Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Виробництво лакофарбових матеріалів

   

Лакофарбові матеріали - ЛКМ

Серед актуальних в даний час бізнес-ідей у виробничій сфері, гідне місце займає виробництво лакофарбових матеріалів. Лакофарбові матеріали широко використовуються для покриття металу, дерева, пластмаси і надають їм стійкість, міцність, і хороше зчеплення. Це, в свою чергу, забезпечує стійкий попит на дану продукцію.
На внутрішньому ринку сьогодні переважають масляні і алкідні лакофарбові матеріали. Але варто звернути підвищену увагу на зростаючий попит на водно-дисперсійні види.

Для організації виробництва лфм, необхідно, насамперед, визначитися з каналами збуту, планованим обсягом виробництва продукції та іншими важливими складовими, від яких залежить сума стартових витрат.

Вартість комплекту обладнання, необхідного для початку виробництва лфм, становить приблизно 12-15 тис. дол. Заощадити на устаткуванні навряд чи вдасться, так як пропозиція вживаного обладнання практично відсутня. Крім цього, потрібно врахувати витрати на закупівлю сировини, оренду приміщення та інші поточні витрати.

  Виробництво лакофарбових матеріалів  


Як організувати виробництво лакофарбових матеріалів.

Для організації виробництва готової продукції необхідно приміщення площею не менше 50-60 кв. м. З функціональних вимог: повна електрифікація, вентиляція і подача води. Знаходиться воно може в індустріальному районі або навіть за межею міста. Для роботи знадобиться до 5-6 чоловік на виробництві, плюс менеджер з продажу та головний бухгалтер.

Також вже на старті потрібно визначитися з рецептурою і технологією виробництва. Адже існує значна кількість різновидів фарб, ґрунтовок, декоративних штукатурок та шпаклівок. І для кожного з перерахованих видів існують свої виробничі нюанси. Для того, щоб продукція користувалася попитом на ринку, необхідно подбати про якість сировини. Для виробництва лакофарбових матеріалів використовують рослинні масла, розчинники, смоли, як натуральні, так і синтетичні, розріджувачі, пластифікатори та інші інгредієнти.

  Як організувати виробництво лакофарбових матеріалів.  


Готову продукцію можна розповсюджувати по магазинам і супермаркетам і ринковим точках відповідної спрямованості. Можна організовувати збут і самостійно шляхом відкриття, наприклад, спеціалізованого магазину.

Для організації виробництва лакофарбових матеріалів, необхідні інвестиції в сумі 20-30 тис. дол. і вище. Реально досяжний обсяг випуску продукції за зміну - близько 1 т. При націнці в 30-50% прибуток складе до 12 тис. дол. в місяць. Тобто, при налагодженому збуті, інвестиції окупляться за кілька місяців.

1
Аналіз ринку лакофарбових матеріалів - Завантажити

Аналіз ринку лакофарбових матеріалів - Завантажити

 

Відео - Малий бізнес - Виробництво лакофарбових матеріалів :

   

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Створення весільних журналів - як бізнес. Види весільних журналів

Створення весільних журналів - як бізнес. Види весільних журналів

Весільні журнали бувають трьох видів: 1) Електронний весільний журнал;
2)Глянсовий весільний журнал; 3) Змішаний - це друковане видання та CD диск.


Бізнес в сфері ЖКГ. Створюємо свою управляючу компанію

Бізнес в сфері ЖКГ. Створюємо свою управляючу компанію

При створенні бізнесу у сфері ЖКГ головне-це довіра людей, мешканці обслуговуваних територій повинні чітко розуміти куди і на що витрачаються їхні гроші, отримаєте їх довіру, ваш бізнес буде процвітати.


Бізнес - Розведення худоби. Скотарство та Тваринництво

Бізнес - Розведення худоби. Скотарство і Тваринництво

Розведенням худоби люди займалися з давніх часів і це заняття завжди приносило прибуток. Тут важливо самому розбиратися в скотарстві і розуміти що користується попитом у вашому районі. Скотарство і Тваринництво - це сільськогосподарський бізнес.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей