Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Ідея бізнесу - спеції та приправи

   

Продаж спецій та прянощів

З кожним роком в нашій країні залишається все менше людей, які вважають, що у світі є лише дві спеції: та, що в перечнице і та, що в солонці. Паралельно з цим, популярність набуває здоровий спосіб життя за східним методикам: заняття йогою, східні єдиноборства, системи правильного харчування. Крім того, мода на екзотичну кухню і з'явився інтерес у населення до гострих і пряних страв також сприяє збільшенню попиту на рідкісні спеції, які не знайдеш у стандартному продуктовому магазині.

Тому досить актуальною ідеєю може стати відкриття магазину східних прянощів з Індії, Ірану і Сирії. Кухня цих країн вражає величезним вибором різних спецій і приправ, багато з яких абсолютно не відомі вітчизняному споживачеві. До того ж висока якість продукції, імпортованої з цих країн, поєднується з низьким рівнем цін. Звичайно перспективи відкриття вузькоспеціалізованого продовольчого магазину можуть викликати сумніви, але ж кавові і чайні магазини користуються попитом не тільки у гурманів, але і серед пересічних громадян.

 

Як відкрити магазин з продажу спецій

 

  Ідея бізнесу - спеції і приправи  

Торгова площа для продажу спецій може бути маленькою і компактною, але магазин повинен розташовуватися в людному місці, наприклад, в торговому центрі або супермаркеті. Спеції вважаються супутнім товаром, тому їх найчастіше купують разом з іншими продуктами. Павільйон можна оформити в східному стилі, що відразу приверне увагу і любителів екзотики і шанувальників гарної кухні. Зберігати спеції краще всього в прозорих скляних банках. Обов'язково, щоб вони були герметично закриті. Така упаковка довше зберігає аромат прянощів і, одночасно, ефектно виглядає на вітрині.

Дуже важливо правильно організувати систему збуту. Крім магазину, забезпечує роздрібні продажі потрібно шукати і оптових покупців, серед ресторанів, кафе, готелів. Для отримання конкурентних переваг дуже важливий спектр додаткових послуг. Ними можуть стати подарункова розфасовка, прийом замовлень по телефону і інтернету або організація служби доставки. Деякі

магазини в якості рекламного ходу для залучення клієнтів продають приправи на вагу від 1 грама. Для цього використовують спеціальні надточні ваги. Переважна більшість покупців віддасть перевагу розфасовку від 10 грам, але сама можливість взяти на пробу мінімальна кількість дорогих приправ, повинна привернути увагу людей.

Далі, потрібно провести рекламну компанію, яка може включати в себе розклеювання афіш, роздачу буклетів, оголошення в газетах та Інтернеті, а можливо і спонсорство у різних кулінарних програмах.

На закупівлю початкової партії товару знадобиться не менше 2-3 тис. дол. плюс витрати на транспортування. Крім того, сумарно витрати на оренду, виготовлення вивіски, закупівлю торгового обладнання та упаковки знадобитися ще не менше 5-6 тис. дол. Націнка в даному сегменті неоднорідна і коливається від 50 до 100 %. Дані показники дають можливість говорити про окупності інвестицій не більше ніж за рік.
1

Цікава розповідь про спеції, відео:

 

Аналіз ринку торгівлі спеціями

Маркетингове дослідження ринку спецій. У даному дослідженні розглядаються наступні моменти:
Різноманітність товарів на ринку спецій і прянощів
Перспективи розвитку ринку спецій

Завантажити

 

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Інтернет Брокер. Провідник на фінансові ринки

Інтернет Брокер. Провідник на фінансові ринки

Головний фактор, який гальмує розвиток цього бізнесу - це недовіра клієнтів, страх бути обдуреними. Завдання інтернет брокера доступною мовою пояснювати клієнтові, у що він вкладає свої гроші.


Бізнес на виготовленні подарунків і сувенірів

Бізнес на виготовленні подарунків і сувенірів

У виготовленні подарунків головне визначитися з контингентом ваших майбутніх клієнтів і виготовляти продукцію у відповідності з їх перевагами. Так само потрібно розуміти сезонність товарів, тобто виготовляти подарунки до майбутніх свят.


Стоковий магазин одягу, як варіант для бізнесу. Дитячий СТОК

Стоковий магазин одягу, як варіант для бізнесу. Дитячий СТОК

Магазин стокового одягу орієнтований на людей у яких фінансовий достаток нижче середнього. Особливість СТОК магазинів полягає в частому оновленні продукції.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей