість продажів, виникне багато проблем, які раніше ви легко простежували і усували,
але зараз процес виготовлення, пакування, доставки, адміністративним і укладення договорів пора поставити на конвеєр, неможливо стежити за всім,
це гонитва за безліччю зайцев.

3. Управління.
Насамперед важливий контроль. Контроль необхідний з самого початку і протягом всього процесу ведення бізнесу. Необхідно налагодити інфраструктуру, методи контролю й управління своєю справою.
Будь-яка зміна в Бізнесі повинно спричинити за собою зміни системи управління, а також його впливу. Перш за все необхідно навчитися управляти собою.
Вид недбалого, спізнюється начальника змушує брати приклад. Хочеш побачити свого підлеглого, подивися на себе в дзеркало. Якщо ж начальник завжди відповідально
підходив до прохань і пропозицією працівників, з розумінням ставився до їхніх проблем, але не допускав дезорганізації такий начальник завжди заслуговує поваги,
і підлеглі будуть намагатися виконувати всі вимоги, тому що завжди діяло правило "як вони до нас так і ми до них".

4. Сам власник.
Паралельно ви повинні приділяти величезну увагу організації власника. Всі люди різні, і у кожного є свої сильні і слабкі місця.
Хтось іскра, а хто-то вогонь. Хтось вміє дати старт, хтось підхопити і утримати, а хто-то красиво довести до фінішу.
І дуже важливо задати правильну роль. Необхідно знати психотип людини, знати на що він здатний, а ніж слабкий. Згадайте, як у школі ви списували у сусіда
(наприклад) математику, а він у відповідь давав списати біологію. Уявіть, що сталося б якби ви помінялися ролями.
Швидкі інструменти повинні реалізуватися від декількох тижнів до декількох місяців, все залежить від масштабів і можливостей.

 

Стратегічне планування.

Що буде завтра? А через рік? А через п'ять? Чого ви хочете домогтися? Стратегічне планування - це те куди ви вписуєте свої плани, майбутні труднощі,
очікування, способи вирішувати ці труднощі і що це допоможе вам вибрати правильний шлях, відстежувати і розуміти, куди веде ваша дорога.
Статистика показує, що 98% бізнесменів не замислювалися про стратегії. Це причина того, що вони не виходять на рівень вище.

Складаємо бізнес-план для малого бізнесу.

У будь-якому бізнесі бізнес-план необхідний. Його треба складати як для великих і довгострокових проектів, так і для малих.
Взагалі для всього, що має принести вам прибуток, необхідний бізнес-план. Будь-який інвестор зажадає бізнес-план, і це не модна тенденція, а показник ваших амбіцій,
отже варто задуматися про те, наскільки він важливий. Ви збираєтеся залучити інвесторів чи ні, вам необхідно скласти його для себе.
І вже у випадку з залученням інвестора підкоригувати його, додавши фарби, але в розумній мірі. Інвестори вже вивчили ваш ринок і можуть краще знати умови.

Що включати в бізнес-план?


1. Мети вашого підприємства.
Якщо ваш бізнес, на вашу думку, повинен тільки збільшувати товщину гаманця,
то не треба дивуватися, коли ваша справа розвалиться. Люди не будуть віддавати вам гроші, якщо ви не можете запропонувати їм щось потрібне. Мета будь-якого бізнесу щось приносити,
будьте готові давати людям те, чого вони хочуть, і вони будуть готові віддати за це гроші.
Визначтеся яку користь принесе ваше підприємство.

2. Цільова аудиторія.
Електроди потрібні зварнику, веб-дизайнеру комп'ютер, а кому потрібен ваш товар або послуга?
Який вік, статус, достаток у вашого споживача? Не продавати ж гребінець лисому. чим краще ви будете знати свого споживача тим
більше шанс, що вам принесуть гроші. Знання клієнта в обличчя не раз допоможе вам. Адже якщо ви знаєте що ось цій людині потрібен ваш товар ви без праці його продасте.

3. Місце продажу.
Де ви збираєтеся пропонувати продукт? Навіть самий затребуваний продукт сам не знайде покупця. Ви ж не станете продавати рукавиці влітку на пляжі і
крем для засмаги взимку. Відразу визначитеся з місцем продажу, щоб не усвідомити, що споживача просто немає там, де ви намагаєтеся продати. Проаналізуйте ринок збуту, підприємств працюють у вашій сфері, але не зупиняйтеся на цьому, адже якщо ви знайдете місце забута недоторкане вашими конкурентами. Вам представиться можливість дуже великих доходів, і навіть можливо завоюєте монополію у цій сфері.

4. Конкуренти.
Кожен хоче, є великий пиріг і не з ким не ділитися, і таких на шляху буде багато. Необхідно знайти свою дорогу, де б вас не видавили напором подібних компаній. Здорова конкуренція це запорука збільшення якості послуг та товарів, але необхідно пам'ятати, що є й небезпечні конкуренти, які докладуть великі зусилля для того, щоб зайняти ваше місце під сонцем. У процесі ви повинні будете зрозуміти, з якими конкурентами можна вести дружні відносини, і навіть можливо спільні проекти, а з якими краще просто не перетинатися. І все ж у будь-якому випадку ваш пакт про ненапад розірветься навпіл, коли ваші погляди розійдуться, адже не дарма кажуть вислови "Нічого особистого, це бізнес". І дійсно спостерігаються люди, які вечорами грають в більярд, п'ють разом і вважають себе друзями, але в робочий час люті конкуренти.

5. Витрати.
Для початку будь-якого підприємництва потрібні гроші. будь то продаж цукрових півників, або нафтова вишка. Просто різні розміри капіталу. І дуже важлива в цьому моменті конкретика.
Не пишіть 2-3 тисячі на меблі, 3-5 на офіс. Знайдіть меблі і випишіть ціни, зарплати робітникам, податки, можливе збільшення витрат на собівартість унаслідок інфляції, а також на розвиток в перший час. В той же час не варто забувати, що ви людина, вам для проживання теж потрібні матеріальні витрати. Ви ж не хочете втратити заради бізнесу своїх близьких, не купивши дружині елементарного подарунка на новий рік. Включіть в свій список суму на особисте використання.

6. Доходи.
Спробуйте реально оцінити щомісячні доходи, розуміючи звідки вони з'являться, користуючись прайсом, та враховуючи свою політику знижок, приріст покупців. Звичайно не завжди можна з упевненістю сказати, як піде справа, але якщо нехтувати оцінкою доходів може виявитися, що ваша стратегія принесе зовсім не ті доходи до яких ви прагнете, а принесе збитки Фінансові і моральні.

7. Вигода.
Вирахувавши доходи і витрати можна встановити, коли окупиться підприємство, коли з'явиться прибуток, і чи зможете ви весь цей час матеріально підтримувати компанію. Вигода-це те заради чого ви все це вирішили почати, до чого прагнете і чого повинні приділяти велику увагу. І якщо сказати "нехай вийде те що вийде" ви не досягнете результату, а лише збільшите ризик провалу компанії. Та й взагалі вважати вигоду досить приємне заняття, яке має принести вам гордість за виконану роботу.

8. Ризики.
Будь-який бізнес-це ризик. Уважно оцініть все, що може вам перешкодити, і як ви будете на це реагувати. Якщо ви не готові відповісти на виниклу перешкоду
і у вас тільки один шанс, то можливо ви поспішили і вам варто опрацювати ці моменти. Удача звичайно у бізнесі одна з найважливіших речей, але покладатися на нього не варто.
Грати в російську рулетку не має сенсу, якщо можна звести нанівець всі ризики. Знову ж ви ніколи не позбудетеся від ризику, і удача вам в допомогу, але береженого бог береже.

9. Фінансування.
Потрібно відразу визначитися, де ви візьмете ту суму, яку розрахували вище. Якщо ви не готові зараз віддати таку суму, і сподіваєтеся, що в процесі все з'явиться
вам варто відкласти ідею до того моменту поки не будете озброєні до зубів. Якщо у вас є можливість позичити гроші, можете ризикнути, і обов'язок повернути ці гроші буде
вам служити додатковою мотивацією. Але з цим методом у випадку невдачі ви наживете собі проблем і ворогів. Вам вирішувати, виходячи з ризиків, варто це робити. Але ж кажуть, що ті
хто не ризикує-не п'є шампанського!

10. Стратегія.
Якщо ви не знаєте що буде з вашим бізнесом, то швидше за все з ним нічого і не буде. Ви повинні чудово розуміти, що на вас чекає, як ви будете домагатися, і до чого це призведе. Покроково розписати всі дії і орієнтуючись по них прагнути до досконалості. Історії добре відомі ситуації в яких великі полководці завдяки своїм не менш великим стратегіям здобували перемоги тоді, коли ситуація була катастрофічною. І зі шкільних підручників нам дають зрозуміти, як важлива стратегія, невже можуть бути сумніви у важливості процесу створення стратегії?
У створенні стратегії розвитку немає нічого складного, але користі приносить достатньо, щоб ви переконалися в цьому процесі розвитку бізнесу.

Системні інструменти.

Швидкі інструменти мають низьку планку розвитку. Настає момент, коли ваша стара система вже не підходить для управління всіма моментами.
- Купа нових людей створює безлад, втрачається контроль. Ви не зможете відстежити роботу кожного.
- Потік клієнтів створює багато проблем, якими нема кому займатися.
У сукупності це гальмує ріст і ваші доходи. Позитивних змін від нових працівників мало, так як дезорганізація, очевидно, негативно впливає на роботу,
а клієнти незабаром просто підуть зрозумівши що їх проблемою ніхто займатися не буде, і добре якщо з цією проблемою ніхто не звернеться в інстанції.
І ось тепер приходить пора застосовувати системні інструменти. Вони формуються одночасно з швидкими інструментами, але набувають свій вигляд і необхідність
вже до цього моменту.
Тут ці ж елементи, але у вигляді системи:
- Реклама та продаж
- Виробництво
- Управління
- Відділ кадрів
- Система фінансів
- Система безпеки

Може здатися, що мова йде про величезній кількості нових робочих місць, але насправді масштаби можуть бути абсолютно різні.
Це може бути додаткова робота для співробітника, фрілансера, що в першу чергу скоротить ваші витрати до того моменту, коли з'явиться необхідність в розширенні штату, до цілих відділів зі своїм начальством, підлеглими і купою другорядних посад, чого неминуче настане година.
Бізнесу можна задавати розмір до того моменту, до якого це доцільно для конкретного ринку.
І ось настає момент, коли власник знаходить свободу і безпеку. Тепер можна не побоюватися за бізнес навіть якщо треба відлучитися на довгий час.
Виїхати на відпочинок, або зайнятися іншим проектом.
Щоб розвинути цей етап може знадобитися місяці або роки, тут безліч чинників грає роль.

Стратегічний розвиток.

У системних інструментів, як і у швидких теж існує свій стелю, і розвиток зупиняється. Хоч на цьому етапі ви вже досягли серйозних результатів,
але зупинятися на досягнутому рівносильно кроку назад. Постійний рух вперед є визначальним фактором успіху.
Тут необхідні інструменти стратегічного розвитку.
Що далі?
-Нові ідеї для старого бізнесу, або для початку нового з нуля.
-Бізнес навколо ваших інтересів.
-Шлях від стратегії заробітку до реалізації цілей.
-Мета-рівень бізнесу.
Цей "філософський" етап можна почерпнути у багатьох книгах про бізнес, але у нього дуже багато противників, так як він пропонується без попередніх двох етапів, від чого не пременим.
Він підходить для тих, у кого вже є налагоджений бізнес.

Періодичні дії.
Крім основного свого розвитку необхідно робити періодичні дії, це дуже важливо робити в процесі, але часто про них згадують, коли щось робити пізно.
Здавалося б дрібниці, але якщо заглянути в суть то ці дрібниці і тримають бізнес. Нехтувати ними просто було б нерозумно.

Контроль зовнішнього середовища.
Багато хто в минулому успішні компанії покинули ринок, так як не встежили за новими технологіями, бажаннями клієнтів і іншими змінами
ринку. Озирнувшись по сторонах, ви легко знайдете неозброєним поглядом дуже багато подібних ситуацій. Необхідно різко реагувати на будь-які зміни навколишнього середовища,
і пропонувати клієнту саме те що на даний момент актуально.
1
 

етапи розвитку бізнесу

 


Тому Вперед -Виробництво сухих будівельних сумішей: відкриття міні-заводу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Заробіток для студентів на студентах. 10 варіантів

Заробіток для студентів на студентах. 10 варіантів

Ідея бізнесу заробіток для студентів на студентах підійде для людей володіють організаторськими здібностями і займають активну життєву позицію. Головним завданням будь-якого студента є здача заліків та іспитів. Для здачі потрібно готуватися до кожного предмета окремо. Але часу в зайнятої життя молодих людей практично не залишається.


Купівля - продаж одягу на зарубіжних сайтах

Купівля - продаж одягу на закордонних сайтах

Бізнес ідея купівлі - продажу одягу на зарубіжних сайтах підходить практично для будь-якої людини, який бажає заробляти гроші практично не виходячи з дому. Головним вашим обладнанням буде комп'ютер з виходом в Інтернет і ваша голова на плечах.


Самостійна розкрутка і просування сайтів та форумів

Самостійна розкрутка і просування сайтів і форумів

Ідея для бізнесу з самостійної розкручування і просування сайтів і форумів відмінно підійде для людей, які мають можливість багато часу проводити за комп'ютером і мають базові знання по розвитку і просуванню сайтів.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011



Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей