Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Саморозвиток в Бізнесі. Виховання Особистості /

Яким зайнятися бізнесом, не звільняючись з роботи?

   

Ви працюєте 5-6 днів у тиждень, по 10, а то і 12 годин на добу (понаднормові? ваш начальник не чув про те, що їх належить оплачувати)? Ви вже 3 роки не були у відпустці? Ваші діти починають забувати, як ви виглядаєте? Знайоме? А в кінці місяця ви з жахом думаєте, як прожити на ті копійки, що у вашій організації гордо називають «зарплата». Це про вас? Думка звільнитися - це перша думка, яка лізе вам в голову, коли ви прокидаєтеся? Теж ви? Значить, ви замислювалися про те, як перестати працювати на «дядю» і зайнятися власною справою. Проблема лише в тому, де взяти грошей для старту.

Форми бізнесу
Ми розглянемо ситуацію, коли у вас немає кількох сотень тисяч у.о., і все що вам світить - це невелика фірма, яка може дати непоганий прибуток при мінімальних інвестиціях. Зрозуміло, ризик тут дуже високий (більшість невеликих фірм стають банкрутами в перші 4-5 років). Крім того, перші роки становлення вашого дітища зажадають від вас максимальної віддачі і уваги до всього. Адже це ваше діло, і гроші воно повинно приносити саме вам!

Тому, перш ніж прийняти рішення, яким видом бізнесу зайнятися, вам доведеться врахувати, що для організації власної справи потрібні фінанси, досвід бізнес-менеджменту і здібності лідера, без чого не створиш професійної команди.

Франчайзинг
Франчайзинг - надання права займатися яким-небудь видом діяльності, використовуючи зареєстровану торговельну марку.
Якщо Ви розглядаєте в якості свого бізнесу систему франчайзингу, ви повинні знати, що вам доведеться оплачувати паушальний внесок франшизи (початкова оплата ліцензії від франчайзера - компанії-власника торгової марки), а також роялті (періодичні виплати власнику франшизи), маркетингові послуги і т. д.

Електронна комерція
Іншим вигідним видом бізнесу є електронна комерція.

Електронна комерція-галузь економіки, що включає в себе будь-які фінансові і торгові види транзакцій, що відбуваються з використанням комп'ютерних мереж. Інформаційний обмін, торгівля, переміщення фінансових коштів, страхові та банківські послуги-все це електронна комерція.


Існують кілька схем електронної комерції
1. Схема бізнес-бізнес. До теперішнього часу ця схема є найбільш перспективною в електронній комерції. Торгівля послугами для бізнесу, продаж товарів для виробництва будь-яких товарів, навіть рекрутинг персоналу для великих компаній є видами бізнесу за даною схемою.

2. Схема бізнес-споживач. Схема, при якій продаж товарів або надання послуг проводиться безпосередньо кінцевому споживачеві. Це - численні інтернет-магазини, що з'явилися останнім часом, і пропонують більш вигідні ціни на свій продукт, завдяки тому, що власнику подібного справи немає необхідності утримувати великий офіс, широкий штат продавців, точку торгівлі (магазин, кіоск тощо). Безсумнівним плюсом для покупця є можливість отримати потрібний йому продукт, не сходячи з місця. Хоча певна частка споживачів обов'язково бажає побачити товар, помацати його, тим не менш, в останні роки спостерігається тенденція до збільшення кількості споживачів, які не хочуть витрачати свій час на біганину по магазинах у пошуках потрібного продукту.

3. Схема споживач-споживач
Зазвичай ця схема реалізована на Інтернет-аукціонах. Тобто, найчастіше це - разові угоди, без спроби створення клієнтської бази або бази постачальників, хоча можливі й виключення.

Перевагами схем електронної комерції є:
1. Для організацій - зниження витрат, цілодобова робота бізнесу, можливість роботи по всьому світу, вкорочення ланцюжків постачання, збільшення швидкості виходу товарів на ринок
2. Для споживачів - зниження ціни за споживані товари і послуги, причому їх вибір практично необмежений, зниження витрат часу на вибір товару, оперативність доставки, стертість державних кордонів.
Є і недоліки:
1. Для організацій - часто в країнах відсутня законодавча база, що регулює подібні форми бізнесу. Крім того, серед споживачів існує певна недовіра до організацій, які складно «зайти» особисто, побачити документи, переконатися, що це - не шахраї, а легально діючий бізнес.
2. Для споживачів товар купується віртуально, без можливості помацати його, побачити його «вживу». Крім того, у випадках виникнення будь-яких складнощів з придбаним продуктом - складно відстоювати свої права.

Багаторівневий маркетинг
Багаторівневий (або мережевий) маркетинг являє собою схему ведення бізнесу, за якої товари та/або послуги, що реалізуються через мережу незалежних продавців. Різні компанії називають своїх продавців по-різному - це і Консультанти, і Лідери, і навіть Директора. Все це, а також багато інші заходи спрямовані на те, щоб переконати члена мережі у його здібностях заробити гроші в рамках даної компанії. Крім доходу від продажу товару безпосередньо кінцевому споживачеві, дистриб'ютор має право залучати в мережу нових членів, отримуючи згодом бонус від продажів залучених продавців.
Така схема найчастіше реалізована компаніями, які продають косметику, Бади, засоби побутової хімії тощо

Відкриття солярію
У великих містах є попит на солярії. Причини такого попиту:
1. Мода на засмагу в будь-який час року
2. Брак часу на відвідування пляжів
3. Далеко не кожен настільки сміливий, щоб засмагати без одягу
4. Прямі промені сонця здатні викликати різні шкірні захворювання, або, як мінімум, опіки

Платіжні термінали

Перш ніж почати бізнес з платіжними терміналами необхідно продумати безліч кроків щодо його організації. Це і пошук місця для встановлення обладнання, та договір про його оренду, та придбання терміналу та підключення його до платіжної системи.

Саме від платіжної системи залежить, які послуги ви зможете надавати допомогою вашого пристрою.

У будь-якому випадку, перш ніж зайнятися яким-небудь бізнесом, вам доведеться створити бізнес-план. Тоді ви зможете передбачити багато перешкод, які можуть з'явитися перед починаючим підприємцем. І, зрозуміло, має сенс заздалегідь вивчити можливості розвитку цікавого вам сегмента ринку в тій місцевості, де ви плануєте вести свою справу.

 

Тому Вперед - Потрібен мені стартовий капітал? Всі за і проти.

 

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей