Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Саморозвиток в Бізнесі. Виховання Особистості /

Як заслужити повагу оточуючих людей? 10 способів.

   

Вам доводилося коли-небудь зіткнутися з людиною, який вів себе некоректно і нешанобливо по відношенню до вас? Які почуття ви при цьому відчували: обурення чи образу?

Якщо ви ставитеся до тих людей, які поважають себе, то звичайно, ви бажаєте, щоб оточуючі ставилися до вас відповідним чином. Звичайно, зрозуміло, що вік не є найважливішим показником поваги. У житті кожному з нас доводиться стикатися з людьми, які, незважаючи на свої молоді роки, користуються повагою у старшого покоління. І звичайно, кожен зможе згадати людини, зрілого віку, але при цьому не ставиться до нього з повагою, тому що ця людина явно не заслуговує. Все залежить від того, як ви себе ведете, як ставитеся до оточуючих і які вчинки робите.

Абсолютно не важливо, який у вас соціальний статус - студент, підліток, новачок на роботі - ви можете користуватися повагою у оточуючих людей.
У даній статті хотілося б розглянути способи, як досягти поваги в оточуючих. Дані поради допоможуть всім, не залежно від віку і положення в суспільстві.

1. Робіть свою роботу добре

Людина, що знає свою справу завжди буде користуватися повагою у будь-якій сфері діяльності. Люди роблять компліменти тим, хто добре працює.
Навіть якщо ви новачок в якій-небудь діяльності, це не означає, що вас не будуть поважати. Пам'ятайте, що починати завжди важко.
Роки два тому, коли я почала писати особистий блог, ніхто навіть не знав про мене. Перші мої відвідувачі поставилися до мого блогу з критикою, говорили, що я молода і не обізнана про те, про що я пишу. Це типова реакція оточуючих, коли їм відомо про вас тільки вік і коротка біографія. Поступово я створила собі репутацію, продовжуючи наповнювати свій блог цікавою інформацією. Поступово я все частіше стала отримувати позитивні відгуки читачів, які з повагою ставилися до того, чим я займалася. У мене вийшло домогтися всього, тому що люди побачили, що я зможу їм запропонувати.

Не варто зупинятися на шляху до вдосконалення, і цим ви заслужите повагу оточуючих. Звичайно, поваги з'явиться до вас ні за один вечір, але якщо ви отримаєте повагу, то це залишиться на довгий час.

2. Поважайте оточуючих Вас людей.

У поваги дві сторони. Якщо ви хочете отримати повагу оточуючих, навчіться поважати інших. Коли вас постійно оточують люди, які відносяться до вас без поваги, згадайте, може бути, коли-то з неповагою ви поставилися до кого-то. Напевно однієї людини ви згадаєте. Перш ніж скаржитися, що до вас ставляться без поваги, ведіть себе добре з тими, з ким раніше погано поводилися. Ця рада допоможе вам поліпшити відносини з оточуючими.

3. Виконуйте те, що обіцяли

Всі люблять чесних і надійних людей. Той, хто чесний з співрозмовниками, і хто може виконати те, що обіцяв, той заслуговує поваги. Чесність - це перший крок назустріч своєму «Я». Перш, ніж давати обіцянку, обов'язково варто обдумати, а чи зможете ви його виконати. Якщо з якихось причин ви не зможете зробити обіцяного, знайдіть кого-небудь, хто виконає роботу за вас.

4. Приймайте критику.

Існує думка, що якщо людина поважаємо, його не варто критикувати. Але насправді все навпаки. Чим більше знають вашу роботу, тим більше критики ви отримаєте на свою адресу. Останнім часом кількість користувачів моимблогом зросла майже в 4 рази. Звичайно, зараз я отримую більше позитивних відгуків, але і критики отримую теж достатньо. Критику треба приймати з вдячністю. Як правило, люди поважають тих, хто добре ставиться до критики і отримує щось корисне для себе з неї.

5. Поважайте самі себе!

Деякі люди чекають, що їх будуть поважати оточуючі, але при цьому не ставляться з повагою до себе. Якщо ви не поважаєте в першу чергу себе, то не варто розраховувати на повагу оточуючих. Почніть ставитися до себе з любов'ю, тоді повагу оточуючих прийде до вас.


6. Будьте професіоналом

Під цим поняттям розуміється, що вам варто добре одягатися, говорити грамотно, знати правила етикету (якщо ви їх не знаєте, то вам варто ознайомитися з ними). Відвідайте заняття або семінари з етикету. Те, що там викладається, стане вам у нагоді в будь-якій ситуації.

7. Не осуджуйте.

Не важливо, на якій сфері діяльності ви належите, ніколи не говоріть погано про людей. Ви не заслужите повагу інших, зневажають. Якщо вам не подобається те, що робить який-небудь людина, поговоріть з ним особисто. Не варто говорити критичні речі за його спиною. Такі дії покажуть Вас з поганої сторони, але ніяк не зачеплять того людини. Будьте чесні з тими, з ким вам доводиться контактувати.

8. Відстоюйте свою точку зору.

Звичайно, кожен з вас зустрічався з такими людьми, які готові погодитися з будь-яким вашим твердженням. Більше відчувають повагу до тих людей, які ввічливо не погоджуються з твердженням співрозмовника, і відстоюють свою точку зору. Коли людина має власну думку і вміння відстоювати свою позицію, той буде користуватися повагою у оточуючих. Не варто боятися відстоювати свою точку зору, але при цьому робити це потрібно ввічливо, не образивши при цьому співрозмовника.

9. Залишайтеся собою.

Даний пункт продовжує пункт 8, будьте собою. Краще бути унікальним, ніж доскональної копією кого-небудь. Люди поважають тих, хто нікого не копіює. Люди копіюють людей, і видають себе за тих, ким вони не є. Знайдіть себе, і те, ким ви є.

10. Подавайте приклад іншим.

Завжди пам'ятайте, що вчинки говорять голосніше, ніж слова. Своєю поведінкою ви повинні показувати приклад іншим. Той, хто користується повагою у інших, повинен служити прикладом оточуючих і підштовхувати до правильних вчинків.

 

Тому Вперед - Яким зайнятися бізнесом, не звільняючись з роботи?

 

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей