Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Рентабельність підприємства / Розрахунок Онлайн

   

 

 
Купівля обладнання*

Поточні витрати в місяць**

Витрати на одиницю товару***

Кінцева вартість продукту****

Кількість продажів одиниць товару у місяць*****


Відсоток Рентабельності підприємства:

 

 

* - Розрахунок рентабельності підприємства з включеною сумою витрат на придбане обладнання, допомагає краще проаналізувати перший рік роботи.

** - Витрати вашого підприємства за місяць роботи. Сюди входять всі можливі витрати включаючи З/П і оплату рахунків. Ви так само можете вписувати цифру з урахуванням податків і без них.

*** - Витрати на закупівлю сировини і виробничих потужностей. Іншими словами собівартість продукції. Якщо ваше підприємство працює за принципом купівлі-продажу, вартість закупівлі плюс накладні витрати (розмитнення, доставка тощо).

**** - Ціна на продукт вашого підприємства з урахуванням прибутку.

***** - Передбачувана кількість продажів продукції вашого підприємства за місячний період.

 

Рентабельність підприємства - це показник прибутковості, виражений у відсотковому співвідношенні. Рентабельність підприємства може бути розрахована за різний період, зазвичай це один рік.

Рентабельність підприємства зазвичай розраховується у двох показниках.

1) Абсолютний
Абсолютний показник зазвичай розраховується за якісь певні роки, при цьому розрахунки включають в себе інфляцію.

2) Відносний
Відносний показник зазвичай розраховується виходячи з капіталу, вкладеного у виробництво, а так само інших витрат пов'язаних з виробництвом, і прибутку, отриманого в результаті діяльності підприємства. Такий показник допомагає отримати більш об'єктивну оцінку рентабельності підприємства.

Рентабельним підприємством є підприємство, яке отримує хоч якусь прибуток відмінну від нуля.

Для більш реалістичної картини в розрахунках рентабельності підприємства на нашому сайті melnicabiz.com.ua представлені додаткові можливості, які допомагають розраховувати прибутковість, скажімо, не тільки у відсотковому співвідношенні прибутку до товарообігу, а так само включають можливість врахувати початкові інвестиції в бізнес, які ви можете вказувати в пункті №1. Так само ви можете розраховувати рентабельність свого підприємства з урахуванням місячних витрат включають в себе можливі пункти, такі як: орендна плата, оплата праці працівників, витрати на воду, газ, електроенергію. Але найголовніше ви зможете за бажанням включити в онлайн розрахунок і сплату податків та відрахування до пенсійно - страховий фонд.
Таким чином, даний розрахунок надає загальну рентабельність аналізованого підприємства.

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей