Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План виробництво кухонних меблів

   

У загальний операційний бізнес-план входить і план виробництва, перелік комплектуючих і основних матеріалів. План ґрунтується на прогнозі обсягу збуту товарів або послуг, а вони в свою чергу - на маркетингових дослідженнях і загальних розрахунках.

Для точного визначення витрат на той чи інший бізнес, необхідні дані про технологію виробництва, якщо воно має місце: потреби матеріалів, нормування праці, ресурси і їх вартість, споживання цих ресурсів у виробництві, ну і кінцевою стадією є прогноз тенденцій цін на ці ресурси. Потрібно додатково і ретельно продумати цінову політику, яку буду дотримуватися з клієнтами в здійсненні своєї діяльності.

 Бізнес план виробництва кухонних меблів розрахований для того, що б детально описати саму виробничу програму процесу, який здійснює компанія.
 
Етапи процесу виробництва включають:
• Придбання або виробництво пиломатеріалу, потім сушка його;
• Операції заготівельні (розкрій пиломатеріалу по ширині і довжині);
• Стружка;
• Процес різання вушок і шипів;
• Під середники дроблення гнізд;
• Операційний контроль за стадіями;
• Операції по збірці готових виробів;
• Знову операційний контроль;
• Приймання і упакування готової продукції або ж установка на об'єкті.

  Бізнес План виробництво кухонних меблів  

Бізнес план виробництва повинен в обов'язковому порядку враховувати витрати матеріалу, вартість і капітал, який фірма виділяє на закупівлю ресурсів. Кухонні меблі - це актуальне питання завжди і всюди. Така меблі швидко втрачає вигляд, так як в будинку її експлуатують найбільше. Тому починаюча і досвідчена компанії повинні мати на увазі, що якість даної продукції повинно бути на вищому рівні. Якщо ж компанії краще працювати з постачальниками, то і в цьому питанні слід бути компетентним.

 

Бізнес План виробництво кухонних меблів - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План магазину меблів

Бізнес План магазину меблів

Відкрити магазин меблів - дуже вигідна справа. Однак цей бізнес вимагає великих інвестицій, тому необхідно все ретельно обдумати і зважити. В першу чергу, необхідно розробити бізнес-план, ви можете завантажити і використовувати даний бізнес-план, застосовуючи на практиці всі поради і фінансові розрахунки, представлені в ньому.

Бізнес План виробництво офісних меблів

Бізнес План виробництво офісних меблів

З 2000 року продаж меблів для офісу збільшуються в рік на 20-25%, - все це підштовхує виробників створити свою невелику фірму з виробництва таких меблів. Це рішення цілком логічно, адже створюючи невелике підприємство вузької спеціалізації можна легко відреагувати на зміну споживчого попиту.

Бізнес План виробництво диванів

Бізнес План виробництво диванів

До створення такого плану бізнесу, як виробництво диванів треба підходити дуже ретельно. Необхідно врахувати стан ринку меблевого виробництва в вашому регіоні, проаналізувати рівень конкуренції, плюси і мінуси це сфери діяльності.

Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних і м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних та м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів можна починати з мінімальними вкладеннями, за основу для початку бізнесу можна взяти вміння і навички збирачів. Так само додатковими послугами може стати і доставка меблів.

Дослідження ринку меблів в Росії

Дослідження ринку меблів в Росії

Ринок меблів - один з найбільш динамічно розвиваються сегментів товарного ринку Росії. Незважаючи на постійне зростання останніх років, він далекий від насичення. У 2004-2005 році спостерігалася деяка стагнація, яка була пов'язана з призупиненням зростання економіки в цілому. Детальніше...

Послуги з перетяжки меблів - як напрямок бізнесу

Послуги з перетяжки меблів - як напрямок бізнесу

Перетяжка меблів як бізнес може працювати в декількох напрямках, це і перетяжка меблів на замовлення клієнта, а так само скупка б/у м'яких меблів і подальша її реставрація та модернізація з метою продажу.

Дизайн комфортної кухні

Дизайн комфортної кухні

Щоб ваша кухня була комфортною зовсім не обов'язково робити її великий! Набагато важливіше зробити простір досить ергономічний - зручним, постарайтеся правильно організувати всю розстановку вашої майбутньої кухні.

 

Тому Вперед - Бізнес План тютюнового бутика

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину взуття

Бізнес План магазину взуття

Одяг та взуття є другим після продуктів харчування по популярності товаром. Відкрити взуттєвий магазин нескладно, важливо знати деякі його особливості. Цей бізнес-план ви можете завантажити і використовувати як підручний матеріал у відкритті власного магазину.


Бізнес План магазину товарів для хобі

Бізнес План магазину товарів для хобі

Якщо Ви вирішили стати власником магазину товарів для хобі, то перше, що слід врахувати - їх творчу специфіку. Асортимент цього напрямку великий і різноманітний, і правильно оформити замовлення, а також забезпечувати хороші продажі зможе людина, яка дійсно розбирається в моделях для складання, фарби, пензлі і тому подібних речах.


Бізнес План рибальського магазину

Бізнес План рибальського магазину

Як основу для асортименту товарів краще брати вудки і спінінги, ну і звичайно ж інші дрібниці, на зразок блешень, гачків, поплавців і т.д. Але звичайно ж основна прибуток все одно заснована на перших найменуваннях.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей