Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Будівництво приватних лазень як бізнес

   

Попит на послуги будівельних компаній, що пропонують будівництво лазень постійно зростає. Для сучасного жителя мегаполісу просто необхідно усамітнитися далеко від запорошеного і галасливого міста, привести в гармонію тіло і дух. Справді, майже кожна сімя хотіла б мати лазню поруч з котеджем або на присадибній дачній ділянці, де можна не тільки зміцнити здоров'я, але і відпочити невеликою компанією.

Будівельні компанії часто займаються не тільки просто будівництвом лазні або сауни, але і розробляють дизайн, виробляють внутрішнє оздоблення лазні і реалізують супутні товари для лазні, наприклад банну начиння, деревяні килимки і навіть банний текстиль!

Для організації бізнесу буде потрібно реєстрація юридичної особи, отримання необхідних дозволів і ліцензій на здійснення діяльності. Для роботи з клієнтами необхідно орендувати невеликий офіс з доступним місцем розташування, де буде організовано 2-3 робочих місця з усією необхідною оргтехнікою та місцем для прийому клієнтів.

 

Будівництво приватних лазень як бізнес></p>
        
        
        </td>
       <td> </td>
      </tr>
</table>
     <table width=

Ключовою умовою успіху для нової будівельної організації є кваліфікований персонал, адже взявши на роботу недосвідчених студентів, можна потерпіти крах, втратити наявних і потенційних клієнтів, і, врешті-решт, стати банкрутом. Не виключено, що на етапі становлення бізнесу доведеться навіть переманювати фахівців з інших конкуруючих компаній.

В той же час не можна забувати і про те, що можна і потрібно самим «виростити» відданого висококласного фахівця, адже кожен будівельник - професіонал так чи інакше починав з виконання найпростішої роботи помічника або підмайстри. Для початку діяльності необхідно найняти як мінімум трьох працівників: власне майстра і його помічника, а також менеджера, який буде приймати і оформляти замовлення в офісі, консультувати клієнтів, займатися організаційною роботою і документообігом. Важливо подумати і про такий важливий аспект, як ведення бухгалтерського обліку і підготовка необхідної звітності. Для невеликої фірми цілком доцільно для цієї мети укласти договір з професійною компанією, що пропонує аутсорсинг.

Якщо говорити про необхідному обладнанні, зазначимо, що великих капіталовкладень це не зажадає: досить набору стандартних будівельних інструментів. Купувати дорогу техніку не потрібно, адже зараз на ринку багато організацій, що пропонують використання такої техніки на умовах оренди.

В основному клієнтами будівельної організації будуть приватні особи, проте не варто забувати і про корпоративних клієнтів: споруджуваних готелях та гостьових будинках, спортивних клубах і т. д. В умовах конкуренції істотною статтею витрат стануть витрати на рекламу та просування компанії. Розглянемо, які варіанти просування будівельної компанії мають стати найбільш ефективними.

По-перше, необхідно розмістити інформацію про компанію в спеціалізованих друкованих виданнях, інтернет - порталах, присвячених будівництву.

По друге, слід створити власний інтернет - сайт компанії, відкрити сторінку у популярній соціальній мережі, де потенційні клієнти зможуть ознайомитися з готовими роботи, прайс - листом, залишити заявку на консультацію фахівця.
Аудиторія інтернет - користувачів постійно зростає, все більша кількість людей обирає ті чи інші послуги, виходячи з реклами, розміщеної в інтернеті.

По-третє, не можна забувати про такий спосіб просування, як «агентська мережа: наприклад, налагодити зв'язок з дизайнерами, які за певну винагороду «приводити» клієнтів.

В четверте, ефективним способом залучення клієнтів може стати установка наочного зразка лазні на прохідному місці, наприклад стоянці великого гіпермаркету або будівельному ринку. Також не можна забути про так званому «сарафанном радіо»: адже одного разу скориставшись послуги будівельної компанії задоволений клієнт неодмінно порекомендує її своїм друзям, родичам та колегам.

Отже, основними капіталовкладеннями для початку бізнесу з будівництва лазень стануть витрати на необхідне обладнання та матеріали (для початку роботи), заробітна плата працівників, витрати на рекламу, витрати на оренду офісних приміщень, а також витрати на реєстрацію юридичної особи, закупівлю канцтоварів та оргтехніки.

Надалі, витрати на будівельні матеріали та оренду спеціальної техніки, будуть оплачуватися з авансу, одержаного від замовника, тому в цій статті будуть враховані приблизні витрати, необхідні для початку бізнесу. З урахуванням вищесказаного, для відкриття бізнесу з будівництва лазень і саун будуть потрібні інвестиції в розмірі близько 500 000 рублів. Яка ж рентабельність інвестицій? Будівельні фірми, що спеціалізуються на будівництві лазень, отримують прибуток в розмірі 25 відсотків з кожного замовлення!

Таким чином, невеликий розмір початкових інвестицій, велика кількість потенційних клієнтів, відносна простота організації і висока рентабельність - ось чому бізнес з будівництва лазень вважається по праву ефективним вкладенням коштів для підприємців-початківців.

1

Читайте також:

Бізнес План організація лазні

Бізнес План організація лазні

Відео - Ексклюзивна російська лазня
Домашня міні-сауна. Встановлення і Виготовлення міні-саун

Домашня міні-сауна. Встановлення і Виготовлення міні-саун

Бізнес-план виробництва дерев'яних будинків

Бізнес-план виробництва дерев'яних будинків

 

Бізнес-план лазні

Приватні лазні у великих містах почали з'являтися досить давно. Однак лише в останні три роки ринок став заповнюватися і перетерплювати істотні зміни. Всякого роду «закритих», «елітних» і VIP-бань розвелося надто багато. А от сімейні заклади та лікувально-оздоровчі комплекси - в дефіциті.

 

Тому Вперед -Студія ландшафтного дизайну як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на виробництві гофрокартону та гофротари

Бізнес на виробництві гофрокартону та гофротари

Для організації бізнесу на виробництві гофрокартону та гофротари першочерговим завданням є чітко уявляти систему збуту продукції, а вже виходячи з збуту, планувати масштаби виробництва.


Бізнес на виробництві алюмінієвих конструкцій. Організація цеху

Бізнес на виробництві алюмінієвих конструкцій. Організація цеху

Алюміній - це легкий метал, що в даний момент алюмінієві конструкції використовуються в багатьох галузях, у тому числі, будівництво. У алюмінію безліч переваг і тому організація цеху по виробництву алюмінієвих конструкції є перспективним бізнесом.


Бізнес на продажу перук. З чого почати?

Бізнес на продажу перук. З чого почати?

Перуками користуються з різних причин у кого - то це просто необхідність, хто хоче змінити свій зовнішній вигляд, але тут головне що попит на перуки присутній, а пропозицій не так вже й багато.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей