Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на бензині. Своя АЗС

   

В наш час при організації своєї АЗС використання малознайомого бренду і назви, практично неможливо. Майже всі бізнесмени використовують вже розкручені бренди відомих компаній, що працюють по франшизі.

Для будівництва АЗС необхідно буде орендувати землю, отримати ліцензію на зберігання продуктів нафтопереробки і газу. Оформлення документів не вимагає істотних витрат, чого не скажеш про будівництво АЗС. Ділянка землі в Московській області обійдеться не менше 100 000$. Крім цього, придбання спеціального обладнання також потребує чималих витрат. Найдешевший комплект, що складається з двох колонок і комп'ютера, коштує близько 40 000$. Для оперативної та прибуткової роботи заправки необхідно мінімум чотири колонки, а це обійдеться мінімум у 80 000$. Також потрібно враховувати витрати по організації під'їзних шляхів, будівництва та облаштування приміщення для оператора. Загалом, АЗС буде коштувати близько 500 000$.

Сьогодні стає популярним франчайзинг. Дрібний власник АЗС, з допомогою використання бренду однієї з відомих нафтових компаній, збільшує свої продажі. Як показав досвід Смоленської області, тільки перехід під крило Лукойлу підвищує продаж бензину на звичайній приватної заправці в два рази. Договір франчайзингу обходитися власникові всього в $700 рік.


  Бізнес на бензині. Своя АЗС  

Існує думка, що бензиновий бізнес кримінальний. Однак рівень його криміналізації не вище, ніж по всій країні. Органи місцевої влади не зацікавлені в загибелі підприємства, несе «золоті яйця». Правда, у відповідь вони змушують власників дотримуватися максимальні заходи безпеки. Сучасна АЗС зобов'язана нагадувати банківська установа, а не звичайний мінімаркет. Двері і вікна неодмінно слід зробити броньованими, а касира з його обладнанням не повинно бути видно. Плюс до всього, касир ні за яких обставин не має права у робочий час відкривати двері і виходити на вулицю.


На кожній АЗС обов'язково є тривожна кнопка. За договором міліцейська бригада терміново прибуде на АЗС, якщо щось трапиться. Договір варто трохи: на трасі - 1000 руб. на місяць, в місті - 7000 руб. в місяць. Якщо є магазин, то все одно повинна бути власна воєнізована охорона. Зарплати охоронців можуть сильно відрізнятися - від 3000 руб. до 3000 дол.

Головна проблема для АЗС - кадри. Особливо якщо станція знаходиться далеко від великого населеного пункту. Кваліфікований персонал знайти важко. Працівник АЗС повинен, як мінімум, володіти навичками роботи на персональному комп'ютері. Однак найчастіше люди, які себе пропонують, не можуть навіть «ентер» знайти на клавіатурі.


За правилами кожен працівник АЗС повинен мати спеціальний сертифікат, що підтверджує його професійну підготовку. Тому треба або перекуповувати фахівців, або вчити. Втім, налагоджена ціла система навчання. В рамках нефтеінспекціі існують обов'язкові курси. Захотів торгувати бензином - відправляй своїх співробітників туди на навчання. Вартість курсів - близько 2000 руб. за людину. Причому закінчити їх повинні всі: і водії, і касири, і заправники. Потім нефтеінспекція сертифікує працівників.


  Бізнес на бензині. Своя АЗС  


Основні правила автозаправного бізнесу:
1) При організації бензинового бізнесу дуже важливо налагодити тісні зв'язки з постачальниками. Вигідніше і зручніше всього налагодити відносини з великою компанією, у якої є своя нафтобаза. Це забезпечить належну якість бензину. Важливо володіти інформацією про ціни на паливо. Цю інформацію можна дізнатися в Інтернеті;


2) Купуючи бензин у постачальника, акцентуйте увагу на тому, що включено у відпускну ціну палива. Поцікавтеся величиною акцизного збору для бензину різних марок;


3) При облаштуванні своєї АЗС подбайте про її безпеки. Двері і вікна краще зробити броньованими, а касир зі всім обладнанням повинен бути приховано від прямого погляду клієнтів. АЗС повинна бути обов'язково обладнана тривожною кнопкою;


4)Пам'ятайте, що робота АЗС знаходиться під постійним контролем відповідних контролюючих організацій. Ви повинні бути готові до їх візиту в будь-який час;

1

Читайте також:

 

Бізнес-план АЗС

Для будівництва АЗС необхідно буде орендувати землю, отримати ... Для оперативної і прибуткової роботи заправки необхідно мінімум

Зараз АЗС багатьох фірм закладені за борги. Їх господарі брали кредит, будували на отримані гроші заправку. Проте борг віддавати не поспішали.

Заправки для електромобілів

Заправки для електромобілів

Не так давно Канцлер Німеччини схвалила досить амбітний інвестиційний бізнес-проект - будівництво 500 заправних станцій, орієнтованих на електромобілі.

 

Тому Вперед - Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на масажних кріслах. Витрати і Прибуток

Бізнес на масажних кріслах. Витрати і Прибуток

Для запуску даного бізнесу необхідно визначитися з місцем установки масажних крісел, від цього буде залежати ваша майбутня прибуток. Місця установки повинні бути з великою прохідністю людей і в той же самий час, люди бажають скористатися вашою послугою, повинні мати можливість розслабитися.


Бізнес на курячих яйцях. Продаж курячих яєць

Бізнес на курячих яйцях. Продаж курячих яєць

У бізнесі на курячих яйцях основною умовою є збут продукції. Якщо у вас є вихід на ринок, то вам з легкістю вдасться окупити спочатку вкладені кошти.


Бізнес на в'язання і шиття. Виготовлення в'язаних виробів

Бізнес на в'язання і шиття. Виготовлення в'язаних виробів

В даний час в'язані вироби, які продаються в магазинах, не завжди відповідають запитам споживачів, з-за низької якості і синтетичних матеріалів. Відповідно, в'язані речі, виготовлені в ручну, впевнено займають свою нішу.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей