Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Створення рекламного агентства | Як відкрити рекламне агентство?

   

Створення рекламного агентства

У наш час реклама стала двигуном не тільки торгівлі, але і всього сучасного суспільства. Різноманіття пропонованої реклами вражає, але при цьому можна чітко виділити основні напрямки в даному бізнесі, формують формати рекламних агентств:
- реклама в інтернеті (сайти, контекстна реклама, банери, вірусний маркетинг);
- зовнішня реклама (рекламні щити);
- поліграфія (журнали, буклети, листівки, афіші);
- реклама на радіо і телебачення;
- вулична реклама (проведення різних рекламних акцій);
- смс маркетинг;
- дизайнерська реклама (створення логотипу, товарного знака, фірмового стилю тощо).

Рекламні агентства різного формату відрізняються один від одного і об'ємом стартових витрат, та категоріями клієнтів, та асортиментом послуг, ціновою політикою, і підходом до клієнтів, і рівнем персоналу. За рахунок високої диференціації, навіть невелике починаюче агентство може розраховувати на певну частку ринку. Вважається, що для створення рекламного агентства, підприємець обов'язково повинен мати хоча б мінімальний досвід роботи в даній сфері, стартову клієнтську базу і налагоджені контакти в секторі розміщення реклами. Тобто володіти, так званим, комунікаційним капіталом.
  Створення рекламного агентства  

Відкриття рекламного агентства потребує невеликого офісного приміщення. Бажано, щоб офіс розташовувався в центрі міста. Паралельно зі стаціонарним, може працювати і віртуальний офіс. Приміщення обов'язково повинно бути забезпечено телефонною лінією і доступом в Інтернет.

З устаткування, в першу чергу, необхідно придбати комп'ютерну техніку, копіювальну машину, телефон, факс. Окремою статтею видатків обов'язково стане придбання ліцензійного програмного забезпечення. Також, для початку бізнесу знадобиться стандартний набір офісних меблів.

Важливим моментом є підбір співробітників рекламного агентства. При цьому можна орієнтуватися як на працівників, які працюють на постійній основі, так і на тих, хто може виконувати замовлення в режимі віддаленого доступу (фрілансерів).

Слід пам'ятати, що на ринку рекламних послуг дуже високий рівень конкуренції. Тому, для того, щоб досягти успіху в цьому бізнесі, потрібно пам'ятати про такі важливі моменти. По-перше, пропонована послуга повинна відповідати всім запитам і цілям клієнта.
По-друге, клієнт завжди бажає отримувати готовий продукт», який не потребує додаткового доопрацювання. По-третє, при формуванні цін на власні послуги потрібно постійно здійснювати моніторинг цін конкурентів. По-четверте, клієнт, практично завжди, хоче отримати своє замовлення в максимально короткі терміни. І, по-п'яте, замовник повинен бути впевнений, що він платить гроші за дійсно якісний товар.

Як відкрити рекламне агентство?

Як відкрити рекламне агентство?

Відкриття рекламного агентства не вимагає великих початкових інвестицій, цілком можна вкластися в суму 5-10 тис. дол., а в деяких випадках і того менше. Однак, термін окупності в рекламному бізнесі може коливатися від 2-3 місяців до 2-3 років. Все залежить від того, скільки коштів спочатку вкладено в бізнес і як швидко буде сформована клієнтська база. Для цього треба приходити в бізнес з готовими напрацюваннями і з самого початку відповідально ставитися навіть до дрібних замовленнях. Рентабельність витрат в цьому бізнесі вільно може досягати 500-600%, адже собівартість послуг мізерно мала (якщо, звичайно, не брати в розрахунок собівартість зв'язків).

По темі створення рекламного агентства:

Бізнес публікації - основи реклами:

  Теоретичні основи реклами

Реклама - це безперечно двигун торгівлі. Головне завдання реклами - це залучити якомога більше покупців (клієнтів) на рекламовану продукцію. Але для того, щоб не робити дурних помилок і не розполохувати клієнтів, рекламу потрібно вивчати, хоча б її основи!

 

Ідеї Бізнесу - Реклама:

 

Реклама

Реклама - розглядається як інтернет, так і будь-яке інше напрям в рекламному бізнесі. Як прорекламувати свою фірму, свій продукт? Вигідні напрямки в рекламному бізнесі.

 

Подивіться цікаве відео на тему рекламне агентство, і питання, як відкрити своє рекламне агентство?, стане зрозуміліше!

  >  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів

Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів

Без автоперевезень і доставки вантажів сьогодні не обходиться жоден бізнес. Автотранспортом щодня перевозиться безліч різноманітних вантажів у всі точки нашої планети.


Організація деревообробного бізнесу. Деревообробка та Лесодобыча

Організація деревообробного бізнесу. Деревообробка та Лесодобыча

Деревообробка це досить прибуткова справа, що вимагають досить великих інвестицій і з чималими термінами окупності. Але з розвитком середнього класу в нашій країні, даний бізнес виглядає досить привабливо.


Створення інтернет сайту (порталу) для отримання прибутку

Створення інтернет сайту (порталу) для отримання прибутку

Щоб ваш сайт - портал приносив хоч якусь істотну прибуток від вас буде потрібно дуже багато старання і терпіння. Хорошими сайтами не народжуються ними стають.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей