Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес план міні виробництво побутівок-вагончиків

   

Зміст:
Технологія виробництва побутівок-вагончиків.
Виробництво будівельних побутівок.
Виробництво дачних побутівок.

Організація міні бізнесу.
Вибір приміщення.
Персонал.
Обладнання для виробництва побутівок-вагончиків.
Креслення для виробництва побутівки-вагончика.

Фінансовий план.
Інвестиції і прибуток.

Маркетинговий план.
Реклама.
Збут продукції.

Суміжні виробництва:
Виготовлення дверей з мінімальними вкладеннями
Виробництво дерев'яних вікон, плюс послуги по установці
Бізнес з виробництва цвяхів

Технологія виробництва побутівок-вагончиків.
Напевно, ідея створення власного невеликого бізнесу не раз відвідувала розсудливої людини. Адже крім роботи на самого себе є можливість проявити свій підприємницький потенціал. Для успішного впровадження своїх ідей, потрібно продумати і розробити бізнес-план підприємства. Розглянемо, один з нестандартних і не досить популярних варіантів - скласти бізнес план міні виробництва побутівок-вагончиків. Першим ділом, потрібно ознайомитися з технологією виробництва побутівок-вагончиків.

Сама по собі побутівка являє собою досить міцну рамну конструкцію. Краї цих рам жорсткі і виконані з прокатних металевих профілів, стійки рам з дерев'яного бруса, з закріпленої внутрішньої і зовнішньої обшивкою. Частини побутовки, а саме стіни, підлога, покрівля утеплені спеціальним теплоізоляційним матеріалом. Фундамент побутівки-вагончика являє собою дерев'яні бруси, гравійну підсипку і бетонні блоки. Залежно від того, для чого призначена будинок-вагончик, його потрібно буде додатково обладнати світильником, розеткою, вимикачами або електропроводкою. Сама будинок - вагончик має наступну конструкцію: знизу розташовані полози для наземної експлуатації, підлогу добре утеплений. Стіни складають дерев'яний каркас з утеплювачем, зовні стіна оббивається вагонкою. Покрівлю складає металевий фарбований лист.

  Бізнес план міні виробництво побутівок-вагончиків  

Побутовки поділяються на види відповідно до сфери використання та конструкції:
- дерев'яні;
- дачні;
- будівельні;
- металеві блок-контейнери.

Призначення побутівок вагончиків для тимчасового перебування людей. Вони ставляться до мобільних розбірним конструкцій. Отже, перш ніж скласти бізнес план, потрібно скласти список необхідних матеріалів для виробництва побутівок-вагончиків.

Враховуючи технологію виробництва даної конструкції, нам необхідно:
- оцинкований профнастил ( для зовнішньої обшивки стін і покрівлі);
утеплювач URSA або ISOVER ( як утеплювач зсередини і зовні);
плита OSB -3, ламінований МДФ, пластикова вагонка безшовна ( для внутрішньої обробки стін);
плита OSB-3,покрита лінолеумом (для внутрішньої обробки підлоги);
- пластикова вагонка ( для внутрішнього оздоблення стелі);
- металопластикові склопакети (для зовнішніх дверей і вікон);
- монтаж електропроводки з мідного кабелю ( для електропостачання);
- автоматичні вимикачі ( вимикачі та розетки).

При стандартному підході тимчасові модульні будинки-вагончики оснащуються металевими вхідними дверима, з двома замками, одним вікном, з поворотно-відкидною стулкою. Також, стандартний електропакет включає автомати, вуличний розетку на вилку з перехідником, світильники. Для електропроводки використовується кабель ВВГ 2Х2,5.
 
Виробляючи тимчасові модульні будинки-вагончики, можна забезпечити проживання робочих бригад, організувати вахтовий селище. Такі модульні конструкції ідеально підходять для використання в якості гаража, складського приміщення, торгової точки, вагона вахти на будівельних та інших об'єктах, а також як бокс для зберігання і встановлення різного обладнання.

Виробництво будівельних побутівок.
Оскільки вище описані різні види побутівок - вагончиків, то тепер зробимо акцент на різницю між виробництвом одного виду з іншим. Отже, можна зайнятися виробництвом будівельних побутівок. Матеріалом для виготовлення будівельних побутівок служить метал або дерево. У свою чергу, металеві каркаси складаються з профільних труб. Всередині вони обшиваються плитами OSB ДСП або МДФ. Зовні вони обшиті профнастилом. Термін експлуатації такої побутовки не менше 15 років. Сама конструкція має гарну міцність, що потрібно для неодноразової навантаження-вивантаження.
Будівельна побутівка являє собою одноповерхову споруду, яке призначене для проживання не тільки робочого персоналу, але і керівництва.

Дерев'яні побутівки зазвичай користуються попитом у ремонтних і будівельних компаній. Саме дерев'яні будівельні вагончики доставляються у вже зібраному готовому вигляді, тобто вони вже готові до проживання. Цей вид побутівок - підходящий варіант для тимчасового проживання. Його відрізняють прийнятні умови проживання і невисока вартість. Внутрішня і зовнішня поверхня дерев'яної побутівки обробляються вагонкою, вікна обробляються дерев'яними віконницями, а дах споруди покривається металом. При необхідності будівельна побутівка може бути укомплектована відповідно до потреб, тобто особливе розташування кімнат, вікон і прорізів, електрообладнання.
 
Виробництво дачних побутівок.
Ще один вид побутівок-вагончиків дачні побутівки. Їх виробництво може стати непоганим джерелом прибутків. Дачна побутівка - один з варіантів тимчасових житлових приміщень. Доставляється замовнику вже в зібраному вигляді. Споруда має вже готовими підйомними механізмами, тому не вимагає додатково підйомного крана. Також побутовки такого типу використовуються в якості тимчасового приміщення для поста охорони або прорабского приміщення.

Перевагою дачних побутівок вважається компактний розмір, низька ціна і зручність при експлуатації. Часто дачні побутівки використовуються в цілях для лісництва, мисливсько-рибальського господарства і іноді навіть для тимчасових постів ДАІ. Матеріали дачної побутівки володіють наступними параметрами: екологічно чисте комфортне і надійне приміщення, в якому дуже невеликі витрати на житло. Властивості дачної битовки дерев'яної дозволяють експлуатувати конструкцію навіть в суворих кліматичних умовах.

 
По суті особливих відмінностей між конструкціями дерев'яного та металевого типу немає. Правда, в порівнянні з металевими побутівки, дерев'яні програють у терміні експлуатації. Дачні побутівки мають перевагу перед будівельними спорудами, так як вони більш зручні при складанні і більш економічні.

Будівельні побутівки встановлюються для будівельних бригад, тому сама конструкція більш міцна, порівняно з дачної бытовкой. Але, побутівка, зате більш виграшний варіант для мобільного дачного будиночка. Всі види побутівок укомплектовані потрібними складальними і кріпильними елементами, тому можна обійтися без допомоги фахівців. Оскільки дані побутівки можуть бути сконструйовані додатковими шасі для експлуатації у вигляді пунктів з ремонту взуття, автомобільних шин, торгових точок.

Організація міні бізнесу.
Наступним кроком до створення міні бізнесу з виробництва побутівок вагончиків - це правильна його організація. Для початку буде потрібно дозвіл з податкової адміністрації. Далі необхідно буде знайти декілька осіб, що мають досвід роботи монтажників або з металевим розкриємо. Також необхідно пошукати надійних постачальників куточків, металоконструкцій, кріплення. Можна також домовитися з підприємством, яке займається збиранням євровікон. Далі треба подбати про закупівлю певного інструментарію, такого як зварювальний апарат, ножиці по металу, дриль, шуруповерт, розточний верстат. І звичайно, для розкрутки і процвітання бізнесу з виробництва побутівок - вагончиків бажано провести масштабну рекламну компанію.

Даний вид бізнесу вимагає від підприємця напрацювань і деякого досвіду. Для початку можна потренуватися на невеликих замовленнях для дачників, щоб вловити потрібні моменти і переключиться на замовлення для великих компаній. Такі партнери просто не будуть чекати виконання своїх замовлень, і терпіти похибки в роботі. Тому перш ніж прийти до великим замовникам рекомендується напрацювати репутацію надійного ділового партнера.

Не забудьте визначитися з доставкою до клієнта. Скажімо, потрібно розуміти, що після побудови вагончики побутовки в ручну його підняти вже не можливо, тут потрібно або наявність автокрана, або навантаження та вивезення на маніпуляторах.

Вибір місця розташування для цеху приміщення під офіс.

Отже, можна уточнити деякі моменти і деталі з організації бізнесу по виробництву побутівок - вагончиків. Для прийняття замовлень та побудови роботи буде потрібно додаткове приміщення.
Розкручуючи бізнес з нуля, можна на якийсь час задовольнятися оформленим статусом приватного підприємця. До нього потрібно буде прикріпити хоча б мобільний номер телефону. При вже деякому рівні та досвіді роботи на ринку послуг, для залучення більших замовивши від провідних фірм, краще оформити статус юридичної особи з прив'язаним стаціонарним номером телефону і фактичним офіційним адресою знаходження офісу. При невеликому бюджеті приміщення під офіс можна взяти в оренду. Потрібно тільки пам'ятати, що приміщення в оренду в центрі коштують набагато дорожче, ніж десь у спальному районі. Але, перевага в тому, що так більше шансів знайти клієнтів.

При організації цеху потрібно прорахувати максимальну зручність і економію коштів. Можна працювати і за містом, наприклад організувати цех на своїй дачі - селі якщо є така можливість, а орендувати офіс ближче до центру міста, це мабуть буде найкращим варіантом в організації даного бізнесу.

Персонал.
Як вже писалося вище, з персоналу в початку запуску виробництва знадобиться всього кілька досвідчених майстрів. Надалі при співпраці з великими компаніями, штат доведеться розширити. Крім монтажників та різноробочих, потрібен менеджер, який би стежив за своєчасним виконанням замовлень, бухгалтер, юрист для складання договорів, адміністратор і т.д.

Для виконання замовлень відповідно, необхідно обзавестися набором інструментів, від звичайних викруток, гайкових ключів і шурупокрутів до крана. Обов'язково знадобляться зварювальний апарат та електроінструменти. Саме кран буде використовуватися як переносник частин і готової побутовки з одного місця в інше. Оскільки утримання крана в особистому розпорядженні досить недешеве задоволення, то можна для особливих замовлень його просто орендувати.

Обладнання та матеріали для виробництва побутівок-вагончиків.
Термін виконання однієї побутівки-вагончика коливається від 3 до 7 днів, при залученні досвідчених майстрів.

Обладнання для виробництва побутівок-вагончиків досить примітивно і основною статтею буде придбання зварювального апарату. В іншому це пилочный, ріжучий електроінструмент, а так само ручний слюсарний.


Для своєчасного виконання замовлення в арсеналі вже необхідно мати певний набір матеріалів, а саме: металопрокат для основи, утеплювальні матеріали та листи для обшивки.
Для покрівлі можна використати будь-який матеріал, це не принципово.
Для внутрішньої обробки потрібні будуть дошки для підлоги, і бажано лінолеум. На перших порах, можна придбати недорогий варіант для додання естетичного вигляду підлозі. Для стін і стель можна використовувати пластик або інші недорогі матеріали. Це був приклад економ варіанту щодо створення найпростішої побутівки-вагончика. На складі матеріалів вже необхідно мати кілька металопластикових чи дерев'яних вікон і з таких же матеріалів двері.

Креслення для виробництва побутівки-вагончика.

Креслення для виробництва побутівки-вагончика №1 скачати креслення побутівки
чертех будівельного вагончика схема дачної побутівки
креслення для будівництва побутівки своїми руками будівництво дачної побутівки
план вагончики побутовки завантажити  


Фінансовий план.
Підвівши підсумок за зібраною інформацією, можна скласти приблизний фінансовий план розтрат. При середніх розрахунках на матеріали сягає 500 -800 доларів. Більш точну вартість можна обчислити за наявності розмірів побутовки, матеріалів, які будуть використовуватися і регіону, де буде проводитися виготовлення. Найнятому персоналу, а саме робітником у середньому доведеться платити до 30 доларів в день. Якщо врахувати, що їх буде троє, а на виробництво у підготовлених людей йде три дні, то відповідно множимо 30 доларів на 3 дні, отримуємо 90 доларів в день на оплату роботи. За три дні, відповідно, на оплату праці піде 270 доларів.

Загалом, при таких сумах при оплату роботи персоналу і витратами на матеріали, на одну битовку піде приблизно близько 820 - 1000 доларів. В принципі, середня вартість побутівки може коливатися від 1500 до 2500 доларів. Цифри залежать від обробки і розмірів. По суті, прибуток від однієї проданої побутівки-вагончика може становити від 600 до 1700 доларів. Якщо укладатися в термін виготовлення побутівки за три дні, то за місяць можна провести до 10 таких побутівок. За фактом середній місячний дохід при такому конвеєрі може скласти 17000 доларів. Потрібно не забувати про обов'язкові витрати на щомісячну оплату оренди за приміщення - цех і одноразові витрати на купівлю обладнання.

Інвестиції.
Для успішного запуску міні підприємствах з виробництва побутівок-вагончиків досить мати стартовий капітал в сумі до 3000 доларів. При достатній кількості замовлень і регулярному виробництві вкладені фінанси можна відпрацювати вже через місяць.

Маркетинговий план.
Ознайомимося з деталями, як скласти маркетинговий план майбутнього підприємства з виробництва побутівок-вагончиків.

Маркетинговий план є важливою частиною плану компанії і процес планування маркетингу повинен стати частиною загального планування та враховуватися при складанні бюджету фірми. Є кілька варіантів маркетингового планування. При традиційному плануванні складається план: довгостроковий, середньостроковий або короткостроковий. Точного визначення термінів для планування не існує.

Середньострокові та довгострокові плани називають «стратегічними», так як у них розглядаються стратегії, розраховані на тривалий період. Короткострокові плани називають «бізнес-планів» або «корпоративними». Вони є повсякденною діяльністю керівництва. Застосування до використання того чи іншого плану залежить від того, чим саме займається компанія. У плануванні враховується також, які ринки вона буде обслуговувати і наскільки треба планування випуску і збуту продукції в майбутньому. При довгостроковому плануванні оцінюються загальні економічні і ділові тенденції на багато років вперед. На практиці в більшості компаній довгострокове планування не розглядається на строк понад 5-7 років.

Середньострокове планування розглядається до 3 років. Цей вид досить таки часто розробляється компаніями. При середньостроковому плануванні зазвичай закладаються наступні задачі для розв'язання: впровадження нової продукції на ринок збуту, потреба в інвестиціях, наявність персоналу і використання ресурсів. При короткостроковому плануванні звичайно охоплюється період до одного року.

Планування входять деталі і розподіл бюджету на 12 місяців. Цей плану є найбільш докладним, протягом року в нього можуть вноситися корективи.

Реклама.
Базою для успішного впровадження маркетингового плану є засоби реклами. Провівши маркетингові дослідження, потрібно добре зорієнтувати рекламні засоби на зацікавлену цільову аудиторію, регіон. Можна створити сайт-візитку або повноцінний сайт з пропозицією послуг. Рекомендується подавати оголошення в тематичні видання, роздрукувати листівки зі своїми контактами і поширювати їх поблизу будов, об'єктів, дачних ділянок. Також можна замовити рекламні ролики на радіо або телебаченні.
 
Рекламна компанія повинна бути складена настільки грамотно, щоб залучати саме ту цільову аудиторію, яка може стати споживачем Вашого товару. Почати рекламувати бізнес потрібно ще до запуску виробництва і його відкриття. Є кілька способів, як ефективно прорекламувати і заявити себе на ринку. Одним з хороших способів розповісти про себе, це - розміщення оголошення у спеціальних будівельних журналах, в рубриках газет. Також такого типу оголошення можуть розміщуватися в інтернеті з зазначенням регіону. Дуже бажано поставити яскравий, що привертає увагу, рекламний щит. При виборі засобу реклами, потрібно пам'ятати, що ця сфера бізнесу дуже конкурента. В рекламну компанію потрібно також включити різного роду бонуси і знижки, тобто застосовувати спритні ходи і методи у боротьбі за клієнта.

Звичайно, найкращою рекламою Вашого бізнесу, стануть результати Вашої роботи. Тимчасові модульні будинки - вагончики, які зроблені Вашими монтажниками, зроблять рекламу і бажання звернутися саме до Вас. Також, на перших порах запуску бізнесу, потрібно зарекомендувати себе як надійний підрядник, який вчасно виконує роботи і всі пункти договору.

Збут продукції.
Збут продукції буде здійснюватися через виробництво побутівок-вагончиків за прямими замовленнями. Для того, щоб вчасно збувати продукцію, в арсеналі, на складі рекомендується мати мінімальні заготовки в матеріалах для виробництва побутівок-вагончиків.

Суміжні виробництва:

Виготовлення дверей з мінімальними вкладеннями

Виготовлення дверей з мінімальними вкладеннями

Виробництво дерев'яних вікон, плюс послуги по установці

Виробництво дерев'яних вікон, плюс послуги по установці

Бізнес з виробництва цвяхів

Бізнес з виробництва цвяхів

 

 
 

Міні виробництво побутівок-вагончиків-Бізнес-план - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес на садових альтанках і будиночках

Бізнес на садових альтанках і будиночках

Бізнес: виробництво гаражів пеналів з профлиста

Бізнес: виробництво гаражів пеналів з профлиста

Комбо теплиця і її будівництво як бізнес

Комбо теплиця і її будівництво як бізнес

Будівництво будинків з вантажних контейнерів як бізнес

Будівництво приватних лазень як бізнес></td>
                    <td width=

Будівництво приватних лазень як бізнес

Еко - тимчасові притулки

Еко - тимчасові притулки

 

Тому Вперед - Виробництво кладочної сітки з арматури

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План спортивного залу

Бізнес План спортивного залу

Сучасні умови ведення бізнесу зобов'язують підприємця думати на кілька ходів вперед. Перед тим, як почати втілювати бізнес-ідею у життя, слід скласти бізнес-план.


Бізнес План навчального центру - Завантажити

Бізнес План навчального центру

Освітні курси - це досить рентабельний бізнес, так як у людей часто виникає необхідність у придбанні додаткових знань і навичок, щоб відповідати сучасним вимогам.


Бізнес План весільного агентства

Бізнес План весільного агентства

Сьогодні весілля все більше нагадують театралізовані вистави, і весільне агентство повинно допомогти молодятам організувати подання та здійснити їх мрії.
Отже, ви вирішили стати власником весільного агентства - з чого ж почати?


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей