Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Саморозвиток в Бізнесі. Виховання Особистості /

Чи потрібен мені стартовий капітал? Всі за і проти.

   

Будь-яка діяльність у нашому житті підпорядковується економічним законам також чітко, як природа - законам природи. Ми ж не можемо змінити випадання опадів, скасувати урагани. Прийде зима і зміниться навесні незалежно від наших бажань, підкоряючись жорсткої об'єктивності. Приймаючи це і довіряючи себе силам природи, ми повинні знати і бути готовими до дії економічних законів, також беззаперечних і незаперечні.

Наприклад, неможливо змінити закон циклічності економіки, який неодмінно після зльоту і розвитку призведе до стабілізації, а потім до кризи (і ми переконалися в цьому ще раз зовсім недавно), потім до стагнації і знову до розвитку і т.д. Так от, головний закон розвитку економіки капіталістичного способу виробництва (а саме такий мається на увазі, якщо прийнято рішення відкрити приватний, хай малий бізнес) - закон первісного нагромадження капіталу.

Ви думаєте: «Та 100% для початку свого бізнесу необхідно мати стартовий капітал. І зовсім нова тема - де його взяти».

Якщо Ви спадкоємець багатих родичів або нащадок батьків, здатних забезпечити вливання капіталу без страху його втратити, то методом проб і помилок, до вас обов'язково прийде успіх.

В іншому випадку, незважаючи ні на які хитрощі і вигадки з екранів, моніторів, друкованих видань, тільки людина, абсолютно одержимий своєю ідеєю, своєю справою, зможе запрацювати і стартовий капітал, і добитися його накопичення...

Історія переповнена прикладами таких захоплених і віддають себе без залишку своїй справі людей. Це геніально працездатні і талановиті люди. Сфера діяльності не має значення, тому, що приносить задоволення моральне та фінансове благополуччя тільки то справу, яка до душі.

Тому, навіть казка «Попелюшка» може бути реальністю, якщо ви любите сімейні цінності і готові присвятити себе цьому. Хоча це той випадок, коли включається удача і так званий фарт. Справжнє щастя, безсумнівно, але дуже рідко зустрічається.

Дуже відомі всім інтернет-користувачам та людям, чиє життя і професія пов'язана з комп'ютерними технологіями, історії Сергія Бріна, засновника і власника компанії Google Inc. мільярдера Марка Цукерберга, творця популярної соціальної мережі Facebook.

Але я хочу навести приклад із галузі мистецтва, доводить, що праця, цілеспрямованість дає свої плоди. ЗАВЖДИ. Ось зараз немає в світі людини, так чи інакше пов'язане з світом мистецтва, який не знав би Ст. Васильєва. Це найвідоміший і заможний балетмейстер, самий відомий танцівник на просторі колишнього Радянського Союзу. Його Спартак в однойменному балеті -- неперевершена ніким висота виконання і артистизму. Адже мало хто знає, що Васильєв, будучи учнем і потім артистом балету, виконував тільки партії в кордебалеті, тобто на другому плані. У нього не було потрібного зросту, статури, але була величезна любов до балету. Чоловік знав всі партії. Він невтомно займався і вчив те, що йому ніколи не танцювати. Нескінченні поневіряння, супутні такої грандіозної выматывающему праці - не проблема, коли прагнеш і бачиш мету, йдеш на зустріч мрії. І вона збулася. Саме він, знаючи всі партії, в силу обставин, що склалися (захворів основний соліст) буквально за 45 хвилин став відомим на весь світ. На його рахунку 8 орденів, найвищі звання РРФСР, СРСР, Росії, 3 медалі, 21 премія, безліч призів і т.д. Разом з успіхом та визнанням, звичайно, прийшов і матеріальне забезпечення. І, звичайно, його зароблений капітал дозволив розвинути і збільшити свої здібності, так і численних учнів і послідовників.

Так, скажете Ви, бог не всім дає талант. Але ж найбільший талант - це вміння працювати, не дивлячись ні на що. І ще. Головне не забувати, що: «На бога надійся, але сам не зівай!». 100% - якщо вам потрібен успіх і багатство і ви не шкодуєте для цього сил, то вони неодмінно стануть вашими.
Потім розкажіть!

 

Від автора: Сергій Азімов

Роздуми про бізнес, надзвичайно популярні серед братів наших (чи менших, то жебраків, не пам'ятаю.), але є насправді, типовою возом попереду коня.
- Я вже 8 років відпрацював на таксі, в булочної або магазині. Я накопичив за цей час 10 000 і тепер я ще позикою стільки ж і відкрию СВОЮ СПРАВУ (читай - таксі, булочну або магазин.)
Схема стара як світ і захоплююча як пісня про Суліко., яка вклала всі свої і зайняті гроші, прогоріла і хтось її там по горах шукав.
У мене немає стартового капіталу - тому я не можу почати свою справу... Немає стартового капіталу - ні справи, ні справи - немає капіталу... Тому я і сиджу... нічого не роблю!.. І молодець. І правильно. Краще вже нічого не робити, ніж лізти в боргову яму під назвою «Стартовий капітал»
Отже, установка, що стартовий капітал необхідний для новачків у бізнесі, це не тільки неправильно, це ДУЖЕ І ДУЖЕ НЕБЕЗПЕЧНО.
Чому? Статистика організації і банкрутств малих і середніх підприємств наводить такі цифри (з Німеччини): 100 працюючих малих підприємств через три роки на плаву залишаються лише третину, причому з що залишилися в живих, через три роки знову лише третину. Решта зачиняються з однієї простої причини - у них СКІНЧИЛИСЯ ГРОШІ.
Простий приклад: ти відкрив магазин на 100 кв. м.
Скільки грошей тобі на це знадобилося? Ну скажімо, в залежності від товару, як мінімум 20 000€. І магазин, що називається «не пішов».
Я звичайно міг би поговорити про те як ти залучав фахівців, влаштовував рекламні кампанії, боровся з податкової за кожен цент і т.д. і т.п. Але я просто повторю - магазин НЕ ПІШОВ.
Ти не просто - «не заробив», ти ВТРАТИВ.

А тепер подумай, скільки часу знадобиться, тільки для того, щоб тобі, смертельно пораненому в кишеню, піднятися з мінуса лише в нуль, коли ти впав на диван, з простреленою мотивацією і лежиш на ньому, день деньской, стікаючи відсотком на позичені гроші.

Де ти візьмеш ідею для того, щоб заробляти гроші які ти повинен віддавати?

Чи буде ця ідея знову зі стартовим капіталом в 20 000?

А може ти підеш знову працювати на дядю?

І будеш, смерть замотивированный мрією про свічковий заводик у Самарі, віддавати борги по труну життя.

Ні, скажеш ти, я все прорахував, я таке вже робив, я впевнений, що все буде нормально.
Скажи, будь ласка, всі ті люди, які таким чином втрачали гроші, вони були впевнені в тому, що їх справа піде?
Скажи, будь ласка, серед них є такі люди, які вже мали досвід у бізнесі?
Скажи, будь ласка, чи може твоя впевненість і досвід, бути гарантією того, що твоя справа буде приносити тобі гроші?
Немає.
Де ж вихід?
Вихід з положення полягає в тому, щоб придумати, або побачити ідею, яка принесе тобі гроші без участі твоїх грошей. Ти вкладаєш час, нерви, переговори, але не гроші.
Ти можеш робити все що завгодно, але грошей ти не втратиш.
Але саме це для більшості людей не під силу. Вони цього просто не знають, а якщо знають, не вміють.

Сергій Азімов
«Як заробляти гроші без стартового капіталу».

 

Тому Вперед - Як знайти себе у житті і бізнесі? Де взяти більше часу?

 

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей