Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Як відкрити шиномонтаж. Бізнес план шиномонтажу

   

Зміст:

Відкриття стандартного шиномонтажу.
• Вступ
• Вибір місця розташування
• Устаткування
• Ручний інструмент
• Витратні матеріали
• Персонал
• Послуги шиномонтажу
• Яка в середньому прибуток з шиномонтажу?
• Додаткова прибуток


Який шиномонтаж вибрати для початку бізнесу?
• Види шиномонтажів:
Стаціонарний, мобільний (виїзний), для рідкісних авто коліс, для вантажних автомобілів, для мотоциклів і т.д.
• Відкриваємо міні шиномонтаж! Короткий бізнес-план
• Мобільний (виїзний) шиномонтаж
• Шиномонтаж на колесах по франшизі
• Шиномонтаж для вантажних автомобілів
• Скільки коштує купити готовий шиномонтаж?
• Оренда шиномонтажу


Додаткові матеріали до відкриття шиномонтажу.
• Креслення - план для шиномонтажу
• Техніка безпеки в шиномонтажі
• Прайс-лист для легкового шиномонтажу
• Прайс-лист для вантажного шиномонтажа

 

Відкриття стандартного шиномонтажу.

Не можна сказати, що відкривши власний шиномонтаж, ви відразу станете мільйонером і почнете отримувати величезні прибутки. Зате це справа і величезних вкладень теж не вимагає. У цьому бізнес-плані розглянуті всі істотні моменти у запуску такого роду бізнесу з нуля. Також в ньому міститься досить докладне дослідження ринку шиномонтажних послуг, і є розрахунок найважливіших для прийняття рішення фінансових показників.

  Відкриття стандартного шиномонтажу.  


На території Росії працює так багато шиномонтажних майстерень, що ніхто навіть не береться їх порахувати. Зовсім недавно це був ліцензований вид діяльності, тоді поява нових об'єктів чітко відстежувати. Тепер же обов'язкове ліцензування скасовано, потрібно лише зареєструвати себе як ІП. Відповідно, кількість відкритих шиномонтажних майстерень зросла в рази, причому стежити за динамікою їх появи практично неможливо.
За приблизними підрахунками, сьогодні в країні працює більше 20 тис. об'єктів, що надають послуги з шиномонтажу. Вони можуть бути самими різними, відрізняючись один від одного і розмірами, і економічними показниками.


Саме брак точної інформації унеможливлює проведення дійсно повного дослідження цього ринку і одержання реально відображають ситуацію цифр. Єдиний незаперечний факт - робота в такому бізнесі не підлягає точному прогнозуванню і досить нестабільна. Про це ж говорять і провідні експерти. Тому не можна назвати управління власним шиномонтажем простою справою.

  шиномонтаж як бізнес для всіх людей.  


Місцерозташування для шиномонтажу.

Як і в інших видах бізнесу, вдале розташування шиномонтажу може вирішити багато, якщо не все. У зв'язку з бурхливим розвитком галузі, багато ідеально відповідні ділянки вже освоєні. Як правило, це території, що знаходяться в безпосередній близькості від автомагістралі або дороги з інтенсивним рухом. Наявність поруч гаражного кооперативу або АЗС також буде корисним фактором. Адже залучити перших клієнтів дуже важливо, особливо на початку роботи. Правда, це було відомо і тим, хто задумався про відкриття шиномонтажу раніше. Тому пошук місця для вашого майбутнього бізнесу - перша трудність, з якою ви зіткнетеся.

Вихід можна знайти, якщо грамотно підійти до дослідження попиту. Можливо, який-то вже існуючий шиномонтаж не в змозі обслужити всіх бажаючих клієнтів. І тоді дуже до речі доведеться поява вашого об'єкта в цьому районі. Звичайно, відкривати свій бізнес прямо під носом у конкурентів не варто, краще все-таки розміститися на деякій відстані.

Приміщення, в якому буде працювати ваша шиномонтажна майстерня, теж може бути різним - від залізного бункера, що нагадує звичайний гараж, до капітальної будівлі. Як правило, перевага віддається другому. Оренда такого приміщення в середньому коштує не менше десяти доларів США за 1 кв. м. При виборі приміщення необхідно мати приблизне уявлення про те, яке обладнання буде встановлено. А для цього потрібно визначитися з передбачуваним переліком надаваних послуг. Найпоширенішим і оптимальним варіантом є оренда приміщення в 40-50 квадратних метрів. Таким чином, близько 400-500 доларів щомісяця ви будете викладати на оренду.

На самому початку відкриття шиномонтажу.

Практично в будь-якій сучасній шиномонтажної майстерні крім послуги заміни коліс пропонується і ряд інших. Найпоширеніша - це балансування коліс, настройка розвалу і сходження. Вартість самого простого верстата для шиномонтажу може досягати півтора тисяч доларів. А за самий звичайний балансувальний стенд потрібно буде віддати ще тисячу. Крім цих великих вкладень, потрібно подумати і про придбання таких інструментів, як домкрати (200 доларів), вулканізатор (ще 200), компресор (не менше 500 доларів). Ще близько 400 доларів доведеться витратити на інші, більш дрібні, предмети першої необхідності. Всього в первинне обладнання вашої шиномонтажної майстерні доведеться вкласти близько 3500 доларів.

  На самому початку відкриття шиномонтажу. як не помилитися у даному бізнесі?  


Зустрічаються пропозиції про продаж вже готових, повністю обладнаних майстернях. Приблизна вартість таких об'єктів становить не менше 2500 євро.
Наступне питання, яке у вас неминуче з'явиться, - це підбір персоналу. Здавалося б, працівник шиномонтажу не повинен володіти якимись особливими якостями. Головна вимога - вміння грамотно і відповідально виконувати свої обов'язки. Адже легко втратити клієнта, якщо йому доводиться чекати виконання свого замовлення годинами. Найпростіше знайти працівників можна, розмістивши оголошення про вакансії в спеціальних виданнях. Як правило, для початку роботи стандартної шиномонтажної майстерні досить двох дійсно розумних співробітників.

Обладнання для шиномонтажу.

Для відкриття шиномонтажу необхідно придбати таке обладнання:
1. Стенд для балансування коліс легкових автомобілів - 45 000 руб.
2. Стенд для балансування коліс вантажних автомобілів - 117 000 руб.
3. Шиномонтажний верстат - 43 000 руб.
4. Установка для демонтажу шин вантажних автомобілів - 120 000 рублів.
5. Вулканізатор - 17 000 рублів.
6. Компресор - 18 000 рублів.
7. Домкрат для підйому легкових автомобілів - 5 000 рублів.
8. Верстат для прокату дисків - 96 000 рублів.
9. Ванна, використовувана для перевірки коліс - 9 000 рублів.

  Для відкриття шиномонтажу необхідно придбати наступне обладнання:  

Ручний інструмент для шиномонтажу.
Ручний інструмент для шиномонтажу. Ручний інструмент для шиномонтажу.Витратні матеріали для шиномонтажа.

Крім обладнання, для запуску роботи шиномонтажу потрібно заготовити і цілий ряд витратних матеріалів, використовуваних у процесі надання послуг. Найбільш необхідними, без яких робота практично неможлива, будуть:

  Витратні матеріали для шиномонтажа.  


• вантажі набивні, використовувані для роботи з легкосплавними дисками
• клейові вантажі, які відрізняються від набивних тим, що вони приклеюються до дисків спеціальною липкою стрічкою
• універсальні латки для камер - їх наявність значно прискорить роботу та допоможе уникнути помилок, які часто виникають при використанні самостійно вирізаних, як правило, ще і з неякісних матеріалів
• джгути
• різні хімічні речовини, за допомогою яких можна спростити роботу співробітників шиномонтажу, що, в кінцевому рахунку, прискорює виконання замовлень, а також підвищує їх якість
• необхідні дрібниці - ковпачки і вентилі

Персонал для шиномонтажу.

Обладнання для монтажу шин не є дуже складним, тому навчання співробітників роботі на ньому не повинно викликати особливих труднощів. Дуже важливо постійно стежити за дотриманням високого рівня обслуговування клієнтів, для чого працівники повинні бути ввічливими, коректними, виконавчими, відповідальними і акуратними. Останнє стосується не тільки безпосередньо, але і одягу, і звичок співробітників. Як правило, на самому початку роботи майже кожного шиномонтажу спостерігається певна плинність персоналу. Зате в результаті створюється команда справжніх професіоналів і однодумців.

  Персонал для шиномонтажу. як підібрати робітників у шиномонтаж?  


Помічено, що чим молодше будуть ваші співробітники, тим простіше буде привчити їх стежити за охайністю і чистотою та дотримуватися правил пристойності при розмові з клієнтами. Люди, які звикли працювати «по-старому», гірше пристосовуються до вимог і правил сучасного бізнесу. Плюсом прийому на роботу молодих хлопців буде і те, що зробити це досить просто. Можна звернутися в навчальні центри, відкриті часто при фірми-дистриб'ютори обладнання або при великих діючих майстерень, і вони порадять вам найбільш перспективних випускників. Випускники середніх спеціальних училищ (ПТУ) для автослюсарів теж можуть стати дуже хорошими працівниками.

Послуги шиномонтажу. Які види послуг надаються на шиномонтажах?

Дисбаланс коліс - явище дуже небезпечне, і тому балансування коліс давно вважається дуже затребуваною послугою. Без балансування коліс водіння автомобіля значно ускладнюється, відбувається передчасний знос шин, пошкоджуються механізми рульового управління, розбовтується підвіска. Їли під час поїздки з'являється сторонній шум, тим більше, якщо відчувається вібрація кузова і перешкоди у рульовому управлінні, водій обов'язково замислюється про необхідність проведення балансування. Вчасно зроблена балансування коліс, знижує ризик виникнення ДТП і покращує технічні показники автомобіля. А погано отбалансированные шини, навпаки, служать менше і створюють перешкоди для комфортного водіння. Рекомендується перевіряти балансування коліс через кожні 5000 кілометрів пробігу.

 

Коротко для легкового шиномонтажу:

Послуги шиномонтажу. Які види послуг надаються на шиномонтажах?

 


Як же відбувається балансування коліс?
Для початку, автомобіль піднімається за допомогою підйомника. Майстер знімає і промиває колеса, потім він перевіряє їх на спеціальному обладнанні, яке спеціально призначене для позбавлення від динамічного дисбалансу. Найбільш технічно досконалі агрегати мають функцію обліку заводських допусків автовиробників в обертових елементах (дисках, спицях і т.д.) при балансуванні коліс. І на завершення всіх процедур колеса встановлюються назад на автомобіль. При цьому за допомогою динамометричного ключа контролюється ступінь зусилля, з яким затягується кріплення. Це - звичайно застосовувана схема.

Сучасне обладнання для проведення технічної діагностики і самого шиномонтажу дозволяє поєднувати цей важливий процес балансування з низкою інших технічних операцій.

Існує холодна і гаряча вулканізація. Холодна вулканізація проводиться шляхом скріплення двох матеріалів (як приклад, гумових деталей), без їх термічної обробки. А гаряча вулканізація, навпаки, передбачає застосування високих температур при скріпленні матеріалів.При різних ушкодженнях шин застосовують такий вид ремонту, як їх вулканізація. Існує холодна і гаряча вулканізація. Холодна вулканізація проводиться шляхом скріплення двох матеріалів (як приклад, гумових деталей), без їх термічної обробки. А гаряча вулканізація, навпаки, передбачає застосування високих температур при скріпленні матеріалів. Є спеціальний витратний матеріал, так звана «сира гума», який випускається як раз для проведення гарячої вулканізації. Це пластична, в'язка суміш, в процесі вулканізації вона перетворюється в справжню гуму, таким чином закладаючи пошкодження.

Окремий вид послуг - це ремонт безкамерних шин. У безкамерної шини є чимало переваг, але є й істотний недолік - ремонт таких шин процес досить складний, виконується за унікальними технологіями, яких треба суворо дотримуватися. Перш за все, при ремонті безкамерних шин будь монтажно-демонтажні роботи повинні проводитися вкрай обережно. Справа в тому, що розгерметизація шини може статися навіть від найменшого ушкодження бортових закраїн. Для ремонту такої шини можна використовувати тільки спеціальне обладнання. Зняття і установка безкамерних шин може проводитися тільки з використанням шиномонтажного стенду. Частина таких верстатів представлена в модифікації TI, передбачає наявність вбудованого пристрою накачування безкамерних шин.

Ще одна поширена послуга, і не менш відповідальна, ніж балансування, - це ремонт бічних порізів на шинах. Адже від якості цього ремонту і дотримання всіх технологій залежить дуже багато, і, в першу чергу, безпека водіння автомобіля. Для проведення надійного ремонту бічних порізів застосовується спеціалізований вулканізатор, має функцію двостороннього прогріву покришки. Не менш важливо для майстрів знати і враховувати всі особливості такого ремонту.

Часто звертаються автомобілісти в шиномонтаж, щоб відновити, відремонтувати або пофарбувати колісні диски. Адже часто в магазинах диски продаються комплектами, по 2 або 4 штуки, що фінансово може бути не так вигідно, як ремонт одного пошкодженого. При здійсненні ремонту дисків краще виключити його нагрівання, і обов'язково застосовувати тільки такі технології, які не порушують структуру металу.

Як правило, така послуга, як підкачка шин, у багатьох майстерень здійснюється безкоштовно, особливо для постійних клієнтів. Стежити за тиском в шинах дуже важливо, і будь-який автомобіліст знає про це.


Останнім часом у багатьох автосервісах і шиномонтажних майстерень стала популярною така новинка, як накачування шин азотом. Шини, накачані азотом, приємно дивують як простих автолюбителів, так і водіїв-професіоналів. Азот має ряд переваг перед повітрям. Використання цього інертного газу практично повністю усуває небезпеку вибуху. Також у нього набагато менше, ніж у повітря, швидкість витоку, відповідно у випадку проколу є деякий запас ходу автомобіля. Існують й інші переваги: підтримання постійного тиску, значне уповільнення старіння і виключення корозії обода.
Додатковий заробіток може принести і сезонне зберігання шин. Адже в умовах міської квартири або стандартного гаража його організувати дуже проблематично. Але для надання такої послуги у майстерні повинно бути відповідне складське приміщення.

Є певні ознаки, що характеризують серйозну шиномонтажну майстерню. Це - проведення вимірів з високою точністю, хороша швидкість роботи, надання гарантії якості на проведені послуги. А для цього працювати в майстерні повинні справжні фахівці-професіонали, і, звичайно ж, з використанням найсучасніших інструментів і верстатів дляшиномонтажа.

Яка в середньому прибуток з шиномонтажу?

На початку вже згадувалося, що для додання вашого бізнесу юридичного статусу, достатньо буде відкрити ІП. На сьогодні, ця процедура обійдеться вам в суму близько 800 доларів.
Для того, щоб отримати деяке уявлення про передбачувані доходи від роботи вашої шиномонтажної майстерні, необхідно провести ряд розрахунків. У розділі про обладнання було підраховано, що для його придбання необхідно 3500 доларів. Можна припустити, що нова майстерня буде щодня обслуговувати близько двадцяти машин. В середньому вартість послуг для кожного автовласника становить близько 150 рублів. Мова йде про середньостатистичного дні, адже відомо, що в деякі дні подібні послуги користуються просто шаленим попитом, абсолютно не характерним для звичайного дня.

 
Дохід від даного шиномонтажу становить близько 300 000 рублів на місяць.

Яка в середньому прибуток з шиномонтажу?

 


Виходячи з передбачуваних умов, легко порахувати, що виручка власника шиномонтажу за один робочий день складе 3 000 рублів. Відповідно, середньомісячна виручка буде близько 90 000 рублів. Віднімаючи з виручки витрати, а саме орендну плату, заробітну плату найманих працівників (наприклад, 700 доларів), вартість використаних витратних матеріалів (зазвичай не менше 200 доларів), отримуємо, що залишається трохи більше 1500 американських доларів. Це і буде щомісячний чистий прибуток вашого підприємства. Важливо розуміти, що у підприємця така сума може утворитися лише в ідеальних умовах. А в нашій дійсності, на жаль, ідеальні умови зустрічаються досить рідко. І щоб не мати завищених очікувань, краще розраховувати на прибуток від 800 до 1 000 доларів. Відповідно, вкладення у відкриття нової майстерні окупиться приблизно протягом півроку.

Додаткова прибуток для шиномонтажу.

Для шиномонтажного бізнесу дуже характерно таке поняття, як сезонність. Є своєрідні піки, коли виручка зростає в рази. Припадають ці піки на пору загальної зміни коліс на самому початку літнього і перед зимовим сезоном., зазвичай на квітень і листопад. Тому часто, для зменшення впливу фактора сезонності та збільшення загального обсягу прибутку, шиномонтажні майстерні відкривають нові напрями в наданих послугах. Часто таким напрямком стає відновлення зношених шин із застосуванням холодного методу.

Ця технологія користується великим попитом у західних країнах, наприклад в США за статистикою кожна сьома шина відновлюється саме з її застосуванням. У Росії ж така технологія з'явилася не так давно, і для розвитку бізнесу стане досить перспективним напрямком.

  Додаткова прибуток для шиномонтажу.  


Відновлена шина коштує майже в 2 рази менше, ніж нова покришка.
Етапи технології холодного відновлення шин:
1. шини формуются
2. ремонт шин з попереднім оглядом
3. заповнення всіх дефектів
4. вулканізація шин
5. відновлення (нарізання) протекторної стрічки
6. готується клейка основа
7. монтуються/демонтуються обід-диски
8. встановлюються конверти
9. нарощуються прошарку
10. проводиться модифікація протекторної стрічки

Список необхідного обладнання для холодного відновлення шин.
Проаналізувавши багато пропозиції постачальників обладнання для проведення холодного відновлення шин, ми вибрали обладнання китайського виробництва.
Обладнання для відновлення шин холодним методом має наступну комплектацію:
• Шероховочный верстат
• Екструдер для клею
• Верстат для нанесення протекторної стрічки
• Верстат для монтажу/демонтажу конвертів
• Верстат для монтажу/демонтажу обода YH550
• Автоклав
• Змішувач
• Рейковий транспортувальник шин
Вартість запропонованого комплекту обладнання становить 1 825 000 рублів (включаючи ПДВ).

 

Який шиномонтаж вибрати для початку бізнесу?

Шиномонтаж та його основні види.

У наш час найскладніші технології стають все доступніше. В результаті шиномонтажний бізнес став досить популярний не тільки у досвідчених професіоналів цієї галузі, але у тих підприємців, які тільки починають пізнавати ази автомобільного сервісу.
Найчастіше шиномонтажні майстерні бувають стаціонарними. Такий підхід до організації подібного бізнесу є традиційним. Ці шиномонтажі функціонують у постійному місці, надаючи при цьому цілий спектр послуг, пов'язаних з автомобільними колесами.
Мобільні шиномонтажі, будучи своєрідними виїзними майстернями, надають послуги безпосередньо на дорозі.

Шиномонтаж може бути комплексним або частковим.
Також шиномонтажні майстерні можуть класифікуватися так:
• легковий - тут надаються послуги для власників легкових автомобілів;
• вантажний - в такому обслуговуються вантажівки, автофургони, автопричепи і т.д..;
• спеціалізований - послуги в ньому призначені для ексклюзивних спортивних машин, і для іншої техніки, наприклад, мотоциклів.


Міні шиномонтажна майстерня. Короткий Бізнес-план

Бізнес-план майбутнього шиномонтажу - це фундамент подальшої успішної діяльності бізнесу. Саме хороший бізнес-план буде сприяти поетапному поступу і процвітання будь-якого проекту.

  Міні шиномонтажна майстерня. Короткий Бізнес-план  


Якщо підійти до розробки бізнес-плану шиномонтажу продумано і уважно, він може в майбутньому стати дуже прибутковою справою. Цей вид послуг користується попитом практично з дня винаходу першого автомобіля. А в наш час машин на вулиці стає більше з кожним днем, і кожен новий автовласник стає потенційним клієнтом шиномонтажної майстерні.
У бізнес-плані визначені спільні цілі проекту та провести його аналіз з оцінкою можливості реалізації, відповідно, залучити хороших інвесторів можна тільки з добре підготовленим бизне-планом.


Покроковий бізнес план міні шиномонтажу.

1.
Складання резюме проекту. Тут необхідно визначити мету, зробити короткий опис майбутнього бізнесу, приділяючи увагу його призначенню і цільової аудиторії. Важливо описати головні відмінності цього конкретного проекту від інших подібних, надати які-небудь звітні матеріали і підтвердити кваліфікацію потенційного керівника.

Метою даного проекту є створення міні-майстерні по шиномонтажу з використанням професійного устаткування для надання максимально якісних послуг з ремонту автошин.

В описі проекту важливо розкрити основні положення, і більш дрібні деталі бізнесу. Це стане основою, фундаментом всього проекту.

Мета проекту - створити для власників автотранспорту пропозицію по ремонту машин, обслужити їх швидко і якісно в разі звернення.

Цільовою аудиторією проекту є як автовласники з середнім рівнем доходів, так і заможні люди, жінки-водії, місцеві жителі, що мають автомобілі, і приїжджі або проїжджають дану місцевість транзитом.

Говорячи про унікальність проекту, важливо запропонувати таку послугу, яку клієнт не зможе отримати в іншому місці. Тут потрібно наголосити на його відмінності і переваги. Це можуть бути різного роду акції, спеціальні знижки, передбачені для постійних клієнтів, надання додаткових послуг і багато іншого.

Кваліфікованість працівників, яка полягає в їх уміннях, наявності стажу роботи у даній галузі, знання сучасних технологій, гарантує для клієнтів швидке і якісне обслуговування. Також важливо забезпечити індивідуальний підхід та відповідальне ставлення до виконуваної роботі.

2.
На цьому кроці проводиться повний аналіз ідеї, визначаються основні цілі діяльності, виділяються її напрями, здійснюються дослідження галузі в цілому.

При проведенні аналізу ідеї важливо зробити акцент на комерційну складову проекту, зазначити переваги та можливі недоліки проекту.

Мета діяльності та її напрями - тут потрібно чітко розписати, які саме послуги будуть надаватися в даному шиномонтажі. Які вимоги клієнтів майстерня зможе задовольнити повною мірою, який буде рівень обслуговування.

Характеристика галузі відображає стан подібного бізнесу в цілому, в цьому розділі необхідно оцінити, який вплив ця галузь може впливати на розвиток автопромисловості, який попит на пропоновану послугу існує в суспільстві.

3.
Тепер потрібно докладно описати послуги, їх відмінні якості (напр., наявність ліцензії або патентних прав). Зробити автосервіс унікальним можна за рахунок введення послуги миття та фарбування авто. Це не тільки збільшить прибуток, але і допоможе збільшити лояльність клієнтів, істотно спростивши їх життя.

4.
Тут проводиться аналіз ринку. При цьому враховується купівельна середа, досліджуються конкуренти, ринкові сегменти, оцінюється розмір і темп зростання ринку. При цьому важливо не завищувати свої очікування, реально оцінювати можливий попит, приймати до уваги всіх конкурентів, навіть самих дрібних і малоефективних. Адже у кожного є свої конкурентні переваги, і їх теж важливо знати.

5.
Необхідно зробити розрахунок матеріальних аспектів, оцінити можливі грошові вкладення. По-перше, потрібно вибрати місце для майстерні. Краще всього, якщо це буде жвава автомагістраль, або ж великий гаражний кооператив.

Наступний важливий аспект - обладнання, воно включає:

1. балансувальні стенди,
2. домкрати,
3. штендери,
4. шиномонтажні стенди,
5. гайковерти,
6. компресори,
7. дископравні верстати,
8. вулканізатори,
9. вивіски,
10. шиноремонтні витратні матеріали та інше.

Виконання цих п'яти кроків дозволить скласти дійсно повний бізнес-план шиномонтажу.

Витрати на реалізацію шиномонтажу.
• вартість оренди приміщення - $500/міс. ($6 000 в рік);
• ремонт в орендованому приміщенні - $500;
• купівля обладнання - $4 000;
• витратні шиноремонтні матеріали - $200/міс.;
• зарплата персоналу- $1 000/міс. ($12 000 на рік);
• виготовлення зовнішньої реклами - $500.
Також у бізнес-плані шиномонтажу повинні враховуватися амортизація обладнання, витрати на робочу форму для співробітників, і інші моменти, що неминуче виникають в процесі активної роботи.
Причому, якщо перший проект стане успішним, буде користуватися авторитетом і приносити прибуток, можна переходити до створення мережі таких сервісів.

Як відкрити мобільний шиномонтаж?

Не так давно на ринку з'явилася перспективна новинка - виїзний шиномонтаж або шиномонтаж за викликом.
Справа в тому, що автолюбителі довгий час постійно стикалися з двома повторюваними проблемами:
• величезні черги біля шиномонтажної майстерні в дні «високого сезону» - коли всі одночасно починають міняти гуму перед початком нового сезону,
• розміщення більшості шиномонтажів в доволі віддалених районах (промзони і спальні райони), поїздки куди займають багато часу і часто пов'язані з великими пробками.
Якийсь заповзятливий і позитивно мисляча людина знайшов у цій проблемі зерно можливостей для себе.

  Як відкрити мобільний шиномонтаж?  


Ідеальним клієнтом для мобільного шиномонтажу є підприємство, що володіє автопарком з декількох одиниць транспорту.
Коли мобільний напрям в шиномонтажном бізнесі тільки з'явилося, ціни на послуги в ньому були часом у 2-3 рази вище, ніж у стаціонарних конкурентів. Але сьогодні цей ринок став більш цивілізованим, і ціни тепер знаходяться майже на одному рівні.
Додаткова плата стягується тільки за сам виїзд, а при дотриманні деяких умов навіть він може стати безкоштовним. Наприклад, якщо клієнт міняє гуму відразу на 3 і більше автомобілях.

Для організації такого бізнесу з нуля, необхідні вкладення в сумі близько 20 000 євро. Окуповуються вкладені кошти приблизно за 2 роки
У принципі, організація шиномонтажів не має особливих відмінностей від організації стаціонарного. Єдине, додаткове потрібно придбати мікроавтобус. Автомобіль повинен мати вантажний відсік з площею не менше 13 кв.м, саме тут встановлюється обладнання, необхідне для роботи з шинами, в т.ч.:
• балансувальне
• шиномонтажне,
• інше ремонтне обладнання.

Зазвичай перевага віддається мікроавтобусів Mercedes Sprinter або Iveco Daily.
Новий мікроавтобус, при покупці в дилера, який можна придбати за 30 000 - 35 000 євро. Вже використовувався раніше автобус можна купити навіть за 8 000 євро.
Ще одним додатковим обладнанням стане електрогенератор потужністю від 5 кВт. Коштує такий близько 1 000 євро.
У неробочий час мікроавтобус з встановленим обладнанням повинен знаходитися в опалювальному гаражі.

Обладнання для шиномонтажів.

Деяке обладнання мобільних шиномонтажів нічим не відрізняється від того, що встановлюється в шиномонтажах стаціонарних. Необхідне обладнання в обох випадках:
шиномонтажний стенд, вартість від 1 000 до 7 000 євро, визнані кращими виробниками Sicam і Bengineering (Італія) стенд балансування, вартість від 2 000 до 5 000 євро компресор, використовується для шиномонтажного стенду, а також для підкачки коліс, тиск повинно забезпечуватися від 7 бар.

Рекомендовані виробники: Dary (Італія), Miol (Китай), Remeza(Білорусь), вартість від 600 до 1 000 євро. Домкрат підкатний (пневматичний або гідравлічний), вартість 200 - 2 000 євро.
1 000 євро на початку роботи піде на покупку інших необхідних інструментів і витратних матеріалів вулканізатор, вартість 400 - 600 євро, безпосередньо для шиномонтажу він не використовується, але допоможе розширити спектр надаваних послуг і отримати додатковий прибуток.

Якщо зробити вибір на користь китайського обладнання, деякі виробники якого давно визнані надійними, у такому випадку кожен стенд обійдеться всього в 1 000 євро.
Варто відзначити, що на балансувальне стенді економити не рекомендується, адже багато дешеві моделі можуть мати дуже високу похибку, сильно перевищує гранично допустиму, зазначену у їхніх паспортах.

Мобільний шиномонтаж: необхідний персонал
Необхідно враховувати сезонний характер роботи в даній сфері. В період піків в попиті на послуги шиномонтажу просто необхідно мати дві паралельно (позмінно) працюють бригади. Взагалі, вважається, що послуга виїзного шиномонтажу повинна надаватися цілодобово.
Виходячи з цього, для ефективної роботи виїзної майстерні потрібні два водія і чотири шиномонтажника, які будуть працювати у двох бригадах у 2 зміни.

Професіонали ринку шиномонтажу радять такий хід, що дозволяє трохи заощадити. Можна покласти функції водія на одного з шиномонтажником.

Мобільний шиномонтаж: Реклама
У сфері виїзного шиномонтажу вже напрацьовано кілька ефективних способів зовнішньої реклами:
• реклама на бортах власного мікроавтобуса,
• просування власного сайту в інтернеті,
• роздача різних флаєрів та листівок у місцях, де багато автомобілістів,
• самостійний пошук корпоративних клієнтів з великими автопарками і особисте ведення переговорів з ними з пропозицією вигідних довгострокових контрактів.

Необхідно особливо ретельно підготуватися до найгарячішої пори, коли починається зима. Зазвичай це відбувається протягом 30-40 днів у жовтні-листопаді.
Саме в ці дні, завдяки швидкої, якісної цілодобовій роботі вашої майстерні, можна напрацювати собі клієнтів, які не змогли отримати послугу в своєму звичному місці з причини занадто довгих черг.

При цьому важливо розуміти, що відкривати бізнес прямо до початку високого сезону не варто. Це правило актуально для всіх видів сезонних бізнесів. Новачкам в галузі буде дуже важко відразу зорієнтуватися і одночасно справлятися з величезним навантаженням. Тому краще все-таки розпочати роботу за деякий час до початку сезону, щоб напрацювати певний досвід і вибудувати всі робочі процеси. Тоді восени обов'язково можна буде заробити відмінну репутацію і відмінні гроші.

Шиномонтаж на колесах по франшизі.

Для відкриття мобільного шиномонтажу можна придбати спеціальну франшизу. Такі виїзні майстерні надають свої послуги на автостоянках, прямо біля під'їзду будинку або в будь-якому іншому місці. При цьому відсутні витрати на щомісячну оренду приміщення і немає проблеми з його пошуком. Все обладнання розташовується прямо всередині автомобіля, це може бути мікроавтобуса або вантажівки. Вкладення для запуску мобільного шиномонтажу складуть приблизно $40 000. Середньомісячна виручка в подібному бізнесі доходить до $10 000. Передбачуваний термін окупності проекту - близько 1 року.

  Шиномонтаж на колесах по франшизі.  


Сервіс на колесах.
В мікроавтобус або вантажний фургон встановлюється все необхідне обладнання для проведення шиномонтажних робіт: шиномонтажний верстат, електрогенератор, компресор, домкрат, повний комплект витратних матеріалів та інструментів. Маючи на борту все необхідне, мобільний шиномонтаж здатний обслуговувати як приватних клієнтів, так і корпоративних, і навіть великі виробничі підприємства. Цілодобовий режим роботи додатково збільшить оборот.


Шиномонтаж для вантажних автомобілів як бізнес.

Вантажний шиномонтаж добре підійде для тих, хто хотів би займатися сімейним бізнесом, принаймні, чоловічій половині він точно припаде до смаку. Правда, такий бізнес потребує достатніх вкладень.

Зміна коліс на вантажному автотранспорті - досить складне заняття. Раніше водії часто міняли колеса самі, використовуючи для цього будь-які підручні засоби. Вантажні шиномонтажні майстерні зустрічалися в той час вкрай рідко.

  Шиномонтаж для вантажних автомобілів як бізнес.  


Вантажні автоперевезення - добре оплачувана сфера діяльності, внаслідок чого водії вантажних автомобілів рідко хочуть економити на обслуговуванні своїх машин. Тому клієнтів у вантажних шиномонтажних майстерень завжди буде багато.

Вважається, що для оснащення шиномонтажу краще віддати перевагу італійське обладнання, не відрізняється дешевизною, але зате визнане якісним і надійним.
Мінімальний комплект обладнання для вантажного шиномонтажа:
• стенд шиномонтажний для вантажівок - 9672 євро;
• пневматичний віджим - 463 євро;
• ролик для роботи з безкамерними шинами - 418 євро;
• вулканізатор для безкамерних шин - 1220 євро;
• повітряний компресор (400 л/хв) - 650 євро;

Всього: 12 423 євро

 

Основне устаткування для вантажного шиномонтажа:

Мінімальний комплект обладнання для вантажного шиномонтажа:

 


У вартість устаткування вже включені доставка, шеф-монтаж і навчання роботі на ньому. Доставка займає приблизно 3 місяці, цей час можна витратити на оформлення необхідних документів. При виборі приміщення краще віддати перевагу для розміщення вантажного шиномонтажа бокс, має площадку для під'їзду вантажівок. У середньому на це йде 200 євро за кожен місяць оренди. В щомісячні платежі також доведеться включити плату за електрику і зарплату працівникам, якщо будуть найматися люди з боку.

Попередній розрахунок прибутку показує наступне. Якщо монтаж одного колеса має вартість 2 євро (припускаємо, тому що, зазвичай монтаж колеса вантажного коштує в 2 рази дорожче, ніж монтаж колеса легкового), а майстерня працює в дві восьмигодинні зміни і в годину обробляє по 2 колеса, виручка за місяць складе 1920 євро. Після вирахування всіх місячних витрат, чистий прибуток складе близько 1 500 євро.

Зрозуміло, що щоб вийти на запланований рівень, потрібно деякий час, близько 3-4 місяців. Але навіть при самому песимістичному прогнозі термін окупності такого проекту становить 12-16 місяців, що зовсім трохи.

Вартість готового шиномонтажу?

Фінансовий стан:
Виручка за місяць: 350 000 рублів
Чистий прибуток на місяць: 150 000 рублів
Витрати на місяць: 200 000 рублів

До них входять:
Оренда - 80 000 рублів
зар. Плата - 100 000 рублів
Закупівля - 20 000 рублів

Правова форма підприємства: ІП

Загальна площа нерухомості в оренду: 130 кв.м.
Вартість оренди за місяць: 80 000 рублів

Кількість працівників: 3

Обладнання:
Комплект шиномонтажного обладнання
Верстат для правки дисків
Обладнання для порошкового фарбування дисків
домкрати

Ціна обладнання: 400 000 рублів

Нематеріальні активи:
м. автозаводська. 1-я лінія будинків., великий автомобільний потік.

Шиномонтаж 130 кв.м., повністю обладнаний.
Чистий доглянутий бокс, автоматичні ворота, кімната відпочинку для клієнтів, приміщення під обклеювання автомобіля вінілом і
Тонуванням, туалетна кімната.
Постійні клієнти шиномонтажу:
Мешканці будинків - 60%
Проїжджаючі повз автомобілі - 15%
Друзі, знайомі постійних клієнтів - 25 %
Вартість готового бізнесу: 1 100 000 рублів


  Продаж або оренда шиномонтажу, що вибрати?  


Оренда готового шиномонтажу.

 

1


Додаткові матеріали до відкриття шиномонтажу.

Креслення - план для шиномонтажу

Креслення - план для шиномонтажу

 

Техніка безпеки в шиномонтажі

Техніка безпеки в шиномонтажі

 

Прайс-лист для легкового шиномонтажу

Прайс-лист для легкового шиномонтажу

 

Прайс-лист для вантажного шиномонтажа

Прайс-лист для вантажного шиномонтажа Прайс-лист для вантажного шиномонтажа2

 

Читайте також:

Прибутковість шиномонтажу

Бізнес План шиномонтажної майстерні

Автосервіс як бізнес. Бізнес-план автосервісу

Автомийка як бізнес. Як відкрити автомийку?

 

Тому Вперед - Виробництво іграшок як бізнес. Як почати?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес послуги з ремонту взуття

Бізнес послуги з ремонту взуття

Послуги з ремонту взуття це малий бізнес, який вимагає більше не грошових вкладень, а вкладень в свою майстерність і вміння, тому для початку варто повчитися і попрацювати за наймом в діючих майстерень.


Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Дискотека для багатьох людей є місцем де можна дозволити себе розкріпачити в якійсь мірі. Темні приміщення, гучна музика - це невід'ємна частина відпочинку молоді. Організацією дискотек займаються активні люди, що ведуть нічний спосіб життя.


Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Справжнє смачне пиво - це напій для небідних людей. Поціновувачів цього напою дуже багато і тому правильно обрана і оформлене приміщення для Бару (Пабу) завжди буде збирати безліч небайдужих людей, ваших клієнтів.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей