Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Виготовлення виробі з холодного фарфору як домашній бізнес

   

На сьогоднішній день - це дуже актуальна і цікава тема. Цікава вона, насамперед, тим, що на початковому етапі практично не потребує ніяких вкладень. Головним фактором є навіть не талант майстра, а його бажання і наявність вільного часу. Відповідно розвивати цей бізнес може будь-яка людина, будь це студент, домогосподарка або пенсіонер. І у що він, в кінцевому рахунку, переросте, буде залежати тільки від наявності у Вас бажання, наполегливості і працелюбності.

Отже, почнемо по порядку. Як Ви розумієте, така робота не вимагає спеціального приміщення або обладнання. Для початку Вам потрібно мінімальний набір інструментів і матеріалів. В залежності від обраної тематики, придбавається необхідна пластика (глина). Якщо Вашим напрямком буде виготовлення букетів, різноманітних композицій з квітів, Вам потрібно власне, самоотвердевающий пластик для флористики.

На ринку представлені різні за якістю і ціною матеріали і докладно вивчивши кожен, в кінцевому рахунку, Ви виберете той матеріал, який найбільше відповідатиме Вашим можливостям і потребам.
Далі, Вам можуть знадобитися наступні інструменти: килимок для ліплення, стеки, роли, пензлики, олійні фарби, клей, дріт, флористична стрічка, молди, форми і текстури. Це основний і мінімальний набір, з яким Ви можете починати творити!

Хоча наявність молдова і форм бажано, але необов'язково. Звичайно, вони значно спрощують роботу, а й мають досить високу вартість (від 100 до 500 руб за шт). Тому на початковому етапі Вам слід визначитися, що саме ви будете робити. Якщо це композиції, переважно з троянд, то купіть відповідні молди і форми. Благо, це одноразова витрата, так як останні не зношуються і не втрачають своїх властивостей. І тому, вона розчинитися в подальшому, ніяк не впливаючи на кінцеву вартість виробу. Далі, по мірі ускладнення робіт Ви будете підкуповувати необхідні молди і форми.

 

Виготовлення виробі з холодного фарфору як домашній бізнес

 

Важливо згадати про те, що даний вид діяльності не вимагає спеціальних навичок і вмінь. Ця робота доступна кожному, але вона, безсумнівно, вимагає творчої фантазії, часу і посидючості. На перших порах ваші твори, можливо, будуть мати деякі недоліки. Це можна віднести до витрат. На цьому етапі цікаво показувати свої роботи рідним і друзям. Дуже може бути, що серед останніх виявляться ваші перші покупці. Як відомо, краща реклама «з вуст у вуста».
Є кілька способів надалі реалізовувати свою продукцію. З допомогою соціальних мереж, де, до речі, досить багато цікавих майстер-класів і докладних схем.
Подібну продукцію, часто з великим задоволенням беруть на реалізацію в магазини сувенірів і подарунків. Має сенс заздалегідь підготуватися до таких свят, як Міжнародний жіночий день 8 березня. Це свято, безсумнівно, принесе вам безліч вдячних покупців і майбутніх замовників.
Основне гідність самоотвердевающего пластика полягає в тому, що виріб не потребує випіканні або спеціальному обладнанні для сушіння, але, слід пам'ятати, що вироби з холодного фарфору бояться вологи! Ви повинні подбати інформувати покупця або реалізатора ваших виробів, про основні вимоги щодо догляду. Від цього безпосередньо залежить ваша подальша робота. Погодьтеся, складно спростувати негативні відгуки. Іноді вистачить однієї помилки, щоб втратити репутацію.

 

 


Якщо Ви вибрали напрямок біжутерії, в цьому випадку пластик (полімерна кераміка) вибирається з відповідними параметрами. Знову ж, у вашому розпорядженні достатньо фірм, що постачають необхідну глину. При виборі полімерної кераміки керуйтеся її робочими властивостями і температурними режимами, а так само часом випікання. В іншому, процес відрізняється від керамічної флористики, за винятком, Вам знадобляться звичайний духову шафу та заготовки для прикрас (біжутерії). Але і їх вартість незначно позначиться на кінцевій вартості Вашого виробу.

Як же ми може розвивати цей бізнес?
Через деякий час, отримавши надійний ринок збуту і належне майстерність, рано чи пізно Ви неминуче прийдете до рішення розширити свої бізнес-можливості. У Вас в арсеналі є кілька шляхів:
Перший полягає в пошуку і найму майстрів, які за Вашим бажанням і двостороннім домовленостям, будуть виконувати роботу на дому, або ж, у наданому в їх розпорядження, приміщенні. Останнє відноситься до витрат, у тому випадку, якщо дане приміщення орендується. Що ж стосується інструментів, то як і раніше, можна обійтися мінімумом, але для кращої якості робіт слід звернути увагу на необхідність мати в розпорядженні молди і форми. Оплата майстрам переважно відрядна, але можна встановити фіксовану плату. Тут все буде залежати від Вашого з майстром, трудового договору.

Другий шлях, втім, його можна поєднувати з першим, полягає у проведенні платних майстер-класів. Але, слід зазначити, що в цьому випадку Вам необхідно отримати сертифікат і дозвіл на даний вид діяльності.
Підіб'ємо підсумок. Спочатку нам знадобляться пластик (від 250 до 2500 руб за упаковку). В середньому вага виробу від 20 до 150 грам. Вага упаковки варіюється від 56 гр до 1 кг Відповідно, витрати на один виріб складають приблизно від 250 до 350 руб. (Вартість інструментів немає сенсу включати в ціну виробу з тієї причини, що Ви можете використовувати будь-які підручні засоби).
Як правило, все необхідне Ви можете придбати в будь-якому інтернет магазині, надає товари для рукоділля. У цьому випадку Ви можете значно заощадити, в порівнянні з придбанням інструментів і пластики в роздрібній мережі продажів.
Потрібно розуміти, що кінцевий результат є авторською, ручною роботою і представлений в єдиному екземплярі. Отже, вироби носять характер твору мистецтва і ціна залежить від Вашої майстерності та сміливості.

Загальна: 250-2500 руб пластику;
150-1000 руб молди
500-1000 руб набір інструментів для ліплення з полімерної глини.
Початкові витрати можуть складати від 900 грн до 4500 руб.

Вартість готового виробу варіюється від 1500 до 5000 руб (є варіанти і до 20000 руб). На один виріб у майстра, в середньому, минає день (1500 руб, вага до 100 гр). Знову ж таки, в залежності від складності і так сказати, потоковості виробництва. Є реальна можливість робити заготовки і відповідно це прискорює роботу надалі.

Удачі Вам та процвітання!
1

Читайте також:

Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Бізнес на в'язання і шиття. Виготовлення в'язаних виробів

Бізнес на в'язання і шиття. Виготовлення в'язаних виробів

Дизайн будинку - своїми руками!

Дизайн будинку - своїми руками!

Бізнес План магазину рукоділля

Бізнес План магазину рукоділля

Вишивка стрічками як бізнес із задоволенням

Вишивка стрічками з задоволенням

Свій бізнес:Магазин - виставка вінтажних товарів

Свій бізнес:Магазин - виставка вінтажних товарів

 

Тому Вперед -Будівництво приватних лазень як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Відкриваємо свій бізнес - книжковий магазин. Торгівля книгами

Відкриваємо свій бізнес - книжковий магазин. Торгівля книгами

З появою інтернету друкована книга стала користуватися меншим попитом. Але тим не менш книга надрукована на папері може дати своєму власникові набагато більше ніж електронна, її можна погортати помацати руками, поставити на полицю щоб оточуючі бачили яку літературу ви віддаєте перевагу.


Міні-друкарня - як розпочати свій бізнес?

Міні-друкарня - як почати свій бізнес?

Для організації міні - друкарні головне правильно вибрати формат пропонованої послуги, а саме від бізнесмена потрібно підлаштуватися під попит в конкретному регіоні.


Вирощування ялинок для продажу

Вирощування ялинок для продажу

Вирощування ялинок - це сезонний бізнес, основна частка продажів якого доводиться під новий рік. Вирощування ялинок на відміну від вирощування квітів потребує набагато більших територій і приміщень.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей