Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Цех виробництво меблів як відкрити бізнес

   

Зміст:

Організація цеху по виробництву меблів.
Приміщення.
Обладнання для виробництва меблів.
Кромкооблицювальний верстат.
Форматно розкрійний верстат.
Рейсмусовий верстат.
Чотиристоронній верстат.


Персонал.
Директор.
Робочий персонал.
Дизайнер.
Менеджер з продажу.

Маркетинг.
Реклама.
Види реклами.
Збут продукції.


Фінансовий план.
Інвестиції.
Окупність.


Варіанти виробництва.
Виробництво корпусних меблів.
Меблі для дітей.
М'які меблі.
Офісні меблі.
Меблі для ванних кімнат.
Меблі для дачі.


Виробництво меблів за розмірами замовника.
Перспективи розвитку бізнесу.

 

Не дивлячись на те, що виробництвом меблів вже давно нікого не здивуєш, попит на цю продукцію не падає. Надлишку пропозицій на території Росії немає, але виробництва працюють в умовах жорсткої конкуренції.

Витримують конкуренцію не всі, хто працює довго і плідно, постійно радуючи покупців новими моделями і дизайнерськими рішеннями. Хтось не в силах утримати бізнес в сильному потоці і терпить крах, не встигнувши толком знайти своє місце на ринку.

Запуск бізнесу по виробництву меблів - справа серйозна. Вимагає обов'язкового юридичного оформлення, чітких розрахунків вкладень і планів реалізації готової продукції. І для того, щоб бізнес не пішов в історію, вкрай необхідно дотримуватися всі пункти і докладати максимум зусиль для їх реалізації.

  процес виробництва меблів  


При оформленні бізнесу найкраще присвоїти йому статус ТОВ. Сам статус вже говорить про серйозність намірів і допоможе залучити інвесторів з поза або в якості засновників. Сума планованих вкладень не маленька і без додаткових вливань навряд чи вдасться обійтися. Статус ТОВ дає можливість отримання додаткового доходу за допомогою реєстру додаткової діяльності в майбутньому розширити бізнес.

Також цей юридичний статус дає перспективи участі у вигідних тендерах і співпраці з серйозними мережами меблевих супермаркетів, що позитивно відбивається на репутації і доходи підприємства.

 

Організація цеху по виробництву меблів.


Приміщення.

  Організація цеху по виробництву меблів  


Після всіх оформлювальних дій необхідно організувати приміщення, де буде розташовуватися цех. Найкраще підійде промислова зона міста. Приміщення потрібно не маленьке - близько 300 м2. Прекрасно підходять ангарні конструкції.

Проблема пошуку відповідного приміщення досить нагальна, тому займатися цим треба почати заздалегідь. Краще всього звернутися за допомогою в компанії, які спеціалізуються саме на цьому. У них вже є готові пропозиції. Вони знають для яких цілей, яке приміщення підходить, які технічні параметри повинні бути витримані і які норми повинні бути присутніми.

При укладенні договору оренди обов'язково звертайте увагу і обумовлюйте терміни оренди. Вам необхідний договір на довгострокову оренду для того, що б надалі уникнути неприємностей з переїздами і переоформленням адреси виробництва. Іноді здаються приміщення з вже наявним там деяким обладнанням. Якщо у вас з'явився такий варіант - це прекрасно.

В договір оренди додається оренда виробничого обладнання - і у вас менше витрат, і у власника менше головного болю, куди його подіти і що з ним робити.

 

Обладнання для виробництва меблів.

Для запуску виробництва знадобляться спеціальні верстати. Купити їх не проблема.

  Основне Обладнання для виробництва меблів  


Ось короткі характеристики:

Кромкооблицювальний верстат.
Випускаються ручні та автоматичні. Призначені для нанесення кромки на панелі з різних матеріалів кромок. Розрізняються застосуванням у нанесенні крайки на прямолінійні сторони панелей, криволінійні і торцеві. Верстатом виробляється кромка, товщиною від 0,4 до 5 мм. і шириною до 10 мм З середньою швидкістю автоматичною подачі близько 5 мм/с.

  Кромкооблицювальний верстат.  


Кромкооблицювальні верстати необхідні для обробки синтетичних (меламін, ПВХ, АБС) і натуральних матеріалів (шпон, папір).

Процес кромооблицовки відбувається після процесу розкрою матеріалу на форматораскроечном верстаті. Про нього поговоримо трохи нижче. В обов'язковому порядку обладнання для облицювання кромок необхідно підбирати залежно від того, які меблі ви припускаєте виготовляти.

Для більшого розуміння ось короткий опис процесу роботи верстата:
- В ручну або за допомогою автоматичного модуля на поверхню наноситься клей, розігрітий до потрібної температури.
- Верстат завдає кромку за розмірами заготовки. Можливий зріз кромки з технологічним запасом.
- Далі, за допомогою верстата, відбувається притиснення кромочного матеріалу оброблюваної поверхні.
- Після роботи верстата проводиться обробка нанесеної кромки - зняття надлишків клею, обробка кромки, шліфування та полірування ліній і кутів.

Не зайве повторити, що конфігурацію верстата треба підбирати за типом виготовлених меблів.

Форматно розкрійний верстат.
Випускаються різного формату - як для дрібносерійного випуску, так і для партій промислового обсягу. Пряме призначення - розкрій меблевих деталей з листових матеріалів (фанера, ДСП,ДВП).

  Форматно розкрійний верстат.  


Для того, щоб робота виконувалася без сколів, використовуються два ріжучих сайту - основної і підрізної. Чудово роблять зрізи ламінованого матеріалу з високою точністю завдяки корпусу пильного вузла, встановленого під кутом. Наявність підрізної пили у верстаті забезпечує абсолютно чистий розкрій, без сколів і зазубрин.

Верстати випускаються декількох видів, кожен з них має свої особливості і спеціальне призначення. Ваше завдання вибрати з широкого спектру пропозицій саме те, що ідеально підійде для виробництва. Основною відмінністю є спосіб розміщення заготовки - горизонтально або вертикально, тобто поперечним або поздовжнім розпилюванням. І ще одна відмінність - це вид каретки. Верстати виробляються або кульковою або з роликовою кареткою.

Не залежно від того, на якому устаткуванні зупиниться ваш вибір, звертайте увагу на наявність додаткових столів. Вони незамінні при розпилі повноцінних листів матеріалу. Важливий момент - притискна верхня балка і верхній пневмоприжими. Вони забезпечать надійну фіксацію невеликих заготовок, що необхідно у виробництві меблів ексклюзивного дизайну з дрібними деталями.
 
Рейсмусовий верстат.
Основне призначення обладнання - більш ретельна підготовка деталі. Верстат запиливает матеріал до потрібної товщини.

  Рейсмусовий верстат.  


Заготівля встановлюється на робочому столі рівно з попередньо обробленої базовою поверхнею. Подача оброблюваної заготовки до обертових ножів відбувається автоматично. Основні технічні характеристики:
Номінальна напруга живлення - 220 Вт;
Номінальна потужність споживання колекторного двигуна - 1500 Вт;
Частота обертання строгального валу з стругальними ножами - 8000 оборотів в хвилину (холостий хід);
Середня висота заготовки, що обробляється на верстаті - 15 см, ширина робочого столу від 25 до 50 см. з відповідною шириною оброблюваної заготовки до 45 див.
середня швидкість автоматичної подачі заготовки - 8 метрів в хвилину.
Середня глибина стругання - 2,5 мм. Залежить від ширини і властивостей заготовки.

Розрізняють рейсмусові верстати односторонні і двосторонні. Односторонні мають один ножовий вал, розташований вгорі, над робочим столом. У двосторонніх, відповідно, в наявності два ножових валу. Другий вмонтований в робочий стіл і виконує функцію обробки нижній частині деталі. Сам робочий стіл рухливий, з його допомогою визначається необхідна висота для обробки матеріалу потрібно до товщини. Верстати також розрізняють по потужності і максимуму підйому робочого столу, його ширини і глибини стругання.

Досить широка цінова вилка зручна для вибору необхідного обладнання в залежності від бюджету споживача. Ціна залежить від країни-виробника і технічних параметрів.
Вибираючи рейсмусовий верстат, звертайте увагу на функції безпеки. Конструкція обов'язково повинна бути захищена від перевантажень блоком переривання живлення. При виникненні перевантаження повинно спрацьовувати теплове реле та електроживлення верстата повинна перериватися.

Вибирайте верстати з тихою роботою, яку може забезпечити ремінна передача. Вона в тому числі захищає двигун верстата від перевантажень.

Для додаткової безпеки роботи верстатів не рідко використовуються мережеві вмикачі-вимикачі. Крім прямих функцій, вони бувають оснащені захисною функцією від несанкціонованого включення на момент відсутності оператора.

Чотиристоронній верстат.
У виробництві меблів дерево або будь-який інший матеріал проходить багато технологічних процесів обробки, і чотиристоронній верстат - це базове устаткування для багатьох з них.

  Чотиристоронній верстат.  


Основна функція - профілювання погонажних виробів, розкрій дошки на ламелі для меблевого щита. Для цеху меблевого виробництва необхідний досить потужне обладнання великою пропускною здатністю. При виборі чотиристороннього верстата в першу чергу треба звернути увагу на його розміри. Наприклад, для того,щоб обробити заготовку розміром 40 см, необхідна фреза відповідних параметрів (близько 80 мм.). Для того, щоб обладнання могло впоратися з обробкою матеріалів великих розмірів необхідна функція посиленою подачі. Робочий стіл повинен бути міцним і перевіреним на знос для стабільної роботи в режимі постійного навантаження.

Найкраще міцність показують верстати з литими столами з чавуну. Дуже зручна і часто необхідна функція збільшення столів подачі і прийому. Для цього в характеристикою верстата повинно вказуватися наявність функції ручного або автоматичного регулювання. Якщо ви плануєте серйозне виробництво, то ваш верстат чотиристоронньої обробки обов'язково повинен мати високу швидкість подачі - до 30 метрів погонною обробки в секунду.

Деякий виробники випускають верстати чотиристоронній обробки універсальними. Тобто з можливістю функцій ресмусования і профілювання. Шляхом нескладного переміщення стругальних ножів в потрібному напрямку, можна легко змінити робочу функцію. Такий верстат допоможе значно заощадити кошти при стартових вкладеннях. Але для повноцінної роботи цеху з максимальною виробленням вам все-таки доведеться приділяти кожному процесу окрему увагу - це збільшить кількісні показники, що важливо.

Для повноцінного забезпечення цеху по виробництву меблів існує досить велика кількість різного верстатного обладнання, але вище описані чотири найбільш важливих і обов'язкових. Закупівля такого комплекту обійдеться приблизно у 40 тис.$.

Персонал.
Підприємство в статуї ТОВ має зобов'язання обов'язкового укомплектування штату співробітників.

Директор.
Призначається зборами засновників. Кандидатурою може виступати один з них, або стороння особа, яка відповідає вимогам займаної посади.
Бухгалтер, який працює на постійній основі. Особа з матеріальною відповідальністю. Він з легкістю може виконувати функції працівника відділу кадрів. Повинен бути ознайомлений зі статтями Трудового Кодексу. Вести кадровий облік і відповідну звітність.

Робочий персонал.
Для обслуговування виробничого обладнання необхідні оператори. Для кожного верстата по одному. Також потрібні робітники для збирання меблів. Це ще 3 співробітника. Загалом для повної комплектації робочого штату вам необхідні сім осіб - цього цілком достатньо для повноцінного процесу роботи цеху. Працівники, що виконують функції збирання можуть виїжджати додому до замовника для установки готових замовлень.

Дизайнер.
Такий фахівець безумовно необхідний підприємству, але він зовсім не обов'язково повинен бути штатним. Дизайн цілком може виконувати функцію «приходить». Оформляється співробітництво по засобом договору з обмовою кількості робочих годин в тиждень або на місяць і відповідною заробітною платою. Дизайнер може співпрацювати відразу з декількома компаніями, мати кілька проектів і без праці їх реалізовувати. Не зайвим буде у договорі співпраці прописати пункт не розголошування планів і концепції роботи підприємства для витримки чесної конкуренції і не порушуючи своїх інтересів.

Менеджер з продажу.
Не ставитеся до такого потрібного персоналу скептично. На перших етапах запуску виробництва співробітник, який буде відповідати за збут більше, ніж необхідний. Постарайтеся не економити і пошукайте досвідченого менеджера зі своєю клієнтською базою і хорошою репутацією. Це надасть вагому допомогу в просуванні вашого бізнесу. Тим більше менеджер ще й виконує функцію рекламного носія. А реклама вам потрібна як повітря.
Алгоритмів нарахування заробітної плати працівнику відділу продажів кілька:
Фіксована сума (ставка).


Як правило, фіксована ставка зустрічається досить рідко і зазвичай супроводжується офіційним оформленням трудової діяльності. Часто сума ставки дорівнює мінімальній заробітній платі, встановленій законодавством. Комусь такий варіант підходить, побажаємо їм удачі.

Ставка + % від продажів;
Такий алгоритм нарахування заробітної плати дуже поширений серед компаній. Він насправді дуже зручний і для власника, і для працівника. Ставка, знову ж таки, мінімальна і % невеликий тому, що обсяг продажів на місяць (або плановий обсяг) може бути дуже великим. При таких обсягах зарплата не вище 0,5% від цієї суми, а в основному 0,2-0.3 %. Ставка, як і в попередньому пункті мінімальна або нижче мінімальної. Є компанії, в яких пропонують ставку 100 $. і додають до цих грошей % трохи вище, ніж зазвичай.

Ставка + % від приходу грошових коштів за поточний місяць;
У цьому випадку гарантована сума виплати може бути різна. Цифра % - не більше 1. Але, зверніть Вашу увагу на одне «АЛЕ» - менеджер заробляє свій кровний % від суми приходу грошей в компанію, тобто, від тієї суми, яку бачить на рахунку бухгалтерія на кінець поточного місяця. Багато новачків плутають або, просто, не звертають уваги на це умова при прийомі на роботу. Природно, потім починаються проблеми.

% від продажів;
Один з найбільш поширених алгоритмів. Прораховується максимально вигідний % від продажів. Залежить від суми запланованих продажів за звітний період. Чим більше сума, тим менше %. Меблі - це дорогий товар, тому максимальний рівень оплати праці менеджера - 3 %.

% від приходу грошей на фірму за поточний місяць.
Нарахування за таким же принципом, як і в пункті №3, тільки без гарантованої ставки. У цьому випадку % залежить від планового обсягу продажів - чим він вище, тим % нижче. Не найгірший алгоритм у тому випадку, якщо менеджер прийшов на вже напрацьовану клієнтську базу, тобто в минулий період вже були продажу і гроші за проданий товар надійдуть в поточному місяці. Це важливо, тому, що основна маса клієнтів працює з відстрочкою платежу, особливо це стосується великих торгових точок - там відстрочка може досягати до 3 місяців.

В основному, за цим алгоритмом торговий агент починає отримувати зарплату не раніше третього місяця роботи. Нехай це Вас не дивує, якщо Ви погодилися на такий алгоритм - приймайте його таким, яким він є, з цим нічого не поробиш. До того часу, як гроші за продажу почнуть надходити в компанію, можете запропонувати фіксовану ставку, але вона буде мінімальною або збільшеною - цей алгоритм описаний в пункті № 2.
 
% від прибутку;
Цей алгоритм, напевно, найскладніший для сприйняття співробітника, але дуже вигідний для власника.

Суть полягає у виплаті комісійних 10 % від отриманого чистого прибутку від продажів. Важливо звернути увагу на те, що прибуток обраховується від тієї ціни, за якою продукція зайшла в комерційний відділ, а не від собівартості.
 
Заробітна плата працівників визначається за середніми показниками зарплат працівників відповідних категорій і профілю того регіону, в якому планується запустити виробництво.

Маркетинг.

  попит на меблі на російському ринку  


Реклама.
Реклама - це найважливіший процес в просуванні меблевого виробництва. Важливо, щоб потенційний клієнт знав про вас раніше, ніж готова продукція вийде на ринок. У цьому виді бізнесу дуже велика конкуренція і якщо ви хочете про себе заявити, робити це потрібно заздалегідь.
Якщо ви всерйоз задумалися про плідної і довготривалої роботи, забудьте про «чорному» та «сірому» виробництві. Розробіть і зареєструйте свою власну ТМ в Роспатенті Російської Федерації. Зареєстрований товарний знак бренда, що просувається вагомо захищений від підробок і , в разі чого, ви завжди зможете відстояти свої права.


Для цього необхідно подати заявку й пройти перевірку позначення на схожість. Плюс від реєстрації очевидний - право на користування ТМ протягом 10 років, успішно продовжується), позитивно впливає на імідж компанії і, відповідно, на репутації і ступеня довіри з боку потенційного клієнта. За незаконне використання вашої ТМ марки можна через суд вимагати відшкодування матеріального збитку.
 
Якщо у вас немає часу цим займатися, є компанії, які візьмуть на себе всі адміністративні обов'язки за певну плату і зареєструють ТЗ в максимально короткі терміни. Вартість таких послуг око 500 $.

Після занесення ТМ у загальний реєстр Держпатенту, відразу займіться рекламою підприємства і продукції.

Найперше, що треба зробити - чітко визначити сегмент ринку і чітко собі уявляти, хто буде вашими клієнтами. Кого ви хочете бачити в своїй клієнтській базі.
Рекламна компанія - справа дорога, але економити на ній не має сенсу. Треба максимально точно направити її на той сегмент, який ви визначили як потенційний в першу чергу.

Для того, щоб реклама була якісною і правильно працювала, обов'язково треба вивчити ринок і своїх конкурентів. Ретельно проаналізувати плюси і мінуси їх роботи та виготовленої продукції. Проаналізуйте плюси і мінуси вашого виробництва. Навіщо це треба?
В першу чергу такий аналіз дозволить вам чітко визначити ті переваги, які ви будете використовувати в розробці рекламних компаній. Це можуть бути якісні матеріали, натуральне дерево цінних порід, добротна фурнітура, кваліфікований штат працівників, новітнє обладнання та технології виробництва. Обов'язково в розробці вказуйте на роботу дизайнера. Часто саме цей факт здатний швидко і надовго сформувати клієнтську базу. Серед потенційних клієнтів багато цінителів дизайнерської роботи. Тим більше, хто як не дизайнер, постійно відстежує останні світові тенденції в меблевій індустрії.

Окрім «чорних» і «сірих» виробничників вашими конкурентами залишаються китайські виробники меблів і комплектуючих. Це ще одна серйозна ніша в меблевому виробництві і займає вагоме місце на ринку. Недооцінювати такого конкурента і не звертати на нього уваги не варто.

Компанії, що представляють китайського виробника відрізняються досить дешевими пропозиціями, але далеко не завжди високою якістю. Ви можете в своїх рекламних кампаніях, спрямованих на подібних клієнтів використовувати переваги у вигляді, якості, можливості індивідуального замовлення по розмірам, заданим замовником.

Якщо реклама спрямована на VIP-сегмент, то звертайте увагу клієнта на ціни, які помітно нижче.

Безумовно, контекст реклами залежить від того, яку саме меблі ви плануєте виробляти або вже робите.

Які можуть бути варіанти:
Виробництво корпусних меблів;
Дитячі меблі;
М'які меблі;
Офісні меблі;
Меблі для ванних кімнат;
Меблі для дачі.
При будь-якому варіанті напрямки виробництва, реклама повинна максимально відповідати потреби потенційного клієнта і залучати його увагу.

  реклама меблів  


Види реклами.
На першому місці по відсотку запоминаемости коштує реклама на бігбордах. Це дорого, але на початку виробничого шляху вона обов'язково потрібна бізнесу. Додайте інформацію про себе в кількох місцях, або, хоча б у одному, але максимально ефективне. Тонкощами місць розміщення володіють рекламщики. Не бійтеся їм довіряти. В їхніх інтересах зробити вашу рекламу ефективною.

Наступним кроком у просуванні бізнесу має бути створення сайту компанії або професійного леддинга. Це обов'язкова умова. Як сказав Білл Гейтс: «Якщо вашого бізнесу немає в Інтернеті, значить його немає взагалі».

Активно просувайте сайт і леддинг в мережі - це досить додасть фірмі клієнтів.
Створити гарний сайт коштує близько 500$. Сформуйте доступний інтерфейс і зробіть його зрозумілим навіть не досвідченим користувачам. В обов'язковому порядку на сайті повинна розміщуватися інформація про компанію, її дані, контакти. Створіть барвистий привабливий каталог і кнопку замовлення. Опишіть всі переваги пропозицій і клієнти не змусять себе довго чекати. Створіть широкий спектр форм оплати.

Скористайтеся послугами поліграфії. Барвисті буклети, флаєра, візитки. Це обов'язкові рекламні атрибути для старту будь-якого бізнесу.

Можна розмістити інформацію про нової компанії в ЗМІ. Краще, якщо це будуть профільні видання. Не поскупіться на найкращі місця - це перший і останній розворот журналу. Це дорого, але виправдано результатом.

Сформуйте красивий каталог. Він стане в нагоді і менеджеру і ще в кількох варіантах збуту.

Збут продукції.

Як говорилося вище, збутом продукції буде займатися менеджер з продажу. Він може бути один або декілька. Але у розробці плану дій власник повинен брати безпосередню участь.

Ви вже впровадили рекламу, яка приваблює до вас потенційного клієнта. Можна, звичайно на цьому зупиниться і виконувати ті замовлення, які приходять до вас із цих джерел.
Але при можливості, не варто упускати можливості збільшення збуту.

Одним з найкращих варіантів - це відкриття власного магазину. А ще краще, невеликий мережі. Якщо виробництво розташоване в мегаполісі, то для функціонування магазинів можна задіяти кілька районів міста. Якщо виробничий цех знаходиться в регіоні - відмінно підійде обласний центр. Це може бути і зовсім невелике приміщення, площею 20 квадратних метрів. Можна там розмістити кілька видів продукції і вести роботу по каталогу.

Дуже вигідним видом збуту можна назвати співпрацю меблевими супермаркетами. Молодим компаніям такий варіант ідеально підходить. Тому, що супермаркети повністю забезпечують роботу цеху по всьому прайс-листу, представленому виробництвом.

Безперечно, у такій співпраці є не тільки плюси, але й мінуси. Основний мінус - це пункт в договорі про ексклюзивні права на представленість у тих регіонах, де розташовані супермаркети. Тобто, ви не зможете паралельно з ними реалізовувати свої вироби. Другий мінус - це ціна. Всі мережі стараються для себе виторгувати у постачальника мінімальні ціни і, до слова сказати, у них це погано виходить.
В принципі, якщо ви співпрацюєте з ними на правах ексклюзивних продажів, то це не страшно. Вони не будуть для вас конкурентом по території. А в прайс можна внести будь-яку ціну, яку ви погодите. Вагомий мінус співпраці з мережами - це розстрочка платежу. Це обов'язкова умова співпраці. Якщо воно для вас неприйнятно - відмовляйтеся і взагалі не пропонуйте себе в якості постачальника. Розстрочка в різних мережах іноді доходить до шести місяців. Але в основному - три місяці.
Не дивлячись на мінуси в роботі з подібними мережами, вони виправдовуються великими плюсами. Серйозний і незаперечний позитивний момент - широка представленість у багатьох регіонах. Як правило мережі дуже розвинені або стрімко розвиваються і відкривають свої магазини там, де це тільки можливо.

Ще один важливий позитивний момент - реклама за рахунок представленості. Мережі супер - і гіпермаркетів випускають свої каталоги сезонних пропозицій. Каталоги поширюються безкоштовно. Про вас дізнаються тисячі потенційних клієнтів. Черговий плюс співпраці можна розглядати з боку логістики. Попит покупців буде направляти ваше виробництво в правильне русло. Ви завжди будете проінформовані про нові тенденції і вносити нові ідеї в технології та дизайнерські рішення.

Дилери.

Це ті компанії, які будуть реалізовувати свою продукцію в своїх регіонах. Це відмінний спосіб просування і охоплення максимально широкій території. Процес пошуку дилера аналогічний загального збуту. Обов'язково треба скласти гарне, доступне для перегляду комерційну пропозицію. Описати переваги, пропоновані умови співпраці і розіслати його по всім профільним компаніям. З цим може відмінно впорається менеджер з продажу.

Два описаних вище способу можливі тільки якщо статус вашого підприємства не нижче ТОВ. Бо статус говорить про серйозність ваших намірів. Рідко коли дилери погоджуються на співпрацю з компаніями статусом нижче. Про мережі в цьому випадку і говорити не доводиться. Вони такі пропозиції навіть не розглядають.

Тендери.

Не залежно від того, яку саме меблі ви виробляєте, завжди будуть клієнти, потенційно зацікавлені в продукції. Наприклад, якщо виробництво діє в курортній зоні - це санаторії, бази відпочинку.

Якщо ви паралельно виробляєте лінійку дитячих меблів - це дитячі садки, різного роду дитячі установи, які потребують постійного меблевому оновлення. Не бійтеся про себе заявити, беріть участь в тендерах. Є сайти, які спеціалізуються на зборі повної інформації про всіх проведених комерційних тендерах окремо по кожному регіону. Підпишіться на розсилку такого сайту, підключіть галузеві і регіональні налаштування і ви постійно будете отримувати на електронну пошту всю інформацію, що стосується цього питання. Інформація постійно оновлюється.

Ви завжди будете в курсі подій цього напрямку. Розсилка абсолютно безкоштовна.

Ви в будь-який момент зможете відписатися від неї, якщо вона буде не потрібна. Приймати рішення, звичайно, вам, але відмовлятися від таких можливостей не варто. Знову ж таки, статус ТОВ зможе вагомо вам в цьому допомогти. Крім того, якщо у вас з'явиться потреба в якісних витратних матеріалах для виробництва, ви зможете розмістити свій тендер. Умови участі та розміщення тендерів у вільному доступі. Не втрачайте ні одну можливість зробити свій бізнес ще вигідніше.

Фінансовий план.

Інвестиції.

Прийшов час ретельно підрахувати необхідні вкладення.
Реєстрація ТОВ ________________________________________ 110$;
Реєстрація ТМ в Роспатенті ______________________________ 500$;
Оренда приміщення _______________________________________ 1000$/ міс.;
Купівля обладнання ____________________________________ 40000$
Витратні матеріали ____________________________________ 40000$;
Реклама ________________________________________________ 10000$;
Орг.техника ______________________________________________ 1000$;
Податки, зарплата _________________________________________ 30 % від прибутку;
Разом на старті ___________________________________________ 100000$.
Підсумкова сума інвестицій на запуск виробничого цеху близько 100 000$.

Окупність.

Час окупності такого підприємства безпосередньо залежить від прибутку, яку ви будете отримувати в результаті реалізації готової продукції.

Навіть якщо припустити, що різниця собівартості і ціни на готову продукцію складе 100%, окупити вкладені кошти доведеться не один місяць і рік. На виготовлення першої партії меблів, починаючи від розробки і закінчуючи датою надходження коштів від реалізації пройде мінімум три місяці.
Підсумовуючи щомісячні витрати і минусуя їх від одержуваної прибутку видно, що для окупності тільки витратного матеріалу знадобиться як мінімум дві повноцінні реалізації всієї продукції, виготовленої з усієї партії расходника.

В ідеальному варіанті при повному завантаженні роботи цеху і повноцінної реалізації готової продукції, з урахуванням розстрочення платежу за поставлені вироби покупцеві, для окупності витратного матеріалу знадобиться мінімум 8 місяців. А крім цієї суми є ще інші 60000$ вкладених грошей. Якщо 40000$ окупалися 8 місяців, то інші пропорційно, будуть окупатися ще 2 роки.

Можна зробити висновки, що повна окупність вкладених 100000$ станеться не раніше, ніж через 2,8 року або 32 місяці.

Варіанти виробництва.
У вашому розпорядженні кілька варіантів виробництва меблів і кожен з них вартий уваги.

Виробництво корпусних меблів.
Дуже поширений вид бізнесу на території Російської Федерації і не тільки. Сюди входить виготовлення гардеробних, шаф, шаф-купе (вид користується великою популярністю своїми характеристиками), дитячі, прихожі і т. д.
Використовується обладнання, яке вже описувалося вище. Тому окремо зупинятися на цьому пункті не варто. Можна доповнити цей список ультрасучасної лінією сериграфии. Обладнання призначене для нанесення малюнків на плівку ПВХ. Застосовується в якості декорування при виготовленні шаф-купе, меблі для кухні, передпокоїв, тумб та багатьох інших.

  Виробництво корпусних меблів.  


Матеріали - ЛДСП (ламінована деревинно-стружкова плита),покрита декоративним захисним шаром. Застосовується у виготовленні меблевих фасадів про корпусів.
Кромка ПВХ - кромка оздоблювальна на основі полівінілхлориду. Матеріал має підвищену зносостійкість, несе захисну функцію торців деталей з ЛДСП від різного роду пошкоджень. Прекрасно блокує потрапляння вологи на відкритий матеріал під час експлуатації.

Плівка ПВХ - плівка на основі полівінілхлориду. Застосовуються для вакуумно-мембранного пресування на фасади. Переваги - термостійкість, добре витримує побутове дряпання, добре зберігає початковий колір (не вигоряє). Є плівкові матеріали з передбаченої антибактеріальної і антифунгицидной обробкою.

МДФ - спеціалізований екологічний матеріал, виготовлений з дрібних висушених деревних волокон. Оброблений зв'язуючими речовинами. Має дрібнодисперсійну структуру по всьому перерізу і легкий у механічній обробці, фігурному фрезеруванні і різних видах обробки.

Меблі для дітей.
Процес виробництва багато в чому схожий з виготовленням корпусних меблів. Тобто дитяча меблі теж в основному корпусні. Застосовується те ж обладнання і багато схожі матеріали.
Особливістю меблів для дітей має бути застосування у виробництві натуральних матеріалів. Можете використовувати масив, МДФ, шпон, ДСП або тамбурат. Метал, скло або пластик - з цих матеріалів теж часто можна зустріти меблі для діток. Без сумніву, самий підходящий матеріал для таких меблів - це деревний масив. Він натуральний, екологічно чистий, довговічний. Дерево дуже важко піддається обробці, тому вироби з нього коштують досить дорого, але воно дозволяє виготовити справжні шедеври дизайнерської фантазії.

  Меблі для дітей.  


Діти схильні до стрімкого зростання. Тому виробництво саме дитячої меблів часто вигідно з-за підвищеного попиту на неї з причини частої заміни. Якщо вам вдасться закріпити за собою навіть декількох клієнтів, це може стати гарним стартом для подальшої розробки дитячих меблевих лінійок.

Ще варто додати, що повинні використовуватися матеріали, які легко піддаються гігієнічній обробці готового виробу. Причини зрозумілі - здоров'я дитини привыше всього!

М'які меблі.
Це окрема категорія меблів. Особливості такого виробництва полягають у найширшому спектрі оздоблювальних матеріалів і можливостей дизайну. Дивани та диванчики, пуфи і пуфи. Найрізноманітніші крісла. У такому виробництві дизайнерські здібності зможуть проявити себе у всій різноманітності.

  М'які меблі.  


Згідно ГОСТу до визначення «м'яка» меблі відносяться елементи конструкції з настильними матеріалами товщиною не менше 20 мм
матеріали для підстав - коробки, щити і рами з деревини, фанери і ДВП. Основним елементом, що надає виробу м'якість, є пружини. Застосовуються пружини «змійки», стрічки з гуми і резинотканей, стрічки, кручені з гумових ниток в бавовняної обмотці.

Якщо планується виробництво дорогою м'яких меблів, то для каркаса пружний брус з деревини. Якщо немає, то не треба вигадувати велосипед - чудово підійдуть такі матеріали як фанера і ДСтП. Вони дешевше і легше в обробці. Досить довговічні і нарікань про низьку якість не помічено.

Для створення м'яких елементів використовуються поролон або ППУ. Що саме використовувати вирішувати вам. Відрізняються між собою технологією виробництва і щільністю.
В оббивці використовуються як ткані матеріали (натуральні і з штучного волокна), так і шкіра, кожзам. Для виробництва недорогий м'яких меблів в якості оббивки використовувати шкіру недоцільно. Використовуйте тканину - вона дешевша, практичніше і легше для технологічного процесу.

Офісні меблі.
Нічого нового до виробничих моментів додати не вийде. Процес практично абсолютно дублює описаний пункт «корпусні меблі».

  Офісні меблі.  


Єдине, на що можна звернути увагу - це на простоту процесу виготовлення. Простіше не куди. Практично повністю відсутні елементи декору. Строгий зовнішній вигляд. Класичні кольори матеріалів, високий рівень зручності і практичності - ось головні критерії офісних меблів.

Меблі для ванних кімнат.
У виготовленні повинні використовуватися тільки якісні матеріали. В основному використовується ЛДСП, МДФ, декоративний пластик, скло та деякі інші. А ось застосування металу неприйнятно. В умовах підвищеної вологості він швидко почне іржавіти, не дивлячись ні на які опрацювання і підготовки. Не бажано також і використання дерева - воно практично не переносить постійних температурних коливань і високу вологість в приміщенні.


В таких умовах дерев'яні меблі швидко розшаровується і жолобиться. В МДФ і ДСП використовуються спеціальні покриття, які гарантують тривалу експлуатацію. З допомогою МДФ можна виготовити меблі практично будь-якої форми. Це можна назвати навіть перевагою, тому що така меблі, порівняно з офісною більше підходить для дизайнерських виконань і експериментів.

  Меблі для ванних кімнат.  


Ще один матеріал, який повсякденно використовується у виробництві меблів для ванної кімнати - це пластик. Він не дорогий. Точно також зручний у відтворенні різних форм. Але відмінність його від МФД в широкій колірній гамі, робить його улюбленцем як у виробництві, так і в експлуатації.
Є і деякі модні тенденції в оформленні меблів, особливо, якщо це стосується виробів із скла. Це арттонирование і нанесення піскоструменевий малюнків. Все це робиться за допомогою спеціального обладнання. Для тонування скляних елементів використовується тонувальна вінілова плівка.

Піскоструминні малюнки наносяться на скло за допомогою трафарету. Найчастіше матеріал для трафарету використовують оракл. Для нанесення таких елементів декору використовується піскоструминні апарати. Наносити малюнки можна не лише скло, але й на дзеркала і будь-яку іншу скляну поверхню. В мережі Інтернет у вільному доступі є цілі каталоги малюнків для піскоструминного нанесення. Їх настільки багато, що можна черпати звідти нові ідеї і не боятися бути не оригінальною.

Меблі для дачі.
Така меблі теж в основній своїй масі відноситься до корпусної. Але виробництво більш легке за рахунок того, що потреби дачі відрізняються від повноцінного житлового будинку своєю простотою. В основному виробляються різні столи, стільці, полиці. Дуже популярні стінки-купе, вмонтовані та зовнішні.

  Меблі для дачі.  

Популярні завдяки своїй практичності у використанні. Легко монтуються з ніші. На піку популярності такі моделі , в які можна вмонтувати спальну ліжко. На день вона складається, стає практично не помітною і звільняє великий простір для домашніх справ. І таких прикладів досить багато. В принципі, такий бізнес завжди буде актуальним, але може насторожити його сезонність.

Виробництво меблів за розмірами замовника.

В якості додаткового сервісу і підвищення інтересу потенційного клієнта підприємству необхідна така послуга, як виготовлення меблів за розмірами замовника. Дуже актуальна послуга з тієї простої причини, що вже давно житлове та комерційне будівництво відійшло від стандартів планування, форм і розмірів приміщень. Якщо ви хочете більшого інтересу з боку клієнтів, обов'язково включіть цю послугу в загальний реєстр пропозицій.

Перспективи розвитку бізнесу.

У майбутньому, коли ви окупите свої вкладення, можна подумати і про розширення бізнесу. Що це може бути? Наприклад, можна налагодити виробництво матеріалів та меблевої фурнітури (петлі, шурупи, саморізи, цвяхи, ручки, плівки, ламінату і всього того, без чого не обходиться виробництво. Звичайно, це додаткові вкладення, але вони значною мірою здешевлять собівартість меблів. А це прямопропорційно збільшить дохід і прибуток підприємства.

Бажаємо вам успіхів і процвітання у цьому складному, але творчому бізнесі!

1

 

Читайте також:

Бізнес План виробництво кухонних меблів

Бізнес План виробництво кухонних меблів

Бізнес План виробництво офісних меблів

Бізнес План виробництво офісних меблів

Бізнес План виробництво диванів

Бізнес План виробництво диванів

Бізнес План виробництво торгових стелажів

Бізнес План виробництво торгових стелажів

Реставрація і перетяжка старої і антикварних меблів

Реставрація і перетяжка старої і антикварних меблів

Як виробляють дитячі ліжечка?

Як виробляють дитячі ліжечка?

 

Тому Вперед -Цех харчове виробництво як відкрити бізнес?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Стоковий магазин одягу, як варіант для бізнесу. Дитячий СТОК

Стоковий магазин одягу, як варіант для бізнесу. Дитячий СТОК

Магазин стокового одягу орієнтований на людей у яких фінансовий достаток нижче середнього. Особливість СТОК магазинів полягає в частому оновленні продукції.


Відкриваємо свій бізнес - книжковий магазин. Торгівля книгами

Відкриваємо свій бізнес - книжковий магазин. Торгівля книгами

З появою інтернету друкована книга стала користуватися меншим попитом. Але тим не менш книга надрукована на папері може дати своєму власникові набагато більше ніж електронна, її можна погортати помацати руками, поставити на полицю щоб оточуючі бачили яку літературу ви віддаєте перевагу.


Міні-друкарня - як розпочати свій бізнес?

Міні-друкарня - як почати свій бізнес?

Для організації міні - друкарні головне правильно вибрати формат пропонованої послуги, а саме від бізнесмена потрібно підлаштуватися під попит в конкретному регіоні.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей