Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес - ремонт взуття

   

Як відкрити майстерню з ремонту взуття

Одним з наслідків фінансової кризи стало бажання людей економити практично на всьому. Наприклад, багато хто тепер воліють не купувати нове взуття, а ремонтувати стару. Тому ідея бізнесу з ремонту взуття знайшла своє нове життя.

Для того щоб почати бізнес потрібно орендувати приміщення. Вдалим місцем для даного бізнесу вважаються спальні райони з великою кількістю багатоповерхівок. Розрахунок іде на те, що першими клієнтами стануть саме жителі навколишніх будинків, а далі запрацює «сарафанне радіо». Майстерня обов'язково повинна розміщуватися на першому поверсі для зручності клієнтів. Площа приміщення не може перевищувати 20-25 кв. м., а іноді майстерні розміщуються і на меншій площі.

 

  Бізнес - ремонт взуття  

 

Важливим моментом також є визначення асортименту пропонованих послуг. Саме на цьому і будуть будуватися ваші конкурентні переваги. Стандартний набір послуг майстерні по ремонту взуття включає в себе: заміну супінаторів, набойок, каблуків, рядок, ремонт замків, підошви і багато іншого (до 150 найменувань). Оптимальний варіант, коли підприємець сам володіє відповідними знаннями та навичками і працює, відповідно також самостійно. В іншому випадку, доведеться найняти на роботу професійного майстра по ремонту. Можливий варіант, коли працюють і власник майстерні, і найманий працівник.

На ринку сьогодні пропонується досить велика кількість обладнання для ремонту взуття, як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Витрати на обладнання - це і є основна стаття витрат при відкритті майстерні. Обладнання можна придбати нове або старе. Окрім, безпосередньо, ремонтних верстатів, необхідно також придбати шевську лампу, точило, шило, молотки і т.д. Купівля обладнання коштуватиме від 10 тис. дол.

Найефективнішим способом просування послуг є розповсюдження листівок та буклетів по навколишніх будинків. Також велику роль відіграє гарно оформлена вивіска над входом.
Максимальний термін окупності бізнесу з ремонту взуття становить 3 роки. Якщо перша точка буде рентабельною, бізнес можна зробити мережевим, тобто організувати ще кілька майстерень по місту. Але це потребує розширення штату. Як варіант можна відкрити хоча б одну майстерню по ремонту елітної дорогого взуття.

1
Бізнес-план - ремонт взуття - Завантажити

Бізнес-план - ремонт взуття - Завантажити

 

Відео - ремонт взуття:

  Вперед - Надання бухгалтерських послуг

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Перед відкриттям магазину тканин вам потрібно провести аналіз своїх конкурентів, дізнатися який товар пропонують вони, що користується попитом, у яких постачальників вони закуповуються. І звичайно постаратися запропонувати клієнтові все краще за більш вигідними цінами.


Бізнес на бензині. Своя АЗС

Бізнес на бензині. Своя АЗС

В наш час при організації своєї АЗС використання малознайомого бренду і назви, практично неможливо. Майже всі бізнесмени використовують вже розкручені бренди відомих компаній, що працюють по франшизі


Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

Розведення гусей можна сміливо віднести до сільськогосподарського бізнесу. Гуси досить швидко набирають вагу, при цьому вони досить невибагливі птахи. Але вирощування гусей краще починати зі стада в 500 голівІдеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей