Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес - вирощування печериць

   

Вирощування печериць.

Даний вид бізнесу досить рентабельний і розвинений вже в промислових масштабах. Вирощування печериць можна віднести до сільськогосподарського бізнесу, але також печериці відмінно можна вирощувати прямо у себе в гаражі, для цього не потрібно великих приміщень. Печериці використовуються в основному в кулінарії, тому попит на них є постійним!

Гриби - царство природи, що не відноситься ні до тварин, ні до рослин. Про їх корисні властивості, і відмінних смакових якостях людству відомо давним-давно. Кухарі всього світу використовують їх для приготування смачних і корисних страв. За грибами, люди споконвіку завжди ходили в ліс. Але, якщо спробувати вирощувати гриби в домашніх умовах. На цьому можна побудувати дуже прибутковий бізнес.

Слід враховувати, що вирощування лісових грибів, не завжди рентабельне виробництво. Оскільки, приміром, білі гриби вимагають великого відходу. Зате, можна зупинити свій погляд на печерицях. Сьогодні, ідея вирощування печериць в домашніх умовах, стала вельми популярною. По-перше, ці гриби досить невибагливі при вирощуванні. По-друге, плодоносять вони цілий рік. А ще, ці гриби містять велику кількість мінералів, мікроелементів, допомагають зберегти молодість шкіри.


  Бізнес - вирощування печериць  

 

Що ж необхідно для організації виробництва?
Перше, необхідно знайти відповідне приміщення. Воно повинно бути закритим, з площею понад 100 кв.м. найдешевше буде знайти якесь старе приміщення, типу колишнього корівника. Зрозуміло, в цьому випадку обов'язково потрібно часткова реконструкція будівлі. Температура повітря в приміщенні повинна бути 12с, вологість повітря 80%, обов'язково вентиляція. До висвітлення печериці не вимогливі. Крім того, потрібно купівля обладнання для розпилення туману (для дезінфекції і підтримки необхідної вологості).

Вирощування шампіньйонів
Наступний крок - приготування компосту. Існує два варіанти його приготування. Але, все ж, надійніше придбати його у відповідного виробника. Оскільки, основна причина невдач, при вирощуванні грибів - застосування неякісного компосту. Готовий субстрат укладають в ящики завглибшки 30 см. В ящиках встановлюють термометри, для відстеження температури. Коли температура досягне 26с, в грунт опускають міцелій. Збір врожаю можна починати через 30-50 днів після посадки. Плодоношення буде тривати протягом 2-3 місяців.

Які ж орієнтовні розрахунки рентабельності виробництва?
Купівля компосту з грибницею обійдеться приблизно в 200$ за тонну. Зібраний урожай з тонни субстрату, буде приблизно дорівнювати 200 кг, в окремих випадках може досягати та 300 кг. Виручка від продажу 200 кг грибів складе близько 400$. Якщо врахувати, що на повний цикл вирощування печериць піде приблизно 2 місяці, в рік можна повторити 5-6 таких циклів. Зрозуміло знадобиться оплата комунальних послуг: електрики, опалення, амортизація обладнання. У результаті рентабельність виробництва складе близько 50%. Головне, не бояться труднощів. "Дорогу осилит идущий".
1
Вирощування печериць - Завантажити

Вирощування печериць - Завантажити

Технологія вирощування печериць

Технологія вирощування печериць - Докладніше...

Бізнес-план вирощування печериць - Завантажити

Бізнес-план вирощування печериць - Завантажити

Вирощування печериць - організація виробництва

Вирощування печериць - організація виробництва - Далі

 

Вирощування печериць - відео:

   

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу

Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу

Перед початком випуску свого журналу ви повинні ясно уявляти який контингент людей буде його читати і чітко відповісти собі на питання, чому саме ваш журнал буде затребуваний.


Заробляйте з он-лайн іграми. Бізнес на онлайн іграх

Заробляйте з он-лайн іграми. Бізнес на онлайн іграх

Бізнес заснований на он-лайн іграх може приносити як дуже великі доходи так і великі збитки, тому що після створення гри її потрібно гарненько розкрутити і тільки після цього почне з'являтися прибуток.


Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття

Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття

Для відкриття взуттєвого магазину потрібно приділити увагу якості продукції, що продається, тому що на якість взуття клієнт в першу чергу звертає увагу.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей