Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Килимова вишивка своїми руками

   

Килимова вишивка

Для домогосподарок і матусь в декреті завжди знайдеться робота по дому... Але іноді так хочеться відволіктися від домашніх турбот і дати волю своїй фантазії. Це все можливо при наявності бажання, а також при цьому можна заробити, якщо все добре виходить або ж просто прикрасити свій будинок, наповнити його затишком.

Сьогодні багато бізнес ідей, які охоче можна підхопити і отримувати від цього не тільки користь, але і задоволення.

Вашій увазі пропонується ідея, як зайняти себе справою для душі і при цьому непогано заробити, адже речі ручної роботи має особливу цінність для всіх людей.
Речі, які зроблені руками додають затишок і тепло, ті почуття, до яких прагнути будь-яка родина і людина окремо. Ексклюзивна річ завжди відрізняється на форе штампованих, магазинних речей, тому напевно багато хто готовий платити за дану роботу.
Для початку не потрібно спеціального устаткування або навчання у фахівців. Можна і своїми руками зробити килимок або подушку.

 

  Килимова вишивка своїми руками  

 

Розглянемо приклади даного виду роботи:
Килимова канва.
Це канва з великими отворами у формі квадрата. Різні кольори мають обрізки пряжі. Для роботи можуть підійти і невеликі шматки, так як моток все одно доведеться розрізати на смужки в розмірі 5-10 див. Щоб отримати однакові відрізки у великій кількості, потрібно підібрати картонку потрібного розміру (за бажанням), намотати пряжу і розрізати з обох сторін.

Для вишивки потрібно спочатку придбати гачок специфічної форми, яка допоможе затягнути вузлик при проходженні нитки через канву. Але також можна користуватися і звичайним гачком, тільки вузлик доведеться встановлювати самостійно.

 

  Килимова вишивка своїми руками  

 


Щоб не помилитися і виконуючи певний малюнок, можна скористатися схемою для вишивки хрестиком, при цьому одна клітинка канви буде дорівнювати стандартної осередку канви, не килимової. По краях залиште пару сантиметрів, щоб після обробити. Роботу бажано починати з лівого нижнього кута, виконуючи зліва направо і знизу вгору - це не дозволить ворсинкам Вам заважати. З нитки утворюється петля, а кінці її виводяться в одну клітинку, а сама петля виводиться в сусідню петлю через одну нитку. Після цього кінці просмикуються в петлю і зав'язують у вузол.

Дана роботи цікава всім без обмеження у віці, але вимагає часу і терпіння. Зроблену роботу можна продати знайомим і виставити в інтернет. При хорошому бізнес плані багато зможуть займатися улюбленою справою і при цьому заробляти.

1
Техніка вишивки килимів - Завантажити

Техніка вишивки килимів - Завантажити

 

 

Відео - Килимова вишивка своїми руками :

  Вперед - Дизайн будинку - своїми руками!

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Справжнє смачне пиво - це напій для небідних людей. Поціновувачів цього напою дуже багато і тому правильно обрана і оформлене приміщення для Бару (Пабу) завжди буде збирати безліч небайдужих людей, ваших клієнтів.


Запуск кавового бізнесу

Кавові апарати як малий бізнес. Запуск кавового бізнесу

Кава свого роду наркотик для багатьох людей, вони не уявляють себе без цього напою. Даний вид малого бізнесу абсолютно не вимагає великих вкладень потрібно лише правильно підібрати місце і можна сміливо стартувати.


Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»

Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»

Майже кожна людина щодня споживає молочну продукцію. Але організація даного бізнесу вимагає не малих капіталовкладень і досить довгі строки окупності. Але з появою нових технологій інтерес до цього бізнесу не згасає.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей