Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Інтернет Брокер. Провідник на фінансові ринки

   

Головний фактор, який гальмує розвиток цього бізнесу - це недовіра клієнтів, страх бути обдуреними. Завдання інтернет брокера доступною мовою пояснювати клієнтові, у що він вкладає свої гроші.

В Росії має сенс робити інтернет-брокера тільки по одному напрямку - для роботи на ринку цінних паперів.

За нашими оцінками, ще 10 млн осіб планують вийти на фондовий ринок, близько третини з них - для самостійної роботи. Отже, ми бачимо: потенціал нині існуючих компаній вища, ніж потреби ринку. Однак це зовсім не означає, що у такого бізнесу, тобто в інтернет-брокерів, немає перспективи. Вони є, але не в Москві, Пітері або містах-мільйонниках, а там, де таких структур зовсім немає: у містах з населенням кілька сотень тисяч людей, саме там можна і потрібно відкривати інтернет-брокера. Великі гравці ринку сьогодні не дивляться на такі міста.

На фондовий ринок, з точки зору особистого брокерського рахунку, а не колективних форм інвестицій, йдуть люди з високим ступенем внутрішньої свободи і індивідуалізму. Таких людей найбільше серед молоді, людей від 25 до 35 років, у них менше усталених догм, і інтернет для них - вже усталена «середовище проживання».


  Інтернет Брокер. Провідник на фінансові ринки  

У середніх російських містах вже чимало молоді з рівнем оплати від $1 тис. Не слід вважати, що на них не заробиш, такі гравці часто в день роблять дуже багато угод, відповідно, сплачують більші комісії.

Бувають і інші клієнти - заможні люди з набагато більшими сумами. В основному вони воліють віддавати кошти у довірче управління московським ІК, але зустрічаються серед них і гравці. Не часто, як золоті самородки, але таке буває.

Однак потрібно розраховувати на масу клієнтів саме з $1 тис., а не на одного з $30-100 тис. Потрібно бути готовим до того, що перші два-три місяці у вас буде всього десяток-півтора клієнтів. В основному ті люди, які будуть знати про те, що ви створюєте брокерську фірму.


  Інтернет Брокер. Провідник на фінансові ринки  


Перші кроки в організації роботи Брокерського офісу.

Перш за все, потрібна ліцензія ФСФР, найпростіша і найдешевша, - «на надання брокерських послуг». Ще одну вимогу цього органу: 50% персоналу повинні володіти атестатами ФСФР, теж найпростішими, категорії 1-0, адже на цьому рівні обслуговування клієнтів депозитарної діяльності від компанії не потрібно. Персонал - в регіонах це проблема, особливо з атестатами, а ще більше - з розумінням того, що потрібно робити. Але це питання можна вирішити, було б бажання.

Приміщення потрібно теж скромна, близько 50 кв. м., там розміститься невеликий клієнтський зал, кімнати для персоналу (всього працівників-три-шість чоловік в залежності від клієнтської бази) і техніки. Причому потужних серверів не потрібно, звичайний сучасний комп'ютер «червоної» збірки. Проблема зі зв'язком: потрібен високошвидкісний канал, бажано оптоволокно, можна ADSL, але теж гарний. У регіонах з цим проблема, і це може «з'їсти» значну частину бюджету. Особливо там, де немає альтернативних операторів. Ось вам цифра: прокладання одного кілометра «оптики» обійдеться від $1,5 тис. плюс дозволу на прокладку.

 

При правильному підході до побудови такого бізнесу можна мінімізувати свої витрати і створити контору з дуже хорошою рентабельністю.

1

Читайте також:

Як зробити гроші з повітря?

Те саме відео де люди заробляють гроші з повітря. Тут ви побачите історії успіху. Чоловік зумів обміняти канцелярську скріпку на свій власний будинок. Як він усе провернув? Відповідь ви знайдете, подивившись дану відеозапис.

Як розбагатіти за короткий час?

Цей чоловік навчив мільйони людей по всьому світу, як можна заробити і розбагатіти. Люди віддавали свої гроші за можливість відвідувати курси цієї людини, у даний момент у вас є можливість переглянути курс Роберта Кійосакі, абсолютно безкоштовно!

Поради мільярдерів

Тринадцяти хвилинне відео, в якому показують не тільки наших вітчизняних мільярдерів, але і відомих зарубіжних. У цьому відео багаті люди представляють свої погляди на життя.

 

Тому Вперед - Бізнес на виготовленні подарунків і сувенірів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Приватна школа мистецтв - власний бізнес

Приватна школа мистецтв - власний бізнес

Перед відкриттям школи мистецтв вам потрібно визначитися власне які напрямки ви будете викладати. Так само проблемою є пошук по справжньому грамотних педагогів.


Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

Проведене дослідження показало, пари які є клієнтами секс-шопів набагато згуртованішою, а шлюби міцніші. Але досі багато власників магазинів не можуть впоратися зі стеснениями своїх потенційних клієнтів, що зменшує прибутки з продажу дорослих іграшок.


Бізнес в Європі - міф чи реальність!?

Бізнес в Європі - міф чи реальність!?

Почати свій бізнес у Європі хочуть багато успішні люди, тому що економічна ситуація в розвинених країнах більш стабільна, бізнес отримує вагому підтримку з боку держави.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей