Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Авто малярка як бізнес. Фарбування автомобілів

   

В наш час автомобілів стає все більше і більше, а це означає, що попит на послуги авто-малярів буде постійно збільшуватися! Але перед початком організації свого авто-малярки вам потрібно гарненько повчитися цій нелегкій справі.


Зараз автомобіль вже не предмет розкоші, як це було колись. Зараз автомобіль є надійним засобом пересування, що допомагають економити час дорожчає. Однак рано чи пізно виникає потреба змінити зовнішній вигляд авто (найбільш частим приводом до таких змін стають різного роду ушкодження поверхні автомобіля).

Фарбування автомобіля - це трудомісткий і складний процес. Переконайтеся в цьому самі. Забарвлення автомашини здійснюється в кілька етапів.

 

  Авто малярка як бізнес. Фарбування автомобілів  

Спочатку необхідно видалити іржу, потім провести грунтовку, потім, якщо потрібно, наносяться поронаполнители, здійснюється шліфування і підготовка всієї поверхні, і тільки потім наноситься фарба, проводиться сушка, потім наноситься прозорий лак і знову сушка, і, нарешті, полірування.
Всі ці роботи мають бути виконані якісно, швидко і на сучасному високотехнологічному обладнанні. Саме таким способом можна отримати бездоганний результат - відсутність слідів ремонтних робіт на машині.

Комплектація малярної дільниці:
фарбувально-сушильна камера;
ділянка підготовки до фарбування;
фарбувально-сушильна камера для деталей;
інфрачервоний випромінювач для локальної сушіння;
кімната з міксером приготування фарб;
блок підготовки повітря для фарбування;
фарборозпилювачі;
шліфувальний пневмоінструмент;
мийка для фарборозпилювачів;
підставка для деталей;
стійка для фарбування елементів;
стійка для бамперів;
пылеудаляющий апарат;
додаткові приналежності (шпателі, спеціальні
бруски зі змінним абразивом і т. д.).

 

  Авто малярка як бізнес. Фарбування автомобілів  

 

Найголовніше в малярському цеху - фарбувально-сушильна камера. Вона являє собою закритий бокс зі спеціальним освітленням, повітрообміном і температурним режимом.
У всіх камер загальний принцип роботи. Є два режими - фарбування і сушіння. В режимі фарбування в камеру засмоктується повітря з вулиці, очищається фільтрами, нагрівається приблизно до 20-25 градусів, ще раз очищається і подається всередину боксу.
Повітря надходить зі стелі, щоб будь-яка пил і зваж від фарби швидше осідали. Після закінчення фарбування в камері відбувається продування, під час якої з неї остаточно видаляються продукти фарбування. Після цього починається сушка.


Температура нагоняется до 60-70 градусів, і фарба полімеризується протягом 1-2 годин. В режимі сушіння повітря з вулиці потрібен набагато менше, і в камері відбувається рециркуляція повітря. З вулиці засмоктується приблизно в п'ять-шість разів менше свіжого повітря, ніж в режимі фарбування.
Рас хід енергії на нагрівання відповідно знижується в два рази. Для нагріву повітря спалюють солярку або газ. Електронагрів практично не використовується, тому що це дуже дорого.
Всім зрозуміло, що промислова фарбувальна камера буде коштувати дуже дорого, найдешевша обійдеться не менше десяти тисяч умовних одиниць. При наявності відповідного приміщення можна її зробити самостійно.

 

  Авто малярка як бізнес. Фарбування автомобілів  


Найоптимальніший варіант - одномоторная камера, тому що двомоторний зробити досить проблематично, це пов'язане з багатьма труднощами.
Стіни відповідного приміщення обшивають пластиковою вагонкою або профлистами.
У виготовлений з оцинкованої жерсті короб, можна подавати повітря за допомогою равлики. Короб встановлюється вище стелі, на його відкриту частину закріплюється фільтра тонкої повітряної очистки. Відфільтроване повітря потрапляє в камеру. Виходить він через отвір, який можна зробити під фундаментом споруди. На вириті і забетоновані траншеї потрібно встановити решітки.
Світло розташовується по всьому периметру кімнати, а так само під праву руку (ви можете бачити, як лягає фарба). Краще використовувати лампи денного світла. Можна відмовитися від просушування за допомогою повітря. Для цього потрібно встановлення інфрачервоних ламп. Це дає можливість прискорити сушку автомобіля в кілька разів. Так само пропадуть повітряні потоки, що теж значно полегшить процес фарбування.

1

Читайте також:

 

Перетяжка авто плівкою. Обклеювання автомобіля вініловою плівкою

Перетяжка автомобілів плівкою порівнянна в якійсь мірі з фарбуванням автомобіля, а саме в курному гаражі якісно перетягнути автомобіль не вийде. Для створення такого бізнесу потрібні умови, вміння і бажання працювати.

 

Аерографія автомобіля. Нанесення аерографії на авто своїми руками

Якщо ви вмієте малювати або ще тільки бажаєте навчитися, то для вас вже є певний напрямок в бізнесі - це нанесення аерографії на автомобілі. Відмінний бізнес для душі! Ви робите те, що вам подобається, а вам за це гроші платять, що може бути краще? У даній статті ми розповімо про техніку нанесення аерографії своїми руками. Відповімо на питання, яке обладнання потрібне для нанесення малюнків на автомобіль. Так само у статті ви можете знайти розцінки на послуги аерографа. Ще ви можете завантажити бізнес-план з розрахунками вкладення в даний бізнес.

 

Тому Вперед - Бізнес магазин електротоварів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Відкриваємо свою їдальню. Бізнес - громадське харчування для середнього класу

Відкриваємо свою їдальню. Бізнес - громадське харчування для середнього класу

Їдальня - це місце, яке наповнене денним світлом, куди люди середнього і нижче достатку приходять, як правило, в обід, беруть піднос і рухаються в черзі в бік каси, вибираючи при цьому собі вподобані страви.


Відкриваємо свій ресторан. Ресторанний бізнес

Відкриваємо свій ресторан. Ресторанний бізнес

Головне в цьому бізнесі чітко розуміти майбутній розвиток ресторану. Ще до відкриття ресторану, на початковому етапі, потрібно визначитися з концепцією розвитку, а тек ж підібрати перспективне місце для майбутнього ресторану.


Відкриваємо свій ломбард. З чого почати ломбардний бізнес?

Відкриваємо свій ломбард. З чого почати ломбардний бізнес?

Для організації свого ломбарду вам зовсім не знадобиться великого приміщення достатньо і 50 кв. м, а людина, яка хоч раз скористався послугою ломбарду, як правило, стає його постійним клієнтом.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей