Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття

   

Для відкриття взуттєвого магазину потрібно приділити увагу якості продукції, що продається, тому що на якість взуття клієнт в першу чергу звертає увагу.

Першим ділом при відкритті будь-якого магазину (в тому числі і магазину взуття) необхідно вибрати місце розташування і тип магазину. Найбільш поширені варіанти:
- окремий взуттєвої павільйон (намет) на речовому ринку;
- взуттєвий магазин (відділ) у великому торговому центрі;
- магазин взуття в окремій будівлі.

Який саме варіант вибрати буде залежати від Ваших фінансових можливостей, специфіки взуттєвого ринку Вашого населеного пункту і Ваших особистих уподобань. Слід зазначити, що кожен з цих варіантів має як переваги, так і недоліки.
 
Однак, практика показує, що останнім часом споживач воліє купувати більш дорогу і, як правило, більш якісне взуття, причому робити покупки він (споживач) вважає в комфортних умовах теплого, просторого магазину.
При виборі асортименту для магазину взуття слід орієнтуватися на споживчі уподобання мешканців Вашого регіону та особливості клімату.


  Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття  

При організації взуттєвого магазину потрібно точно визначити, для якої категорії населення він призначений. Люди з низьким рівнем доходу навряд чи зможуть придбати модну взуття з останньої колекції, а ті, хто воліє робити дорогі покупки не захочуть купувати туфлі або чоботи в магазині економ класу.


Взуттєві магазини можуть продавати взуття для жінок і чоловіків, а можуть мати вузьке напрям у своїй діяльності і займатися продажем, наприклад, дитячого чи спортивного взуття.


Всі ці фактори мають визначальний вплив на рівень рентабельності взуттєвого магазину. Але навіть при самому несприятливому розкладі мова йде про високий рівень прибутку магазину з продажу взуття. Як правило, він окупається протягом одного року.


Документи для відкриття взуттєвого магазину

 • Копія статуту підприємства або копії паспорта підприємця залежно від того, відкриває магазин фізична особа або організація.
 • Копія свідоцтва про взяття на податковий облік
 • Копія свідоцтва про присвоєння ІПН
 • Копія свідоцтва про державну реєстрацію
 • Корпя листи з Держкомстату
 • Договір оренди приміщення, в якому відкривається магазин, або документи, що підтверджують право власності на нього
 • Асортиментний перелік, погоджений з органами санітарного контролю
 • Висновок про відповідність приміщення санітарним нормам і вимогам
 • Висновок про пожежної безпеки об'єкта
 • Паспорт зовнішньої реклами
 • Договір на вивіз сміття та утилізацію побутових відходів

Перелік необхідних документів для відкриття магазину можна отримати міської районної адміністрації.

По суті, взуттєва роздріб вимагає від підприємців вміння поєднувати навички економіста і успішність провісника. На думку експертів, цей бізнес до сих пір демонструє досить високу рентабельність. У мереж, що володіють власним виробництвом, цей показник знаходиться на рівні 60%. Продаж дешевої китайської взуття дають до 70%, недорогий російської - 30%. Рентабельність продажу в середньому ціновому сегменті становить 20%, і, нарешті, у вищому ціновому сегменті - 50%. Ось тільки "мова йде про рентабельність продажів, оскільки чиста рентабельність набагато нижче, і лише в рідкісних випадках перевищує 20%

З покупкою оптових партій взуття, як правило, проблем не виникає. Можна укласти договір про реалізацію продукції з низкою підприємств, що випускають взуття в нашій країні або в ближньому зарубіжжі, наприклад, Білорусії. Можна скористатися пропозиціями про поставку оптових партій товарів різними магазинами і базами, інформацію про яких можна знайти в мережі Інтернет.
При покупці і виборі слід робити акцент на продукції одного підприємства або фірми, і пропонувати покупцям весь асортимент продукції, що випускається ним. Як правило, такий підхід завжди дає позитивний результат, особливо, якщо мова йде про дійсно хорошої і якісної взуття.


  Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття  


Розстановка взуття в магазині
В Європі при організації взуттєвого магазину, як правило, керуються рядом необхідних умов. По-перше, там намагаються технологічно зв'язати приміщення для зберігання товарів з торговельним залом, забезпечуючи при цьому найкоротший шлях його доставки до зон викладки. При цьому вони повинні бути ізольованими один від одного і мати оптимальне співвідношення (таким вважається 30:70, де менша цифра припадає на складські приміщення). Друга умова планування має «споживче призначення. Покупець повинен мати можливість безперешкодного та швидкого доступу до вибору товару. По-третє, планування повинна забезпечувати зручність для покупців і персоналу, легкість і простоту здійснення покупок, свободу пересування по торговому залу і раціональне розміщення товарів.


Особливі вимоги висуваються до планування залу. Він повинен забезпечувати максимальну пропускну здатність, яка досягається оптимізацією розміщення в ньому секцій і відділів, торгового обладнання, кас і т.д.


Визначення порядку товарних зон у магазині в основному проводиться за власним розумінням його власників або продавців. Сьогодні до цього все частіше починають залучати мерчендайзерів. Але з ними або без, при зонуванні враховується рух потоку покупців, нагальна задача продажів і навіть ментальність жителів регіону. Крім стандартного поділу взуття на чоловічу, жіночу та дитячу, мерчендайзинг передбачає також структуризацію її розміщення у відповідності з функціональністю, за ціною, брендам, іноді - за кольором і розмірам.


Якщо говорити про типи викладки, яка досягається з допомогою спеціального торгового обладнання, то тут існує безліч варіантів: по лінії (горизонтальна, вертикальна, діагональна), «острівна», взуття під кутом, нахилом і інше. Але при цьому товар в обов'язковому порядку повинен розташовуватися не вище рівня зору - на висоті 1,60-1,65 м.


В окремих магазинах застосовують трьох-четырехярусную презентацію взуття. Самий верхній ярус відводиться для нових або дорогих елітних моделей, середні (їх ще називають «золотими») призначені для товару, що користується підвищеним попитом у покупців, які віддають перевагу зручності і стилю. Нижні ж яруси заповнюються комфортної взуттям на низькому ходу».

1

Читайте також:

Продаж взуття для чоловіків

Спочатку будь-продукт робиться з розрахунку того, що його буде купувати жінка. Справа в тому, що жінки по своїй натурі дуже довірливі, вони схильні вірити рекламі і іноді готові витратити пів зарплати на потрібний товар.

Бізнес План магазину взуття

Бізнес План магазину взуття

Одяг та взуття є другим після продуктів харчування по популярності товаром. Відкрити взуттєвий магазин нескладно, важливо знати деякі його особливості. Цей бізнес-план ви можете завантажити і використовувати як підручний матеріал у відкритті власного магазину.

Бізнес План магазину дитячого взуття

Бізнес План магазину дитячого взуття

Дитяча ніжка має тенденцію до постійного зростання, тому необхідність частих покупок взуття для малюків не викликає сумнівів. Відкриття магазину, який займається продажем дитячого взуття, навряд чи буде збитковим заходом.

Бізнес - ремонт взуття

Бізнес - ремонт взуття

Одним з наслідків фінансової кризи стало бажання людей економити практично на всьому. Наприклад, багато хто тепер воліють не купувати нове взуття, а ремонтувати стару. Тому ідея бізнесу з ремонту взуття знайшла своє нове життя.

Гаджети для мандрівника

Гаджет для мандрівника. Якщо ви активна людина , любите подорожувати і слідкуйте за новинками світу цього, то спеціально для вас були винайдені представлені в даному відео гаджети. На третьому місці - міні usb холодильник.

 

Тому Вперед - Вирощування квітів - свій невеликий бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Кишеньковий календарик з гарним зображенням завжди привертає увагу, плюс календарик несе в собі корисну і потрібну інформацію. Так що для домашнього бізнесу ця ідея буде дуже корисною.


Приватний розплідник. Розведення тварин для продажу

Приватний розплідник. Розведення тварин для продажу

Організацією приватного розплідника безперечно повинні займатися люди, які дуже не байдужі до тварин. Крім надання всілякої допомоги братам нашим меншим ви зможете ще не погано заробляти.


Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ

Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ

У нашій країні останнім часом з'явилося безліч міні магазинів, які спеціалізуються на продажу якого-небудь конкретного товару - це і чай і сигарети та кави, а чому б не відкрити магазин з продажу шоколаду?Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей